Zakochani po uszy - nowy serial TVN7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 11:18   #31
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Neldoreth_ Pokaż wiadomość
Fabularnie niestety ten serial mocno kuleje, oglądam chyba z tego względu że zarówno Kraków, jak i Nowa Huta są mi bliskie. Dopiero ostatnio dowiedziałam się że aktorka grająca Aśkę to córka Andrzeja Grabowskiego, jakoś widząc jej nazwisko w czołówce nie wpadło mi to do głowy.
Tak a jej szwagrem jest Paweł domagała

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Sylwia ze swoją o 10 lat starszą matką są takimi demonami zła i tak intrygują, że niedługo wywołają trzecią wojnę światową. To jest przerysowane na maksa, lepiej by się to oglądało, gdyby bohaterowie nie byli tacy jednowymiarowi.
Nie wierzę też w to wielkie uczucie między Piotrem a Asią. Ile oni byli ze sobą, kilka tygodni? Poza tym ja rozumiem, że miłość jest ślepa, ale na miejscu Aśki chyba każda by się zdążyła odkochać widząc jakim Piotr jest osłem i jak daje sobą manipulować. To nie był wieloletni związek, tylko kilkutygodniowa przygoda i ja nie bardzo rozumiem dlaczego twórcy serialu każą nam kibicować tej parze. O wiele fajniejszym facetem jest Tomek, chociaż podejrzewam, że na koniec będzie z Kingą (która też jest znacznie bardziej ogarniętą i atrakcyjniejszą dziewczyną niż Asia). Do tego śmierć Patrycji pasuje do takiego serialu jak kwiatek do kożucha, bardzo irytujące i rozwydrzone dzieciaki (siostra Aśki i dzieci Patrycji) i wylewająca się z ekranu hipokryzja, bo każdy wtrąca się w cudze życie sam nie będąc świętym (Patrycja, Tamara, Kuba itd).
Oglądam co któryś odcinek żeby wiedzieć jak się skonczy ale kolejnego sezonu (jeśli będzie) na pewno nie będę oglądać.
Też tego nie ogarniam. Jaka by nie była ta Sylwia to jednak widziały gały co brały i był z nią przez tyle lat a potem zostawił ją prawie z dnia na dzień dla dziewczyny której tak naprawdę nie zna i odrazy wielkie big love ... Jak on sobie ja przypomniał po tylu latach to ja nie wiem jak oni nawet słowa razem nie zamienili a potem miał wypadek po którym rzekomo stracił pamięć. Naciagane na maksa

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Z całej tej czołówki to najbardziej lubię wiki jest konkretna, fajna i nie naiwna. Lubie tez Natalie i Paulę ( ale tą odnowioną Paulę która ma własne zdanie i nie boi się juz sylwi )


Ostatnio przed serialem zakochani po uszy leciały powtórki brzyduli i tam grała ta aktorka co gra teraz matkę Sylwii, i nic a nic się nie zmieniła wygląda nadal tak samo, jednak operacje plastyczne robią swoje
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:34   #32
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Trochę mi szkoda tego tomka
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 17:51   #33
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Do listy absurdów dodaję totalny brak profesjonalizmu w pracy:
- klinika dentystyczna służy do tego, żeby WSZYSCY krewni i znajomi dentystów przychodzili do nich w godzinach pracy, żeby się kłócić, robić wyrzuty, wyjaśniać, przepraszać, oskarżać, wybaczać, żalić,itd itp Do Piotra non stop przychodzą dosłownie wszyscy, jego matka, siostra, siostrzeńcy, Asia, siostra Asia i reszta krewnych i znajomych królika. Niby są tam jacyś pacjenci, ale dla mnie to ściema
- z kolei klinika weterynaryjna słuzy do tego, żeby Asia mogła codziennie albo z niej wybiegać w sprawie prywatnej i zostawiać swojego partnera (nie pamietam imienia) samego albo idzie wcześniej do domu bo ma doła i też zostawia go samego. Zresztą do nich też stale ktoś przyłazi i jęczy
- Tomek jako policjant klepie tajemnice śledztwa na prawo i lewo
- Tomek jako detektyw robi to samo i informuje WSZYSTKICH o śledztwie z Sylwią, a do tego włącza przy postronnych osobach podsłuch jaki założył podejrzanej, żeby wszyscy mogli sobie posłuchać

No bez jaj.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 15:05   #34
marysiabrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Do listy absurdów dodaję totalny brak profesjonalizmu w pracy:
- klinika dentystyczna służy do tego, żeby WSZYSCY krewni i znajomi dentystów przychodzili do nich w godzinach pracy, żeby się kłócić, robić wyrzuty, wyjaśniać, przepraszać, oskarżać, wybaczać, żalić,itd itp Do Piotra non stop przychodzą dosłownie wszyscy, jego matka, siostra, siostrzeńcy, Asia, siostra Asia i reszta krewnych i znajomych królika. Niby są tam jacyś pacjenci, ale dla mnie to ściema
- z kolei klinika weterynaryjna słuzy do tego, żeby Asia mogła codziennie albo z niej wybiegać w sprawie prywatnej i zostawiać swojego partnera (nie pamietam imienia) samego albo idzie wcześniej do domu bo ma doła i też zostawia go samego. Zresztą do nich też stale ktoś przyłazi i jęczy
- Tomek jako policjant klepie tajemnice śledztwa na prawo i lewo
- Tomek jako detektyw robi to samo i informuje WSZYSTKICH o śledztwie z Sylwią, a do tego włącza przy postronnych osobach podsłuch jaki założył podejrzanej, żeby wszyscy mogli sobie posłuchać

No bez jaj.
Ale ten podsłuch odsluchal przy swojej dziewczynie a nie kimś obcym. Dzięki niej chociaż dowiedział się ze na nagraniu nie jest Piotr tylko Jacek jej byly
marysiabrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 22:43   #35
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Ktoś ogląda nowy sezon czy zostałam sama?
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 02:59   #36
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Neldoreth_ Pokaż wiadomość
Ktoś ogląda nowy sezon czy zostałam sama?
Ja oglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 08:41   #37
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez Neldoreth_ Pokaż wiadomość
Ktoś ogląda nowy sezon czy zostałam sama?
Również oglądam ale raczej jak lecą powtórki niż na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 12:58   #38
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Z nowych postaci w tym sezonie podoba mi się ta brunetka studentka (nie pamiętam imienia). Wydaje się sympatyczna i ogarnięta, w przeciwieństwie do Aśki, która zapewne będzie cały sezon znowu się miotać między Piotrkiem i Tomkiem.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 21:48   #39
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Mnie denerwuje ten Tymon.
I brakuje mi w tym sezonie wątków Wiki. Tak malutko jest z nią teraz. Mam nadzieję że się rozkręci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 23:00   #40
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mnie denerwuje ten Tymon.
I brakuje mi w tym sezonie wątków Wiki. Tak malutko jest z nią teraz. Mam nadzieję że się rozkręci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, on jest strasznie irytujący, sama nie wiem czy to jest kwestia aktora czy roli którą gra.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 15:07   #41
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Zakochani po uszy - nowy serial TVN7

Kto ogląda finałowy sezon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 16:07:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.