Czerwcówki 2016 cz. 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 14:28   #31
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Majkela to Twój najkrótszy post na wizazu. Pisz co u Was!

Lena wspolczuje choroby. Zdrowka dla Was!

Australia moja Zosia uwielbia pociągi, a jeszcxe nigdy nie jechała. Pomysł na fajnat wycieczkę 😁 tylko mnie zniechęca to, ze muszę uważać na ilość bagazu bo potem muszę to wszędzie ze sobą tachac, nie to co w aucie 😂
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 15:42   #32
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;75169316]Majkela to Twój najkrótszy post na wizazu. Pisz co u Was!

Lena wspolczuje choroby. Zdrowka dla Was!

Australia moja Zosia uwielbia pociągi, a jeszcxe nigdy nie jechała. Pomysł na fajnat wycieczkę 😁 tylko mnie zniechęca to, ze muszę uważać na ilość bagazu bo potem muszę to wszędzie ze sobą tachac, nie to co w aucie 😂[/QUOTE]

No z bagażem to masakra. Miałam plecak z przodu (Marysia w Tuli) i turystyczny plecak z tyłu Czułam na sobie te współczujące spojrzenia ludzi
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:50   #33
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

No bez jaj, tyle godzin bez postu?

Śliweczko gdzie jesteś?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:35   #34
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Jestem, jestem ale jakoś od kilku dni nie mogę się ogarnąć.
Ignaś jakiś jęczący, źle sypia, rzadkie kupy ma ( możliwe że po tym szczepieniu? masurian też chyba pisała coś o kupsztalach ) Poza tym wczoraj przywiozłam rodzinkę z tych ryb i jest duuużo prania, ubłoconych butów i ogólnie rozgardiasz...
Niech już się kończą te wakacje

No i na to wszystko dostałam jeszcze zapalenia piersi Nie mam pojęcia z czego się to wzięło, bo cyc cały czas opróżniany,
nie przepełnia się. Czuję się przez to jakbym grypę miała,
wszystkie mięśnie mnie bolą i mam temperaturę.
Jadę na ibuprofenie i jest w miarę ok.
Liczę że samo przejdzie, bo nie chce mi się iść do przychodni.
Aaaa, dzisiaj jeszcze byłam z Igą w sh,
bo po zrobieniu porządku w jej szafie prawie nic nie zostało.
Ta dziołcha jest gorsza niż 5 synków.
Wszystko dziurawe albo tak poplamione,
że nie do uratowania. I w ogóle stwierdzam,
że nie mogę już bez niej na ubraniowe zakupy jeździć,
bo jej się mało tego co wybieram podoba
Ja jej coś pokazuję, a ona "mamo,
weź to jest okropne!"

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Oooo nowy wątek jestem i ja
Ślwieczko pytałaś o mnie narobiły mi się zaleglości podczas przyjazdu siostry i dłuuugo mi zajęło nadrabianie drugiego urlopu niestety nie mamy na razie ze dwa dni temu mialam nawet naklikane jakieś posty żeby poodpisywać, ale wtedy obudzil się Krzyś i nie zdążyłam a już teraz nie pamiętam gdzie się miałam odnieść

Lena współczuję, 3 dni żłobek i już

Australia - fajnie że Marysi podobał się pociąg też bym się chętnie przejechała, ale trochę się boję... do pociągu się nie bierze fotelika to jest bezpieczne?
i zazdroszczę wieczoru bez dziecka u mnie się na razie takie atrakcie nie zapowiadają niestety Za to w weekend zaczęłam kurs na prawo jazdy :O i siedziałam 6h codziennie na wykładach. Nawet trochę potęskniłam
Wybaczamy nieobecność
Też właśnie się trochę obawiam tej podróży, tym bardziej że my mamy bilety na superpociąg pendolino, który podobno szybki jest.
No ale to prawda, co Lena pisała, że do wypadków kolejowych dochodzi tak rzadko, że chyba nie ma się czym stresować. Ja tzm się bardziej obawiam co zrobić z tą moją małą wszędobylską pchłą przez te 6 godzin

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No z bagażem to masakra. Miałam plecak z przodu (Marysia w Tuli) i turystyczny plecak z tyłu Czułam na sobie te współczujące spojrzenia ludzi


Ignaś już nie znosi nosidła... Zastanawiam się czy w ogóle brać je nad morze.
Ale za to w nowym wózku trochę dłużej wytrzymał na spacerze, może to i jakaś dobra wróżba (kupiłam wczoraj przez olx używany espiro magic)
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:10   #35
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

I jak espiro Magic się sprawuje Sliweczko?

Bunt na nosidlo pewnie chwilowy, przejdzie mu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:19   #36
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry!

Rano byłyśmy na szczepieniu. Pielęgniarka nic nie mówiła o biegunkach, tylko o ewentualnej gorączce i wysypce
Śliweczko, jak tam, lepiej się czujesz?

U Marysi napuchnięte dolne dziąsło, czyli będzie ząb nr 9
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:31   #37
masuriangirl
Raczkowanie
 
Avatar masuriangirl
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 204
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Jestem, jestem ale jakoś od kilku dni nie mogę się ogarnąć.
Ignaś jakiś jęczący, źle sypia, rzadkie kupy ma ( możliwe że po tym szczepieniu? masurian też chyba pisała coś o kupsztalach ) Poza tym wczoraj przywiozłam rodzinkę z tych ryb i jest duuużo prania, ubłoconych butów i ogólnie rozgardiasz...
Niech już się kończą te wakacje

No i na to wszystko dostałam jeszcze zapalenia piersi Nie mam pojęcia z czego się to wzięło, bo cyc cały czas opróżniany,
nie przepełnia się. Czuję się przez to jakbym grypę miała,
wszystkie mięśnie mnie bolą i mam temperaturę.
Jadę na ibuprofenie i jest w miarę ok.
Liczę że samo przejdzie, bo nie chce mi się iść do przychodni.
Aaaa, dzisiaj jeszcze byłam z Igą w sh,
bo po zrobieniu porządku w jej szafie prawie nic nie zostało.
Ta dziołcha jest gorsza niż 5 synków.
Wszystko dziurawe albo tak poplamione,
że nie do uratowania. I w ogóle stwierdzam,
że nie mogę już bez niej na ubraniowe zakupy jeździć,
bo jej się mało tego co wybieram podoba
Ja jej coś pokazuję, a ona "mamo,
weź to jest okropne!"



Wybaczamy nieobecność
Też właśnie się trochę obawiam tej podróży, tym bardziej że my mamy bilety na superpociąg pendolino, który podobno szybki jest.
No ale to prawda, co Lena pisała, że do wypadków kolejowych dochodzi tak rzadko, że chyba nie ma się czym stresować. Ja tzm się bardziej obawiam co zrobić z tą moją małą wszędobylską pchłą przez te 6 godzin





Ignaś już nie znosi nosidła... Zastanawiam się czy w ogóle brać je nad morze.
Ale za to w nowym wózku trochę dłużej wytrzymał na spacerze, może to i jakaś dobra wróżba (kupiłam wczoraj przez olx używany espiro magic)
No tak, u nas był problem z kupami. Wlasciwie dopiero teraz zaczyna się wszystko normowac.
Tak w ogóle to hej 👋 😉

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Ale Marysia już uzebiona! Olek posiada 6 zębów i kolejnych ani widu ani slychu 😉

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez masuriangirl
Czas edycji: 2017-07-04 o 11:32
masuriangirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 12:19   #38
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Lena wózeczek jak dla mnie ok. -w porównaniu do tego dużego 3w1 Tako jest łatwiejszy w prowadzeniu pomimo piankowych kółek. No i jest mniejszy i lżejszy. No ale Ignaś ma 72 cm. i oparcie kończy się tuż nad jego głową tak więc pewnie dla wyższych dzieci byłby szybko za mały.

australia no kiepsko się czuję W nocy miałam dreszcze i 39 stopni gorączki. Biorę cały czas ibuprofen i liczę na to że obejdzie się bez antybiotyku. Zaraz właśnie się wybieram na drzemeczkę

9 zębów już Marysia będzie miała? Ignaś ma dopiero 4.

Odwiozłam dzisiaj Igę do babci, więc trochę spokojniej w domu będzie do soboty.
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:20   #39
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry Paniom i Paniczątkom

australia a wózka do rodziców nie brałaś?
Ja trochę jeżdżę z moją dwójką komunikacją miejską i busikami i ogólnie spoko o ile Esia chce siedzieć w wózku. Ostatnio nie chciała i miałam problem z wytoczeniem się z autobusu z nią na rękach, Sarą obok i dużym wózkiem, ale dobry człowiek się znalazł i jakoś poszło.
Pociągiem jechałam w zeszłym roku z początkiem 9miesiąca ciąży i 2,5latką, ale było super i na pewno bezpieczniej i wygodniej niż autobusem.

śliweczko pisz recenzje wózka, bo tez mnie kiedyś interesował

My się właśnie usypiamy czyli jedyne w dzień cycolenie.
Pogoda jakaś dziwna,pranie q domu powiesiłam a przed chwilą wyniosłam na dwór, choć możliwe ze jeszcze będę po nie biegla:/
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:34   #40
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Lena wózeczek jak dla mnie ok. -w porównaniu do tego dużego 3w1 Tako jest łatwiejszy w prowadzeniu pomimo piankowych kółek. No i jest mniejszy i lżejszy. No ale Ignaś ma 72 cm. i oparcie kończy się tuż nad jego głową tak więc pewnie dla wyższych dzieci byłby szybko za mały.

australia no kiepsko się czuję W nocy miałam dreszcze i 39 stopni gorączki. Biorę cały czas ibuprofen i liczę na to że obejdzie się bez antybiotyku. Zaraz właśnie się wybieram na drzemeczkę

9 zębów już Marysia będzie miała? Ignaś ma dopiero 4.

Odwiozłam dzisiaj Igę do babci, więc trochę spokojniej w domu będzie do soboty.
O kurczę, oby przeszło, trzymaj się! Ale jakby co, to idź koniecznie do lekarza. Moja koleżanka ostatnio miała zapalenie, no i po antybiotyku od razu lepiej było.

Tak, ma wszystkie jedynki i dwójki, już od jakiegoś czasu Teraz pewnie czwórka idzie

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Dzień dobry Paniom i Paniczątkom

australia a wózka do rodziców nie brałaś?
Ja trochę jeżdżę z moją dwójką komunikacją miejską i busikami i ogólnie spoko o ile Esia chce siedzieć w wózku. Ostatnio nie chciała i miałam problem z wytoczeniem się z autobusu z nią na rękach, Sarą obok i dużym wózkiem, ale dobry człowiek się znalazł i jakoś poszło.
Pociągiem jechałam w zeszłym roku z początkiem 9miesiąca ciąży i 2,5latką, ale było super i na pewno bezpieczniej i wygodniej niż autobusem.

śliweczko pisz recenzje wózka, bo tez mnie kiedyś interesował

My się właśnie usypiamy czyli jedyne w dzień cycolenie.
Pogoda jakaś dziwna,pranie q domu powiesiłam a przed chwilą wyniosłam na dwór, choć możliwe ze jeszcze będę po nie biegla:/


Nie brałam wózka, nie dałabym z nim rady. Jechałyśmy tylko na weekend, więc stwierdziłam, że jakoś przeżyjemy. I tak pogoda była do pupy, więc za dużo byśmy się nie naspacerowały Gdybym miała jakiś lżejszy i bardziej kompaktowy wózek, to bym pewnie zabrała, a tak to nie wiem jak miałabym wejść do pociągu - wejście wąskie i te strome schodki, no nie ma opcji żebym sama sobie poradziła...
Autobusem jeździmy średnio raz na tydzień, tramwajem też nam się zdarza, więc moje dziecko zaprawione w bojach
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:36   #41
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Wow ile zębów mają Wasze dzieci! U nas w dalszym ciągu 2. Dziąsła na górze strasznie napuchnięte, tej nocy ryk straszny ale zębów jak nie było tak nie ma.

Ostatnio przeżywam mały kryzys. Zaczął mi się urlop wypoczynkowy ale niczym nie różni się od macierzyńskiego. Marzę o tym żeby wypocząć, poleżeć nad wodą lub pochodzić po górach i najlepiej jeszcze nie słyszeć ciągłego jęczenia :p
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 15:18   #42
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Paulina, pewnie nie jest to szczyt bezpiecznej jazdy, przy ewentualnym zderzeniu to pewnie wszyscy łącznie z bagażami lecą jak kamienie, ale cóż Wolałam się zdecydować na pociąg, bo przynajmniej tam można swobodnie wstać, pochodzić po korytarzu itp., więc jakaś bardziej znośna jest ta podróż.
Fajnie, że zaczęłaś kurs, ja zrobiłam prawko dwa lata temu, ale od prawie roku nie jeżdżę
Czemu nie jeździsz?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Rano byłyśmy na szczepieniu. Pielęgniarka nic nie mówiła o biegunkach, tylko o ewentualnej gorączce i wysypce
Śliweczko, jak tam, lepiej się czujesz?

U Marysi napuchnięte dolne dziąsło, czyli będzie ząb nr 9
Jak tam po szczepieniu?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 15:29   #43
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Czemu nie jeździsz?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


Jak tam po szczepieniu?

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
Bo mam problem ze wzrokiem (prawdopodobnie są to powikłania po półpaścu, którego miałam w ciąży)

Po szczepieniu ok, dzięki, że pytasz Mam nadzieję, że tak zostanie
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 18:34   #44
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cierpliwość pełną recenzję wózka będę mogła Ci napisać po wakacjach pewnie dopiero, bo ja raczej rzadko wychodzę poza ogród. Trochę pojeździłam wczoraj przed domem i ogólnie wrażenia pozytywne, szczególnie pod względem lekkiego prowadzenia i łatwej jazdy po nierównościach.

australia na pewno u Marysi będzie ok. po szczepieniu. Ja tam w Ignasia zachowaniu raczej zmiany nie zauważyłam. Dzień po szczepieniu może troszkę bardziej jęczał niż zwykle ale kij wie czy ma to jakiś związek z tym szczepieniem. My już 12 dni po i póki co gorączki nie było tfu, tfu

A co z Twoim wzrokiem się stało? Masz aż taką dużą wadę, że uniemożliwia jazdę autem?

neesanek ja też jestem na urlopie wypoczynkowym i też nie widzę różnicy Wiesz, nawet o tym nie myślałam, że nie tak powinien ten urlop wyglądać...
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:06   #45
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Cierpliwość pełną recenzję wózka będę mogła Ci napisać po wakacjach pewnie dopiero, bo ja raczej rzadko wychodzę poza ogród. Trochę pojeździłam wczoraj przed domem i ogólnie wrażenia pozytywne, szczególnie pod względem lekkiego prowadzenia i łatwej jazdy po nierównościach.

australia na pewno u Marysi będzie ok. po szczepieniu. Ja tam w Ignasia zachowaniu raczej zmiany nie zauważyłam. Dzień po szczepieniu może troszkę bardziej jęczał niż zwykle ale kij wie czy ma to jakiś związek z tym szczepieniem. My już 12 dni po i póki co gorączki nie było tfu, tfu

A co z Twoim wzrokiem się stało? Masz aż taką dużą wadę, że uniemożliwia jazdę autem?

neesanek ja też jestem na urlopie wypoczynkowym i też nie widzę różnicy Wiesz, nawet o tym nie myślałam, że nie tak powinien ten urlop wyglądać...
Nie, nie, wada wzroku nie ma tu nic do rzeczy. Mam uszkodzony jeden z nerwów wzrokowych. Skutkiem tego jest widzenie podwójne gdy patrzę w bok. Na chwilę obecną muszę z tym żyć Ale za półtora miesiąca mam kontrolne badanie i wizytę i może będzie jakaś nadzieja na zrobienie czegoś z tym fantem

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Honcia, gdzie się podziewasz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Marysia zaczęła dziś używać paluszka do pokazywania różnych rzeczy, np. kotka w książeczce Wcześniej "pokazywała" tylko wzrokiem, a dziś ten paluszek w akcji mnie rozczulił
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:19   #46
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dziewczyny ratunku. Ja chora, Spoko trudno. Franek chory. No kiepsko, ale damy radę. Ale jak tz choruje to już Armagedon.

Właśnie pedzilam z Frankiem do apteki bo już 39,9 stopni. Ehh no ja nie wiem jak funkcjonować z chorym facetem.

Ja już się czuje dobrze, tylko jeszcze przez nos mówię ;
Franek zachowuje się normalnie tylko gil leci od czasu do czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:29   #47
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku. Ja chora, Spoko trudno. Franek chory. No kiepsko, ale damy radę. Ale jak tz choruje to już Armagedon.

Właśnie pedzilam z Frankiem do apteki bo już 39,9 stopni. Ehh no ja nie wiem jak funkcjonować z chorym facetem.

Ja już się czuje dobrze, tylko jeszcze przez nos mówię ;
Franek zachowuje się normalnie tylko gil leci od czasu do czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko Dobrze, że chociaż Ty już lepiej się czujesz no i Franek nienajgorzej!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:31   #48
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Nie, nie, wada wzroku nie ma tu nic do rzeczy. Mam uszkodzony jeden z nerwów wzrokowych. Skutkiem tego jest widzenie podwójne gdy patrzę w bok. Na chwilę obecną muszę z tym żyć Ale za półtora miesiąca mam kontrolne badanie i wizytę i może będzie jakaś nadzieja na zrobienie czegoś z tym fantem

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Honcia, gdzie się podziewasz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Marysia zaczęła dziś używać paluszka do pokazywania różnych rzeczy, np. kotka w książeczce Wcześniej "pokazywała" tylko wzrokiem, a dziś ten paluszek w akcji mnie rozczulił
O kurde, to faktycznie nie możesz jeździć. Chociaż lepiej widzieć dwa auta z boku zamiast jednego niż nie widzieć go w ogóle

U nas już dosyć długo paluszek jest non stop w gotowości i tylko wskazuje co się da i czeka na jakiś odzew. Nawet się już nauczył w nosie dłubać

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku. Ja chora, Spoko trudno. Franek chory. No kiepsko, ale damy radę. Ale jak tz choruje to już Armagedon.

Właśnie pedzilam z Frankiem do apteki bo już 39,9 stopni. Ehh no ja nie wiem jak funkcjonować z chorym facetem.

Ja już się czuje dobrze, tylko jeszcze przez nos mówię ;
Franek zachowuje się normalnie tylko gil leci od czasu do czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyrazy współczucia. Mój tz przy takiej gorączce chyba by się już z nami żegnał
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:39   #49
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
O kurde, to faktycznie nie możesz jeździć. Chociaż lepiej widzieć dwa auta z boku zamiast jednego niż nie widzieć go w ogóle

U nas już dosyć długo paluszek jest non stop w gotowości i tylko wskazuje co się da i czeka na jakiś odzew. Nawet się już nauczył w nosie dłubać



Wyrazy współczucia. Mój tz przy takiej gorączce chyba by się już z nami żegnał
Haha, no niestety nie jest to takie przydatne, wręcz przeciwnie, czasem np. ciężko mi stwierdzić czy mogę przejść przez te pasy czy nie...

Haha dłubanie w nosie to już high level

Ahahaha, testament już by na pewno niejeden facet pisał
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 21:50   #50
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Nie, nie, wada wzroku nie ma tu nic do rzeczy. Mam uszkodzony jeden z nerwów wzrokowych. Skutkiem tego jest widzenie podwójne gdy patrzę w bok. Na chwilę obecną muszę z tym żyć Ale za półtora miesiąca mam kontrolne badanie i wizytę i może będzie jakaś nadzieja na zrobienie czegoś z tym fantem

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Honcia, gdzie się podziewasz?

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Marysia zaczęła dziś używać paluszka do pokazywania różnych rzeczy, np. kotka w książeczce Wcześniej "pokazywała" tylko wzrokiem, a dziś ten paluszek w akcji mnie rozczulił
Ahh tak to pokazywanie paluszkiem jest super

Ojej to wspólczuje tego uszkodzonego nerwu

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku. Ja chora, Spoko trudno. Franek chory. No kiepsko, ale damy radę. Ale jak tz choruje to już Armagedon.

Właśnie pedzilam z Frankiem do apteki bo już 39,9 stopni. Ehh no ja nie wiem jak funkcjonować z chorym facetem.

Ja już się czuje dobrze, tylko jeszcze przez nos mówię ;
Franek zachowuje się normalnie tylko gil leci od czasu do czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam jak nasza cala trojka tez byla chora /wszyscy na antybiotyku.. Masakra zdrowka dla Was

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
O kurde, to faktycznie nie możesz jeździć. Chociaż lepiej widzieć dwa auta z boku zamiast jednego niż nie widzieć go w ogóle

U nas już dosyć długo paluszek jest non stop w gotowości i tylko wskazuje co się da i czeka na jakiś odzew. Nawet się już nauczył w nosie dłubać



Wyrazy współczucia. Mój tz przy takiej gorączce chyba by się już z nami żegnał
Hahaha moja ostatnio tez dlubala w nosie!!

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:22   #51
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej witam sie i ja. Zaginęłam przez pracę. Życie szybciej leci. Brak chęci na wirtualne tak realne absorbuje.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 01:16   #52
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Wracam do Was mogę?
Fajnie, że nowa część wątku.

U Nas dużo się dzieje dziś już późno to napiszę tylko po krotce. Hania ma adaptację w żłobku. Dziś została sama na 10min,jutro zostaje na 20min, czwartek 30mim a piątek na godzinę. Zobaczymy jak będzie i zadecydujemy jak dalej to będzie wyglądać. Ja od sierpnia wracamy do pracy więc jest trochę czasu.
Australia współczuję problemów ze wzrokiem po ciąży podziwiam Cię za podróż z Marysia pociągniem.
Ja to z Hania, psem i bagażami nie dałabym rady :/

Paulina super, że robisz prawko! Pamiętam jak pisałaś że nie masz a teraz proszę krok ku ułatwieniu sobie życia! Super!!!

Lena współczuję tak szybkiej choroby Franka i też Was od razu wzięło eh jak na złość.

Masurian pewnie, że Cię pamiętamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 07:30   #53
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry!
My powoli wstajemy, bo dziś ZNOWU muszę jechać do UP
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Hej witam sie i ja. Zaginęłam przez pracę. Życie szybciej leci. Brak chęci na wirtualne tak realne absorbuje.
Hej hej! Fajnie, że się odezwałaś Napisz w wolnej chwili co tam u Was, jak Tomek.

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Wracam do Was mogę?
Fajnie, że nowa część wątku.

U Nas dużo się dzieje dziś już późno to napiszę tylko po krotce. Hania ma adaptację w żłobku. Dziś została sama na 10min,jutro zostaje na 20min, czwartek 30mim a piątek na godzinę. Zobaczymy jak będzie i zadecydujemy jak dalej to będzie wyglądać. Ja od sierpnia wracamy do pracy więc jest trochę czasu.
Australia współczuję problemów ze wzrokiem po ciąży podziwiam Cię za podróż z Marysia pociągniem.
Ja to z Hania, psem i bagażami nie dałabym rady :/

Paulina super, że robisz prawko! Pamiętam jak pisałaś że nie masz a teraz proszę krok ku ułatwieniu sobie życia! Super!!!

Lena współczuję tak szybkiej choroby Franka i też Was od razu wzięło eh jak na złość.

Masurian pewnie, że Cię pamiętamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć Madziu!

Kciuki za Hanię w żłobku. Jak jej się wczoraj podobało?
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 07:33   #54
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dziewczyny nie uwierzycie, ale tz nie umarł, przetrwał noc i nawet dobrze się czuje, gorączka minęła i w ogóle juz mu lepiej

Zobaczymy jak dziś będzie z nami

Czesc fiazo! Co tam u Was?

Część Madziu! I Jak mała w żłobku się zachowywala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:05   #55
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uwierzycie, ale tz nie umarł, przetrwał noc i nawet dobrze się czuje, gorączka minęła i w ogóle juz mu lepiej
Wspaniale, że cud się stał i mężczyzna przeżył
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:32   #56
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry
Pozdrawiam z poczekalni u gina Mam książkę, wizaż i zażywam relaksu dzieci z tatusiem, bo nie było ich z kim zostawić Potem jeszcze mam w planie zażycie wyprzedaży Jak szaleć, to szaleć

madzia, fiazo czesc dziewczyny Myślałam o Was ostatnio, napiszcie coś więcej o Waszych roczniakach

lena no brawa dla Tż, pewnie łatwo nie było A Tobie współczuję, dwóch chorych chłopów w domu i sama też zdrowa nie jesteś, to wyzwanie na miarę wejścia na Kilimandżaro

austrlia Powodzenia w PUPie obyś nie musiała juz tam chodzić....w tym miesiącu
Ty jechałaś takim przedzialowym pociągiem,tak? Bo te zwykłe mają szerokie drzwi, to z wózkiem myślę spoko, szczególnie jak ktoś czeka na peronie
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 10:35   #57
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Heeej
Australia dzięki za wywolanie
Jestem, jestem tylko czasu mi brakuje czytam co u was ale za odpisanie nie mam się jak zabrać

W sobotę zaczeliśmy planowany na ten rok mały remont ( duuuży musi poczekać do nie-wiadomo-kiedy). Mamy rozwalomy caly korytarz, a zabieramy się też za kuchnię. Syyyyf jest mega okropny. Mąż popoludniami łata ściany a ja przedpoludniami sprzatam
Do tego wszyscy bylismy chorzy mniej lub bardziej. Ja mialam goraczkę w weekend, M zasmarkana nadal a tż ogólnie kiepsko ale on przynajmniej moze ratować się Gripexem ja uskutecznialam mleko z maslem, czosnkiem i kurkumą i juz jest ok

Śliweczko jak się dzisiaj czujesz? Lepiej? Ja bym pewnie poszla po antybiotyk już dzisiaj.

Madzia cześć oby się Hania zaaklimatyzowala w żłobku

Cierpliwość jak tam książka? zazdro relaksu

Lena, no istny Bear Grylls z Twojego tża przeżył taką gorączkę

No dobra śmigam skosić trawę na ogrodzie, bo ona nie czeka aż skończymy się bawić gipsem

Slonecznego dnia
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 11:33   #58
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień Dobry!
Ja już dzisiaj wstawałam przed 7., bo na 8:00 wiozłam Igora na basen. Na szczęście Ignaś akurat już nie spał więc nic nie straciłam.
Jak Igor był na basenie poszłam do Lidla po syrop klonowy (bo w promocji) i kupiłam też m.in. ciasteczka amarantusowe firmy Dobra kaloria (dobry skład). Ogólnie to mi nie smakują ale Ignaś zjadł ze smakiem Przynajmniej nikt mu nie zeżre

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Hej witam sie i ja. Zaginęłam przez pracę. Życie szybciej leci. Brak chęci na wirtualne tak realne absorbuje.

Jak tam w pracy? Lepiej się czujesz jak masz też życie poza domem? Z kim Tomuś zostaje?

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Wracam do Was mogę?
Fajnie, że nowa część wątku.

U Nas dużo się dzieje dziś już późno to napiszę tylko po krotce. Hania ma adaptację w żłobku. Dziś została sama na 10min,jutro zostaje na 20min, czwartek 30mim a piątek na godzinę. Zobaczymy jak będzie i zadecydujemy jak dalej to będzie wyglądać. Ja od sierpnia wracamy do pracy więc jest trochę czasu.
Australia współczuję problemów ze wzrokiem po ciąży podziwiam Cię za podróż z Marysia pociągniem.
Ja to z Hania, psem i bagażami nie dałabym rady :/

Paulina super, że robisz prawko! Pamiętam jak pisałaś że nie masz a teraz proszę krok ku ułatwieniu sobie życia! Super!!!

Lena współczuję tak szybkiej choroby Franka i też Was od razu wzięło eh jak na złość.

Masurian pewnie, że Cię pamiętamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeju, dla mnie zostawienie w żłobku Ignasia to byłaby masakra ale ja jestem panikara pod tym względem :P Wiem że Wy nie macie wyjścia. Kciuki za Hanię żeby nie płakała, nie chorowała i miło spędzała czas. I za Ciebie, żebyś to w miarę spokojnie przeżyła

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My powoli wstajemy, bo dziś ZNOWU muszę jechać do UP

Hej hej! Fajnie, że się odezwałaś Napisz w wolnej chwili co tam u Was, jak Tomek.



Cześć Madziu!

Kciuki za Hanię w żłobku. Jak jej się wczoraj podobało?
Kciuki żeby już Cię więcej nie fatygowali

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Heeej
Australia dzięki za wywolanie
Jestem, jestem tylko czasu mi brakuje czytam co u was ale za odpisanie nie mam się jak zabrać

W sobotę zaczeliśmy planowany na ten rok mały remont ( duuuży musi poczekać do nie-wiadomo-kiedy). Mamy rozwalomy caly korytarz, a zabieramy się też za kuchnię. Syyyyf jest mega okropny. Mąż popoludniami łata ściany a ja przedpoludniami sprzatam
Do tego wszyscy bylismy chorzy mniej lub bardziej. Ja mialam goraczkę w weekend, M zasmarkana nadal a tż ogólnie kiepsko ale on przynajmniej moze ratować się Gripexem ja uskutecznialam mleko z maslem, czosnkiem i kurkumą i juz jest ok

Śliweczko jak się dzisiaj czujesz? Lepiej? Ja bym pewnie poszla po antybiotyk już dzisiaj.

Madzia cześć oby się Hania zaaklimatyzowala w żłobku

Cierpliwość jak tam książka? zazdro relaksu

Lena, no istny Bear Grylls z Twojego tża przeżył taką gorączkę

No dobra śmigam skosić trawę na ogrodzie, bo ona nie czeka aż skończymy się bawić gipsem

Slonecznego dnia
Dziękuję że pytasz, dzisiaj już dużo lepiej W nocy się tak wypociłam, że byłam cała do przebrania i dzisiaj już gorączki nie mam i samopoczucie już też ok. Niestety cyc jeszcze w jednym miejscu boli, jest zaczerwieniony i czuć twardszą gulę. Nie wiem czy to samo przejdzie czy jednak muszę jechać do przychodni Próbowałam dzisiaj karmić Ignasia "na wilczycę" ale się nie dało bo Młody rył ze śmiechu i ja też

Po co sprzątasz do południa jak po południu znowu tż wkracza i syfi? Lepiej weź kobieto spakuj siebie i Marcelkę i wybywaj z domu aż tz skończy. Wtedy tylko jedno sprzątanie będzie
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 12:08   #59
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Załatwiłam UP szybciej niż się spodziewałam! Do pośredniaka mam teraz termin na wrzesień, więc luz, oby nie było takiej potrzeby żebym tam szła.
Tracę jednak nadzieję, że zadzwonią do mnie z mojej poprzedniej pracy Czerwiec się skończył, listy dzieci przyjętych już są, więc raczej wiedzą czy kogoś potrzebują. Jest niedaleko mnie oferta pracy, nie jest to wymarzone stanowisko, ale zawsze coś. Nie chcę być w zawieszeniu przez kolejny rok. TAK BARDZO CHCE MI SIĘ DO PRACY! I do cudzych dzieci

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Pozdrawiam z poczekalni u gina Mam książkę, wizaż i zażywam relaksu dzieci z tatusiem, bo nie było ich z kim zostawić Potem jeszcze mam w planie zażycie wyprzedaży Jak szaleć, to szaleć

madzia, fiazo czesc dziewczyny Myślałam o Was ostatnio, napiszcie coś więcej o Waszych roczniakach

lena no brawa dla Tż, pewnie łatwo nie było A Tobie współczuję, dwóch chorych chłopów w domu i sama też zdrowa nie jesteś, to wyzwanie na miarę wejścia na Kilimandżaro

austrlia Powodzenia w PUPie obyś nie musiała juz tam chodzić....w tym miesiącu
Ty jechałaś takim przedzialowym pociągiem,tak? Bo te zwykłe mają szerokie drzwi, to z wózkiem myślę spoko, szczególnie jak ktoś czeka na peronie
Taaa to był zwykły intercity, więc tam takich luksosów jak szerokie drzwi bez schodków nie uświadczysz

Kurna z tym ginem to mi przypomniałaś, że też miałam iść
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 12:55   #60
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Przypomnialyscie mi ze muszę iść na usg i postanowiłam zadzwonić (dzwonię już dluugo i zawsze zajęte) i cudem się dodzwonilam za 1 razem. Zapisałam na pierwszy wolny termin 17 lipca. Teraz jeszcze muszę powstrzymać okres bo muszę być po 20 dniu cyklu a dziś już mam 29 także ten

Generalnie coś jest nie tak z moimi hormonami, nadal nie unormowaly mi się cykle. Nawet gin stwierdziła że już coś jest nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 10:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.