Wrześniówki 2017 - 💗 część 7 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-16, 10:35   #1501
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

No już byliśmy w sumie koniec koncow ulokowalismy sie w samym centrum z parkingiem z hotelu, uznalismy ze na tak krotki wypad nie bedziemy kombinowac i tracic czasu na dojazdy z dziecmi zwlaszcza

Poza tym jestem w szoku jak w Czechach jest drogi! Drozej niz u nas powiedziałabym nawet...
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 22:25   #1502
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Czy myślałam o instrumencie...? Ja MARZĘ o tym, żeby Jurek nauczył się na czymś grać! Niestety...nie wyraża najmniejszego zainteresowania tym tematem Pomimo tego, że ciągam go po różnych muzycznych eventach od małego. Jak był w brzuchu, to byłam na kilku koncertach rockowych Potem gordonki, koncerty dla dzieci, nawet tydzień temu byliśmy na koncercie "Filharmonii dla dzieci" - koncert pt. "Gitary klasyczne i elektryczne - od klasyki do Metallici". Zgadnijcie, kto był pod największym wrażeniem...? Tak, zgadza się - mamusia 🤣 Jurek tylko czekał aż wyjdziemy, bo przez okno było widać dworzec główny w Krakowie i on koniecznie chciał iść oglądać pociągi Ostatnio stwierdził, że będzie kolejarzem jak dorośnie. W ogóle kolejnictwo, sport i motoryzacja - rządzą w tej chwili. A dla odmiany Jurek ma super poczucie rytmu, jest muzykalny, świetnie śpiewa, więc ma potencjał w tym temacie... A mimo to kompletnie zero zainteresowania muzyką No może poza tym, że lubi Santanę i zawsze w aucie słuchamy Przestałam już marzyć o szkole muzycznej i skrzypcach ale liczę, że może jeszcze mu się kiedyś odmieni i zainteresuje się bardziej gitarą czy pianinem i nauczy się na tyle, żeby zagrać coś przy ognisku, czy kolędy przy choince Jak tylko stwierdzi że chce, to w ciągu sekundy załatwię mu lekcje. Póki co pokazuję mu różne możliwości, bo uważam, że sam musi poczuć, że chce, na siłę się nie uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 07:58   #1503
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

W Czechach "zawsze" było ok 15-20% drożej niż w Polsce, a teraz jak złotówka poszła w dół to róznica jest jeszcze większa. Dlatego ja zakupy robię często w PL, niedawno allegro wprowadziło wysyłki do Czech za 15 pln! Już zrobiłam zakupy. Niektóre rzeczy są też tańsze w Niemczech, ale to konkretne wybrane (ja w Niemczech kupuję kawe Senseo).

Moja córka na pewno zechciałaby się uczyć, bo ona na wszystkie aktywności chce. Nie ma takich zajęć, na które by nie poszła. W przyszłosci chce być budowniczym (wczesniej chciała być rodzicem, a jeszcze wczesniej pilotką samolotu). W przedszkolu najbardziej lubi grać na bębenku Do szkoły muzycznej raczej nie zapisze, bo jakiegoś wielkiego talentu jak mówiłam nie widzę, ale własnie brząkanie na gitarze przy ognisku by się przydało. Ja sama skończyłam szkołe muzyczną 1 stopnia, z wynikiem średnim, ale czytam nuty i znam teorię muzyki. Muzyka rozwija inteligencję, wzbogaca, poza tym jest okazją na nowe znajomości.

Wysłalismy odwołanie w sprawie przedszkola. Wolę o tym nie myśleć, bo mi się od razu ciśnienie podnosi. Jak się okazało w prywatnych przedszkolach w obrębie 5 wiosek nie ma już miejsc, nawet jeśli płacisz miliony monet.

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2022-06-17 o 08:02
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 09:53   #1504
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

"Muzyka rozwija inteligencję, wzbogaca, poza tym jest okazją na nowe znajomości." - o to, to, dokładnie tak!

Powodzenia z przedszkolem!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 15:05   #1505
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Aga jak sytuacja z przedszkolem?
Bo u nas opanowana - oboje z Jurkiem mamy już swoje przedszkola Ja byłam na trzech rozmowach kwalifikacyjnych i po wszystkich miałam pozytywną odpowiedź! Więc w sumie to ja musiałam wybrać. Zdecydowałam się na duże przedszkole (7 grup) w centrum miasta. W miarę blisko (3 km od domu), super dojazd tramwajem gdybym chciała jeździć komunikacją, a po drodze mam przedszkole Jurka Wszystko powoli się fajnie układa Właśnie od wczoraj jesteśmy też w mieszkaniu, zaczynamy ogarniać bałagan poremontowy i powoli zwozić rzeczy, ekscytacja milion! I powiem Wam, że jak tak latam dzisiaj ze ścierą, to myślę sobie, że jednak klimatyzacja w mieszkaniu to złoto
Madzialenka jesteś tu? Jak tam u Was z domem? Kiedy przeprowadzka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-25, 15:24   #1506
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

O Panie, zapomniałam o istnieniu wizażu:P przypomniałam sobie przy okazji podejrzenia kolejnego maluszka i zaglądania na poczekalnię

Cześć dziewczyny!

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 19:27   #1507
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ania - czyli co? Gratulować?

Madziek - to super! Widzę pozytywnie i dużo się dzieje to dobrze że tak się wszystkk dobrze poukładało!

U nas też dobrze, Artur idąc do żłobka nie ma czasu nawet się pozegnac z mamą tylko biegnie do Pań! Teraz nie on płacze tylko mama
W pracy też ciągle super, doceniamy dom i basen w taką pogodę, Zosia już powoli zaczyna pływać bez wsparcia, dzisiaj cały dzien bez motylków ćwiczyła - i w zależności jak jej poszło potrafiła przepłynąć 4m basen! Artur nabiera odwagi i zaczyna wchodzić do wody głębiej niz siedzac na samej gorze drabinki
Jedynie u mnie troche nieciekawie, nabawiłam sie zapalrnia sciegna w stopie, biore leki, przez weekend sie oszczedzalam i boli mniej, ale jutro praca i oby nie wrocilo... kupilam dzis inne buty, moze pomoze, no i bede sie starac pracowac wiecej przed komputerem
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤

Edytowane przez marttb
Czas edycji: 2022-06-26 o 19:30
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-26, 20:45   #1508
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Dziś zaliczyłam plamienie, więc jutro po wizycie się okaże. To będzie 6+5 więc jak będzie serduszko to odetchnę,chociaż na nic się nie nastawiam

Muszę nadrobić, co u Was

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:51   #1509
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Zapisalam Elize do prywatnej placowki 5km od domu. Blizej nie bylo miejsc nawet w prywatnych. To przedszkole ma za to wlasne kucyki i dzieci ucza sie jezdzic.

A co do tego panstwowego napisalismy odwolanie, na ktorego rozpatrzenie jest az 30 dni. Rekrutacja byla przez caly maj, odwolania czerwiec, rozpatrywanie lipiec, to trwa wieki. O rekrutacji online nikt tu nie slyszal, wszystko idzie listownie. Jesli sie dostanie do przedszkola kolo domu to zrezygnuje z tego prywatnego, najwyzej strace wpisowe.

Za to udalo sie zrobic malutkiej paszport i w niedziele zaczynamy dlugie wakacje. Moj maz az zalozyl profil na instagramie z okazji tej wyprawy, jak wczesniej nie uzywal w ogole social mediow.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 15:13   #1510
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ania i jak, i jak??

Agnieszka - opowiedz coś więcej i tej wyprawie!

My zaczynamy pakować kartony, dzieje się!
Dziś zakończyliśmy rok przedszkolny, bo u nas przedszkole zamknięte cały lipiec. Potem mamy dyżur w sierpniu, ja pracuję dwa tygodnie. Więc dziś było oficjalne pożegnanie. Przy okazji pierwszy raz uczestniczyłam w występach przedszkolnych jako mama, śmiesznie było, bo wcale nie skupiałam się na moim dziecku, tylko cały czas miałam ochotę pilnować wszystkich i upominać, żeby stali spokojnie 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 15:16   #1511
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Też tak mam z tymi występami!

U mnie dobrze, jest jakieś 6mm człowieka z bijącym sercema plamienia z nadżerki więc bez stresu chwilowo

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-04, 21:01   #1512
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Ania gratuluję!

Agnieszka - opowiadaj!

Ja się chwalę, w sumie kilka dni temu szef powiadomił mnie że dał mi podwyżkę, więc druga wypłata odkąd pracuje ma mi przyjść już powiększona i to na okresie próbnym, więc chyba są zadowoleni
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 08:44   #1513
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 7

Marta, gratulacje, to piekny przyklad ze po wychowawczym mozna bez problemu wrocic do zawodu.

U mnie poltora tygodnia urlopu a maz juz 3 razy chcial wracac do domu. Bo Eliza wpada w histerie, nic sie jej nie podoba (poza wodą i lodami) i mam ochote wlasne dziecko wyrzucic przez okno. Teraz bylo 45 minut ryku i rzucania sie na podloge bo ona chce niebieskie spodnie (sa brudne) a nie rozowe ani szare, i tak codziennie 3 razy. Glowa mnie boli od tego krzyku, chcialabym kupic nozyczki i pociac jej wszystkie niebieskie spodnie. Oczywiscie powstrzymuje sie j oddycham gleboko... Teraz poszlam na kawe do kawiarni z mlodsza, a starsza siedzi na lawce i rysuje (dostala w koncu brudne poplamione niebieskie spodnie). A taki mialam piekny plan na spacer rankiem po lasku.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2022-07-12 o 12:02
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 15:42   #1514
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Edit: ustalilam z corka kompromis: 1dzien dla rodzicow, 1 dla Elizy. W dniu rodzicow ma dostawac lody, w dniu Elizy ma byc atrakcja dla dzieci. Zobaczymy jak to pojdzie.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-23, 12:05   #1515
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Kompromis dziala! Co drugi dzien jest basen albo inny atrakcyjny plac zabaw, i teraz narzeka mniej! Alleluja! Jakos przetrwamy tevwakacje 4 kraje za nami a jutro przesuwamy sie do kolejnego.

A jesli ktos szuka niskokosztowych wakacji to Bosnia jest prawdziwym rajem. Slowenia za to piekniejsza, ale trzeba nastawic sie na ceny zachodnioeuropejskie.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 22:06   #1516
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Heeeej

Agnieszka jak tam wasza podróż?

Madziek jak się mieszka?

Ania gratulacje!

Marta super być tak docenionym.

Ja od dziś jestem nauczycielem dyplomowanym. Jeszcze pełna emocji. Nie wierzę, że to już nastąpiło 🥳🤣

Budowa idzie.... W wakacje się nie przeprowadzimy, ale mąż mówi, że w tym roku na pewno. No zobaczymy.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 15:06   #1517
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Madzialenka gratulacje!!! Ja mam dziś dokładnie 10 "rocznicę" egzaminu na mianowanego. W związku z tym już daaaawno powinnam być dyplomowana. No ale obraziłam się na system po tym egzaminie i powiedziałam, że w tyłku mam te ich śmieszne "awanse" A jak już mi trochę przeszło i w końcu się za to zabrałam, to zaszłam w ciążę, potem choroba i tak to...nadal jestem mianowana i nie jestem pewna, czy kiedykolwiek to zmienię...
Mieszka się rewelacyjnie! Gdyby tylko nie trzeba było gotować, to by była bajka!! 🤣 Ale poza tym jest super. Zobaczymy jak będzie, kiedy zaczniemy już "normalnie" funkcjonować z pracą, przedszkolem itd. Bo póki co miałam urlop, teraz dwa tyg pracy jeszcze w starym przedszkolu na dyżurze (właśnie jestem chwilowo u mamy), potem do końca sierpnia urlop no i dopiero od września taka "szara codzienność". Ale myślę że też będzie OK

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 18:03   #1518
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Madziek ja też miałam 2 lata do tyłu przez ciążę ale w końcu koniec. Ufff....

Super, że tak fajnie się mieszka. Widok z okna piękny (ten, który wstawiłaś). Uwielbiam zieleń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-09, 18:33   #1519
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka - jak wakacje?

Madzialenka - gratuluję!

Ja mam coraz bardziej dosc tego co sie u nas wyprawia i czasem mam ochotę uciec z tego majdanu. Dzwoniłam dzisiaj do przedszkola dyrektorka mowi ze nadal nic sie jie zwolniło i na pewno nie mam co na razie liczyc bo musi upchać Ukrainców. Więc Artur nadal bedzie chodził do prywatnego żlobka, a ma juz skonczone 3 lata, bo miejsc nie ma
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-10, 20:09   #1520
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Marta współczuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 20:28   #1521
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Wrócilismy! A dlaczego? Otóz zadzwonilo przedszkole ze zwolniło się jedno miejsce i moja córka zostaje przyjęta, tylko musimy doniesc zaswiadczenie od lekarza. Alleluja!

Po dwóch odwolaniach, wielu mailach, nieprzyjemnych rozmowach, w koncu przyjęli ją do zerówki. Nie idzie do przedszkola koło domu, tylko do jakiegoś oddziału kilometr dalej, ale ważne że jest miejsce. Zaswiadczenie juz dzisiaj donieslismy.

Marta, jeśli myslisz ze mieszkając za granicą dostaniesz od ręki miejsce w panstwowym przedszkolu dla 3 latka, to możesz się bardzo rozczarować. W wielu krajach opieka nad dziecmi poniżej 4 roku zycia jest płatna (tylko prywatna). Zdaje sie we Francji i w Skandynawii jest lepiej.

Co do wyprawy- było czasem mega ciekawie, czasem nudno, czasem jedzenie dobre, czasem zostawialiśmy nietknięte, ale zawsze cieszyliśmy się, ze widzimy coś nowego. Tak w skrócie to polecam wszystkie kraje poza Kosowem (toż to pustynia, nic tam nie ma). Dziecko się nam rozpuściło tymi atrakcjami i noclegami, i po póltora miesiąca podrózy zaczeło narzekać, że pokój hotelowy jest za mały (że co proszę? ja w jej wieku nie wiedziałam co to hotel) albo ze nie ma pralki (odkryła zwiazek między pralką a możliwością założenia ukochanych szortów z psim patrolem).

Tymczasem ja szykuję się do powrotu do pracy na pół etatu, mąz jest na macierzyńskim.

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2022-08-22 o 20:32
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 13:07   #1522
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka - gratuluję miejsca w przedszkolu! Nooo i gratuluję fantastycznej wyprawy, z dwójką maluchów to było niezłe wyzwanie, obserwuje Was na insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 17:49   #1523
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka gratuluję!
Ależ ja nie oczekiwałabym ze dostanę miejsce w innym kraju od ręki dla 3 latka. Ale gdy ja skladalam wniosek w terminie, moja corka chodzi tam do przedszkola, oboje pracujemy, jest w wieku jaki tu w Pl juz to przedszkole jest dostepne panstwowe to uwazam ze jak dyrektorka mi mowi ze ona nie moze go teraz przyjac bo musi upychac dzieci z Ukrainy... to tak dla mnie to nie fair bo według wszelkiej wewnetrznej punktacji przedszkolnej jestesmy na jej wyżynach.
I nie chodzi mi tu o to zeby dyskryminowac innych z racji narodowosci, ale zeby niedyskryminowac nas z racji tego ze jestesmy polakami. Bo na ten moment ktos kto jest z Ukrainy i zglosi chcec zapisania swojego dziecka do przedszkola dzis ma wieksze szanse sie dostac niz moj syn zgloszony w terminowej rekrutacji.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 19:49   #1524
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

U mnie to samo- rekrutacja dla dzieci z Ukrainy byla pierwsza i przed cala reszta.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-28, 09:53   #1525
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Dziewczyny jakie pomysły na prezenty? Zaraz 5 urodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-28, 20:37   #1526
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

LEGO City i elementy do kolejki Brio - u nas więcej do szczęścia nie potrzeba A i miejsca mamy coraz mniej, więc wszelkie gabarytowo duże zabawki odpadają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 15:40   #1527
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

U nas gry - ufodron i la Cucaracha. Zrobiłam czystki w maskotkach, więc dostanie minionka, którego sobie zażyczył. Od rodziny prosimy o lego i książkę o dinozaurach. Zapisujemy sobie na listę marzeń zabawki, które chce i to podsuwamy w razie czego rodzinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 19:17   #1528
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

U nas był rower, rolki, ochraniacze, interaktywny kotek no i mnóstwo dziewczynskich rzeczy. Kucyk ponny, brakaty, cekinowe wyklejanki, jakies perelkowe wyklejanki, sama nie ogarniam co ona tam dostała.

Ostatnio kupiłam fajną encyklopedie o dinozaurach w smyku, Artur ma faze jeszcze moze jacys superbohaterowie? U nas artur uwielbia - Hulk to jego idol, koszulki, majtki, figurki i łazi ciagle mowiac 'Hulk wszystko niszczy' takim groźnym tonem
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-01, 16:42   #1529
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - część 7

Wieza paw patrol. Auta paw patrol. Maskotki paw patrol.
Ewentualnie- figury supermana, spidermana, hulka, kapitana ameryki i ostatecznie iron mana.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Edytowane przez agnieszka_kak
Czas edycji: 2022-09-02 o 07:43
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-03, 08:12   #1530
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 7

Agnieszka u nas był szał na psi patrol i te wszystkie rzeczy też już mamy teraz spider Man na celowniku, dinozaury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-04 09:24:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.