GRZYWKI ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-14, 19:13   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

GRZYWKI ???


Moze ktos z Was ma zdjecia grzywek ????.To nie sa "zwyczajne grzywki"-fryzura wyglada nastepujaca: nierowny przedzialek,z jednej strony cieniujemy wlosy tak by delikatnie "wpadaly na jedno oko" ...u dolu rowneiz cieniujemy.
Czy ktos z Was posiada zdjecia tego typu fryzurki(obciecia?)
Niebawem chce sie wybrac do fryzjera...
Z gory dziekuje.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 05:52   #2
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ???

podrzucam narazie to co mam na dysku, jak sie wyspie to postaram sie jeszcze poskanowac troche, znalazlam stare gazetki z fryzurami [img]icons/icon7.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 09:09   #3
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: GRZYWKI ???

Dzieki serdeczne i czekam na wiecej [img]icons/icon7.gif[/img]
Chcialam jeszcze zaznaczyc ze mam wloski sredniej dlugosci i nie mysle jak na razie by je scinac np przed ramiona ,czy tez na taka dlugosc jak pani ze zdjecia nr 2 . To tak dla jasnosci [img]icons/icon7.gif[/img]

Podoba mi sie ta fryzurka nr 3 ...ale poczekam na jeszcze...
Pozdrawiam.
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:20   #4
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ???

looknij jeszcze na watek, Aga i dziewczyny wrzucily tam calkiem fajne fryzurki z grzywkami:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1052740860

a teraz to co znalazlam, jakos nie bylo dokladnie takich o jakich mowilas, ale moze cos sie spodoba [img]icons/icon12.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:22   #5
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ???

i jeszcze troche
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:34   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: GRZYWKI ???

Xanus [img]icons/1cmok.gif[/img] wkleiła pieeekne foty z super- grzywkami [img]icons/icon7.gif[/img] tyz obiecuje cos dodac,ale mnie wysiedlono z jednego kompa na drugi i obłozono jakimis takimi "Toy Story 2 " "Zołnierze Kosmosu " [img]icons/icon10.gif[/img] a takiej grzywy to ja bym nie chciała miec [img]icons/icon10.gif[/img] jak Toy Story np [img]icons/icon7.gif[/img] jesli iwuś poczekasz jeszcze , to wkleje kilka jak mi sie uda jutro [img]icons/icon12.gif[/img]Szefowa i Bunia mi na maila kilka rzuciły [img]icons/icon29.gif[/img] bo dzis byłam u fryzjera i grzywe mam teraz jak sie patrzy [img]icons/icon10.gif[/img] no i fryz ogólnie mówiac "zwariowany" [img]icons/icon12.gif[/img] tak, tak miałam zapuszczac..nici z tego [img]icons/icon12.gif[/img]

no, to by było na tyle co chciałam powiedziec w kwestii grzywy :p
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 19:44   #7
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ???

ah no wlasnie mialam sie pytac, jak wizyta u fryzjera, bo juz od wczoraj o tym mowilas [img]icons/icon12.gif[/img] hm.. czy to dzisiaj bylo? bosz.. stracilam rachube czasu.
No ale grzywki generalnie sa fajne [img]icons/icon10.gif[/img] sama jestem posiadaczką takowej od .. hm.. chyba od zawsze. A odkad trafilam do genialnej fryzjerki, wszelkie wariacje na temat grzywki swietnie sie prezentuja [img]icons/icon12.gif[/img] (hyhy skromnisia jestem [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] )
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 19:52   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: GRZYWKI ???

Xanus, hyyyymm [img]icons/1cmok.gif[/img] fajnie jest [img]icons/icon7.gif[/img] i grzywa tyz spoko [img]icons/icon7.gif[/img] w sumie za 30zeta mam nową, zwariowaną frzyurke [img]icons/icon7.gif[/img] i jak sie od razu czlowiek kurcze inaczej czuje [img]icons/icon7.gif[/img] Moja fryzjerka Bozenka rzekła " Olka, Ty jestes walnieta - ta fryzurka pasuje Ci jak ulał [img]icons/icon12.gif[/img] " hyhy ..nawet jesli kłamała [img]icons/icon12.gif[/img] to i tak sie nie przejmuje, bo czuje sie w niej REWELACYJNIE [img]icons/icon7.gif[/img] dzieki Szefowej i Bunkowi mam nowe kudełki i wcale z tego powodu nie rozpaczam [img]icons/icon10.gif[/img]

xanus- dzis, dzis pisałam.. [img]icons/icon7.gif[/img] ojojjj..a Ty bidko jus chyba padasz ze zmeczenia co ? uczysz sie tyle ? [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] w czółeczko grzywiaste [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:19   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: GRZYWKI ???

Cześć córko marnotrawna wizaża [img]icons/icon29.gif[/img], że tak wlizę między te grzywy [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Ciekawa jestem strrrasznie, coś z kudłami zrobiła [img]icons/icon10.gif[/img] Bardzo obcięłaś??? Umrę z ciekawości, zobaczysz hihihihih... [img]icons/icon10.gif[/img]
A ti kiedy wraca? Nie chcą go wysłać na parę dni, cobyś trochu przyrosła do kompa? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] Agencior, dziś dobry dzień, Zełek wrócony, Agencior wrócony... [img]icons/icon12.gif[/img]

A Xani dziś popisowo unika nauki [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:26   #10
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ???

BabciaWeatherwax napisał(a):

> Ciekawa jestem strrrasznie, coś z kudłami zrobiła [img]icons/icon10.gif[/img] Bardzo obcięłaś???

No mnie tez kreci z ciekawosci jak nasza Agentka w ogole wyglada, moze sie kiedys dasz poznac, hm? [img]icons/icon10.gif[/img]

> [img]icons/1cmok.gif[/img] Agencior, dziś dobry dzień, Zełek wrócony, Agencior wrócony... [img]icons/icon12.gif[/img]

Proponuje zapisac ten dzien w kalendarzu [img]icons/icon12.gif[/img]


> A Xani dziś popisowo unika nauki [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Bo ja to sie generalnie nie ucze wcale [img]icons/icon12.gif[/img] a od dzisiaj juwenalia, wiec swieto [img]icons/icon10.gif[/img] cala noc siedzialam nad projektem, wiec mi sie nalezy troche odpoczynku [img]icons/icon12.gif[/img] a na dworze leje, wiec co robic.. wizazyk i piwko [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] alez ja Was lubie [img]icons/icon10.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:26   #11
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: GRZYWKI ???

hyhyhy yyy hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] jak juz wlazłas to juz siedz [img]icons/icon10.gif[/img] bo widze, ze niedarujesz tym sierotom z Kw i meczysz je do uypadłego [img]icons/icon10.gif[/img]

baaarrrdzo obciełam [img]icons/icon10.gif[/img] jutro dostaniesz [img]icons/icon10.gif[/img] czuje sie w nich super [img]icons/icon7.gif[/img] nie umieraj dzdzownico, nei umieraj ( --- > była kiedys taka piosenka ) [img]icons/icon10.gif[/img]

ti wraca jutro [img]icons/icon10.gif[/img] jak gdzies w Polsce nie zginie [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] mówiłam, ze wróce, jak sie Złe znów zezłosliwi i durne komentarze spuści w WC [img]icons/icon10.gif[/img]

Xani [img]icons/icon7.gif[/img] ty leserze [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-15, 20:30   #12
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: GRZYWKI ???

xanka napisał(a):

> No mnie tez kreci z ciekawosci jak nasza Agentka w ogole wyglada, moze sie kiedys dasz poznac, hm? [img]icons/icon10.gif[/img]

a ty sie dasz xani ? [img]icons/icon10.gif[/img] to ja sie zastanowie, jak ty sie dasz [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> > [img]icons/1cmok.gif[/img] Agencior, dziś dobry dzień, Zełek wrócony, Agencior wrócony... [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> Proponuje zapisac ten dzien w kalendarzu [img]icons/icon12.gif[/img] jako yy..Apokalipsa cz II ? [img]icons/icon10.gif[/img]

> Bo ja to sie generalnie nie ucze wcale [img]icons/icon12.gif[/img]

ooo - wydało sie, hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

a od dzisiaj juwenalia, wiec swieto [img]icons/icon10.gif[/img] no, kazde jest dobre [img]icons/icon10.gif[/img]

cala noc siedzialam nad projektem, wiec mi sie nalezy troche odpoczynku [img]icons/icon12.gif[/img] a na dworze leje, wiec co robic.. wizazyk i piwko [img]icons/icon12.gif[/img]

no w sumie do bankomatu za daleko, a na lody za zimno, to fakt [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img] alez ja Was lubie [img]icons/icon10.gif[/img]

a jak my xani , fiuuuu, fiu [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:34   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: GRZYWKI ???

> xanka napisał(a):
>
> > No mnie tez kreci z ciekawosci jak nasza Agentka w ogole wyglada, moze sie kiedys dasz poznac, hm? [img]icons/icon10.gif[/img]

No wlaśnie - dasz się? [img]icons/icon12.gif[/img] heheh [img]icons/1czarodziej.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:36   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: GRZYWKI ???

Agentka-Ola napisał(a):
> hyhyhy yyy hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] jak juz wlazłas to juz siedz [img]icons/icon10.gif[/img] bo widze, ze niedarujesz tym sierotom z Kw i meczysz je do uypadłego [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Już nie, wino otwarte, a ja obiecałam Monsteru wieczór winno-różniasty [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img] Zaraz idem [img]icons/icon10.gif[/img]

> baaarrrdzo obciełam [img]icons/icon10.gif[/img] jutro dostaniesz [img]icons/icon10.gif[/img] czuje sie w nich super [img]icons/icon7.gif[/img] nie umieraj dzdzownico, nei umieraj ( --- > była kiedys taka piosenka ) [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Ino takie, co je ludziom można pokazać [img]icons/tongue.gif[/img]

> ti wraca jutro [img]icons/icon10.gif[/img] jak gdzies w Polsce nie zginie [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Szkoda by chłopa było... Po jakiś 4 dniach [img]icons/icon28.gif[/img]

> [img]icons/1cmok.gif[/img] mówiłam, ze wróce, jak sie Złe znów zezłosliwi i durne komentarze spuści w WC [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Mam nadzieję, ze mu się nie zapchał [img]icons/icon12.gif[/img]

> Xani [img]icons/icon7.gif[/img] ty leserze [img]icons/icon10.gif[/img]

Jassssne, każda wymówka jest dobra: trzeba wklejać zdjęcia na forum (PILNIE!!!), tzreba lecieć po lody do bankomatu, są Juwenalia, a wtedy jak powszechnie wiadomo książki skleja na amen [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Też Was lubię i cały wizaż [img]icons/icon29.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:38   #15
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: GRZYWKI ??? [same glupoty i to jeszcze OT]

Agentka-Ola napisał(a):
> xanka napisał(a):

> a ty sie dasz xani ? [img]icons/icon10.gif[/img] to ja sie zastanowie, jak ty sie dasz [img]icons/icon10.gif[/img]
jakis szantazyk? [img]icons/icon12.gif[/img]
Niedlugo wkleje sie na wizazowym, co byscie mnie "zmetamorfizowaly" (bosz.. to po tym piwku..) [img]icons/icon10.gif[/img]

> no w sumie do bankomatu za daleko, a na lody za zimno, to fakt [img]icons/icon10.gif[/img]
zaraz zaraz.. hm... gdzies to juz slyszalam [img]icons/icon12.gif[/img]
a lody juz dzisiaj jadlam [img]icons/icon10.gif[/img] i cale mnostwo niezdrowych rzeczy, o niezdrowej porze, ale nie przyznam sie jakich, bo sie boje Smoczka [img]icons/icon12.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:40   #16
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: GRZYWKI ???

palomino napisał(a):
> No wlaśnie - dasz się? [img]icons/icon12.gif[/img] heheh [img]icons/1czarodziej.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Już jej pisałam, coby se zrobiła do pokazania ludziom [img]icons/1czarodziej.gif[/img] Óna wi jak [img]icons/icon10.gif[/img]

Całuski dla Agenciora od Lejusi, co już dawno śpi [img]icons/icon10.gif[/img] Randke dziś miała, na spacer poszła [img]icons/icon10.gif[/img] Tera śni [img]icons/icon10.gif[/img]

cześć Lasencje, idę Monsteru zadbać [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

PS. Xani ciiicho, bo Smoko Ci głowę odgryzie hyhyhyyyyyy [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:41   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: GRZYWKI ??? [same glupoty i to jeszcze OT]

xanka napisał(a):
> Niedlugo wkleje sie na wizazowym, co byscie mnie "zmetamorfizowaly" (bosz.. to po tym piwku..) [img]icons/icon10.gif[/img]

hyhy - Agent wpadnie we wlasną pulapke [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] Jeszcze się sama wrobi w zamieszczenie fot na wizazu [img]icons/icon10.gif[/img]

> a lody juz dzisiaj jadlam [img]icons/icon10.gif[/img] i cale mnostwo niezdrowych rzeczy, o niezdrowej porze, ale nie przyznam sie jakich, bo sie boje Smoczka [img]icons/icon12.gif[/img]

jak szeptem powiesz to nie zauwazy - forum nie to [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoki [img]icons/icon7.gif[/img] Xeno - Wojowniczko heheheh [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 20:41   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: GRZYWKI ???

BabciaWeatherwax napisał(a):

> Już nie, wino otwarte, a ja obiecałam Monsteru wieczór winno-różniasty [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img] Zaraz idem [img]icons/icon10.gif[/img]

pełna demoralizacja [img]icons/icon10.gif[/img] jak boga kocham [img]icons/icon10.gif[/img] dorosli [img]icons/icon10.gif[/img]

> Ino takie, co je ludziom można pokazać [img]icons/tongue.gif[/img]

strasznie smisne [img]icons/icon10.gif[/img] i cie skręci, bo nie wysle [img]icons/icon10.gif[/img] jak tak, to tak [img]icons/icon10.gif[/img]

> Szkoda by chłopa było... Po jakiś 4 dniach [img]icons/icon28.gif[/img]

rozbrajająca empatia wiedzmo [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> > [img]icons/1cmok.gif[/img] mówiłam, ze wróce, jak sie Złe znów zezłosliwi i durne komentarze spuści w WC [img]icons/icon10.gif[/img]
> >
> Mam nadzieję, ze mu się nie zapchał [img]icons/icon12.gif[/img]

eee- niiiieee...no jakzeby [img]icons/icon10.gif[/img] przygotowany na nastepne ataki [img]icons/icon10.gif[/img] jak dzielny wojak Szwejk [img]icons/icon12.gif[/img]

sie grzecznie oddalam w kierunku łazienki [img]icons/icon10.gif[/img] czystym trzeba isc jutro do roboty [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img] buniek, xani, wszyscy [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 23:01   #19
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: GRZYWKI ???

Swietnie !
Spodobalo mi sie kilka propozycji ...!

Oczywiscie ze poczekam ...bardzo dziekuje za zainteresowaniem sie moim watkiem.

Do fryca biegne we wtorek [img]icons/icon7.gif[/img]

Dobrej nocki.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-17, 14:39   #20
MadlenK
Rozeznanie
 
Avatar MadlenK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 763
Grzywki

Cześć dziewczyny!!! Mam do was wielką prośbę. Bardzo Was proszę, abyś cie umieściły tutaj zdjęcia ukośnych grzywek.
MadlenK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 16:22   #21
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Grzywki

Jesli chodzi o ciecie ukosne, to zalaczam kilka propozycji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (15,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g4.jpg (14,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g5.jpg (9,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g6.jpg (8,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g8.jpg (12,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g9.jpg (16,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g11.jpg (13,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g13.jpg (33,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g14.jpg (32,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:49   #22
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
grzywki

jakie grzywki sa teraz modne??
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:52   #23
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: grzywki

pelno znajdziesz o tym w archiwum i pelno fotek tez tam jest... wyszukiwarka serio Cie nie zje... modne grzywki sa na bok albo takie proste.. chyba innych grzywek nie ma
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:04   #24
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: grzywki

szukałam wlsnie w wyszukiwarce Ale słyszałam ze takie proste juz wyszły z mody dlatego sie zapytałam
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:06   #25
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: grzywki

Cytat:
Napisane przez aneczka_10
szukałam wlsnie w wyszukiwarce Ale słyszałam ze takie proste juz wyszły z mody dlatego sie zapytałam
Wydaje mi się, że to co modne to raczej powinno być wtórne wobec tego , w czym się dobrze wygląda.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:25   #26
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: grzywki

na pewno nie sa modne takie b. króciutkie, ale kazde inne owszem- co komu pasuje. gdyby bylo mi źle w grzywce nie robilabym sobie jej pomimo mody
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:59   #27
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Grzywkowy Problem!! :(

Hejcia to znowu ja ;*
Tak jak kiedyś napisałam, że chcę mieć grzywkę na boczek i mam od jakiegoś czasu <taką podobną jak na moim avku >. Ogólnie mnie się ona podoba i w ogóle, ale problem jest w jej utrzymaniu
Mianowicie chodzi o to, że po umyciu jak się wysuszy to wygląda bosssko ale np jak jestem juz w szkole i nie mam nad nia kontroli to robi sie taka byle jaka Niom to ja mam pytanie czy sa jakies dobre specyfiky żeby ta grzywusia była JĘDRNA ?? A no i proszę, nie dawajcie sposobów dla kobiet które mają sporo czasu na ułożenie fryzury, bo ja chodzę do szkoły i wstaje o 6-7 rano... A może jest takieś cudo po umyciu <myję codzinnie, czasem co dwa dni> ??
To po pierwsze, po drugie - na jaka długość trzeba mniec grzywcie,aby mozna byłoi zrobić cos takiego :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1139739473
no, bo to jest B-O-S-K-I-E!

Całuję, Zarcie ;*
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:01   #28
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grzywkowy Problem!! :(

Ja mam grzywke tez na bok tez cos a'la jak na Twoim avatarze i tez mam problem w jej utrzymaniu ale ja z reguły jak ją ułoze dobrze po umyciu i zostawie tak jak misie podoba to z reguły sie trzyma ale nie jest sztywna ani jedrna tylko jak reszta włosów niewiem jak Ci to wytłumaczyc hehhepoprostu po umyciu układam tak jak mi sie podoba i z reguły tak jest
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:06   #29
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: Grzywkowy Problem!! :(

Mi nie chodzi, żeby nie wiadomo jak jędrna była, tylko, żeby nie była taka klapnięta :P
Dzięki za odp.
Bo to co mnie w niej jeszcze denerwuje to to, że ona sobie lata na boki... jak przed wyjściem ja ułoze tak jak chce, to zanim dojdę do szkoły, ona jest gdzie ona chce!!! I niestety czapka też nie sprzyja :/
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:08   #30
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Grzywkowy Problem!! :(

jezeli chcesz dokladnie cos takiego to wlosy nie powinny byc wystopniowane i miej wiecej dlugosc do brody jednakze mozesz sobie zrobic cos podobnego po prostu blizej czola przypiac grzywke a co do mojej grzywki wystarczy ze naloze pianke u nasady a w szkole wystarczy ze ja "poczochram" i wyglada super
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.