Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-15, 22:10   #1
Igagle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1

Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?


Jestem nowa i być może pojawiły się już wcześniej takie wątki, ale zaryzykuje. Jestem z chłopakiem 4 lata, jest ode mnie o rok starszy. Zaczęliśmy być razem kiedy miałam 17 lat. Jest to mój pierwszy związek, wszystkie pierwsze razy, wszystkie ważne chwile przeżyliśmy razem. Roznie bywało w naszym związku, czasem bulo lepiej, czasem gorzej- jak to w związku. Generalnie nie kłócimy się często, ale... ja często zastanawiam się czy to jest ten facet i czy właściwie go kocham. Czasem wydaje mi się, ze jestem z nim szczęśliwa i to jest to, a czasem wydaje mi się, ze lepiej byłoby zakończyć ten związek. Jest dla mnie ważny, jesteśmy takimi przyjaciółmi w związku. Z jednej strony chciałabym zerwać, spróbować może z kimś innym, mieć porównanie, a z drugiej strony boje się, ze będę tego żałować ... nie wyobrażam sobie, ze mielibyśmy nie mieć ze sb kontaktu. Czy któraś miała takie wątpliwości? Jak myślicie, czy to jest po prostu nie dorośniecie do poważnego związku i chęć spróbowania czegoś inne, czy faktycznie to jest tylko przyzwyczajenie? Będę wdzięczna za każda opinie!🙏🏻
Igagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 17:38   #2
NajlepszaKumpela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 16
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie, bo odpowiedź znasz tylko Ty.

Zastanów się czy go kochasz, czy chcesz go widzieć do końca swoich dni. Takie decyzje musisz podejmować sama. Nie zaryzykujesz to po 5 latach się obudzisz, że zmarnowałaś tyle czasu na frajera. A jak jednak zaryzykujesz i będziecie razem ale wrócicie do siebie będziesz przeszczęśliwa, bo będziesz z kimś kogo kochasz. Chyba, że nie wrócicie do siebie bo znajdzie inna a ty zostaniesz sama ze swoimi uczuciami.

Ja na Twoim miejscu bym ryzykowała. Życie jest za krótkie na wahania.
NajlepszaKumpela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 11:43   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Dużo kobiet, które nie miały wcześniejszych doświadczeń, ma takie wątpliwości jak ty. Musisz sobie sama zdecydować co jest dla ciebie ważniejsze.

Dla mnie przyjaźń w związku jest jednym z mocniejszych fundamentów.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 15:59   #4
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

A może po prostu boisz się, że skoro to jest twój pierwszy, jeden jedyny, to potem będziesz żałować, że nie spróbowałaś czegoś/kogoś innego?
Ale tak jak kilka innych odpowiedzi wyżej, również się z tym zgadzam, że odpowiedź znasz tylko Ty sama.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 19:01   #5
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Cytat:
Napisane przez Igagle Pokaż wiadomość
Z jednej strony chciałabym zerwać, spróbować może z kimś innym, mieć porównanie, a z drugiej strony boje się, ze będę tego żałować
Nie musisz z nim zrywać żeby z innym spróbować. W łóżku oczywiście. A najlepiej z wieloma (nie naraz oczywiście) i wtedy będziesz mieć porównanie i ocenisz czy Cię coś istotnego dla Ciebie omija czy nie.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

P.S.Dawno dawno temu niewiele brakowało a chodziłbym z dziewczyną. Fajnie się rozumieliśmy fajnie się gadało i atrakcyjna była. Była jednak inteligentna (nie twierdze że bardziej ode mnie) a to osłabiało mój pociąg fizyczny do niej. Dlaczego wspomniałem o tym w tym wątku, nie wiem. zaczynając to pisac wiedziałem ale juz zapomniałem gdyż piję trzecią butelkę. Może jutro sobie przypomnę to dopisze.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 19:59   #6
Royal73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Nie musisz z nim zrywać żeby z innym spróbować. W łóżku oczywiście. A najlepiej z wieloma (nie naraz oczywiście) i wtedy będziesz mieć porównanie i ocenisz czy Cię coś istotnego dla Ciebie omija czy nie.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

P.S.Dawno dawno temu niewiele brakowało a chodziłbym z dziewczyną. Fajnie się rozumieliśmy fajnie się gadało i atrakcyjna była. Była jednak inteligentna (nie twierdze że bardziej ode mnie) a to osłabiało mój pociąg fizyczny do niej. Dlaczego wspomniałem o tym w tym wątku, nie wiem. zaczynając to pisac wiedziałem ale juz zapomniałem gdyż piję trzecią butelkę. Może jutro sobie przypomnę to dopisze.
czy ty namawiasz do zdrady?
Royal73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 20:56   #7
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Cytat:
Napisane przez Royal73 Pokaż wiadomość
czy ty namawiasz do zdrady?
Tak, ale quasi. Ja to Wam jutro wyjaśnię, teraz jestem zajęty.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Albo teraz wyjasniam. To jest hm mniejsze zło? Ona nigdy jak rozumiem innego partnera nie miała, niech spróbuje jak ja radzę a nie że "z jednej strony chciałabym zerwać" - co to ku...wa ma być? Zerwac żeby spróbować? Taka wielka "uczciwość" że dopiero jak zerwie to z innymi spróbuje? A jak pożałuje, a co przeżyje ten jej? Nie lepiej tak - zdrada i dopiero wtedy decyzja - może uzna że jednak chce być z tym aktualnym a czego coś tam oczy nie widzą tego nie żal. A nie próbować i żyć ze swiadomością że może mogła być lepiej?

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2019-01-21 o 20:49
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 21:27   #8
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Nie wiem czy jestem z odpowiednim facetem?

Cytat:
Napisane przez Igagle Pokaż wiadomość
Jestem nowa i być może pojawiły się już wcześniej takie wątki, ale zaryzykuje. Jestem z chłopakiem 4 lata, jest ode mnie o rok starszy. Zaczęliśmy być razem kiedy miałam 17 lat. Jest to mój pierwszy związek, wszystkie pierwsze razy, wszystkie ważne chwile przeżyliśmy razem. Roznie bywało w naszym związku, czasem bulo lepiej, czasem gorzej- jak to w związku. Generalnie nie kłócimy się często, ale... ja często zastanawiam się czy to jest ten facet i czy właściwie go kocham. Czasem wydaje mi się, ze jestem z nim szczęśliwa i to jest to, a czasem wydaje mi się, ze lepiej byłoby zakończyć ten związek. Jest dla mnie ważny, jesteśmy takimi przyjaciółmi w związku. Z jednej strony chciałabym zerwać, spróbować może z kimś innym, mieć porównanie, a z drugiej strony boje się, ze będę tego żałować ... nie wyobrażam sobie, ze mielibyśmy nie mieć ze sb kontaktu. Czy któraś miała takie wątpliwości? Jak myślicie, czy to jest po prostu nie dorośniecie do poważnego związku i chęć spróbowania czegoś inne, czy faktycznie to jest tylko przyzwyczajenie? Będę wdzięczna za każda opinie!🙏🏻
Nie wiem jak można się zastanawiać czy się kogoś kocha. Wątpliwość w takim przypadku to dla mnie oczywiste NIE. Czasem jesteś szczęśliwa, a czasem nie? Szok. Domyślam się, że to akurat nie jego wina, ale twoich wahań nastrojów. Spróbować czego z kimś innym? Innych penisów? Widzę, że byś chciała go zdradzić, ale boisz się że się dowie i nie wybaczy. Co znaczy też, że gdybyś miała możliwość zdrady bez konsekwencji to byś to zrobiła bez wahania. Najlepiej go zostaw i zacznij poszukiwania dreszczyku. Tylko zastosuj jedną zasadę jeśli masz choć odrobinę moralności: nigdy więcej się z nim później nie kontaktuj.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 21:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.