Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 12:56   #31
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Odkopuję:

Tomasz Marut wybił się w Trendy, a ma teraz własny salon xxxxx

Zawsze prostowałam włosy, ale przed Wielkanocą fryzjerka z salonu Roman xxxxxxxxxxtypowe dla centrum miasta) zrobiła mi śliczne loczki. Tzn. nie "zrobiła", zauważyła, że same się robią, tylko przekazała parę wskazówek i świetnie pocieniowała. Wszyscy zauważyli różnicę, do teraz włosy świetnie się układają i nie męczę się przy tym ani nie stosuję super kosmetyków. A ja głupia zawsze prostowałam...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-08 o 22:27 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:11   #32
1rosemary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam,
2 dni temu bylam u fryzjerki poleconej przez Wizaz- Agnieszki Jaśko.
Musialam jej troche poszukac, gdyz nie pracuje juz w salonie, ktory podano na forum.
Tak wiec obecnie przyjmuje na xxxxxxxxx

Dziewczyna jest mlodziutka (przynajmniej tak wyglada), ale ma reke do ciecia.
Uparlam sie na awangardowa fryzurke, niestety przy moich pokreconych ciezko ja uzyskac, ale Agnieszka zrobila cos czego pozostalym fryzjerom sie nie udalo.
Mam ciekawa grywke, wlosy obciete tak,ze same kreca sie, az od czubka glowy.
Slowem - jestem bardzo pozotywnie zaskoczona i mysle, ze znalazlam fryzjera na dluzszy czas.

Poprzedni fryzjerzy, do ktorych chodzilam w Krakowie tez znali sie na rzeczy, niestety nie potrafili ujarzmic moich lokow.
Dlatego z czystym sumieniem polecam Agnieszke a prosze mi wierzyc nielatwo mnie usatysfakcjonowac.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-08 o 22:28 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
1rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 16:17   #33
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Możemy prosić o jakieś zdjęcie? Jeśli nie chcesz ujawniać twarzy, możesz zamazać w paincie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:14   #34
1rosemary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Prosze bardzo, niestety nie mam zdjecia z pelna fryzura. Przed scieciem mialam wloski dlugie do lopatek.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8100636.jpg (79,7 KB, 577 załadowań)
1rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:48   #35
sprężynka
Przyczajenie
 
Avatar sprężynka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Rosemary - rewelacja!! Bardzo fajna fryzurka. A grzywkę prostujesz prostownicą? Nie wiem czy ja bym się odważyła na taka fryzurę, bo jak rok temu ścięłam włosy to obiecałam sobie, że nigdy więcej!!! Wyglądałam jak pudel... Mam dość gęste włosy i niestety, mało który fryzjer potrafi sobie z nimi poradzić tak, by był fajny efekt... Ale Twoja fryzurka na prawdę mnie zaintrygowała. I ten kolor... Czy to Twój własny ?

Pozdrawiam i gratuluję odwagi na ekstrawagancję!
sprężynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 08:34   #36
1rosemary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Dzieki.

Kolor niestety nie moj oryginalny, ale mam go juz tak dlugo,ze mam wrazenie,ze sie z nim urodzilam.
Co do grzywki to lekko ja zaczesuje, kilka sekund rozpraszam suszarka a reszta schnie sama.

Musze przyznac,ze pierwszy raz fryzjerka obciela mnie stupniujac mocno cale wlosy i tworzac grzywke, dotychczas wiekszosc przycinala je na rowno.
A na odwage zdecydowalam sie tylko dlatego,ze jeszcze 4 miesiace jestem na macierzynskim i jesli fryzurka by nie wyszla to wlosy zdaza odrosnac zanim wroce do pracy.

Pozdrawiam.
1rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 07:19   #37
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

1rosemary - dobre cięcie to takie, po którym fryzura układa się sama i w Twoim przypadku tak jest Twoja fryzura wygląda na wypracowaną przez godzinne poranne modelowanie z kombinacjami suszarka, dyfuzor, pianka, lakier. Jestem pod wrażeniem, wyglądasz świetnie!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 18:29   #38
Liquorice
Przyczajenie
 
Avatar Liquorice
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

1rosemary mogłabyś mi przesłać adres tego salonu , w którym obecnie pracuje p. Agnieszka Jaśko? Gdybyś też mogła podać jakiś numer kontaktowy.
Z góry dziękuję!
Liquorice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 10:55   #39
patriciakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Drogie Wizażanki!
Proszę doradźcie mi.... nie mogę się zdecydować na fryzjera do moich kreconych włosów;( pół roku temu byłam u Klaudiusza, ale chciałabym coś innego na swej głowie tym razem. Co myślicie o Maniewskim, Tomku Marucie albo Pani Basi z KIss Paris? A może ktoś inny? proszę doradżcie. Pozdrawiam
patriciakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 23:01   #40
haiael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

och jak dobrze ze powstał ten wątek dla pokręconych.. może macie jakieś świeże odkrycia ?? jeśli o mnie chodzi to przetestowałam już p.Ewę z Galla (wybór raczej nietrafiony) i p.Basie z Kiss Pariss. Pani Basia faktycznie sprawnie mnie ostrzygła włosy nabrały lekkości ale żeby miały faktycznie taki wyglad jak zaraz po wyjsciu z salonu to musiałabym mase czasu poswiecic na układanie. Mysle ze jeszcze kiedyś ja odwiedzę ale na razie chce poeksperymentowac. Chodze do fryzjera dwa razy do roku i zawsze mnie to sresuje.. włosy strasznie wono mi rosna i nie ukrywam ze jestem wymagająca a na dodatek maja paskudny charakte pusza sie kreca faluja troche prostuja.. koszmar. Macie moze dziewczeta jakiegos mistrza godnego polecania???
haiael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 17:41   #41
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Mnie ciekawi, w jakim stopniu piękny efekt od fryzjera jest spowodowany jego działaniami, sprzętem i profesjonalnymi kosmetykami, a w jakim dobrym ścięciem. Mieszkałam przez rok z fryzjerką (ale miałam dobrze ) i twierdziła, że dobra fryzura broni się sama, nie trzeba z nią praktycznie nic specjalnie czasochłonnego robić, zwłaszcza pokręcone. Byłam przez jakiś czas tak właśnie obcięta, że wystarczyła mała ilość pianki lub dyfuzor i miałam szalone loki, a teraz zarosłam i skręt utrzymuje tylko duża ilość pianki "na sztywno".

Muszę się zapisać do Tomka M. szkoda tylko, że dość długie terminy...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 17:37   #42
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Hej dziewczyny chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym salonie kiss paris, szukam teraz jakiegoś dobrego, w miarę niedrogiego salonu w Kraku i znaleźć nie mogę wiecie może jakie są tam ceny?
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:58   #43
cicak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witajcie,
To ja podzielę się swoim doświadczeniem.
Mam włosy czasem bardzo kręcone (sprężynki), czasem troche mniej.
3 fryzjerki, które przetestowałam i są w jakiś sposób godne uwagi (o innych nie piszę :/)
1) P. Agata z Romana na Brackiej - bezpiecznie, krzywdy Wam nie zrobi. Zawsze w krytycznych sytuacjach chodziłam do niej po ratunek i było bardzo ok. Tylko boję się przy niej podgrymaszać i trochę drogo, dlatego wciąż szukam
2) P. Basia z KissParis - zrobiła mi super-ekstrawagancką fryzurę, ale wiecie jak to jest z kręconymi - po paru dniach okropnie, więc przyszłam do niej na poprawkę, była bardzo miła, ciachnęła raz-dwa na sucho i było ok. Ale wciąż szukam, bo to jeszcze nie do końca to
3) P. Agnieszka J. z Grzegórzeckiej - zrobiła elegancki fryz, po swojemu, nie tak jak chciałam. No i dobrze, bo przekonałam się, że lepiej mi po swojemu Więc nadal szukam..
Dzielcie się proszę, jeśli macie pozytywne doświadczenia, bo oprócz p.Agaty, dwie pozostałe Panie znalazłam właśnie przez net.
Pozdrawiam
cicak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:57   #44
kochamtulipany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Na pewno nie polecam MANIEWSKIEGO Maćka
kochamtulipany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:35   #45
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Ja szukam obecnie dobrego fryzjera dla mocno pokręconych loczków. Znacie jakiegoś?
__________________
Moja wymianka

[perfectaA]349201[/perfectaA]

Edytowane przez kamakrk
Czas edycji: 2009-09-20 o 11:36
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 07:17   #46
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez kochamtulipany Pokaż wiadomość
Na pewno nie polecam MANIEWSKIEGO Maćka
A dlaczego? Koleżanka bardzo mi go polecała i chciałam się do niego umówić, z tym że ona ma proste włosy.... a ja cóż falowane i do tego puszące się na maxa!
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:01   #47
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

A wiecie gdzie Tomasz Marut obecnie stacjonuje?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:22   #48
trawka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam pokręcone ja dziś rano oglądałam sobie program poranny w TV gdzie nagle pojawiła się nieznana mi w ogołe Ramona Rey no i pewnie bym przełączyła na inny program gdyby nie fryzura wyżej wspomnianej Ramony Zdjęcia w załączeniu no i ZACHOROWAŁAM NA GRZYWKĘ Mam kręcone wlosy i moja fryzura to przedziałek na środku lub z boku i to wszystko wiec pomyslałam, czas to zmienic Od wrzesnia mieszkam w Krakowie, no i postanowilam poszukac opinii na temat krakowskich fryzjerow. Najbardziej przekonała mnie z tutejszych opinii Pani Agnieszka Jaśko, tylko ze z tego co tu czytam nie pracuje już na Stradomskiej 15. Czy mogłabym prosic o pomoc, czy ktos wie gdzie teraz pracuje Pani Agnieszka?
Buziaki pokrecone koleżanki
trawka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:55   #49
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez trawka_ Pokaż wiadomość
Witam pokręcone ja dziś rano oglądałam sobie program poranny w TV gdzie nagle pojawiła się nieznana mi w ogołe Ramona Rey no i pewnie bym przełączyła na inny program gdyby nie fryzura wyżej wspomnianej Ramony Zdjęcia w załączeniu no i ZACHOROWAŁAM NA GRZYWKĘ Mam kręcone wlosy i moja fryzura to przedziałek na środku lub z boku i to wszystko wiec pomyslałam, czas to zmienic Od wrzesnia mieszkam w Krakowie, no i postanowilam poszukac opinii na temat krakowskich fryzjerow. Najbardziej przekonała mnie z tutejszych opinii Pani Agnieszka Jaśko, tylko ze z tego co tu czytam nie pracuje już na Stradomskiej 15. Czy mogłabym prosic o pomoc, czy ktos wie gdzie teraz pracuje Pani Agnieszka?
Buziaki pokrecone koleżanki
Chyba na Grzegórzeckiej, ale upewnij się tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15160
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 21:59   #50
pinio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam to mój pierwszy post na tym forum i chciałabym zapytać o dobrego fryzjera w Skawinie.
pinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:12   #51
trawka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez trawka_ Pokaż wiadomość
Witam pokręcone ja dziś rano oglądałam sobie program poranny w TV gdzie nagle pojawiła się nieznana mi w ogołe Ramona Rey no i pewnie bym przełączyła na inny program gdyby nie fryzura wyżej wspomnianej Ramony Zdjęcia w załączeniu no i ZACHOROWAŁAM NA GRZYWKĘ Mam kręcone wlosy i moja fryzura to przedziałek na środku lub z boku i to wszystko wiec pomyslałam, czas to zmienic Od wrzesnia mieszkam w Krakowie, no i postanowilam poszukac opinii na temat krakowskich fryzjerow. Najbardziej przekonała mnie z tutejszych opinii Pani Agnieszka Jaśko, tylko ze z tego co tu czytam nie pracuje już na Stradomskiej 15. Czy mogłabym prosic o pomoc, czy ktos wie gdzie teraz pracuje Pani Agnieszka?
Buziaki pokrecone koleżanki
witam dziewczynki, no i jestem już po wizycie u Pani Agnieszki, jestem naprawde zadowolona. Pani Agnieszka wie co robi zna się na kręconych włosach i umie doradzić jak sobie z nimi radzić Polecam z czystym sumieniem !!
trawka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:05   #52
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Witam wszystkie zakręcone dziewczyny
Zanim trafiłam na to forum przez 10 lat bezskutecznie szukałam dobrego fryzjera do kręconych włosów. Kilka miesięcy temu zupełnie przez przypadek trafiłam na Rafała z NEO, kiedyś przyjmował na Grodzkiej, teraz jest na Stolarskiej. No i znalazłam swojego fryzjera do końca życia Może do najtańszych nie należy, ale wyszłam z założenia że jeśli chodzi się do fryzjera raz na 3-4 miesiace, to czy sie zapłaci 60 czy 90 zł to już żadna róznica. A najważniejsze, to żeby być zadowolonym i żeby włosy sie wreszcie układały. Na pewno wybiorę sie kiedyś do słynnej pani Agnieszki żeby mieć porównanie, ale jak do tej pory Rafał jest dla mnie bezkonkurencyjny.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:37   #53
Aoirghe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie zakręcone dziewczyny
Zanim trafiłam na to forum przez 10 lat bezskutecznie szukałam dobrego fryzjera do kręconych włosów. Kilka miesięcy temu zupełnie przez przypadek trafiłam na Rafała z NEO, kiedyś przyjmował na Grodzkiej, teraz jest na Stolarskiej. No i znalazłam swojego fryzjera do końca życia Może do najtańszych nie należy, ale wyszłam z założenia że jeśli chodzi się do fryzjera raz na 3-4 miesiace, to czy sie zapłaci 60 czy 90 zł to już żadna róznica. A najważniejsze, to żeby być zadowolonym i żeby włosy sie wreszcie układały. Na pewno wybiorę sie kiedyś do słynnej pani Agnieszki żeby mieć porównanie, ale jak do tej pory Rafał jest dla mnie bezkonkurencyjny.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko
Khem, bez urazy, ale brzmi ten wpis niczym jakaś reklama :P
Poza tym, jeszcze do niedawna najtańsze strzyżenie w neo kosztowało 79, więc za 60 to chyba tylko mycie
Aoirghe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 14:08   #54
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Cytat:
Napisane przez Aoirghe Pokaż wiadomość
Khem, bez urazy, ale brzmi ten wpis niczym jakaś reklama :P
Poza tym, jeszcze do niedawna najtańsze strzyżenie w neo kosztowało 79, więc za 60 to chyba tylko mycie

Nie napisałam że strzyżenie kosztuje 60 zł, tylko że do najtańszych nie należy. Za strzyżenie biorą 90 zł, a 60 zł to cena za którą mozna bez problemu obciąć sie u innych fryzjerów. Porównujac 60 i 90 zł mialam na mysli, że 30 zł róznicy to nie jest jakaś wielka kwota, żeby od niej uzalezniać wybór dobrego fryzjera.
A jesli mój post zabrzmial jak reklama...no cóż, chcialam sie tylko podzielić wrażeniami, a co wy z tym zrobicie to już od was zależy.
Ja byłam już u niego 2 razy i z obu jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam.
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:42   #55
green_fairy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

ja też mam kręcone włosy i chodziłam do Franka Provost ...w 2009 roku w lipcu obcinała mnie pani małgosia (stanowisko po prawej strony od kasy) niestety tam juz nie pracuje i nie mam bladego pojecia jak ja teraz znalezc..a byla rewelacyjna
green_fairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 00:23   #56
sekretna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

Polecam Studio Małgorzata i Pana Pawła na ul.Halszki (Kurdwanów)
sekretna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:53   #57
arien88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

To podbijam temat.
Po raz pierwszy wybieram się do fryzjera w Krakowie, mam mocno kręcone włosy, z którymi mało kto sobie radzi. Teraz są już prawie do pasa i chciałabym obciąć je do ramion, może trochę pocieniować, sama nie wiem. Czy ktoś mógłby mi polecić salon fryzjerski, z którego nie wyjdę z płaczem i nie wyczyszczą mi portfela? (80 zł za obcięcie, to maksimum na jakie mogę sobie pozwolić). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki
arien88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 05:01   #58
AnkaKatarzynka
Przyczajenie
 
Avatar AnkaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

.

Edytowane przez AnkaKatarzynka
Czas edycji: 2013-10-24 o 19:08
AnkaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:20   #59
notnormal1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

W miarę tanio, w miarę dobrze, i bez konieczności rezerwacji- jakiś dobry salon w Krakowie się znajdzie? Bo potrzebuję jakoś poprawić sobie nastrój w ten okrutny sesyjny czas, i fryzjer byłby idealny mam kręcone włosy za ramiona i chciałabym coś przykombinować, przy okazji radząc się kogoś zaznajomionego w temacie fryzur jaka powinna mi pasować
notnormal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:27   #60
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Kraków - dobry fryzjer dla pokręconych ;)

świetny wątek właśnie tego szukałam. niedługo muszę się wybrać do fryzjera z moimi kręciołami
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 13:23:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.