Dziwny fryz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 13:35   #1
Gothik
Przyczajenie
 
Avatar Gothik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 3

Dziwny fryz :)


Nie wiem od czego zacząć... (Jeśli już był taki temat lub podobny to przepraszam. Szukałam ale nic nie znalazłam). Mam pewien problem. Jestem młoda bo mam 15 lat i zastanawiam się nad zmianą fryzury. W tym haczyk, że nikt nie potrafi mi pomóc gdyż jestem wybredna i szukam oryginalnej fryzurki. Moje włosy są kasztanowe, proste i sięgają prawie do pasa. Znalazłam fotkę na której choć troszkę widać to o co mi chodzi. Nie chcę ścinać dużo ale to musi być oryginalne i zwariowane cięcie. (Jestem gotką, ubieram się tylko na czarno więc trudno cokolwiek wybrać. Marzy mi się fryzurka w stylu elfa czy coś ). Mam nadzieję Drogie Wizażanki, że pomożecie sierotce. Ahh... strasznie namotałam...
PS. Mam owalną twarz.
Link ==> http://ikf.com.pl/dlugie/fryzura180.htm
Gothik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 15:03   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Dziwny fryz :)

ale nie rozumiem o co ci chodzi fryzurka jest bardzo fajna, ale wydaje mi się, że trzeba bedzie jednak poswiecic jej troszke czasu na ukladanie, zeby wycieniowane pasma nie zlewaly sie w jedna calość.. ważne też czy masz gęste włosy..? bo takie cieniutkie i liche (jakie mam ja) nie nadaja sie do tak mocnego cieniowania - będzie ich po postu zbyt mało. myślę, że możesz zaryzykować jeśli nie żal Ci długich włosów, masz owalna twarz więc napewno ci będzie ładnie w każdej fryzurce.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.