DOBRY SAMOOPALACZ...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-24, 09:51   #1
Marzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 4

DOBRY SAMOOPALACZ...?


Nadeszła zima, nie ma słońca i nasza cera robi sie jaśnijsza! ponieważ bardzo lubię opalenizne i brązowy kolorek a nie chce narazic mojej cery na niedogodnosci odnosnie solarium (mój porortfel również na tym zyska [img]icons/icon12.gif[/img] ) to chce sie poratowac jakims dobrym samoopalaczem! Na rynku teraz jest taki wybór, że nie mam pojecia na jaki sie zdecydowac?! Może wy macie jakis godny do polecenia produkt?? Zależy mi by dawal brazowy odcien opalenizy i taki bardziej widoczny, najlepiej by bylo równiez by nie kosztował zbyt dużo! Jak narazie używam samoopalacza z firmy DAX COSMETICS, daje naprawde fajny opalony kolor ale jedyna jego wada jest to iz sie brzydko złuszcza...[img]icons/icon9.gif[/img] Wcześniej używalam LOREALA - SUBLIME BRONZE do cery śniadej i normalnej ale jest od dla mnie za jasny! bardzo prosze o jakies wasze typy!! Dziekuje z góry!!! pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
Marzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 12:43   #2
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: DOBRY SAMOOPALACZ...?

Polecam Nivea w sprayu, kosztuje niecale 30 zl, dla mnie jest super, ale nie wiem czy uzyskalabys tak ciemny odcien jak chcesz. Ja cenie go za to ze kolor jest naturalny i ze wogole nie robi smug.
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.