Zaproszenia na ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 11:39   #1
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100

Zaproszenia na ślub


Mam szalony pomysł samej zrobić zaproszenia na ślub. Mam pytanie: czy któraś z Was robiła coś takiego? Jak wyszły wasze prace? Jestem strasznie ciekawa jak to może wyjść, wiec proszę pochwalcie się swoją pracą i wstawiajcie foty
Może jakieś rady dla początkującej?
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:14   #2
szmeterling
Raczkowanie
 
Avatar szmeterling
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 298
Dot.: Zaproszenia na ślub

podbijam, mam w planach to samo. z tym ze ja bardziej w programie graficznym niz scrabooking itp ale chetnie popatrze
szmeterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:28   #3
myosotis195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
GG do myosotis195
Dot.: Zaproszenia na ślub

Ja robiłam dla siebie zaproszenia tyle że od dłuższego czasu "bawię się" papierkami itd, więc było mi o tyle łatwiej. Najfajniejsze było to, że mogłam zrobić sobie dokładnie takie, jak tylko chciałam, nie musiałam dopłacać za zmiany projektu itd. I takie zaproszenia zrobione przez samego siebie niesamowicie cieszą, więc gorąco polecam poza tym nie mogłam się zdecydować na jeden wzór więc zrobiłam kilka rodzajów zaproszeń a że miałam ich naprawdę dużo to miałam pole do popisu. A dla rodziców, świadków, chrzestnych zrobiłam zaproszenia mocno zdobione w kartonowych pudełkach - i tu tak samo każdy dostał inne. Jakbyście miały pytania to z chęcią pomogę! Zaproszenia można obejrzeć na http://lj-dekor.blogspot.com/ lub stronie internetowej http://bialakonwalia.pl/ Nie wszystkie zdjęcia zdążyłam wrzucić, ale dużą część można pooglądać
myosotis195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:00   #4
papieroffka
papieroffka
 
Avatar papieroffka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zaproszenia na ślub

jest kilka ciekawych sklepow gdzie mozesz kupic papiery do scrapbookingu i inne potrzebne materialy...
jak masz pytania pisz chetnie odpowiem
papieroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 13:00:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.