Drganie powieki - powikłanie po karboksylacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-20, 20:14   #1
fankaskokownarciarskich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 10

Drganie powieki - powikłanie po karboksylacji?


Od roku regularnie chodzę i wykonuję karboksylacje na dolne powieki (mam sińce pod oczami

Chodzę seriami: 4 razy w ciągu miesiąca, potem 2 razy w ciągu miesiąca, potem przerwa 2 miesiące i od nowa.

Tydzień temu byłam na 4 zabiegu i od tego momentu moja lewa powieka drga okresami, to niekomfortowe.

Zastanawiam się czy to może być skutek uboczny karboksylacji?
Szukałam odp w internecie, ale tam nic nie piszą o powikłaniach.
Inne przyczyny wykluczyłam.
fankaskokownarciarskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 11:10   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Drganie powieki - powikłanie po karboksylacji?

Cytat:
Napisane przez fankaskokownarciarskich Pokaż wiadomość
Od roku regularnie chodzę i wykonuję karboksylacje na dolne powieki (mam sińce pod oczami

Chodzę seriami: 4 razy w ciągu miesiąca, potem 2 razy w ciągu miesiąca, potem przerwa 2 miesiące i od nowa.

Tydzień temu byłam na 4 zabiegu i od tego momentu moja lewa powieka drga okresami, to niekomfortowe.

Zastanawiam się czy to może być skutek uboczny karboksylacji?
Szukałam odp w internecie, ale tam nic nie piszą o powikłaniach.
Inne przyczyny wykluczyłam.
Przyczyną drgania powieki są najczęsciej niedobory magnezu i/lub potasu. Pijesz kawe? Suplementujesz magnez? Jak na pierwsze odpowiedziałaś tak, a na drugie nie, to masz odpowiedź. Zresztą, niedobory mogą się pojawić też nie tylko u kawoszy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-22, 17:27   #3
fankaskokownarciarskich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 10
Dot.: Drganie powieki - powikłanie po karboksylacji?

regularnie suplementuję magnez, kawę piję rozpuszczalną z dodatkiem cappuccino raz lub dwa razy dziennie

co do niedoboru potasu, to potas zawsze miałam w normie, ale od tygodnia suplementuję również ten pierwiastek

zastanawiam się też, czy to nie z przewlekłego stresu lub zmęczenia, aczkolwiek zawsze to ze mną było, stres i zmęczenie

niedługo mam urlop, to wybiorę się do lekarza rodzinnego, może zleci mi badania, to się dowiem

za 2 tygodnie mam następną wizytę u kosmetyczki na karboksylacje, ale się waham czy iść czy nie, aczkolwiek ten zabieg dobrze robił moim cieniom pod oczami, to na razie jedyna skuteczna rzecz na moje sińce pod oczami
fankaskokownarciarskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-22 18:27:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.