Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 09:02   #1
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343

Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??


Cześć dziewczyny. Jako, że nie jestem zapaloną podróżniczką, toteż muszę się poradzić Was, bo najzwyczajniej w świecie się nie orientuję. Jak w temacie. Gdzie lepiej polecieć w podróż poślubną. Na Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Teneryfa) czy na Majorkę? Celem jest wypoczynek, nie zwiedzanie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Edytowane przez claudusiaaaaa
Czas edycji: 2013-01-17 o 09:43
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 02:30   #2
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

na kanarach nie bylam ale duzo moich znajomych wlasnie tam wybiera sie na podroz poslubna.

Zalezy jaki miesiac na to wybierzesz bo majorka zima nie jest az tak goraca jak kanary.

Na majorce poza sezonem jest duzo emerytow wiec wypoczniesz napewno
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 15:48   #3
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Nie byłam ani tam, ani tam, ale z wypowiedzi znajomych, oglądanych zdjęć etc. poleciłabym Ci jednak Kanary. Moja siostra była na Lanzarote i nie mogłam się na te zdjęcia napatrzeć
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 16:22   #4
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Dzięki dziewczyny
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:01   #5
fitgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Majorka jest piekniejsza i ma dużo lepsze plaże
fitgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:17   #6
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Cytat:
Napisane przez fitgal Pokaż wiadomość
Majorka jest piekniejsza i ma dużo lepsze plaże
A polecasz jakieś konkretne miejsce? Czy pod koniec sierpnia pogoda będzie tam słoneczna i upalna?
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 11:10   #7
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Ja byłam na podróży poślubnej na Teneryfie i Gorąco Polecam . Cudna wyspa .... Mam miłe wspomnienia , piekne zdjęcia .... I cichą nadzieję że jeszcze tam wrócę


W tym roku jade na wakacje na Majorkę , mam nadzieję że jest równie piękna jak Kanary
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 13:26   #8
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jako, że nie jestem zapaloną podróżniczką, toteż muszę się poradzić Was, bo najzwyczajniej w świecie się nie orientuję. Jak w temacie. Gdzie lepiej polecieć w podróż poślubną. Na Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Teneryfa) czy na Majorkę? Celem jest wypoczynek, nie zwiedzanie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
Nie byłam jeszcze na Kanarach ani na Majorce ale z tego, co kumpela opowiadała to na Majorce jest świetna zabawa i wyjątkowo piekne plaże.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 07:36   #9
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Dziękuję za opinie. A czy pogoda pod koniec sierpnia jest w obu miejscach równie słoneczna?
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 11:04   #10
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie. A czy pogoda pod koniec sierpnia jest w obu miejscach równie słoneczna?
Ja na Teneryfie byłam 2 tygodnie początek wrzesnia i było gorąco temp odczuwalna gdzieś około 30 Stopni.


Na majorkę lece w czerwcu i mam nadzieję że bedzie równie gorąco
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:21   #11
Anka234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 24
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Ja w zeszłym roku we wrześniu byłam na Teneryfie i mogę szczerze gorąco polecić.
Anka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 13:59   #12
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Jeśli celem jest wypoczynek, nie zwiedzanie, to polecam Majorkę, byłam w ośrodku Cala Mandia i byłam naprawdę zadowolona. Jest też co zwiedzać, ale bez jakichś ekstremalnych wypraw, po prostu oceanarium, delfinarium, podziemne jaskinie. Jak dla mnie jest to miejsce w sam raz na wakacje typu - odpoczynek i relaks, na wakacje typu - zwiedzanie i przygoda, zdecydowanie wybrałabym co innego. Takze polecam Majorkę.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-04-16 o 14:00
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:01   #13
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Cytat:
Napisane przez claudusiaaaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie. A czy pogoda pod koniec sierpnia jest w obu miejscach równie słoneczna?
Bylam w sierpniu na Majorce i upaly byly okropne
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:36   #14
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Ja w tamte wakacje byłam na Teneryfie i muszę przyznać tak jak pozostali że bardzo ładna wulkaniczna wyspa jest dużo rzeczy które można zobaczyć, zwiedzić, a jak ty sie nastawiasz na sam wypoczynek to bardziej nast na to miejsce jest Majorka Zakynthos w Grecji bo Teneryfajednak ma naprawde mało plaż piaszczystych i ja jak byłam tam na początku Sierpnia muszę przyznać że w Oceanie woda była dla mnie zimna

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez coccinelle7 Pokaż wiadomość
Nie byłam ani tam, ani tam, ale z wypowiedzi znajomych, oglądanych zdjęć etc. poleciłabym Ci jednak Kanary. Moja siostra była na Lanzarote i nie mogłam się na te zdjęcia napatrzeć
coccinelle7, powiedz mi czy twoja siostra bardzo była zadowolona z wakacji na Lanzarote? bo własnie w tym roku myślę żeby tam się wybrać, tyle że ja lubie wakacje naprawdę aktywnie spędzać i zawsze dużo zwiedzam i nie wiem czy ona nie jest bardziej dla osób które tylko lubią plażować. czytałam trochę i wydaje się bardzo atrakcyjna ale wiadomo lepiej zapytac kogoś kto był
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 05:49   #15
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Odp: Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
Ja w tamte wakacje byłam na Teneryfie i muszę przyznać tak jak pozostali że bardzo ładna wulkaniczna wyspa jest dużo rzeczy które można zobaczyć, zwiedzić, a jak ty sie nastawiasz na sam wypoczynek to bardziej nast na to miejsce jest Majorka Zakynthos w Grecji bo Teneryfajednak ma naprawde mało plaż piaszczystych i ja jak byłam tam na początku Sierpnia muszę przyznać że w Oceanie woda była dla mnie zimna

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



coccinelle7, powiedz mi czy twoja siostra bardzo była zadowolona z wakacji na Lanzarote? bo własnie w tym roku myślę żeby tam się wybrać, tyle że ja lubie wakacje naprawdę aktywnie spędzać i zawsze dużo zwiedzam i nie wiem czy ona nie jest bardziej dla osób które tylko lubią plażować. czytałam trochę i wydaje się bardzo atrakcyjna ale wiadomo lepiej zapytac kogoś kto był
Pytanie nie do mnie ale odpowiem- Lanzarote jest fajna, ale bardzo dużo do zwiedzania nie ma- 2 dni spokojnie wystarcza. Poza tym możesz sie też wybrać promem na Fuerteventure, albo katamaranem na Graciose. Wyspa jest ładna, choć nieco mroczna ja byłam zadowolona z wakacji na wyspie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:27   #16
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Odp: Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Ja bylam i na Majorce (w okresie swiat Bozego narodzenia) oraz na teneryfie (koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika)
Kazda z wysp ma plusy i minusy,Majorka jest piekna, zielona, natomiast Teneryfa i Forte nie sa zielone, jest bardziej "afrykansko" czyli piasek, kaksusy, troche palm.
Na majorce bylam w zimie, dlatego tez bylo bardzo malo turystow. Na teneryfie byl srodek sezonu wiec tlumy.
W obu miejscach nastawilismy sie (jak zawsze) na zwiedzanie.Na majorce wsrod wielu innych urzekly mnie Cuevas del drach i koncert na zywo na skrzypcach na srodku jeziora w jaskini. Na teneryfie byla cieplutka woda a Tz uczyl sie surfowac.
takze zalezy co wolicie. Klimat bardziej europejski(majorka) czy afrykanski(kanary) aczkolwiek ja w Waszej sytacji wybralabym Teneryfe jednak
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:50   #17
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

ja nie znam Majorki, słyszałam tylko, że jest tam jedna z najpiękniejszych plaż w Europie, podobno ma 5 km długości, tylko wypadło mi z głowy jak ona się nazywa... Ale piękna, widziałam dziś zdjęcie w autobusie Ze swojego doświadczenia polecam Ci Kanary, jako że to wyspy gdzie dosłownie każdy, ale to każdy zanjdzie coś dla siebie. Chcesz relaksu, proszę bardzo są super hotele, spa, przyjemne restauracje. Chcesz aktywnego wypoczynku? Możesz wdrapać się na wulkan Teide na wschód słońca albo nurkować, jeżdzić na rowerze, robić wycieczki do parków, np. Park Krajobrazowy Grandes Dunas, popłynąć statkiem na półwysep Jandia i wiele wiele innych rozrywek. xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:00 Powód: link
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:41   #18
rita50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

wyspy kanaryjskie to swietny pomysl na listopad, u nas juz jest mega zimno, a tam dalej slonce <3 bylam tak 2 lata temu na gran canarii
rita50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 07:59   #19
90fasola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

W zeszłym roku miałam podobny problem, tyle, że nie chodziło o podróż poślubną a o zwykłe wakacje. Byliśmy wcześniej na Lanzarote i Fuertaventurze. Lanzarote nas zaczarowało. Moim zdaniem jest to najpiękniejsza wyspa! Fuertaventura średnio nam przypadła do gustu Każda z wysp jest zupełnie inna! Uważam, że nie ma piękniejszych plaż w Europie niż na Fuertaventurze! My w te wakacje mieliśmy dylemat Majorka/Teneryfa i wybraliśmy Teneryfę ze względu na sezon, w którym na Majorce króluje niemiecka młodzież. Trochę się rozczarowaliśmy. Wydaliśmy na prawdę ogromne pieniądze na miejscu na wycieczki, bo chcieliśmy sporo zobaczyć a za wszystko trzeba tam zapłacić słone pieniądze. Na poprzednich wyspach nie spotkaliśmy się z takimi opłatami! Na Lanzarote w cenie były bilety wstępu, które kosztowały po 7-8 euro, w cenie wycieczek był obiad a cena takiej wycieczki 50 euro. Na Teneryfie za wycieczkę zapłaciliśmy 55 euro (z czego objechaliśmy połowę wyspy) i jeszcze musieliśmy zapłacić bilet wstępu 33 euro. Wycieczka na Teneryfie polegała na zbieraniu ludzi z hoteli i zwiedzaniu kurortów :/ Ogólnie byliśmy rozczarowani w tym roku.

Edytowane przez 90fasola
Czas edycji: 2013-12-08 o 17:32
90fasola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 15:10   #20
maroma
Raczkowanie
 
Avatar maroma
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Na Kanarach nie byłam ale dużo moich znajomych właśnie tam wybiera się na podroż poślubna.
maroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 08:48   #21
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

Na Majorce jest przepięknie
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 15:38   #22
izabela_trz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kanary czy majorka? Gdzie na podróż poślubną??

W podróż poślubną byliśmy na Fuerteventurze - naszym zdaniem najlepsza wyspa na Kanarach! Warto wynająć auto, żeby zobaczyć całą wyspę, zwłaszcza wulkan Hondo. Hotel najlepiej na południu wyspy z uwagi na najładniejsze plaże (Jandia), w dodatku nie ma tam tłumów

Poza tym wyspa jest pełna ślicznych, przyjaznych wiewiórek, mamy przepiękne zdjęcia i filmik z wakacji, który zachęcił wielu naszych znajomych, żeby wybrać się na Fuertę

https://www.youtube.com/watch?v=mz5TIPdl_7Q

https://www.youtube.com/watch?v=6NUX4RYBe_8
izabela_trz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 16:38:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.