jaki strój na rozmowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 14:55   #1
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570

jaki strój na rozmowe


Niedługo czeka mnie rozmowa w vero modzie, zastanawiam się jaki strój będzie najbardziej odpowiedni. Ubrać się na luzie, czy elegancko.. jakie buty? mogą być z odkrytymi palcami? Przy okazji, czy ktoś pracuje/ pracował w tym sklepie i wie jakie są stawki, premie, możliwości awansu?
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:28   #2
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: jaki strój na rozmowe

Ubrać się elegancko,schludnie,dozuj ąc biżuterię,tym bardziej perfumy.
"Paluchy" bym zakryła. Lato zaczyna być powoli wspomnieniem
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:22   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jaki strój na rozmowe

Cytat:
Napisane przez duplo Pokaż wiadomość
Niedługo czeka mnie rozmowa w vero modzie, zastanawiam się jaki strój będzie najbardziej odpowiedni. Ubrać się na luzie, czy elegancko.. jakie buty? mogą być z odkrytymi palcami? Przy okazji, czy ktoś pracuje/ pracował w tym sklepie i wie jakie są stawki, premie, możliwości awansu?

Zdecydowanie elegancko - jesli sie wahasz pomiedzy dwoma opcjami, to na rozmowe kwalifikacyjna zdecydowanie lepiej kierowac sie ku opcji eleganckiej. Nawet jesli kod ubierania w pracy jest duzo luzniejszy, jest przyjete, ze na rozmowe kwalifikacyjna idzie sie ubranym elegancko, ale stonowanie - bez mocnych perfum, z subtelnymi akcesoriami i bizuteria. Powodzenia!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:50   #4
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: jaki strój na rozmowe

Porady, które otrzymałaś są uniwersalne, jednak w przypadku vero mody mogą się nie sprawdzić Przejdź się do tego sklepu i zobacz jak wglądają sprzedawcy. W Poznaniu wszyscy sprzedawcy w tym sklepie są przesadnie wystylizowani. Myślę, że pracownicy ubranej jak do pracy w banku tam by nie przyjęto. Myślę, że powinnaś ubrać się dość elegancko, ale uwzględniając najświeższe trendy [choćby przez makijaż i dodatki] - kreację typu "garsonka" obradzam.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:42   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: jaki strój na rozmowe

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zdecydowanie elegancko - jesli sie wahasz pomiedzy dwoma opcjami, to na rozmowe kwalifikacyjna zdecydowanie lepiej kierowac sie ku opcji eleganckiej. Nawet jesli kod ubierania w pracy jest duzo luzniejszy, jest przyjete, ze na rozmowe kwalifikacyjna idzie sie ubranym elegancko, ale stonowanie - bez mocnych perfum, z subtelnymi akcesoriami i bizuteria. Powodzenia!
Elegancko nie musi oznaczac dostojnie W razie wszelkich watpliwosci ubierz sie stonowanie i neutralnie, tak aby ubior nie rzucal sie w oczy, gdy nie wiesz jeszcze czy powinien i w jaki sposob.

Neutralne sa beze i szarosci - podczas gdy zestaw bialo-czarny nie wspominajac juz o zolto-brazowym czy tzw "czeskim rozu" - raczej wbija sie w pamiec.

Fasony klasyczne - a wiec cos z kolnierzykiem i z guziczkami raczej niz bufki, wielkie kolnierze czy ekstrawancki (zwlaszcza u kobiet przez sam fakt) krawat

Zbyt duzy dekold i zbyt kusa spodniczka zawsze bedzie bledem taktycznym, no poza jednym typem pracodawcy, do ktorego jak rozumiem nie aspirujesz
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:23   #6
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: jaki strój na rozmowe

A wiec moge zdac relacje... ubralam się w bluzke w paski z dosc duzym aczkolwiek nie wyzywajacym dekoltem, dzinsy, czarne butki z odkrytymi palcami i jako akcent duza - kiczowata złota bransoletka kandydatek bylo kilka.. a zwyciezczyni tylko jedna dziekuje Drogie Wizazanki za pomoc, dzisiaj sie upewnilam, że na rozmowe najlepiej pojsc ( o ile nie jest to rozmowa na wysokie stanowiska) w tym w czym sie najpewniej czujemy. Miałam kiedyś sytuację, gdy rekruter ( przyjechał specjalnie do Trójmiasta z Krakowa) był ubrany w błekitna koszule, spodnie od garnituru i .... sportowe adidasy
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:50   #7
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: jaki strój na rozmowe

Cytat:
Napisane przez duplo Pokaż wiadomość
dzisiaj sie upewnilam, że na rozmowe najlepiej pojsc ( o ile nie jest to rozmowa na wysokie stanowiska) w tym w czym sie najpewniej czujemy.
Wybacz,ale ja dobrze czuję się chodząc po domu ....w dresie. Tak więc Twoja rada do mnie nie przemawia.
Co do rekrutera - obowiązuje zasada: "Co wolno wojewodzie to nie tobie...smrodzie" Osoba rekrutująca może sobie pozwolić na wiele (w granicach dobrego wychowania), rekrutowanego obowiązują zasady.

Pracy gratuluję. Mam wrażenie, że pytanie zadane było czysto retorycznie, bo i tak postąpiłaś jak uważałaś za stosowne nie kierując się ww. "radami".
Powodzenia!
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 21:32   #8
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: jaki strój na rozmowe

''w czym sie najlepiej czujemy'' chodzilo mi o stroj powiedzmy '' wyjsciowy'' oczywiscie nie nalezy przesadzac tzn. zeby nie byl wyzywajacy. Pytanie nie bylo czysto retoryczne, rozwazalam, za i przeciw i w koncu wybralam jak lepiej sie ubrac, w moim przypadku sie sprawdzilo.. co nie oznacza, że w innych takze sie sprawdzi.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:07   #9
maiwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do maiwa
Dot.: jaki strój na rozmowe

Cytat:
Napisane przez duplo Pokaż wiadomość
Niedługo czeka mnie rozmowa w vero modzie, zastanawiam się jaki strój będzie najbardziej odpowiedni. Ubrać się na luzie, czy elegancko.. jakie buty? mogą być z odkrytymi palcami? Przy okazji, czy ktoś pracuje/ pracował w tym sklepie i wie jakie są stawki, premie, możliwości awansu?
Polecam klasyczny garnitur,lub kalsyczne spodnie z białą koszulą,delikatna biżuteria,subtelny makijaż...i cóż jeżeli inne kwestie zostaną spełnione powinnaś dostać pracę, powodzenia!!!
maiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:09   #10
maiwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
GG do maiwa
Dot.: jaki strój na rozmowe

No to gratulacje! Super,że wygrałaś
maiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.