Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-10, 15:59   #301
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
gdzie wylać olej?
przeterminował mi się prawie litr oleju lnianego gdzie to wylać? do zlewu raczej nie bardzo, na włosy nie zużyję, bo ma dziwny zapach. nie wiem co z nim zrobić, a chciałabym się już pozbyć.
czy wchodzi w grę wylanie w chaszcze niedaleko śmietnika? mamy taki zaniedbany pas ziemi niczyjej
Polecam na włosy np z odżywką jakąś na dłużej,też mi się ostatnio tyle przeterminowało i na końcówki super działa.A jak nie to do zmieszanych bym wrzuciła.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:07   #302
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Biustonosze Triumph
Muszę kupić na gwałt kilka staników, szukałam w małych sklepach, ale albo wysyłka jedynie pocztą, albo płatna wymiana (czyli zwrot na mój koszt i znowu opłata za przesyłkę dobrego rozmiaru), więc się przeprosiłam z Zalando - niestety. Swój rozmiar znam i o dziwo pokazały się w niezłych cenach staniki z marki Triumph. Ja się zatrzymałam na czasach, kiedy Triumph był typową sieciówką oferującą nieśmiertelne 75B jako uniwersalny rozmiar, stąd moje pytanie - czy tam faktycznie można kupić dobrze dobrany biustonosz? Bo widzę rozmiary już od 60 w obwodzie, a to by wskazywało na to, że w założeniu mają pojęcie o rozmiarach biustonoszy. A jeśli nie Triumph - jakie marki polecacie z dobrymi stanikami na Zalando? Zawsze szłam stacjonarnie do salonu braffitingu i nie patrzyłam na markę, tylko patrzyłam, czy dobrze leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam Esotiq i Gorteks, co prawda nie na Zalando, ale wysyłki i zwroty paczkomatowe maja za darmo, a teraz nawet jakieś promocje. No dobra, nie za darmo, bo od jakiejś kwoty, ale come on, kto kupuje tylko jeden stanik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:08   #303
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87740316]Czy ktoś tutaj mieszka na ostatnim piętrze w bloku? Mieszkam w nowym miejscu od 10 dni. Dzisiaj w nocy obudził mnie taki odgłos chodzenia na górze, co jest oczywiście idiotyczne, bo nie ma wyżej mieszkań. Nie jest to odgłos od sąsiadów czy z dołu. Co może tak walić? Blok jest oddany kilka miesięcy temu do użytku.



Druga sprawa, wentylatory w mieszkaniach - czy u Was też tak hałasują? Zakleiłam je tymczasowo, bo wieje i naprawdę głośno chodzą, ale to jest prowizoryczne rozwiązanie.[/QUOTE]Ja mieszkam. Jeśli blok nie jest w pełni zamieszkany to mogą się nosić hałasy i szumy, ja czasem miałam problemy, żeby ustalic czy głosna muzyka niesie się z prawej czy z lewej strony. Ale obecnie praktycznie wcale nie słychać sąsiadów.

Jeśli chodzi o wentylatory u nas w bloku też był problem, było to zgłaszane do administratora i trzykrotnie były regulowane. Czasem ktoś jeszcze robi remont i coś kombinuje, zakleja, przebudowuje i podobno to może wpłynąć na działanie w innych mieszkaniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:13   #304
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ciasto drożdżowe?
Z jabłkami i wszelkimi innymi mrożonymi owocami- śliwkami, truskawkami, jagodami.

Ja najbardziej lubię że świeżym rabarbarem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z truskawkami i rabarbarem najlepsze ;p polecam to zestawienie
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:16   #305
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A gdzie to zdjęcie?

Ja któregoś razu natrafiłam na zdjęcie pewnej osoby w pewnej grupie i uznałam: to na bank Tinker. I choć dalej biorę to za pewnik to chciałabym to teraz potwierdzić
Kurczę no ileś tam stron wcześniej

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:16   #306
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87740316]Czy ktoś tutaj mieszka na ostatnim piętrze w bloku? Mieszkam w nowym miejscu od 10 dni. Dzisiaj w nocy obudził mnie taki odgłos chodzenia na górze, co jest oczywiście idiotyczne, bo nie ma wyżej mieszkań. Nie jest to odgłos od sąsiadów czy z dołu. Co może tak walić? Blok jest oddany kilka miesięcy temu do użytku.



Druga sprawa, wentylatory w mieszkaniach - czy u Was też tak hałasują? Zakleiłam je tymczasowo, bo wieje i naprawdę głośno chodzą, ale to jest prowizoryczne rozwiązanie.[/QUOTE]Jak wysoko blok to jakieś duże ptaszysko . Jak niżej to jakiś zwierzak typu kuna albo nadal duże ptaszysko ;p . Ja na chlaupie mam blachodachówke i jak nawet taka sroka przebiegnie to słychać jak by słoń po dachu biegał
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:24   #307
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Z czym robicie drożdżowe? Szukam inspiracji na coś fajnego. Zwykle robię x kakao. Odpadają jabłka i dżem i mak i wszystko co z nabiałem.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Moja mama robi po prostu całą blachę drożdżowego z kruszonką na wierzchu. Tylko tej kruszonki musi być dużo, żebym mogła bezkarnie wyjadać ją z wierzchu i żeby nikt nie zauważył że co ubyło z blaszki [1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87740316]Czy ktoś tutaj mieszka na ostatnim piętrze w bloku? Mieszkam w nowym miejscu od 10 dni. Dzisiaj w nocy obudził mnie taki odgłos chodzenia na górze, co jest oczywiście idiotyczne, bo nie ma wyżej mieszkań. Nie jest to odgłos od sąsiadów czy z dołu. Co może tak walić? Blok jest oddany kilka miesięcy temu do użytku.



Druga sprawa, wentylatory w mieszkaniach - czy u Was też tak hałasują? Zakleiłam je tymczasowo, bo wieje i naprawdę głośno chodzą, ale to jest prowizoryczne rozwiązanie.[/QUOTE]Moja przyjaciółka mieszkała wiele lat, u niej było słychać sraluchy (tzn. gołębie). Niby to duże nie jest, a na takim dachu pokrytym papą potrafi tupać jak słoń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 16:34   #308
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Z czym robicie drożdżowe? Szukam inspiracji na coś fajnego. Zwykle robię x kakao. Odpadają jabłka i dżem i mak i wszystko co z nabiałem.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Ślimaczki z cynamonem wychodzi dużo i są pyszne. Polecam przepis z moje wypieki

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:50   #309
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

HAMAK


Czy towygodne? Chciałabym taki na balkon, który przyczepię od barierki do barierki.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:11   #310
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Z czym robicie drożdżowe? Szukam inspiracji na coś fajnego. Zwykle robię x kakao. Odpadają jabłka i dżem i mak i wszystko co z nabiałem.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Bułeczki albo jakąś plecionkę robię że słodkich twarożkiem i do tego borówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87740316]Czy ktoś tutaj mieszka na ostatnim piętrze w bloku? Mieszkam w nowym miejscu od 10 dni. Dzisiaj w nocy obudził mnie taki odgłos chodzenia na górze, co jest oczywiście idiotyczne, bo nie ma wyżej mieszkań. Nie jest to odgłos od sąsiadów czy z dołu. Co może tak walić? Blok jest oddany kilka miesięcy temu do użytku.



Druga sprawa, wentylatory w mieszkaniach - czy u Was też tak hałasują? Zakleiłam je tymczasowo, bo wieje i naprawdę głośno chodzą, ale to jest prowizoryczne rozwiązanie.[/QUOTE]Dach się nagrzał w ciągu dnia a w nocy przy chłodzie stygł. U moich rodziców tak jest. Nic z tym nie zrobisz a po jakimś czasie przyzwyczaisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Jak wysoko blok to jakieś duże ptaszysko . Jak niżej to jakiś zwierzak typu kuna albo nadal duże ptaszysko ;p . Ja na chlaupie mam blachodachówke i jak nawet taka sroka przebiegnie to słychać jak by słoń po dachu biegał
Oo też takie zjawisko znam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
HAMAK


Czy towygodne? Chciałabym taki na balkon, który przyczepię od barierki do barierki.
Dla mnie super relaks. Mam dwa różne. Jeden zakończony z dwóch stron listewkami. I ja osobiście wolę ten, bo mogę w nim leżeć i rozwiązywać krzyżówki, czytać przekładać się z boku na bok. A drugi mam taki zakończony sznurkami zebranymi do kupy. I na tym leży się trochę jak w kokonie i trudno w nim swobodnie ruszać rękoma.
Mam jeszcze taki hamak hustawke. Jest fajna, no można swobodni posiedzieć, mając coś za plecami i np opalać sobie nóżki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:12   #311
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
HAMAK


Czy towygodne? Chciałabym taki na balkon, który przyczepię od barierki do barierki.
wygodny. uwielbiam hamaki. ale zwróć uwagę, żeby miał takie drewniane drążki:
https://www.google.com/search?q=hama...mc2j1XmQ6GSq7M

inaczej będzie się owijał wokół Ciebie i będziesz leżeć jak w kokonie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 17:21   #312
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Moja mama robi po prostu całą blachę drożdżowego z kruszonką na wierzchu. Tylko tej kruszonki musi być dużo, żebym mogła bezkarnie wyjadać ją z wierzchu i żeby nikt nie zauważył że co ubyło z blaszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Jezu, a ja myślałam, że tylko ja takie haniebne procedery odwalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:23   #313
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość

Dla mnie super relaks. Mam dwa różne. Jeden zakończony z dwóch stron listewkami. I ja osobiście wolę ten, bo mogę w nim leżeć i rozwiązywać krzyżówki, czytać przekładać się z boku na bok. A drugi mam taki zakończony sznurkami zebranymi do kupy. I na tym leży się trochę jak w kokonie i trudno w nim swobodnie ruszać rękoma.
Mam jeszcze taki hamak hustawke. Jest fajna, no można swobodni posiedzieć, mając coś za plecami i np opalać sobie nóżki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wygodny. uwielbiam hamaki. ale zwróć uwagę, żeby miał takie drewniane drążki:
https://www.google.com/search?q=hama...mc2j1XmQ6GSq7M

inaczej będzie się owijał wokół Ciebie i będziesz leżeć jak w kokonie

A polecacie jakiś konkretny (marka, link, sklep?), tego jest tyle i taka rozpiętość cenowa, ze można zgłupieć. Na pewno wezmę z listewkami.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:32   #314
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A polecacie jakiś konkretny (marka, link, sklep?), tego jest tyle i taka rozpiętość cenowa, ze można zgłupieć. Na pewno wezmę z listewkami.
Ja mam zwykle marketowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:35   #315
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A polecacie jakiś konkretny (marka, link, sklep?), tego jest tyle i taka rozpiętość cenowa, ze można zgłupieć. Na pewno wezmę z listewkami.
ja miałam najzwyklejszy z biedronki (był kiedyś w ofercie) - kosztował jakieś zawrotne 40 zł. ja wzięłabym po prostu ładny i niezbyt drogi i pasujący wymiarami do balkonu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:46   #316
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja mieszkam. Jeśli blok nie jest w pełni zamieszkany to mogą się nosić hałasy i szumy, ja czasem miałam problemy, żeby ustalic czy głosna muzyka niesie się z prawej czy z lewej strony. Ale obecnie praktycznie wcale nie słychać sąsiadów.

Jeśli chodzi o wentylatory u nas w bloku też był problem, było to zgłaszane do administratora i trzykrotnie były regulowane. Czasem ktoś jeszcze robi remont i coś kombinuje, zakleja, przebudowuje i podobno to może wpłynąć na działanie w innych mieszkaniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję. Może rzeczywiście się niesie, bo na dole sporo niezamieszkałych mieszkań jest. U mnie też pewnie z kołowa na korytarzu.


Co do wentylacji to już inni mieszkańcy mówili, że zgłaszali 2-3 miesięcy temu. Deweloper odpisywał im tak jak napisałaś. No ale nie wiem, ile to może trwać? Napiszę dzisiaj na to zgłoszenie, bo nie dość, że wieje (co jest np kłopotem w trakcie kąpieli) to jeszcze naprawdę mocno hałasuje...


Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Jak wysoko blok to jakieś duże ptaszysko . Jak niżej to jakiś zwierzak typu kuna albo nadal duże ptaszysko ;p . Ja na chlaupie mam blachodachówke i jak nawet taka sroka przebiegnie to słychać jak by słoń po dachu biegał

Omg wyobraziłam sobie kunę biegającą nade mną Ptaka chyba bym poznała. 7 piętro, wiec nie jakos wysoko


Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość

Dach się nagrzał w ciągu dnia a w nocy przy chłodzie stygł. U moich rodziców tak jest. Nic z tym nie zrobisz a po jakimś czasie przyzwyczaisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No wczoraj było mega gorąco, może to od tego. Ogólnie w mieszkaniu jest głośno, bo jeszcze wentylacja chodzi porządnie...

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja miałam najzwyklejszy z biedronki (był kiedyś w ofercie) - kosztował jakieś zawrotne 40 zł. ja wzięłabym po prostu ładny i niezbyt drogi i pasujący wymiarami do balkonu

A jak to macie zamontowane na balkonie? Na barierkach, do ściany, sufitu? Nie boicie się?
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:47   #317
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ja mam zwykle marketowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja miałam najzwyklejszy z biedronki (był kiedyś w ofercie) - kosztował jakieś zawrotne 40 zł. ja wzięłabym po prostu ładny i niezbyt drogi i pasujący wymiarami do balkonu
właśnie szukam dla nie ładnego. Większość kolorowych (tanie bo wlansie do 40 zł, ale wole inne kolory ), ale znalazłam takie, myślicie, ze będzie ok?:
https://allegro.pl/oferta/hamak-buja...tel-9118124212
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743 - ten dosyc drogi
ostetcznie taki kolorowy: https://allegro.pl/oferta/hamak-ogro...ant=8987758049
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:54   #318
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Biustonosze Triumph
Muszę kupić na gwałt kilka staników, szukałam w małych sklepach, ale albo wysyłka jedynie pocztą, albo płatna wymiana (czyli zwrot na mój koszt i znowu opłata za przesyłkę dobrego rozmiaru), więc się przeprosiłam z Zalando - niestety. Swój rozmiar znam i o dziwo pokazały się w niezłych cenach staniki z marki Triumph. Ja się zatrzymałam na czasach, kiedy Triumph był typową sieciówką oferującą nieśmiertelne 75B jako uniwersalny rozmiar, stąd moje pytanie - czy tam faktycznie można kupić dobrze dobrany biustonosz? Bo widzę rozmiary już od 60 w obwodzie, a to by wskazywało na to, że w założeniu mają pojęcie o rozmiarach biustonoszy. A jeśli nie Triumph - jakie marki polecacie z dobrymi stanikami na Zalando? Zawsze szłam stacjonarnie do salonu braffitingu i nie patrzyłam na markę, tylko patrzyłam, czy dobrze leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sporo koleżanek zamawia Goreteks. Dzisiaj masz - 30%
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:03   #319
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
właśnie szukam dla nie ładnego. Większość kolorowych (tanie bo wlansie do 40 zł, ale wole inne kolory ), ale znalazłam takie, myślicie, ze będzie ok?:
https://allegro.pl/oferta/hamak-buja...tel-9118124212
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743 - ten dosyc drogi
ostetcznie taki kolorowy: https://allegro.pl/oferta/hamak-ogro...ant=8987758049
Ten pierwszy bardzo fajny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 18:04   #320
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Dziewczyny, wiem, że każda z nas jest inna, ale zapytam (może się zainspiruję ). Jaki macie sposób na relaks? W jaki sposób odpoczywacie? Jestem totalnie przemęczona i chyba nie potrafię wypoczywać Temat urlopu odwołany z wiadomych przyczyn (a zaczynałabym go za tydzień ), a ja czuję, że powoli nie mam już siły na nic, za dużo się dzieje. Podzielcie się!
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:05   #321
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
właśnie szukam dla nie ładnego. Większość kolorowych (tanie bo wlansie do 40 zł, ale wole inne kolory ), ale znalazłam takie, myślicie, ze będzie ok?:
https://allegro.pl/oferta/hamak-buja...tel-9118124212
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743
https://allegro.pl/oferta/hamak-z-dr...oho-8991588743 - ten dosyc drogi
ostetcznie taki kolorowy: https://allegro.pl/oferta/hamak-ogro...ant=8987758049

jak dla mnie ten jest bardzo spoko
https://allegro.pl/oferta/hamak-buja...tel-9118124212

ale tak naprawdę pewnie każdy się nada
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:06   #322
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87740627]
A jak to macie zamontowane na balkonie? Na barierkach, do ściany, sufitu? Nie boicie się? [/QUOTE]

ja akurat mam zamontowany w rodzinnym domu między drzewami, nie na balkonie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:10   #323
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ten pierwszy bardzo fajny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie ten jest bardzo spoko
https://allegro.pl/oferta/hamak-buja...tel-9118124212

ale tak naprawdę pewnie każdy się nada
wskazałyscie ten sam, wiec wezmę Dziękuję


[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;87740680]Dziewczyny, wiem, że każda z nas jest inna, ale zapytam (może się zainspiruję ). Jaki macie sposób na relaks? W jaki sposób odpoczywacie? Jestem totalnie przemęczona i chyba nie potrafię wypoczywać Temat urlopu odwołany z wiadomych przyczyn (a zaczynałabym go za tydzień ), a ja czuję, że powoli nie mam już siły na nic, za dużo się dzieje. Podzielcie się![/QUOTE]
Ale jak jesteś zmęczona fizycznie, czy psychicznie?
Mnie zaczyna brakowac sporu (dużo biegałam do tej pory) i nawet ćwiczenia wdomu mi na razie tego nie zastępują. Też zaczynam czuć się fizycznie zmęczona, choć większośc dnia siedze w domu. Ale jak id na spacer/sklep/rower to odżywam. Moze tez potrzebujesz ruchu?


A tak jeszcze ostatnio zaczelam bawić się w kuchnie i to tez mnie cieszy, zapominam o pracy wtedy.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:14   #324
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;87740680]Dziewczyny, wiem, że każda z nas jest inna, ale zapytam (może się zainspiruję ). Jaki macie sposób na relaks? W jaki sposób odpoczywacie? Jestem totalnie przemęczona i chyba nie potrafię wypoczywać Temat urlopu odwołany z wiadomych przyczyn (a zaczynałabym go za tydzień ), a ja czuję, że powoli nie mam już siły na nic, za dużo się dzieje. Podzielcie się![/QUOTE]
ja ostatnio nie robię nic, leżę jak zwierzę i tyle. zawsze relaksowało mnie czytanie książek, oglądanie seriali, ale jestem ostatnio tak przebodźcowana, że nie umiem się skupić. więc leżę, pod kołderką obciążeniową i staram się nie myśleć o niczym. chętnie poszłabym do kapsuły floatingowej, ale z wiadomych względów jest to teraz niemożliwe
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:21   #325
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87740718]ja ostatnio nie robię nic, leżę jak zwierzę i tyle. zawsze relaksowało mnie czytanie książek, oglądanie seriali, ale jestem ostatnio tak przebodźcowana, że nie umiem się skupić. więc leżę, pod kołderką obciążeniową i staram się nie myśleć o niczym. chętnie poszłabym do kapsuły floatingowej, ale z wiadomych względów jest to teraz niemożliwe [/QUOTE]Możesz polecić konkretną kołdrę? Czuję, że jej bardzo potrzebuję, a nie mogę się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ttts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:24   #326
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O Jezu, a ja myślałam, że tylko ja takie haniebne procedery odwalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko Ty, dla mnie ciasto drożdżowe jest takie meh, za to kruszonka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:25   #327
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez ttts Pokaż wiadomość
Możesz polecić konkretną kołdrę? Czuję, że jej bardzo potrzebuję, a nie mogę się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam z kolderka kropka net ma już kilka lat i trzyma się świetnie a jest użytkowana bardzo często. tylko ja pod swoją nie śpię w nocy, ale gdy wracam z pracy to jesteśmy niemal nierozłączne polecam bardzo mocno, to jest bardzo, bardzo przydatna rzecz.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:27   #328
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87740758]ja mam z kolderka kropka net ma już kilka lat i trzyma się świetnie a jest użytkowana bardzo często. tylko ja pod swoją nie śpię w nocy, ale gdy wracam z pracy to jesteśmy niemal nierozłączne polecam bardzo mocno, to jest bardzo, bardzo przydatna rzecz.[/QUOTE]

A jaka wage masz?
Bo od zeszlego roku kusi mnie zakup i nie wiem, jaka wybrac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:30   #329
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A jaka wage masz?
Bo od zeszlego roku kusi mnie zakup i nie wiem, jaka wybrac.
mniej więcej 10% wagi ciała
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:34   #330
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87740771]mniej więcej 10% wagi ciała [/QUOTE]

Ok
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-29 07:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.