Promotor/opiekun pracy - licencjat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-20, 21:00   #1
Studentkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Promotor/opiekun pracy - licencjat


Cześć Dziewczyny!
To mój pierwszy post na forum, do tej pory byłam wyłącznie jego czytelniczką. Potrzebuję Waszej pomocy odnośnie licencjatu.
Już niedługo przyjdzie mi się z nim mierzyć. Mam określony dokładny temat, dziedzinę. Przeglądałam tematy wstecz i niestety nie znalazłam tam żadnego promotora, do którego mogłabym podpiąć swój temat. Na mojej uczelni promotora wybiera się z listy, ale w regulaminie studiów doczytałam, że na wniosek studenta, dziekan może upoważnić wybranego pracownika naukowego do bycia opiekunem pracy. Nie jest jednak dla mnie do końca jasne, czy wspomniany wniosek dotyczy wyłącznie ZMIANY promotora i czy w ogóle istnieje możliwość wyboru promotora spoza listy, wskazanie dowolnej, wybranej przez siebie osoby, jeżeli ta wyrazi zgodę? Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i podpowie mi, co i jak?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Miłego wieczoru
Studentkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 19:22   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Promotor/opiekun pracy - licencjat

Ale nikt Ci nie powie, jak jest akurat na Twoim wydziale, na Twojej uczelni. Pytaj w dziekanacie, ewentualnie opiekuna roku.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:04   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Promotor/opiekun pracy - licencjat

Idź do wybranego promotora, określ sytuacje, zapytaj się. U mnie były osoby, które miały promotorów z poza "listy".
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 09:23   #4
ffilemonka
Przyczajenie
 
Avatar ffilemonka
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 9
Dot.: Promotor/opiekun pracy - licencjat

na każdej uczelni są trochę inne zasady. więc trudno powiedzieć jak te procedury wyglądają.

w dziekanacie powinni wiedzieć. i najlepiej w ogóle podejdź do wykładowcy, u którego chciałabyś pisać i się zapytaj czy byłby zainteresowany.
możesz też popytać wykładowców, którzy mają inny zakres tematyczny. z tego co pamiętam u mnie nie było problemu, żeby pisać o czymś innym.
ffilemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 13:08   #5
Mimolette
Przyczajenie
 
Avatar Mimolette
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 12
Dot.: Promotor/opiekun pracy - licencjat

Zawze mozesz tez wybrac promotora, ktory wydaje sie najbardziej neutralny wobec twojej pracy i uprzec sie, ze poprowadzisz ją sama a on ma tylko ją klepnąć do recenzji i obrony.
Mimolette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 14:08:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.