Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 23:12   #1141
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Salon Davines i pan Miller Jakość usługi na najwyższym poziomie, ceny zadziwiająco niskie. Jeżdżę tam aż z Wawy, bo tutaj za spartaczoną robotę musiałabym zapłacić kilka razy tyle

A co robilas? Podcinalas koncowki czy cos wiecej? Ile placilas?
Szukam fryzjera, chce tylko podciac koncowki, ale to chyba jest prawda, ze od tego czy koncowki sa dobrze podciete duzo zalezy, moje wlosy sa proste jak druty, koncowki tez sa proste- wygladaja jakby byly tak tępo ściete, nie moge ich w zaden sposob nawinac ani ulozyc ( chcialam zeby konce byly troche zawiniete).
A wlosy podcinalam w Matrixie na Lelewela- nie polecam, umowilam sie z dobre 2 miesiace wczesniej na upiecie na slub siostry. Kilka dni przed slubem bylam na próbie, zeby wiedziec co i jak- spedzilam 2 h a gdy wychodzilam to i tak w sumie nie wiedzialam jak fryzura bedzie wygladac. Dwa dni przed slubem- dostaje telefon od fryzjerki ze ona mnie nie przyjmie o tej godzinie o ktorej chcialam bo musi isc do lekarza z dzieckiem. Serio? Dla mnie zenada, rozumiem ze zdarzaja sie wypadki, ale wkrecanie ze w sobote ma sie wizyte u lekarza jest slabe, a jelsi to byla prawda- to dzwoni sie do klienta i oznajmia ze nie obsluzy go, zadnego przepraszam ani nic. Koniec koncow zmienilam godzine na wczesniejsza, ale byla mi ona wybitnie nie na reke, wiec calkowicie zrezygnowalam z uslug tego salonu. Odradzam

Edytowane przez adri_
Czas edycji: 2016-01-16 o 12:40
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 16:50   #1142
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2016-04-13 o 23:12
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 22:02   #1143
elafonisi1
Przyczajenie
 
Avatar elafonisi1
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Odświeżam!!!

Dziewczyny, chciałabym poznać opinię na temat salonu Twój fryzjer na Kozackiej. Kusi mnie aby się tam wybrać ze względu na ceny, na fb wstawiają ciekawe swoje prace..
Mam dość długie włosy, są trochę zniszczone. Chcę coś zmienić, skrócić je i pocieniować lub pokusić się o long boba. Nie wiem jaka fryzura będzie mi pasować, zawsze nosiłam długie.. Czy ktoś mi tam doradzi, czy raczej jest na szybko i trzeba samemu wiedzieć czego się chce? Będę jeszcze koloryzować, jakieś sombre lub refleksy. Polecacie ten salon na taką włosową rewolucję?
__________________
Na głowie kwietny mam wianek, w ręku zielony badylek...
elafonisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:51   #1144
atkus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam, chciałabym wiedzieć czy wie Pani gdzie teraz można znaleźć Pana Konrada, ktory pracował kiedyś w Hair Studio w PDT?
atkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:50   #1145
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam
Odwiedziłam ten salon jakos w lutym. Dodam, iż też mam długie włosy.
Robiłam sombre + podcinałam końcówki. Powiem Ci, że moje włosy podczas farbowania ładnie dostały w kość są rozdwojone, suche wypadają garściami. Nie wiem czy to wina farby czy co Kolor włosów jak najbardziej wyszedł ok ale teraz muszę łykać sumplementy diety bo ogarnąć moje włoski
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 16:27   #1146
Domek97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć! Chciałabym zaktualizować pytanie o dobrego fryzjera z Torunia, bo może coś się zmieniło przez ten czas i kogo teraz byście polecały? Chodzi bardziej o malowanie włosów ☺ i oczywiście w rozsądnej cenie 😊
Domek97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 14:25   #1147
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Domek97 Pokaż wiadomość
Cześć! Chciałabym zaktualizować pytanie o dobrego fryzjera z Torunia, bo może coś się zmieniło przez ten czas i kogo teraz byście polecały? Chodzi bardziej o malowanie włosów ☺ i oczywiście w rozsądnej cenie 😊
Przetestowałam wielu fryzjerów w Toruniu i szczerze mogę polecić Olę Dubiel, ewentualnie jej męża z salonu Ola Dubiel, nie polecam p. Klaudii z tego salonu. Pani Ola pięknie czesze, doczepia włosy, farbuje. Ma smykałkę do zawodu i jest profesjonalna.

Na pewno nie polecam salonów:
Aplauz na kozackiej (kiedyś w Piotrze i Pawle)- nie umiano mi rozjaśnić odrostu z ciemnego naturalnego blondu. Wyglądałam strasznie, sama poprawiałam tę masakrę i zapłąciłam ponad 150 zł (za odrost). Panie naradzały się na zapleczu co mi powiedzieć i jak wmówić, że kolor jest ładny

Sunflower - to samo co wyżej. Z jasnym blondem sobie nie radzą.

Angela, na Małachowskiego - moja mama i siostra były tam na czesaniu. Za prosty, niechlujny warkocz płaciły więcej niż ja za ślubne upięcie w innym salonie.

Sebastian - nie sprawdziłam umiejętności fryzjerów, ale pan mnie nie przyjął mimo zapisu gdyż miał ważniejszą klientkę. Pożegnał mnie w drzwiach. Nie zamierzam tam wracać.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 15:05   #1148
elfa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Najgorszy fryzier u jakiego byłam w Toruniu to salon IRENY ERIS przy ul. Chełmińskiej.
Miano najgorszej fryzjerki otrzymuje Paulina.

Dwie sytuacje:
-druga koloryzacja z rzędu (kolor miał był taki sam jak wcześnie- podobno zapisany) był o min 2 tony jaśniejszy. Wyszłam z widocznymi odrostami za 180 zł. W świetle salonu nie było to aż tak widoczne.
Cena dwóch wizyt, na których robione było to samo (to samo to znaczy odrost z taka sama ilością farby) to różnica najpierw 160 zł, później 220 zł.
-prośba "zmieńmy coś" może bym chciała trochę podciąć i wycieniować- komenatrz "jestem otwarta na pani propozycje"
to chyba ja powinnam być otwarta na propozycje fryzierki- za to płacę.

-na koniec usłyszałam, że włosów kręconych się nie cieniuje tylko obcina na prosto- to nawet JA LAIK wiem, że to nie prawda

-byłam 3 razy. Myjąć ciągną włosy- robią to niedbale i byle jak. Byle szybciej.

Idąc do renomowanego salonu oczekuje nie tylko fachowego potraktowania, ale całej otoczki- miłęj obsługi i relaksu w końcu fryzier to przyjemność dla kobiety.
Niestety w Irenie Eris to męczarnia.


Reasumując drogo, nieprofesjonalnie, byle jak.

NIE POLECAM NIKOMU.
elfa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 22:36   #1149
bellla28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer z dojazdem na slub, Torun

Hejka dziewczyny! Poszukuje dobrego fryzjera na slub w ostatni weekend kwietnia 2017. Serdecznie bym prosila o jakies namiary. Z gory dziekuje! 😊
bellla28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 13:43   #1150
kluseczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer z dojazdem na slub, Torun

Cytat:
Napisane przez bellla28 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny! Poszukuje dobrego fryzjera na slub w ostatni weekend kwietnia 2017. Serdecznie bym prosila o jakies namiary. Z gory dziekuje! 😊
Witam, ja również szukam dobrego fryzjera w
Toruniu. Ślub bierzemy w lipcu tego roku i nie wiem gdzie poradzą sobie z moimi długimi włosami (zasłaniają prawie całą dolną część ciała ) i nie wezmą za to ogromnej sumy...proszę o pomoc
kluseczka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 18:53   #1151
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

odświeżam. również szukam fryzjera na ślub który radzi sobie z długimi, kręconymi włosami nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w tej kwestii, nigdy nie byłam u żadnego fryzjera w Toruniu...
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 09:26   #1152
santse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej dziewczyny! jeśli chodzi o upięcia na ślub to polecam Bożenę, która pracuje u Górnych w Plazie. Bożena wie co jest modne oraz w czym dobrze będzie klientce.
santse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 20:48   #1153
kluseczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A jak wygląda to cenowo? Dziękuję za odpowiedź
kluseczka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 23:21   #1154
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Mieszkam w Toruniu od dłuższego czasu, sprawdziłam kilka salonów, w sumie żadnym nie jestem zachwycona i nadal poszukuję tego idealnego, więc chętnie poczytam o doświadczeniach innych, a tymczasem podzielę się swoimi:

1. Salon Paula Brzoskniewicz ul. Studzienna: chodziłam tam na refleksy (balejaż) i strzyżenie. Refleksy robione niestety rozjaśniaczem, efekt na początku mnie zadowalał, później mi obrzydł (no i ileż można męczyć włosy rozjaśniaczem). Strzyżenie tylko na równo więc cóż można powiedzieć... Fryzjerka twierdziła, że trzeba mi wyrównać "wyrwy" we włosach po poprzednich strzyżeniach (notabene: strzyżeniach u fryzjera do którego czeka się tygodniami, który jak zrobił mi włosy to układały się genialnie - niestety to było w innym mieście, 300km stąd).

2. Studio "szalone nożyczki" ul. Matejki: strzyżenie ale jakoś bez szału, nie zrobiło na mnie wrażenia bo nawet go nie pamiętam. Pamiętam tylko, że fryzjerka ostentacyjnie przewracała oczami, kiedy powiedziałam, że nie chcę za dużo ścinać, tylko pozbyć się zniszczonych końcówek. Bez komentarza.

3. Salon na ul. Mickiewicza 133 bodajże - niestety nie pamiętam nazwy. Strzyżenie i farbowanie: strzyżenie nawet ok, natomiast co do farbowania to fryzjerka chyba nie do końca zrozumiała o co mi chodzi, czego efektem było paskudne ombre. Czułam się w nim fatalnie, więc przyszłam na poprawkę w wyniku której, wyszłam z żółtkiem na głowie. Tragedia. W dodatku ceny wyższe od przeciętnych w Toruniu.

4. Salon "Twój fryzjer" na ul. Kozackiej: balejaż/refleksy wyszły nawet fajnie, ale niestety znowu rozjaśniacz. Strzyżenie przyzwoite. Całość bardzo przystępnie cenowo - reklamują się hasłem "najniższe ceny w Toruniu". Niestety nie znam imienia fryzjerki u której byłam za pierwszym razem, ale bardzo miła dziewczyna.
Niestety za drugim razem było gorzej: chciałam po prostu chłodny blond ale fryzjerka stwierdziła, że nie bo to nie wyjdzie, więc znowu był balejaż rozjaśniaczem. Ponieważ zbliżała się godzina zamknięcia salonu, widziałam jak rośnie jej zniecierpliwienie i robiła byle szybciej. Wyraźnie odetchnęła z ulgą, kiedy na pytanie o strzyżenie powiedziałam, że nie chcę. Też nie wiem jak fryzjerka miała na imię ale ta z kolei nie była zbyt sympatyczna.
Salony "Twój fryzjer" to dziwaczne miejsca: młyn straszny, klientów masa (ach te niskie ceny), ludzie kłębią się pod ścianami, pod drzwiami, często nawet nie ma miejsca, żeby przysiąść. I skoro chcą zamykać salon punktualnie to proponuję nie umawiać klientów "na styk". Chcą upchnąć jak najwięcej klientów kosztem słabej obsługi.

5. Salon Twiggy's ul. Waryńskiego: bardzo sympatyczna fryzjerka (chyba właścicielka), fajnie posługiwała się nożyczkami, przystępnie cenowo. Raczej nie miałam żadnych wizji i wymagań co do strzyżenia, tylko tak mniej więcej powiedziałam o co mi chodzi i w sumie pokryło się to z propozycją od pani fryzjerki-właścicielki. Efektem było strzyżenie na prawie równo. Niestety już mi się znudziło więc chyba niebawem pójdę sprawdzić kolejny salon Ale póki co, jeśli miałabym wrócić do któregoś z wymienionych salonów to najprędzej wybrałabym Twiggy's. Farbowania osobiście nie sprawdziłam ale na fotelu obok siedziała pani po farbie - moim zdaniem bardzo ładny efekt. Fryzjerka pracuje na produktach L'oreal (w pozostałych, wyżej wymienionych salonach królowały tańsze kosmetyki).
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:57   #1155
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Z czystym sumieniem polecam salon Michelle na Sukienniczej. Na punkcie włosów jestem przewrażliwiona i nie ufam fryzjerom. Poszłam za opiniami w internecie i galerią ich zdjęć na fb. Dziewczyny są fantastyczne w tym co robią. Spędziłam tam 3,5 godziny na dekoloryzacji z sunplexem, odżywką tonującą, ponowną koloryzacją i pielęgnacją - kondycja włosów bez zastrzeżeń (mam krótkie włosy, ale swoje już przeszły) i wyszłam z kolorem tak naturalnym i pięknym jakby mój własny (o taki efekt mi chodziło). Moimi włosami opiekowała się Pani Magda i Pani Dorota (właścicielka). Cena jak za tak super fachową obsługę, poświęcony czas i dopieszczenie uważam, że śmiesznie niska - 155 zł. Polecam!
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 15:56   #1156
switeziankamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 65
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Serdeczne dzięki dziewczyny za pomoc!
switeziankamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 14:17   #1157
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

a jeszcze mój mąż chodzi do Górnego w galerii Copernicus do p.Karoliny - trochę się cenią (50zł za męskie) i ostatnio chyba podnieśli ceny ale warto, a przynajmniej u tej babeczki, na prawdę świetnie strzyże.
Ja nadal pozostaję wierna salonowi Twiggy's
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 17:32   #1158
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Jakieś opinie o studiu Andromeda i Pani Irenie?
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 06:38   #1159
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

przepraszam za brak polskich znakow
Hej dziewczyny! Odswiezam temat - nie mam dobrych doswiadczen z fryzjerami, konczyly sie zazwyczaj na scieciu zbyt duzej dlugosci wlosow lub zbyt duzo z gestosci przez co konczylam z dlugim mysim ogonkiem i bobem z cieniowanych wlosow.

Kilka razy slyszalam juz o Oli Dubiel, ale pod katem przedluzania wlosow, znajoma do niej chodzila.
Na pewno zanotuje salony, ktore odradzacie ale z checia poczytam jesli macie jakies nowe propozycje lub potwierdzenia jakosci omawianych juz tutaj miejsc.
Dzieki!

Edytowane przez dragonfly123
Czas edycji: 2018-10-09 o 06:44
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 12:10   #1160
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Postanowiłam sprawdzić wymieniany tu salon Michelle na Sukienniczej. Panie uratowały moje siwo-zielonkawe włosy (efekt eksperymentów w domu...), spędziłam tam 4 godziny i wyszłam z ładnym blondem + strzyżenie (znowu na prosto hehe). Właścicielka rzeczywiście bardzo zaangażowana, dogląda każdej klientki. Ceny przystępne. Byłam 2 razy, była też koleżanka, której podobał się efekt na moich włosach (też była zadowolona po wizycie). Może jeszcze się tam kiedyś wybiorę, na razie mi nie po drodze

Edytowane przez krówczyńsky
Czas edycji: 2018-10-12 o 12:13
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 06:45   #1161
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Odświeżam Które miejsca w tej chwili polecacie?
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 11:23   #1162
krówczyńsky
Przyczajenie
 
Avatar krówczyńsky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

To ponownie się wypowiem otóż polecam:
- Twiggy's (gdzie chodziłam na strzyżenie) przeniosło się gdzieś na Wrzosy? więc już mi totalnie nie po drodze. Babka fajnie obcinała, chociaż taka trochę jakby roztrzepana.. ale bardzo sympatyczna
- kilka razy odwiedziłam salon Alicja Creative Hairdressing - geeeniaaalnie robią blondy!!! na pewno będę do nich wracać na farbowanie, bo ze strzyżenia to tak średnio byłam zadowolona, może się nie dogadaliśmy chociaż i tak wyszło lepiej niż w Wizardzie

A Wizard to miejsce, którego nie polecam. Poszłam raz na strzyżenie i wyszłam totalnie niezadowolona. Fryzjer uznał, że dla moich włosów najlepsze będzie mocne cieniowanie i zafundował mi fryzurę jak z lat 80-ych. Przez pół roku nie mogłam okiełznać kłaków

Edytowane przez krówczyńsky
Czas edycji: 2021-01-28 o 11:30
krówczyńsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.