Zęby mądrości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 11:58   #1
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816

Zęby mądrości


Dziewczyny kochane, mam taki mały problemik. Otóż rośnie mi ostatni już- czwarty ząb mądrości, czyli ząbkuję Zawsze mnie bolało straszliwie i teraz też boli. Znacie może jakieś sposoby na zmniejszanie bólu. Teraz i tak już nie powinnam narzekać, wydaje mi się, że najgorsze minęło. Ząbek wylazł prawie cały, ale dziąsło nadal spuchnięte, boli mnie szczęka, powiększył mi się węzeł chłonny i spuchłam. Czekam, aż ząb wyjdzie do końca. Znam już ten proces na pamięć z poprzedniego ząbkowania Dodam że ząb ma gdzie rosnąć (nie wrasta mi w łuki podniebienne) i jest zdrowy. Czy któraś z Was też tak boleśnie przeżywała te zęby mądrości (po co one wogóle rosną??). Napiszce mi o swoich "wrażeniach" z tego okresu...może zaznam ukojenia U mojej mamy skończył się ten proces dwukrotnie na chirurgii szczękowej, ale moje ząbki są mniejsze i mają miejsce do wyłażenia na świat
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:16   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Zęby mądrości

Ja dobrze nie wspominam tego okresu, chociaz mam tylko dwa zęby mądrości - górne. Spuchła mi twarz po jednej stronie, buzi nie mogłam otworzyć, nic nie jadłam, wszystko piłam przez rurkę, nawet ziewnąć nie mogłam, bo miałam wrażenie, że szczęka mi wyleci
Jak sobie pomyślę, że mają mi jeszcze dwa wyrastać, to robi mi się słabo . Przeżyłam już wiercenie w ósemkach, tego nie życze nikomu. Mam je tak daleko, że pół wiertarki mi wsadziła :/

Teraz chłopakowi rosła ósemka i strasznie marudizł , mi marudzenie też pomagało :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:21   #3
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Zęby mądrości

Coś przeciwbólowego, np. Ibuprom, czy co tam na Ciebie działa najlepiej
I gorąco polecam płyn "Dentosept A" firmy Phyto Pharm, oprócz działania przeciwbakteryjnego i przeciwzapalnego świetnie znieczula, jakbyś zastrzyk dostała. Nie trwa to uczucie długo, ale płyn jest naprawdę super - smarujesz nim miejsce, gdzie wyrasta nowy ząb. Wprawdzie we wskazaniach nie ma nic o wyrastających zębach, ale moja siostra dostała go dla ząbkującego dziecka. Sama też używałam, jak mnie ząb bolał i pomogło. Chyba też drogi nie jest
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:22   #4
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zęby mądrości

Aniu ja mam takie same objawy, najgorzej z jedzeniem było w piątek, troszkę lepiej w sobotę. 3 noce przespałam snem lekkim i wciąż przerywanym. A marudzę strasznie. Naskoczyłam na mojego TŻ jak mi powiedział, że cudownie seplenię
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:25   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zęby mądrości

Lauro dziękuję Ibuprom brałam przez dwa dni, teraz na szczęście już aż tak nie boli. Płyn wypróbuję na pewno
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:26   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Zęby mądrości

Polecam zele dla bobaskow na zabkowanie i zel z arniki z herbapolu chyba - znieczula rewelacyjnie. Nie bede pisac o przezyciach, bo mi zeby madrosci rosna od 2 lat co 3 meisiace raz z prawej raz z lewej :/
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:33   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zęby mądrości

Dziękuję kochane za rady. Na pewno wybiorę jakiś żelik-płynik do tego zębiska wrednego. Naprawdę nie rozumiem po jakiego grzyba to rośnie?! Zęby na siódemce powinny się kończyć!!! Ja bym tu małą reformę na naturze przeprowadziła
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 13:26   #8
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Zęby mądrości

Pomaga tez sachol - zel stomatologiczny. Gdyby objawy nie ustapily, wybierz sie do dentysty po antybiotyk. Takie objawy jak piszesz prowadza do szczekoscisku (prawie za kazdym razem, atakowany byl zawias szczekowy, poprzedzony opuchnietym dziaslem i wezlem chlonnym) a to juz masz 2 tygodnie z glowy z myciem zebow, porzadnym posilkiem, gdyz szczeke bedziesz mogla rozewrzec az na szerokosc paluszka slonego.. Radzilabym sie tam udac jak najszybciej
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:00   #9
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Zęby mądrości

ja też mam ten problem co jakiś czas-od kilku lat wychodzą mi wszystkie 4 ósemki nie wiem w ogóle po co te zęby???jak dotąd było nawet znośnie, coś pobolało, trochę anpuchło i po 2-3 dniach miałam spokój, ale ostatnim razem (jakieś 2 m-ce temu) to był koszmar, wychodziła mi prawa dolna ósemka i trwało to ok. 2 tygodni, ból był taki,że prawie nic nie mogłam jeść napuchło mi strasznie dziąsło, i w ogóle to było koszmarne.....miałam już iść do dentysty, ale ból zaczął się zmniejszać, później tylko był problem bo ten ząb jakby rozpychał się ,żeby znaleźć sobie miejsce (zęby dolnej szczęki akurat mam mocno ściśnięte), chwilowo mam spokój, a jak byłam u dentysty to Pani doktor mi powiedziała, "że te ósemki JESZCZE nie są do usunięcia",czyli niebawem będą- buuuuuuuuuu jak ja sie boję usuwania zębów
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:02   #10
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Zęby mądrości

Żele dla maluchów to świetna rzecz przy wyrastających zębach. Kiedyś tylko to mi pomagało jak się kiełki przebijały.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:08   #11
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Zęby mądrości

A ja mam 5 zebów mądrości, wszyscy dentyści się dziwia, jak to mozliwe, ale cóz, zdarza się. ten piąty wyrósł mi nad górną ósemką i w dodatku tak jakoś w poprzek. Chciałabym to usunąć, bo jak sie zepsuje, nie daj boze, to żadne wiertło w ten zakamarek nie wejdzie. bardzo cięzko sie do tego zęba dostać, trzeba nieźle usta naciągać Tak poza tym to mi nawet nie przeszkadza, taki mały wybryk natury
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 19:06   #12
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zęby mądrości

Jesteście kochane Dziewczyny, bardzo dziękuję za rady Trochę się przestraszyłam z tym szczękościskiem. Faktycznie ledwo mogłam otwierać buźkę, żeby ugryźć kromkę, ale teraz to przechodzi, troszkę "odpuchłam" na szczęce i węźle. Boję się dentysty, bo od razu wyobrażam sobie wyrywanie tego zęba Jak będzie trzeba to pójdę, ale jeszcze żyję nadzieją, że ta wredota "wykiełkuje" do końca i mi przejdzie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:02   #13
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Macie już wszystkie zęby mądrości? Bo mi tak powoli, etapami wyrastają już od roku i właśnie od paru dni tak STRASZNIE mnie boli pół szczęki, że dosłownie nie mogę wytrzymać W nocy aż nie mogłam spać i czuję, że tej nocy będzie to samo! Boli mnie dziś dosławnie cały dzień bez jednej przerwy Może ktoś też to przechodzi?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:06   #14
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

kobieto mam to samo boli mnie jeszcze gardło i ucho po lewej stronie zadne prochy nie działaja, nie spie tzn spie z przerwami od tygodnia. chyba świrnę
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:07   #15
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Ja przechodziłam. Jakieś 2 lata temu.Własnie nie wiem czemu tak szybko mi rosnął, ale nie ważne. To było okropne! Przez kilka dni pod rząd czułam taki ogromny, ból. Tabletki nie pomagały. Nawet do szkoły wtedy nie chodziłam, bo po prostu byłam skoncentrowana tylko na bólu. Nie pamiętam dokładnie ile to trwało, ale skończyło się tak niespodziewanie jak się zaczeło.
Belissa, trzymaj się! Dasz radę
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:07   #16
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bellissa
Macie już wszystkie zęby mądrości? Bo mi tak powoli, etapami wyrastają już od roku i właśnie od paru dni tak STRASZNIE mnie boli pół szczęki, że dosłownie nie mogę wytrzymać W nocy aż nie mogłam spać i czuję, że tej nocy będzie to samo! Boli mnie dziś dosławnie cały dzień bez jednej przerwy Może ktoś też to przechodzi?
Pewnie! Mialam wszystkie, 2 juz sie pozbylam, w poniedzialek usuna mi lewa strone. Tez bardzo mnie bolala szczeka, tak bedzie bolala az do konca wyrosna. Zeby madrosci prawdopodobnie przesuwaja Ci teraz pól szczeki (dlatego ból), moga sie zeby pokrzywic, tak jak mi, ale nie musza. Zeby madrosci rosna jakis czas, np przez 3 dni, a potem na jakis czas przestaja, np na pare tygodni lub miesiecy.
Rosniecie gorzej boli niz po wyrwaniu

Juz sie ciesze na poniedzialek

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:07   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Mnie się wyżynają od czterech lat i w tym czasie zdążył wyjść tylko jeden i to nie do końca Ogólnie mam bardzo często szczękościsk,a wtedy jakiekolwiek otwieranie buzi sprawia ból
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:08   #18
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

to przynajmniej nie jestem sama Mnie też boli gardło i ucho i też po lewej stronie i też żadne tabletki niestety nie działają
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:09   #19
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Miałam tak w zeszłym roku. Spuchła mi połowa twarzy więc poszłam do dentysty, bo strasznie bolało. Przepisała mi antybiotyk Duomox. Pomogło, ale oczywiście nie odrazu.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 21:12   #20
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

o właśnie i jeszcze ten szczękościsk- też to mam. Strasznie boli jak otwieram usta. Ciężko wogóle coś zjeść
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:13   #21
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Jak mój dentysta powiada: Wiece korzysci sie bedzie mialo, jak sie ich pozbedzie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:14   #22
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Jak mój dentysta powiada: Wiece korzysci sie bedzie mialo, jak sie ich pozbedzie
A chyba ciężko się je wyrywa? Mają mocne korzenie? Strasznie się boję wyrywania zębów
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:16   #23
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

kurka mi tez rosnie bolalo bardzo i bylo opuchniete przez kilka dni a teraz przestalo bolec ale juz wyczuwam igielke w dziasle
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:17   #24
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bellissa
o właśnie i jeszcze ten szczękościsk- też to mam. Strasznie boli jak otwieram usta. Ciężko wogóle coś zjeść
Jakbyscie czasami usuwaly, to pamietajce, aby isc do pozadnego dentysty, który co pare dni kontroluje. Bo przy 90% przypadków musza (przynajmniej powinni) kosc szczekoscisku spilowac I najlepiej jak takie cos robi chirurg (oralny )
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:18   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Ja mam moje ponoć też do chirurgicznego usuwania,ale póki ich nie ma jeszcze to się nie martwię Poza tym bardzo często nawet jeżeli w tej chwili nie ma jakiś wskazań typu źle ustawione zęby to dentyści sami namawiają do usuwnia,bo jest możliwość zdeformowania zgryzu,tj. ośemki się mogą porozpychać i zęby się powykrzywiają
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:19   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Jakbyscie czasami usuwaly, to pamietajce, aby isc do pozadnego dentysty, który co pare dni kontroluje. Bo przy 90% przypadków musza (przynajmniej powinni) kosc szczekoscisku spilowac I najlepiej jak takie cos robi chirurg (oralny )
Chirurg dentystyczny lub chirurg-dentysta.Tak to się jakoś nazywa.Napewno nie oralny
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:21   #27
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bellissa
A chyba ciężko się je wyrywa? Mają mocne korzenie? Strasznie się boję wyrywania zębów
Wlasnie ze jeszcze nie maja mocnych korzeni, korzenie sa bardzo miekkie, bo zabki mlode i jeszcze rosna, za pare lat beda dobiero mocne. Jak juz pisalam, ciezka sprawa tylko dlatego bo tam stylu sa zawiasy, i aby nic nie uszkodzic trzeba spilowac kosc, a to wogule nie boli, tylko czuc wibracje A wyrywanie nie boli, tylko masz uczucie, jakby ci ktos w policzek przy zawiasach palcem mocno cisal. Nic wiecej
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:23   #28
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Chirurg dentystyczny lub chirurg-dentysta.Tak to się jakoś nazywa.Napewno nie oralny
Hihi, ano przetlumaczylam sobie.
No a ja sie wkurzam, ze nie poszlam wszesniej, mialam przeslicznie proste zeby, perfekcyjne, a teraz mam zdeformowane Jakbym wiedziala ze nic nie boli, to bym nie byla taka glupia
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:24   #29
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Wlasnie ze jeszcze nie maja mocnych korzeni, korzenie sa bardzo miekkie, bo zabki mlode i jeszcze rosna, za pare lat beda dobiero mocne. Jak juz pisalam, ciezka sprawa tylko dlatego bo tam stylu sa zawiasy, i aby nic nie uszkodzic trzeba spilowac kosc, a to wogule nie boli, tylko czuc wibracje A wyrywanie nie boli, tylko masz uczucie, jakby ci ktos w policzek przy zawiasach palcem mocno cisal. Nic wiecej
To mnie pocieszyłaś Tylko gdzie tu znaleźć naprawdę dobrego dentystę - chirurga? Bo niestety moja dentystka do której chodzę nie usuwa zębów. Może któraś z was może polecić jakiegoś w Krakowie?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 21:26   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wyrastające zęby mądrości - bolące :(

Cytat:
Napisane przez bellissa

To mnie pocieszyłaś Tylko gdzie tu znaleźć naprawdę dobrego dentystę - chirurga? Bo niestety moja dentystka do której chodzę nie usuwa zębów. Może któraś z was może polecić jakiegoś w Krakowie?
Nie wszyscy dentyści są chirurgami,więc nie wystarczy,by dentysta usuwał zęby.Musisz poszukać kogoś z tą właśnie specjalizacją.Najlepiej popytać swojego własnego dentystę o namiary na kogoś kto się tym zajmuje.W każdym bądź razie mój dentystaq był chętny do takich info

Tinker-mocno Ci się wykrzywiły??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-27 23:14:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.