Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;] - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 00:54   #61
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Co do fryzjera koło sklepu rybnego, naprzeciw rossmanna, taki po schodkach: ja stanowczo odradzam. Szefowa to podobno kobitka, co kiedyś pracowała u fryzjera na "Głównym" (teraz w tym pawilonie, co Niedbała, naprzeciw Naturhouse). Powierzyłam jej swoje włosy pierwszy raz rok temu, miała mi zrobić fryzurę na studniówkę. Miałam małe oczekiwania: warkocz u góry głowy i luźne loki. Co ważne: bez ścinania włosów. Właścicielka zrobiła mi... trzy malutkie, brzydkie jak noc, warkoczyki na czubku głowy i jakieś niechlujne loki. Do tego "ścieniowała" mi włosy (w jaki sposób- okazało się po wizycie u innego fryzjera: miałam na głowie dwie warstwy włosów, krzywe). Pomijając wykonanie i niechlujstwo: siedziałam tam 3h, gdzie zaplecenie jednego warkoczyka trwało 40 min. Na mój sprzeciw, że nie podoba mi się to co robi, i ma to rozpleść powiedziała, że wydziwiam, a ona nie rozplecie, bo za długo go robiła i jej się podoba. Zainkasowała 70 zł (w promocji!).
Parę miesięcy temu postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę: poszłam ściąć grzywkę. Pominę fakt, że ścinała ją 30 min. Po powrocie do domu i przemyciu grzywy: krzywo. Podczas tej wizyty nasłuchałam się, jak to nie może zdać egzaminu mistrzowskiego, bo "ciągle ją uwalają".
O czymś to świadczy. Ja stanowczo odradzam.



Dzisiaj byłam u Marcela (to już mój 5 czy 6 raz tam) i po raz kolejny wyszłam zadowolona i uśmiechnięta. Nigdy nie zapisuję się do konkretnych osób, ale dzisiaj byłam u tego młodego fryzjera (chyba syn właścicieli) i mogę Ci go polecić w 100%. Nie dość, że wysłucha co chcesz mieć zrobione, to jeszcze doradzi i pożartuje.

Mam długie (do pasa), gęste i niefarbowane, naturalne włosy. Są wymagające. Próbowałam już wielu fryzjerów w tym mieście: i praktyczną, i "Justynę" na Parkowej, i koło SP5 (odradzam, spaliły mi włosy!), i tego na głównym, i tego naprzeciw rossmanna, ale z Marcela jestem najbardziej zadowolona.
jak ten młody fryzjer wygląda? Bo byłam kiedyś na Świerczewskiego 28 (pani Krystyna prowadzi salon) i obcinał mnie tam jasno rudy chłopak. Bardzo się starał, byłam zadowolona ze ścięcia. Obecnie nie pracuje już tam. Nie wiem gdzie go szukać.

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2014-11-07 o 00:58
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 14:44   #62
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Jest wysoki, szczupły, wytatuowany i łysy, więc to na pewno nie ten sam
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 15:34   #63
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Byłam ostatnio w nowym salonie w michalkowicach w provoacji i polecam farbowanie boba alfaparf i cięcie 120 zł😃
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:50   #64
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez aggi1982 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w nowym salonie w michalkowicach w provoacji i polecam farbowanie boba alfaparf i cięcie 120 zł😃

Otwarli go obok mnie i chciałam tam iść ale świeciło pustkami


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 15:09   #65
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

A jak tam teraz Extasy lub Studio STYL ? Poleca ktoś?
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 23:09   #66
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
A jak tam teraz Extasy lub Studio STYL ? Poleca ktoś?
byłam raz w extasy, ale szybko wyszłam. Smród rozjaśniacza :/
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 22:38   #67
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

przeciez to jest normalne ze ´smierdzi´ rozjasniaczem to jest salon fryzjerski a nie miesny czy perfumeria
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 22:46   #68
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
przeciez to jest normalne ze ´smierdzi´ rozjasniaczem to jest salon fryzjerski a nie miesny czy perfumeria
jest różnica między "czuć", a "nie da się oddychać"
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 20:18   #69
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

ogrzewanie pomieszczen poteguje nieprzyjemna won niestety, ja w tym salonie nigdy nie spotkalam sie z czyms nieprzyjemnym
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 10:42   #70
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Zgadzam się 😄 ją do Ani chodze 😃
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 15:38   #71
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

a ja słówko o Glamur na kościelnej, mój tż był tam jakis miesiąc temu, całe obcięcie trwało chyba 5 minut, pani się mega uwijała. I niestety były niedociągnięcia. Teraz jak odrosły widze, że są bardzo nierówne :/
Cena chyba 17zł
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 12:44   #72
marioemil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Ja w przeciwieństwie do ciebie jestem bardzo zadowolona z fryzjerek z salonu glamour. Ja jak i moj maz chodzimy do salonu glamour juz od jakiegoś czasu i nigdy nie zdazylo się zebysmy wyszli nie zadowoleni. Bardzo mila obsluga, panie zawsze usmiechniete.
Co lepsze ... często bywam na tym forum i zauważyłam ze jak tylko pojawi się pozytywny wpis na temat glamour zostaje usuniety :-/.
marioemil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 21:14   #73
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez marioemil Pokaż wiadomość
Ja w przeciwieństwie do ciebie jestem bardzo zadowolona z fryzjerek z salonu glamour. Ja jak i moj maz chodzimy do salonu glamour juz od jakiegoś czasu i nigdy nie zdazylo się zebysmy wyszli nie zadowoleni. Bardzo mila obsluga, panie zawsze usmiechniete.
Co lepsze ... często bywam na tym forum i zauważyłam ze jak tylko pojawi się pozytywny wpis na temat glamour zostaje usuniety :-/.
musiałby zostać usunięty tylko przez tego co go napisał więc to raczej bez sensu

No może nam się tak trafiło, jednak teraz jak odrosły widac spore nierownosci. raczej my tam juz nie pójdziemy widocznie taki pech
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 21:13   #74
marioemil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

a gdzie panią Asie można znaleźć-siostra ma bardzo wymagające włosy i szuka kogoś kto je ujażmi
marioemil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:32   #75
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich

Cześć dziewczyny, szukam dobrej fryzjerki w siemianowicach, która potrafi zrobić ładne blond pasemka. Pozdrawiam
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 02:13   #76
Silje71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez Alecia Knowles Pokaż wiadomość
Wiem, że trochę późno, ale może jeszcze komuś się przyda

Polecam fryzjerkę Izę obok biedronki gdzieś w okolicach ul. Korfantego. Nigdy nie byłam bardziej zadowolona. Farbowanie- super Obcina genialnie. Zawsze miałam problem z fryzjerem, nie raz płakałam jak wyszłam. Masakra. A tam to po prostu !! No polecam ( jak mamy biedronkę po prawej ręce to taki zakręt w lewo i tam w takim pasażu. Tam jakiś rybny czy mięsny jest obok, nie wiem dokładnie). Są tam dwie fryzjerki. Ja byłam tylko u Izy to ją mogę polecić a jak ta druga to nie mam pojęcia.
..Zarejestrowałam się tu po to żeby wszystkich przestrzec przed tą właśnie fryzjerka p.Izą. Nazwa tego zakładu to TARA. Po wizycie u niej ponad rok czasu naprawia łam włosy. .ta pani nie umie wcale obcinać. .z jednej strony miałam włosy krótsze o 4 cm...przy próbie pasemek spaliła mi włosy. .najbardziej zajęta swoim pieskiem. Ludzie stoją a piesek jako gość honorowy na kanapie..jedynej zresztą. ..widać że ten post to zwykła reklama tej pani. Jeżeli chodzi o fryzjera to kiedyś na Fabudzie pracowała Ewa...bardzo dobra i dokładna fryzjerka..w Siemianowicach nie ma kogo polecić. Znalazłam w końcu w Chorzowie na Sobieskiego p. Jola. Na razie byłam raz i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy co będzie jak pójdę następnym razem...napiszę.

Edytowane przez Silje71
Czas edycji: 2015-03-15 o 02:34
Silje71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 21:22   #77
marzenik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Czy układał ktoś włosy w studiu ekspresja na bytkowie ?? Może wiecie czy tam jest stylista który układa włosy ?
marzenik71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 20:45   #78
eb1904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez Silje71 Pokaż wiadomość
..Zarejestrowałam się tu po to żeby wszystkich przestrzec przed tą właśnie fryzjerka p.Izą. Nazwa tego zakładu to TARA. Po wizycie u niej ponad rok czasu naprawia łam włosy. .ta pani nie umie wcale obcinać. .z jednej strony miałam włosy krótsze o 4 cm...przy próbie pasemek spaliła mi włosy. .najbardziej zajęta swoim pieskiem. Ludzie stoją a piesek jako gość honorowy na kanapie..jedynej zresztą. ..widać że ten post to zwykła reklama tej pani. Jeżeli chodzi o fryzjera to kiedyś na Fabudzie pracowała Ewa...bardzo dobra i dokładna fryzjerka..w Siemianowicach nie ma kogo polecić. Znalazłam w końcu w Chorzowie na Sobieskiego p. Jola. Na razie byłam raz i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy co będzie jak pójdę następnym razem...napiszę.
Pomyliły ci się kierunki,Tara jest gdy wyjdziemy z uliczki majac Biedre po lewej i nie ma tam absolutnie pasażu,zas mając Biedre po prawej jest malutki pasaż i naprzeciw niemal weterynarza jest salon Renia i pewnie o ten chodziło
eb1904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 10:06   #79
zefirek0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

A ja wczoraj, po długich rozważaniach, wreszcie skusiłam na Ekspresję na Wróblewskiego. Jestem bardzo bardzo zadowolona, pani Basia zrobiła mi genialny kolor, taki, o który prosiłam. Szybko, w miarę tanio, sympatycznie. Na pewno tam "zostanę ".
zefirek0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-03, 15:53   #80
paula8010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cześć Chciałabym trochę odnowić ten wątek. Czy ktoś może podzielić się opinią o salonie fryzjerskim w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wróblewskiego 31 a (na przeciw Lidla) - Couture Milano ?
paula8010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 16:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.