Samotne matki tylko dla desperatów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-29, 18:46   #31
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
Od razu zakładasz, ze to będzie chłopiec ;-) ?
Wiadomo. Prawdziwy mężczyzna płodzi tylko samców.

Oby to nie była dziewczynka, bo jej zryje psychikę syfem takim jak "dawanie tyłka".
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 18:49   #32
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
No związał się i co w związku z tym. Rozmawiałaś z nim szczerze? Czy jest z tego powodu w pełni szczęśliwy?
Znam go bardzo dobrze, to wspaniały człowiek, mądry facet. Jest niesamowicie szczęśliwy. Mają wspaniałą rodzinę.

Co z tego? Ano to, że wbrew własnemu mniemaniu Twoje brednie nie wyznaczają opinii i podejścia wszystkich facetów.

A mądre i szanujące się kobiety unikają raczej takich typków jak Ty, więc spokojnie - taki związek Ci nie grozi.

Edytowane przez 3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Czas edycji: 2018-01-29 o 18:50
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 18:58   #33
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Nie karmcie tego trolla...

Ja znam kilka bylych samotnych matek i wszystkie są w szczęśliwych związkach, ich mężczyźni się niczym nie różnią od pozostałych.
Znam też z 4 przypadki gdzie to mlodsi mężczyźni od tych kobiet i bardzo się starają o zaopiekowac.
Dziecko to minus jak nic, ale jak się facet zauroczy to widzi wszystko w rozowych okularach i nawet dziecko pokocha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:01   #34
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Zależy też dlaczego jest się samotną matką. Jeśli partner zmarł, rozwód, to da się przeboleć. Ale jeśli dałaś się zapłodnić jakiemuś prostakowi na imprezie to już słabo i żaden szanujący się facet takiej kobiety nie weźmie.
Pokaz chamstwa czas zaczac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:02   #35
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

A samotny ojciec? Znam taki przypadek, ze dziewczyna zostawiła dziecko chłopakowi. Poznali się na dyskotece, ona była chyba lekko po 18tce, dziecko to była wpadka. No i tak się stało, ze on został samotnym ojcem. Po kilku latach poznał dziewczynę, która "wziela" go z dobrem inwentarza. Pobrali się i mają jeszcze dwoje dzieci. Czy samotny ojciec jest tylko dla desperatek? Czy to heros godny medalu, bo wychowuje swoje dziecko po jakiejś "puszczalskiej"?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:09   #36
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Znam dziewczynę, która w wieku 17 lat zaszła ze swoim ówczesnym chłopakiem (przyznała się bez problemu znajomym, że po alkoholu), ale im nie wyszło, jakoś 2 lata później znalazła nowego, z którym raczej jej się układa, chłopiec ma już 6 lat.

Znam też taką, która w wieku 19 lat urodziła, praktycznie od razu rozstała się z ojcem dziecka i dosłownie za kilka miesięcy była w nowym związku, potem w wieku 21 lat zaszła drugi raz, więc wzięła szybki ślub z obecnym i tak sobie żyje z dwójką dzieci (4 i 2 lata) od różnych ojców...

Tak więc idzie wysnuć wniosek, że nie jest wielkim problemem znaleźć faceta, jeśli się ma dziecko. Aczkolwiek zawsze się zastanawiałam jak tego dokonały i dlaczego tak szybko. Wcale nie nadrabiają inteligencją czy urodą, a jednak.

I tak jak ktoś pisał, dla mnie też miałoby znaczenie czy ktoś ma to dziecko z poprzedniego poważnego związku czy z klubu. Chcąc nie chcąc - daje to jakiś obraz o tej osobie. Ale to tylko moje zdanie, bo zależy mi na osobie, która nie praktykuje luźnych relacji.

Edytowane przez Cytrynowy_Sorbet24
Czas edycji: 2018-01-29 o 19:11
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:15   #37
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
W d.



Prędzej czy później to wyjdzie?



Domyśl się. A tak poważnie to rozpusta i dawanie tyłka komu popadnie nie myśląc o konsekwencjach to nie tylko nie dbanie o przyszłość społeczeństwa ale i brak troski o dobro swojego potomstwa.
Zaraz zaraz, jak to było... Aborcja nie, bo dzidziuś, "jak się ruchalas to ponos konsekwencje", jak laska urodziła i kocha, to "siedź sama na dupie bo jesteś puszczalską ☠☠☠☠ą i kto by cie chciał"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 19:16   #38
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Aborcja - egoizm, bo dzidzia chce żyć, JAK MOGŁAŚ?!?!
Urodzenie - egoizm, bo dziecko wychowuje się bez ojca, JAK MOGŁAŚ?!?!?!

__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:17   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Aczkolwiek zawsze się zastanawiałam jak tego dokonały i dlaczego tak szybko. Wcale nie nadrabiają inteligencją czy urodą, a jednak.
A finansowo jak to wyglada?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:18   #40
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Oj oj biedulka taka matka. A co ma powiedzieć jej dziecko które wychowa się bez ojca? O tym nie pomyślałaś. To już egoizm czy jeszcze nie?
Ja wychowałam się bez ojca, bo ten jak miałam 8-9 lat olał mnie, swoje własne dziecko, mimo, że mijam go do tej pory na ulicy, to udaje, że mnie nie widzi.
Jestem wdzięczna mojej matce, że kopnęła go w dupę, i żałuję, że nie zrobiła tego wcześniej. Na pewno lepiej wychowywać się bez ojca niż z ojcem skończonym kutasem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:20   #41
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jestem wdzięczna mojej matce, że kopnęła go w dupę, i żałuję, że nie zrobiła tego wcześniej. Na pewno lepiej wychowywać się bez ojca niż z ojcem skończonym kutasem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A jeszcze rano twierdziłaś, że najgorsze co może dziecko spotkać, to wychowywanie się bez jednego rodzica.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 19:27   #42
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
I tak jak ktoś pisał, dla mnie też miałoby znaczenie czy ktoś ma to dziecko z poprzedniego poważnego związku czy z klubu. Chcąc nie chcąc - daje to jakiś obraz o tej osobie. Ale to tylko moje zdanie, bo zależy mi na osobie, która nie praktykuje luźnych relacji.
Ale co ma zachowanie np. 17 do zachowania 25 łatki? Bo tak, siedemnaście lat, siano w głowie, seks na dyskotece, ciąża, no stało się. Ale jak laska ma 25 lat, pracuje, jest wykształcona, ogarnięta, inteligentna - to nadal będzie skreślona, bo kiedyś tam popełniła błąd?
Ja w gimnazjum (14-16) cpalam acodin i chlalam tanie winsko, i to tak porządnie, ze 2-3 butelki na łeb. Dzis nawet nie patrzę na alkohol czy narkotyki, jestem w 100% abstynentka, studiuję, pracuję.
Jakby mi ktoś powiedział, że ogólnie to jestem spoko, ideał, ale nie może ze mną być, bo 10 lat temu zarlam tabletki na kaszel jak cukierki i zapijalam tanim sikaczem to bym go wysmiala.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8094536 1]A jeszcze rano twierdziłaś, że najgorsze co może dziecko spotkać, to wychowywanie się bez jednego rodzica.[/QUOTE]Pewnie - jak się miało dwoje NORMALNYCH rodziców. Natomiast jak się miało rodzica debila skonczonego, to choć nadal to dla mnie tragedia, lepiej się wychowywać bez niego, niż z chlaniem i biciem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:28   #43
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Z tego co wiem to do powstania dziecka potrzebne jest dwoje ludzi, a nie tylko kobieta, więc czemu tylko ona jest ta złą? Biedni chłopcy nie wiedzą skąd się biorą bobasy, wkładają bezmyślnie i potem wielki szok, że stworzyli nowego człowieka. Ale spokojnie - zawsze się można ewakuować, winę zwalić na rozpustną babę i zapomnieć o "sprawie" (czyt. własnym dziecku). Dla mnie największym szują jest taki tatuś-zapładniacz i takie osoby powinno się piętnować. Nic mnie tak nie wkurza jak tacy ojcowie-widmo.

Żeby nie było - uważam, że każdy może mieć dowolne kryteria wyboru co do partnera, ale jakiś minimalny szacunek dla drugiego człowieka warto jednak mieć. Szczególnie kiedy nie zna się jego historii. W swoim otoczeniu mam samotną matkę, która zaszła w wieku 16 lat, bo zgwałcił ją wujek. No ale dla takiego FacetaZ pewnie byłaby łatwą małolatką i chętnie by ją ukamienował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:29   #44
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Niestety musze sie zgodzic, ze faceta na poziomie ciezko znalezc, zwlaszcza jesli sie pochodzi z mniejszego miasta.Faceci kobiet z dziecmi sie boja, zwlaszcza w Polsce przeraza ich wizja podjecia odpowiedzialnosci za cudze dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:30   #45
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
"Kobiety z dziećmi są dla mężczyzn tym samym co niezaradni życiowo mężczyźni dla kobiet"
To przeczytałam na jakiś forum. Panowie mocno temu przyklasneli.

Mam koleżankę, samotna mamę. Jest bardzo ładna, inteligentna i uśmiechnięta i ciągle sama. Kiedys się skarżyła, że ciężko jej znaleźć partnera.
Mój osobisty konkubent także stwierdził, że kobiety z potomstwem by nie chciał.

Jest aż tak źle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie zgadzam się z cytatem jakoby samotne matki są desperatkami czy nieogarnięte życiowo. To wg mnie głupi, oburzający i krzywdzący stereotyp. Dlaczego takich słów nie słyszą faceci, którzy są samotnymi ojcami tylko jak już to kobieta to usłyszy? Bo co, bo jest tylko i wyłącznie kobietą?
No jaki jest tego powód?

Samotnych kobiet z dziećmi jest więcej niż mężczyzn z dziećmi.

Rozumiem tych facetów, że nie wszyscy chcą być z kobietą, która ma dziecko bo mają do tego prawo, może im to przeszkadzać, ciążyć etc. no ale mówienie czy pisanie, że kobieta z dzieckiem to wywłoka czy osoba, która jest niezaradna życiowo to wielka przesada.

Sama nie chciałabym mieć faceta, który samotnie wychowuje dziecko. Nieważne czy został wdowcem, jest rozwodnikiem i on sprawuje piecze nad dzieckiem albo matka dziecka dała dyla i zwiała - no nie i koniec.

Tak samo w drugą stronę, gdybym była facetem - nie chciałabym kobiety z dzieciakiem.

Większość ludzi chcąc tworzyć jak mniemam poważną i szczerą relację z drugą osobą chce zacząć z tym kimś od podstaw, budując fundamenty, a nie z jakimś ''brzemiem'' czy ''balastem'' chociaż wiem, że każdy z nas ma jakąś przeszłość czy są to elementy, które istnieją czy po prostu mentalne jakby psychiczne, emocjonalne.

Także samotne matki nie są tylko dla desperatów.
Żałosne stwierdzenie w ogóle.
Po prostu mają ciężej aby znaleźć faceta, który zaakceptował by fakt, że kobieta ma dziecko. Tyle o ile.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:30   #46
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to do powstania dziecka potrzebne jest dwoje ludzi, a nie tylko kobieta, więc czemu tylko ona jest ta złą? Biedni chłopcy nie wiedzą skąd się biorą bobasy, wkładają bezmyślnie i potem wielki szok, że stworzyli nowego człowieka. Ale spokojnie - zawsze się można ewakuować, winę zwalić na rozpustną babę i zapomnieć o "sprawie" (czyt. własnym dziecku). Dla mnie największym szują jest taki tatuś-zapładniacz i takie osoby powinno się piętnować. Nic mnie tak nie wkurza jak tacy ojcowie-widmo.

Żeby nie było - uważam, że każdy może mieć dowolne kryteria wyboru co do partnera, ale jakiś minimalny szacunek dla drugiego człowieka warto jednak mieć. Szczególnie kiedy nie zna się jego historii. W swoim otoczeniu mam samotną matkę, która zaszła w wieku 16 lat, bo zgwałcił ją wujek. No ale dla takiego FacetaZ pewnie byłaby łatwą małolatką i chętnie by ją ukamienował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie go prowokowała, bo miała za krótką spodniczke.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:39   #47
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:00   #48
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Moje obserwacje mówią, że teza postawiona w wątku jest prawdziwa.
Normalne, ogarnięte, wyksztalcone dziewczyny w wieku 25-30 nie znajdą faceta w podobnym wieku, bo ich 4ownolatkowie bezdziennik wola kobietę bezdzietna.
Sytuacja zmienia się +- po 30, jak już sporo panów ma dzieci. Wtedy samotna matka bez problemu znajdzie partnera, również mającego dzieci.

Inaczej sytuacja wygląda wśród. .. nie chce nikogo obrazić, w innych środowiskach. Tam czy dziecko jest, czy go nie ma, to nie problem, z każdym kolejnym konkubentem kolejne dziecko, 22 letnie matki trójki dzieci co kilka miesięcy związek z innym,
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:06   #49
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
A samotny ojciec? Znam taki przypadek, ze dziewczyna zostawiła dziecko chłopakowi. Poznali się na dyskotece, ona była chyba lekko po 18tce, dziecko to była wpadka. No i tak się stało, ze on został samotnym ojcem. Po kilku latach poznał dziewczynę, która "wziela" go z dobrem inwentarza. Pobrali się i mają jeszcze dwoje dzieci. Czy samotny ojciec jest tylko dla desperatek? Czy to heros godny medalu, bo wychowuje swoje dziecko po jakiejś "puszczalskiej"?
Jest ogromna różnica między wypięciem się a włożeniem.

Edytowane przez FacetZ
Czas edycji: 2018-01-29 o 20:10
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 20:08   #50
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość




Jest ogromna różnica między wypięciem się a włożeniem.
no raczej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:09   #51
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Moje obserwacje mówią, że teza postawiona w wątku jest prawdziwa.
Normalne, ogarnięte, wyksztalcone dziewczyny w wieku 25-30 nie znajdą faceta w podobnym wieku, bo ich 4ownolatkowie bezdziennik wola kobietę bezdzietna.
Sytuacja zmienia się +- po 30, jak już sporo panów ma dzieci. Wtedy samotna matka bez problemu znajdzie partnera, również mającego dzieci.
Przecież nie wszystkie kobiety - i nie jest to jakiś nieznaczący odsetek - celują w równolatków. Tym bardziej, że to, co opisujesz, to góra 5 lat różnicy. Tym bardziej akceptowalne przez jeszcze szerszą grupę.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:11   #52
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z cytatem jakoby samotne matki są desperatkami czy nieogarnięte życiowo. To wg mnie głupi, oburzający i krzywdzący stereotyp. Dlaczego takich słów nie słyszą faceci, którzy są samotnymi ojcami tylko jak już to kobieta to usłyszy?

W cytacie chodziło o to, że są tak "nieatrakcyjne matrymonialnie" jak nieogarnięci życiowo faceci. A nie ze same są nieogarnięte


Mało która kobieta chciałaby faceta-mameje którego musiałaby prowadzić przez życie.

Tak sobie myślę że jeśli kobieta nie ma z kim zostawić dziecka to trochę trudno randkować z nowym partnerem. No i pozostaje kwestia kontaktu z ojcem dziecka. Sama bym nie chciała by partner widywal się z byłą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:12   #53
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Dla mnie osobiście kobiety z dzieckiem są atrakcyjniejsze niż te bez. Są dojrzalsze i bardziej ciepłe. Niestety mimo tego nie widzi mi się wychowywanie cudzego dziecka.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:18   #54
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Poziom dyskusji co niektórych użytkowników jest żenująco niski

Moja znajoma była samotna matką z 4 dzieci, poznała faceta, wzięli ślub, urodziła mu dziecko. Są szczęśliwi - dowód facet chce tamte dzieci (4) wziąć na siebie, tzn dać im swoje nazwisko. Dodam, że matka NIGDY alimentów nie dostawała od 'tatuśka' który ochoczo zmajstrował jeszcze innym kobietom dzieci. Także jej mąż przez wiele lat utrzymuje jej dzieci.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:24   #55
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość

PS: Zabolała prawda?

Zabolało, ale prostactwo wylewające się z takiej wypowiedzi.

Edytowane przez 9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Czas edycji: 2018-01-29 o 20:57
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:24   #56
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Jest ogromna różnica między wypięciem się a włożeniem.
Czy prowadzi ktoś Kronikę Smalczych Mundrości z ? Bo to jest perełka i powinna tam zostać zapisana
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:30   #57
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

znajoma z 2ką dzieci planuje ślub i 3cie dziecko z innym facetem. Ladna, inteligenta i pracowita.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:30   #58
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Czy prowadzi ktoś Kronikę Smalczych Mundrości z ? Bo to jest perełka i powinna tam zostać zapisana
Kiedyś na fb była ,,beka z samców alfa", ale już nie ma
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:37   #59
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;80947766]Kiedyś na fb była ,,beka z samców alfa", ale już nie ma [/QUOTE]

Wielka szkoda
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:39   #60
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Samotne matki tylko dla desperatów?

[1=9848198ceafc75373689018 f1c5708ad8ca8cef1_6087464 13ed8e;80947766]Kiedyś na fb była ,,beka z samców alfa", ale już nie ma [/QUOTE]

O tak, pamiętam

Z tego co obserwuję na Wizażu, to większość "naszych" smalców to raczej smalce beta (delta, gamma... omega).
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2018-01-29 o 20:41
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-30 16:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.