Roksi testuje Synergen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 14:56   #1
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122

Roksi testuje Synergen


2 tygodnie testowania kosmetyków Synergen już za mną. Bardzo lubię "rossmanowe" kosmetyki i te również przypadły mi do gustu Największym plusem jest to, że zauważyłam (albo sobie wmówiłam), że używanie kosmetyków z jednej serii służy mojej skórze Ostatnio nie mam prawie żadnych wyprysków, skóra się nie przetłuszcza, a zarazem nie mam suchych skórek. Nie wiem, czy 2 tygodnie to wystarczający czas na dokładne poznanie działania kosmetyków na skórę (ponoć dopiero po miesiącu widać rzeczywiste efekty), ale zamieszczam poniżej moją opinię, którą wyrobiłam sobie o kosmetykach Synergen. Cieszę się, że mogłam je przetestować, bo tonik i pianka na pewno jeszcze zagoszczą w mojej łazience

Pianka:Mój ulubieniec! Wcześniej pisałam, że potrzeba dwie pompki na umycie twarzy, ale w trakcie testów zauważyłam, że jedna jednak jak najbardziej wystarcza Pianka ma jak dla mnie miły zapach, fajną konsystencję, a oczyszczanie nią twarzy jest mega przyjemnością. Podpasowała również mojej współlokatorce i teraz używamy jej wspólnie. Już teraz mogę powiedzieć, że pianka wydaje się być baaaaardzo wydajnym produktem. Niewątpliwym plusem jest to, że nie ściąga skóry, a przy tym naprawdę dobrze oczyszcza twarz Może skuszę się na nią ponownie po wykończeniu tego opakowania.
Aha, dodam tylko, że ja pianki używam rano lub po zmyciu makijażu micelem, więc nie wiem, jak sprawdza się przy demakijażu.

Plusy:
+ dobrze oczyszcza twarz
+ nie ściąga skóry
+ zapach
+ wydajność

Minusy: nie odnotowałam :P

Ocena: 5/5

Tonik: Jak wcześniej pisałam, sięgając po niego byłam pewna obaw, ze względu na alkohol w składzie. Od dawna używam bezalkoholowych toników, ale czego się nie robi dla testów... Musiałam go przecież poużywać, żeby napisać recenzję i NIE ŻAŁUJĘ Tonik ma boski zapach - dla mnie to zielona herbata, którą uwielbiam. Wbrew moim obawom tonik absolutnie nie podrażnia mojej skóry. Dobrze radzi sobie z resztkami makijażu. Fajnie odświeża i, co dla mnie bardzo ważne, nie zostawia absolutnie żadnej (lepkiej) warstwy na twarzy, czego nie znoszę. Buzia po jego użyciu jest bardzo gładka, a dodatkowo wydaje mi się, że tonik wpływa na zmniejszenie porów Mogę nawet powiedzieć, że tonik Synergen jest chyba jednym z najlepszych jakie używałam (bo widać, że COŚ robi ze skórą)! NA PEWNO kupię go jeszcze raz

Plusy:
+ zapach
+ nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
+ dobrze radzi sobie z resztkami makijażu
+ wygładza skórę i zmniejsza pory

Minusy:
- alkohol wysoko w składzie

Ocena: 5-/5

Krem: Ma przyjemny zapach (podobny do toniku) i fajny zielonkawy kolor. Bardzo podoba mi się jego gęsta konsystencja, dzięki której naprawdę odrobina wystarczy, żeby posmarować całą twarz. Co do działania, to mam mieszane uczucia. Krem bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod nawilżający podkład, ponieważ szybko się wchłania i nie powoduje świecenia cery (do czego niestety nawilżające podkłady się przyczyniają). Z drugiej strony, dla mnie nie nadaje się do używania solo, bo kiedy nic na niego nie nałożę, to odczuwam po chwili ściągnięcie skóry. Dlatego też uważam, że jako baza pod makijaż jest dobry, ale na noc już niekoniecznie (chyba że dla tłustej skóry).

Plusy:
+ zapach
+ konsystencja
+ wydajność
+ sprawdza się jako baza pod makijaż
+ nie zauważyłam, żeby zapychał skórę

Minusy:
- używany solo trochę ściąga skórę
- nie zauważyłam nawilżenia

Ocena: 3,5/5

Plasterki: I tu niestety najsłabszy produkt z całej serii Mimo że daję im ogromny plus za to, że są praktycznie niewidoczne na skórze i świetnie się jej trzymają, to niestety nie działają Użyłam ich na sobie (na pryszcza i kilka zaskórników) oraz na chłopaku (na pryszcza) i działanie jest podobne. Sprawiają, że wyprysk się nie rozwija, ale niestety absolutnie nie spowodowały jego wysuszenia, wygojenia, ani zmniejszenia Na zaskórniki też nie podziałały

Plusy:
+ praktycznie niewidoczne na skórze
+ dobrze trzymają się skóry
+ sprawiają, że pryszcz się nie rozwija

Minusy:
- nie powodują zmniejszenia/wygojenia/wysuszenia pryszcza

Ocena: 2/5

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2013-03-05 o 14:57
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.