Balejaż - czy tak się go wykonuje??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 07:04   #1
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Question

Balejaż - czy tak się go wykonuje???


Witam Was, byłam ostatnio u fryzjerki i poprosiłam o miodowy balejaż na moich brązowych włosach. Fryzjerka nałożyła mi jakąś mieszankę z proszku i jakiegoś balsamu. Potrzymałam to na głowie, zmyła mi po jakichś 25 min, wysuszyła i gotowe. To co zobaczyłam było straszne... moje brąz włosy i dosłownie białe pasemka!! Powiedziałam, że nie wyjdę z czymś takim więc dała mi na to jakiś toner. Było już trochę lepiej ale i tak nie byłam zadowolona.. Zapłaciłam 120zł.
Powiedzcie mi dziewczyny czy tak się robi balejaż? Rozjaśnia się tylko włosy i już?? Ja myślałam, że ona mi to rozjaśni i nałoży jakąś ładną miodową farbę..
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:29   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

Cytat:
Napisane przez Daisy_ Pokaż wiadomość
Witam Was, byłam ostatnio u fryzjerki i poprosiłam o miodowy balejaż na moich brązowych włosach. Fryzjerka nałożyła mi jakąś mieszankę z proszku i jakiegoś balsamu. Potrzymałam to na głowie, zmyła mi po jakichś 25 min, wysuszyła i gotowe. To co zobaczyłam było straszne... moje brąz włosy i dosłownie białe pasemka!! Powiedziałam, że nie wyjdę z czymś takim więc dała mi na to jakiś toner. Było już trochę lepiej ale i tak nie byłam zadowolona.. Zapłaciłam 120zł.
Powiedzcie mi dziewczyny czy tak się robi balejaż? Rozjaśnia się tylko włosy i już?? Ja myślałam, że ona mi to rozjaśni i nałoży jakąś ładną miodową farbę..
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
Tak, tak się robi balejaż. Jeśli o tym nie wiedziałaś wystarczyło zapytać fryzjerkę, a jeszcze lepiej jasno zakomunikować jej jakiego koloru chcesz mieć włosy, wtedy zrobiłaby to co należy. A tak powiedziałaś, że chcesz balejaż to go dostałaś.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:44   #3
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Tak, tak się robi balejaż. Jeśli o tym nie wiedziałaś wystarczyło zapytać fryzjerkę, a jeszcze lepiej jasno zakomunikować jej jakiego koloru chcesz mieć włosy, wtedy zrobiłaby to co należy. A tak powiedziałaś, że chcesz balejaż to go dostałaś.
Powiedziałam, że chcę miodowy balejaż, a wyszedł biały.
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:31   #4
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Tak, tak się robi balejaż. Jeśli o tym nie wiedziałaś wystarczyło zapytać fryzjerkę, a jeszcze lepiej jasno zakomunikować jej jakiego koloru chcesz mieć włosy, wtedy zrobiłaby to co należy. A tak powiedziałaś, że chcesz balejaż to go dostałaś.
Ale to chyba nie jest obowiazkiem klienta zeby znac wszystkie zabiegi to fryzjerka powinna sie dopytac, bo skoro klientka mowi ze chce miodowy balejaz to nie chodzi jej o platynowy? ale niestety, jest duzo fryzjerek ktore nie sluchaja co sie do nich mowi tylko robia jak im sie podoba, na odwal.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:22   #5
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

żeby nie wyszedł aż taki biały to fryzjerka powinna krócej trzymać rozjaśniacz na włosach lub użyć słabszej wody - ale to nie gwarantuje że wyszedł by ci kolor miodowy
i owszem mogłaby nałożyć ci farbę w takim kolorze ale wątpię że chciałoby jej się wyciągać z powrotem te wszystkie pasemka które rozjaśniła więc pewnie nałożyła by ci ten kolor na całość
a gdyby zrobiła ci balejaż z miodowej farby to mógłby ci w ogóle nie wyjść nie wiem jak twoje włosy reagują
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:27   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
żeby nie wyszedł aż taki biały to fryzjerka powinna krócej trzymać rozjaśniacz na włosach lub użyć słabszej wody - ale to nie gwarantuje że wyszedł by ci kolor miodowy
i owszem mogłaby nałożyć ci farbę w takim kolorze ale wątpię że chciałoby jej się wyciągać z powrotem te wszystkie pasemka które rozjaśniła więc pewnie nałożyła by ci ten kolor na całość
a gdyby zrobiła ci balejaż z miodowej farby to mógłby ci w ogóle nie wyjść nie wiem jak twoje włosy reagują
A to przepraszam łaske robi, ze jej sie chce albo nie chce?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:58   #7
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

ja bym do niej poszla i powiedziala ze czegos takiego nie chcialas, niech wybiera pasemka
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 17:20   #8
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Balejaż - czy tak się go wykonuje???

przepraszam może źle to ujęłam nie tyle że jej się nie chce ale wyciąganie tylu pasemek z powrotem jest wręcz niemożliwe
fakt to wina fryzjerki bo powinna zrobić ci takim kolorkiem jakim chcesz
idź z reklamacją
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.