Wózek 3w1 najlepszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 08:40   #1
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379

Wózek 3w1 najlepszy


Witam,

Założyłam nowy wątek ponieważ po przeszukaniu pojawiały mi się dość stare posty. Przypuszczam, że mogą już być nieaktualne
Mam pytanie odnośnie wózka.
Jaki wózek polecacie? By był komfortowy, wygodny dla dziecka, dobrze się prowadził i nie kosztował majątku
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:08   #2
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Przede wszystkim nie polecam wózków 3w1, z reguły foteliki w tych wózkach są o kant tyłka rozbić, fatalnie wypadają w testach.
Lepiej kupić wózek 2w1, a fotelik osobno.


A wózek - zależy, jaki chcesz. Czy na równych pompowanych kołach, czy na przednich skrętnych, czy może na trzech

Ja sama mam Tako Acoustic i poza tym, że jest duży i ciężki, to nie ma żadnych wad, kocham go i wciąż używam mimo, że mam też już lekką spacerówkę.

ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:20   #3
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Dzięki za opowiedź

Myślałam o wózku Xlander xmove początkowo wyszukiwało mi opinie wyłącznie pozytywne, jednak po dogłębnym sprawdzeniu różnych stronek coraz częściej zauważałam opinie negatywne, stąd mój dylemat jaki wózek

Ważne aby był lekki, dobrze się składał i przyjemnie prowadził na spacerach to co do moich preferencji. Dla dziecka najważniejsze jednak będzie by w gondolce dobrze mu się leżało, nie obijało się o boki bądź nie było za ciasno a jak podrośnie- by ze spacerówki nie wypadało albo ślizgało się w niej..
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:26   #4
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

No to niestety mój nie spełnia 2 z 3 Twoich warunków - jest ciężki i nie składa się łatwo, tzn. nie wchodzi do niektórych bagażników, bo jest po prostu duży. Więc musisz czekać na opinie innych mam
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 15:35   #5
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Buczorek tevwarunki na ktorych Ci zalezy spelnia bugaboo. Ja masm frog, kupilismy uzywany bo nowe bardzo drogie. Poczytaj o nich
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 18:10   #6
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

dziękuję za odpowiedź

a co myślicie o wózkach june muum?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 19:49   #7
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Twoje wymagania to raczej takie żadne. Większość wózków 3w1 na nowej ramie jest lekkich i łatwo się prowadzi. Wózek, który wstawiła koleżanka wyżej należy do tych ciężkich, które po złożeniu zajmują sporo miejsca, dodatkowo nie mają skrętnych przednich kół, przez co przy skręcaniu trzeba zawsze podnosić przód wózka. Musisz też brać pod uwagę gdzie będziesz jeździć- chodniki, las, polna droga, szosa. Najlepsze są koła pompowane.
Nie zgodzę się, że wózek 3w1 to zło, bo jak kupujesz taki zestaw, to nigdzie nie jest powiedziane, że fotelik ma być tej firmy. Zawsze możesz sobie wybrać fotelik każdej innej firmy, tyle, że nie będzie on pasował kolorystycznie. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć pieniedzy na ten zakup. Średnia półka to jest tak 1400-2000 zł. Marek jest sporo, ale musisz pamiętać, że większość z nich produkuje wszystkie podzespoły w jednej fabryce pod Częstochową. Tylko 2 firmy mają własną produkcje ale nie wiem jakie, zapewne te drogie.
Osobiście miałam wózek Mutsy i są genialne jednak drogie, dlatego kupiłam używany i posłuży mi też przy kolejnym dziecku, chociaż już nie tak często, bo wywiozłam go do teściów, żeby nie wozić nowego. Teraz mam zamiar kupić ten:
http://www.sklepikdzieciecy.pl/wozek...ic-p-2251.html
z fotelikiem marki kiddy (ale nie w tym sklepie)
Dobrze jest pojechać i pomacać, bo każdy wózek jest inny. Czasem to co nam się podoba na zdjeciach w rzeczywistości jest całkiem inne.
Pamiętaj też, że jeśli kupujesz wózek w internecie, nie będziesz miała dostępu do niektórych marek, poza tym ewentualna gwarancja jest tylko wysyłkowa. Kupując w stacjonarnym są często spore upusty na foteliki.

Jeśli chodzi o opinie - nie ma wózka idealnego, zawsze bedą te dobre i złe opinie, jednak trzeba ważyć ich treść bo np czytałam że w pewnym modelu w wewnętrznej stronie wózka wystają śruby o które dzieci się kaleczą a inny może mieć skrzypiącą budkę przy rozkładaniu
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2015-03-14 o 20:00
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 19:57   #8
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Ja prowadzę Tako jedną ręką Mam też lżejszą spacerówkę (Bomiko) ze skrętnymi kołami i się przy niej tak namacham, że zdecydowanie wolę ciężki Tako.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 20:02   #9
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;50654398]Ja prowadzę Tako jedną ręką Mam też lżejszą spacerówkę (Bomiko) ze skrętnymi kołami i się przy niej tak namacham, że zdecydowanie wolę ciężki Tako.[/QUOTE]
Bo ma piankowe koła i każdy wózek z takimi kołami będzie "tępy" w prowadzeniu. Też mam parasolkętego typu i to raczej alternatywa do autobusu, na zakupy czy wakacje jak nie masz miejsca w aucie. Mutsy prowadziłam jednym paluszkiem
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2015-03-14 o 20:03
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 08:15   #10
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź

a co myślicie o wózkach june muum?
Wybierając wózek oglądałam Jane i mi osobiście nie podobała się gondola, prostokątna, wąska i głęboka. Przypominała trochę pudło. No i spacerówka ma bardzo małe, wąskie siedzisko, większemu dziecku może być ciasno. Najlepiej jednak samej zobaczyć i ocenić

Ja mam Mutsy igo i o ile spacerówka jest świetna i bardzo wygodna dla dziecka to gondola po 4 miesiącach wylądowała na strychu :p

Ostatnio miałam okazje oglądać Xlandera Xpulse, też bardzo fajny wózeczek
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 10:49   #11
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Ja osobiście poleciłabym Bebetto Luca Miałam i na prawdę lekko i fajnie się prowadziło musiałam niestety zmienić ze względu na inną spacerówkę. Dużo miejsca w gondoli, fajna siatka do wentylacji. Spacerówka też miała baardzo duże siedzisko, wiec wózek starczy na długi czas NO i baaaardzo duża budka w spacerówce, że żaden wiatr nie straszny
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 11:08   #12
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

A ktoś coś może powiedzieć o tako baby heaven? rozważałam bebetto luce ale tako ma wiesza gondole i w luca podobno spacerówka sie nie sprawdza....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:13   #13
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
A ktoś coś może powiedzieć o tako baby heaven? rozważałam bebetto luce ale tako ma wiesza gondole i w luca podobno spacerówka sie nie sprawdza....
A w jakim sensie się nie sprawdza? Teraz mają podszyte wkładki rzepami, że nic nie zjeżdza, jeśli o to chodziło Każdy szuka co uważa za najlepsze, ale dopiero jak wyjdziesz na spacerek z dzieciątkiem to ocenisz i sprawdzisz czy dobrze wybrałaś. Najlepiej jest iść do sklepu i pojeździć po sklepie

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A kiedy rodzisz? bo to też może Ci pomóc wybrać wózek
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:09   #14
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
A w jakim sensie się nie sprawdza? Teraz mają podszyte wkładki rzepami, że nic nie zjeżdza, jeśli o to chodziło Każdy szuka co uważa za najlepsze, ale dopiero jak wyjdziesz na spacerek z dzieciątkiem to ocenisz i sprawdzisz czy dobrze wybrałaś. Najlepiej jest iść do sklepu i pojeździć po sklepie

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A kiedy rodzisz? bo to też może Ci pomóc wybrać wózek
Koleżanki mówiły, ze szeleczki sie nie sprawdzały i ze cos było nie tak z ta "przegróda" miedzy nożkami... Ja rodzę w lipcu, synu będzie raczej duży, w męża rodzinie rodzą sie same "okazy" bo wszyscy sa raczej wysocy stad szukam wózka z ja najwieksza gondola, żeby spokojnie w niej pojeździć jeszcze zima.
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 13:13   #15
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Tako ma duże gondole, nasza miała chyba 80 albo 82 cm. Wprawdzie mój syn był malutki, ale przejezdził w gondoli aż 9 miesięcy, urodził się w czerwcu, a dopiero pod koniec marca się przesiadalismy. Ale pasy w spacerowce tez były do bani, wiecznie opadały.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 20:46   #16
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Teraz gondola 80 cm to standard, i nie ma się co sugerować tym co jest podane przez producenta, bo to są wymiary zewnętrzne, trzeba po prostu mierzyć.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:04   #17
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Właśnie sprawdzam po wewnętrznych i tako ma najwiecej tylko jest megaciezki, dlatego szukam jakiejś alternatywy...
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:35   #18
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Teraz gondola 80 cm to standard, i nie ma się co sugerować tym co jest podane przez producenta, bo to są wymiary zewnętrzne, trzeba po prostu mierzyć.
Wewnętrzny Wiem, mierzyłam, nie kupiłabym wózka on-line bez przymiarki.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 08:42   #19
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

ja kupiłam pół roku temu używany baby activ jet z aluminiową ramą 3w1. Jest świetny jestem bardzo zadowolona i polecam.
__________________
moja sygnaturka
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 17:20   #20
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Dziękuję wszystkim za opinię

bianeczka wózek ma mi służyć przede wszystkim do jazdy po mieście. Wydaje mi się, że wypady do lasu będą ewentualnie sporadyczne.. dlatego chciałabym wózek lekki by go sprawnie włożyc do samochodu i zwinny, by nie męczyć się przy jego prowadzeniu no i oczwiście aby dziecko nie czuło 'podrygów' przy ewentualnych dołach.. planujemy przeznaczyć na zestaw tj. gondola, spacerówka i fotelik góra 2500tys. na więcej nie możemy sobie pozwolić. Także sami już nie wiemy jaki wózek kupić ile ludzi tyle opinii hehe

Brilliant Girl również myśleliśmy o tym wózku.. nawet przez jakiś czas byliśmy do niego przekonani, ale oczywiście w ruch wszedł internet i zaczęło się.. mnóstwo negatywnych opinii ale cieszy mnie to, ze jednak nie jest taki straszny jak niektórzy piszą

NecroKitty
mnie również nie podoba się gondola w jane, jest taka jak napisałaś- wyglada jak pudełko.. ale po wielu pozytywnych opiniach na temat tego wózka zaczęlismy rozważać jego opcję..

bianeczka a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym wózku, który planujesz teraz kupić?
Ehh.. sami już nie wiemy jaki to wózek kupić aby był dobry.. za duży wybór, za mało wiedzy..
a co myślicie o wózku Graco Symbio albo Peg Perego Sportive? A może są jakieś inne wózki w kwocie do 2,5k które warto obejrzeć?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."

Edytowane przez Buczorek
Czas edycji: 2015-03-16 o 17:23
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:29   #21
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Ja mialam wózek Mutsy 4Rider 3w1. Mogę go z czystym sumieniem polecić: dobry fotelik z wkładką dla noworodka, spora gondola, swietna spacerówka. Niech parasolki się przy niej skryją. Stosunkowo lekki stelaż, wygodnie się sklada i mieści w bagazniku. Mnóstwo dostepnych akcesoriów typu spiworek, folia itp. Pompowane koła, świetnie sie prowadzi. Dodatkowo był śliczny;-) ale nie wielki jak czołg. Uwielbiałam go i gdybym miała jeszcze raz wybierać to kupiłabym taki sam.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Można kupić używki w świetnym stanie w dobrej cenie. To nie jest wozek ktory rozleci się zanim zamontujesz spacerowke ;-)
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 08:41   #22
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Ja mialam wózek Mutsy 4Rider 3w1. Mogę go z czystym sumieniem polecić: dobry fotelik z wkładką dla noworodka, spora gondola, swietna spacerówka. Niech parasolki się przy niej skryją. Stosunkowo lekki stelaż, wygodnie się sklada i mieści w bagazniku. Mnóstwo dostepnych akcesoriów typu spiworek, folia itp. Pompowane koła, świetnie sie prowadzi. Dodatkowo był śliczny;-) ale nie wielki jak czołg. Uwielbiałam go i gdybym miała jeszcze raz wybierać to kupiłabym taki sam.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Można kupić używki w świetnym stanie w dobrej cenie. To nie jest wozek ktory rozleci się zanim zamontujesz spacerowke ;-)
Szkoda tylko, że wszelkie dodatki do Mutsy są takie drogie a dużo uniwersalnych nie pasuje. Za torbę, śpiworek, folię i parasolkę trzeba wybulić dodatkowo około 800zł :p
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 09:23   #23
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za opinię

bianeczka wózek ma mi służyć przede wszystkim do jazdy po mieście. Wydaje mi się, że wypady do lasu będą ewentualnie sporadyczne.. dlatego chciałabym wózek lekki by go sprawnie włożyc do samochodu i zwinny, by nie męczyć się przy jego prowadzeniu no i oczwiście aby dziecko nie czuło 'podrygów' przy ewentualnych dołach.. planujemy przeznaczyć na zestaw tj. gondola, spacerówka i fotelik góra 2500tys. na więcej nie możemy sobie pozwolić. Także sami już nie wiemy jaki wózek kupić ile ludzi tyle opinii hehe

Brilliant Girl również myśleliśmy o tym wózku.. nawet przez jakiś czas byliśmy do niego przekonani, ale oczywiście w ruch wszedł internet i zaczęło się.. mnóstwo negatywnych opinii ale cieszy mnie to, ze jednak nie jest taki straszny jak niektórzy piszą

NecroKitty
mnie również nie podoba się gondola w jane, jest taka jak napisałaś- wyglada jak pudełko.. ale po wielu pozytywnych opiniach na temat tego wózka zaczęlismy rozważać jego opcję..

bianeczka a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym wózku, który planujesz teraz kupić?
Ehh.. sami już nie wiemy jaki to wózek kupić aby był dobry.. za duży wybór, za mało wiedzy..
a co myślicie o wózku Graco Symbio albo Peg Perego Sportive? A może są jakieś inne wózki w kwocie do 2,5k które warto obejrzeć?
Za taką kwotę to już można poszaleć Nie znam tych dwóch firm, ale w tej kwocie można chyba kupić nowego x-landera a opinie ma bardzo dobre. Jeśli chodzi o ten wózek, który sobie upatrzyłam, to nie macałam go, on z tydzień temu wszeł na polski rynek ale był sprzedawany na rynku ukraińskim i rosyjskim i tam był rozchwytywany. Bawiłam się wersją Pajero Alu i byłam zachwycona jak lekko chodzi i jaki jest skrętny i śliczny. Foty nie oddają jego uroku. No i te wózki mają jedną z najciekawszych stylizacji jeśli chodzi o obicie. Są zarówno jednolite jak i wzorzyste ale nie tak tandetnie. Do mnie przemawia prawie cała rozpinana budka do wentylacji a nie tylko jeden pasek tak jak w większości i możliwość prawie całkowitego osłonięcia od wiatru. Nie wiem jak się spiszą te amortyzatory, ale dla mnie chyba lepsze niż przy samych kołach. Dodatkowy atut, zarówno gondolę jak i spacerówkę można wpiąć w obydwu kierunkach jazdy
Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że wszelkie dodatki do Mutsy są takie drogie a dużo uniwersalnych nie pasuje. Za torbę, śpiworek, folię i parasolkę trzeba wybulić dodatkowo około 800zł :p
Wszystko kupowałam używane, folię dokupywałam uniwersalną, najtańszą z all i pasowała, tak sama parasolka.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2015-03-17 o 09:27
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:36   #24
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

a może ktoś z Was coś wie na temat wózków britax affinity?
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:39   #25
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

A ja mam pytanie w temacie, choć nie na temat Po co w wózkach jest opcja montowania gondoli przodem i tyłem? Przecież w gondoli jeździ z reguły na tyle małe dziecko, że interesuje go tylko bezpieczny widok twarzy rodzica i niewiele więcej A ostatnio widziałam dwa takie wózki i mnie to zastanowiło..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 10:59   #26
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Wszystko kupowałam używane, folię dokupywałam uniwersalną, najtańszą z all i pasowała, tak sama parasolka.
Do IGO uniwersalną miałam tylko folię na gondolę. Parasolka uniwersalna cały czas się zsuwa z ramy. Śpiworek uniwersalny jest niedopasowany do pasów, zjeżdżał w dół i pasy nie chciały się dopisać. Folię na spacerówkę w końcu używam z Inglesiny Trip bo wszystkie inne były za szerokie Torbe kupiłam od 4ridera ale jest do doopy, wielka, majta się a rzepy już nie trzymają.

No ale Igo o nowy model, więc może Mutsy się 'postarało' żeby nic nie pasowało i głupie matki musiały kupować wszystko oryginalne

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;50718087]A ja mam pytanie w temacie, choć nie na temat Po co w wózkach jest opcja montowania gondoli przodem i tyłem? Przecież w gondoli jeździ z reguły na tyle małe dziecko, że interesuje go tylko bezpieczny widok twarzy rodzica i niewiele więcej A ostatnio widziałam dwa takie wózki i mnie to zastanowiło..[/QUOTE]
Własnie w niedzielę widziałam taki wybryk na ulicy i korciło mnie, żeby spytać tę matkę bo kiego grzyba odwraca od siebie dziecko, nie podoba jej się czy jak
__________________
Nadeńka 30.06.2014

Edytowane przez NecroKitty
Czas edycji: 2015-03-19 o 11:01
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 11:39   #27
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość


Własnie w niedzielę widziałam taki wybryk na ulicy i korciło mnie, żeby spytać tę matkę bo kiego grzyba odwraca od siebie dziecko, nie podoba jej się czy jak
Patrz, o tym nie pomyślałam
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 11:47   #28
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;50718087]A ja mam pytanie w temacie, choć nie na temat Po co w wózkach jest opcja montowania gondoli przodem i tyłem? Przecież w gondoli jeździ z reguły na tyle małe dziecko, że interesuje go tylko bezpieczny widok twarzy rodzica i niewiele więcej A ostatnio widziałam dwa takie wózki i mnie to zastanowiło..[/QUOTE]

A może np. świeciło słońce w oczka i raziło?? albo wiało w budkę? innych opcji jakoś nie widzę :P
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:04   #29
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

w sumie co do montowania gondoli przodem i tyłem to raczej nie jest jako opcja tylko po prostu wózki 2w1 mają spacerókę przez co gondola jest wypinana i niektóre matki wpadają na pomysł montowania jej odwrotnie choć to dziwnie



ja z całym sercem polecam wózek camarello miałam model sevilla dla mnie idealny. Niestety skradziono mi go nad czym ubolewam w każdym razie jak dla mnie to i tak nie był lekki ale ja mała jestem więc może dlatego a ponoć to jeden z lżejszych wózków. Świetnie się prowadzi super amortyzacja duża gondola. Co do spacerówki się nie wypowiem bo nie zdążyłam skorzystać. Do naszego małego golfa no to cóż wielki zajmował cały bagażnik sam stelaż do nowego kombi nie zdążyłam przymierzyć

spacerówkę mam bebetto i już nie jest tak fajna no ale cóż
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 08:05   #30
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;50718087]A ja mam pytanie w temacie, choć nie na temat Po co w wózkach jest opcja montowania gondoli przodem i tyłem? Przecież w gondoli jeździ z reguły na tyle małe dziecko, że interesuje go tylko bezpieczny widok twarzy rodzica i niewiele więcej A ostatnio widziałam dwa takie wózki i mnie to zastanowiło..[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Do IGO uniwersalną miałam tylko folię na gondolę. Parasolka uniwersalna cały czas się zsuwa z ramy. Śpiworek uniwersalny jest niedopasowany do pasów, zjeżdżał w dół i pasy nie chciały się dopisać. Folię na spacerówkę w końcu używam z Inglesiny Trip bo wszystkie inne były za szerokie Torbe kupiłam od 4ridera ale jest do doopy, wielka, majta się a rzepy już nie trzymają.

No ale Igo o nowy model, więc może Mutsy się 'postarało' żeby nic nie pasowało i głupie matki musiały kupować wszystko oryginalne


Własnie w niedzielę widziałam taki wybryk na ulicy i korciło mnie, żeby spytać tę matkę bo kiego grzyba odwraca od siebie dziecko, nie podoba jej się czy jak
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
w sumie co do montowania gondoli przodem i tyłem to raczej nie jest jako opcja tylko po prostu wózki 2w1 mają spacerókę przez co gondola jest wypinana i niektóre matki wpadają na pomysł montowania jej odwrotnie choć to dziwnie



ja z całym sercem polecam wózek camarello miałam model sevilla dla mnie idealny. Niestety skradziono mi go nad czym ubolewam w każdym razie jak dla mnie to i tak nie był lekki ale ja mała jestem więc może dlatego a ponoć to jeden z lżejszych wózków. Świetnie się prowadzi super amortyzacja duża gondola. Co do spacerówki się nie wypowiem bo nie zdążyłam skorzystać. Do naszego małego golfa no to cóż wielki zajmował cały bagażnik sam stelaż do nowego kombi nie zdążyłam przymierzyć

spacerówkę mam bebetto i już nie jest tak fajna no ale cóż
Po prostu to jest dobra opcja gdy jesteś na dworze a np świeci mocne słońce lub wiele ostry wiatr i żeby dziecku to nie przeszkadzało, to się przepina na drugą stronę. Mało kiedy się tego używa w gondolce ale w spacerówce to już must have bo dziecko nie chce patrzeć na rodzica

Co do mutsy, przyznam, że nie pomiętam czy miałam pokrowiec na nogi, ale zawsze można gruby kocyk wsadzić i tym okryć No ale jak ktoś się decyduje, no to musi być tego świadom, że poszczególne elementy są drogie.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-11 22:10:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.