Pomóżcie dobrać resztę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-03, 21:15   #1
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

Pomóżcie dobrać resztę...

hej!
na wstępie oznajmiam że na zdjęciach wyszłam śmiesznie ale tylko dlatego że się spieszyłam i w sumie nałożyłam na szybkiego te ciuszki, żeby Wam pokazać o co chodzi...a więc
kupiłam w Zarze jedwabną kieckę i bluzkę po przecenie bo strasznie mi się spodobały ale jak przyszłam z nimi do domu to zaczęłam się zastanawiać z czym mam je nosić. Kiecka rzecz jasna raczej tak jak na zdjęciu bo ona jest letnia, ale myślałam nad zestawieniem jej z białą "bokserką" bo widziałam kiedyś w serialu teraz albo nigdy jak basia miała na sobie podobną kieckę tyle że w innych kolorach i właśnie pod nią miała taką bokserkę. Myślicie że by pasowało czy raczej nie? A co do bluzki to nie mam pojęcia jak mam ją nosić, co wkładać pod nią(jeżeli w ogóle) i co do niej? pomóżcie, jestem otwarta na propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS851784.jpg (73,3 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS851785.jpg (77,6 KB, 265 załadowań)
Stary 2009-02-03, 21:28   #2
rybenka_
Zadomowienie

Dot.: Pomóżcie dobrać resztę...

przepraszam ale i to i to wyglada wrecz strasznie

`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:32   #3
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

co jest w nich strasznego??
Stary 2009-02-03, 21:37   #4
ksuper
Raczkowanie

Ja myślę że bluzeczke najlepiej do ciemnych rurek i jakieś buty na obcasiku koniecznie
Do tego malutka czarna kopertóweczka i według mnie ok
ksuper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:40   #5
rybenka_
Zadomowienie

1. sukienka niestety strasznie poszerza obszar pupy i ud , ramiaczka sa zbyt dlugie i chude co znaczy ze potrzebny by byl stanik bardotka z odpowiednio scislym obwodem co zapewno okaze sie trudne ze znalezieniem takiego , a bez stanika przepraszam ze to powiem biust poprostu zwisa przy tej sukni (sukinka dodatkowo go obciaza , naciska na niego). dlugosc tez nie jest odpowiednia , skraca cie nie milosiernie. dodam ze mnie sie ona popsoru nie podoba.
2. bluzka - ZA DUZA!!!!!! i to jest glowny problem , gdyby byla mniejsza to napewno nie do ubrania z tak szerokimi jak na zdjeciu (rozszerzane jeansy) jesli mialabym ja ubrac to ze spodniami o prostym kroju lub rurki , koniecznie gladkie + do tego bokserka w kolorze bialym , jednak uwazam ze bluzka musialaby byc wtedy rozpieta (2 guziczki pierwsze)

`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:48   #6
rinoa_woman
Wtajemniczenie

GG do rinoa_woman

tak jak napisałam na początku, ubrałam te rzeczy do tego co miałam na sobie bo nie miałam czasu na wybieranie odpowiedniej reszty, a bluzka to "S" i takie zazwyczaj nosze...jeśli chodzi o sukienkę to nic mi nie zwisa bo za bardzo nie ma co ale mimo wszystko dzięki za opinię
Stary 2009-02-03, 21:56   #7
Klaudushka
Zadomowienie

GG do Klaudushka

ta bluzka nie pasuje do tych spodni, nie potrzebnie są podwinięte na dole, skraca Ci to tylko nogi, a po co ? Dobierz jakies dopasowane spodnie a efekt bedzie o niebo lepszy. Nie wiem do tej sukienki to moze buty na obcasie bo tak to wyglada troche 'cięzko'
Klaudushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:19   #8
maja990
Raczkowanie

ja bym pierwszą sukienkę skróciła i zwęziła na tunikę a do drugiej bluzki dołożyłabym jakiś szerszy pasek w talii
maja990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:20   #9
maja990
Raczkowanie

i do tego czarne rurki ^^
maja990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:31   #10
Kaska86
Zadomowienie

1. sukienka - Musisz wyżej na biuście podnieść + dobry biustonosz, bo taki krój strasznie spłaszcza i nie ładnie to wygląda. Koniecznie wysoki obcas. I faktycznie optycznie dodaje kilka kilogramów. Nie wyobrażam sobie takiej sukienki z bokserką.
2. bluzka - Masakrycznie pogrubia Proponuje trzymać się z daleka od dlugich i do wpół uda bluzek. Lepiej do pasa i bardziej dopasowane.
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 23:17   #11
eyo
Zakorzenienie

muszę to stwierdzić - padłaś ofiarą marketingu i wyprzedaży

1- skraca, poszerza a na dodatek sprawia, że biust nie dosć, że spłaszczony to jeszcze wygląda jakby pępka siegał. Ja tego nie mówię złośliwie ale wg. mnie nawet lepsze przygotowanie się do zdjecia nie uratuje tego fasonu. Zresztą taka góra sukienki nawet z miseczki D zrobiłaby placek więc rozmiar twojego biust akurat nie ma nic do rzeczy

2 - jest zdecydowanie za duża, wygląda jakby po prostu z ciebie zwisała a nie się układała, dekold jest paskudny, długośc nietrafiona bo Cię skraca, poszerza na dodatek ten rozmiar ;/

moja dobra rada - oddaj te rzeczy jeśli jeszcze możesz bo zapewniam Cię to ostatnie rzeczy potrzebne w Twojej szafie.

Btw - inditex ma to do siebie że ściaga ciuchy z innych krajów na wyprzedaże w dziwacznych fasonach, wzorach i rozmiarówce które sprzedaje dziwnie tanio w Polsce ( ha a te rzeczy które był przed wyprzedażami w sklepie to boga o nie prosic tylko pozostaje )i ktore na nikim dobrze nie leza sadze, ze z tymi cudami bylo podobnie bo one po prostu zle i badziewnie skrojone sa

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 23:40   #12
Hultaj
Zakorzenienie

Ja sobie tą sukienkę z bokserką wyobrażam. Z tym, że Basia tam miała chyba bardziej delikatną na piersiach, sznureczki, cos teges. Na pewno musisz ją podnieść w górę.
Bluzkę widzialabym tylko do krótkich szortow, do niczego innego.
Hultaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 05:55   #13
201604250957
Konto usunięte

pomijając urodziwosc tych ciuchów (wszak o gustach sie nie dyskutuje, kazdy nosi to co lubi ) są one na Ciebie za duże/luźne/szerokie i strasznie zaburzają sylwetkę dodajac Ci zbednych kilogramów i wydaje mi sie, ze bedą to robily nadal bez względu na to z czym je zestawisz na Twoim miejscu oddalabym i poszukala czegos odpowiedniejszego dla Twojej figury
a jesli chodzi o połączenie bokserka + sukienka letnia to bardzo mi sie podoba taki pomysł, niekoniecznie w przypadku Twojej sukienki, ponizej wklejam zdjecie Stenki z okładki styczniowego "Zwierciadła" w iscie balowej kiecy z biala bokserką- jak dla mnie bomba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasza_okladka3.jpg (19,8 KB, 47 załadowań)
201604250957 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:09   #14
freyah
Raczkowanie

Ja osobiście lubię ciuchy w takim stylu Porady z mojej strony:
sukienka: dziewczyny mają rację, że poszerzyła Ci biodra. Proponuję podciągnąć ramiączka i może jakieś sandałki-gladiatorki na obcasie? Albo faktycznie zwęzić po bokach trochę?
bluzka: może spróbuj z jakimś paskiem w talii lub na biodrach? Co do spodni to albo wąskie, albo "na hipisa", czyli z dzwonami
freyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:00   #15
luizinha
Rozeznanie

1. sukienka powinna byc na wysokosci pach a nie 10 centymetrow nizej, wyglada jakby miala za moment spasc. proporcje zaburzaja tez te super cienkie ramiaczka - proponuje skrocic je albo w ogle ich sie pozbyc i wszyc jakas gumke nad biustem.(szczegolnie jesli chcesz noscic pod spodem bokserke - razem z tymi ramiaczkami bedzie wygladalo komicznie) po za tym nikt nie wyglada dobrze w sukienkach do pol lydki.. nawet modelki. proponuje tez wysokie obcasy.

2. tak wyglada dobrze noszona "romantyczna" bluzka http://harel.blox.pl/2008/08/Byc-jak-Foamclene.html. po pierwsze podciagnij jej rekawy o jakies 7-8 centymetrow. powinnas nosic do niej szeroki pasek lub wkladac ja w spodnie. no i koniecznie waskie spodnie plus wysokie buty. dobrze byloby unikac innych romatycznie wygladajacych dodatkow. proponuje ci tez nosic pod spodem top zeby nie bylo widac stanika..
luizinha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:07   #16
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

szok zwroc wszystko lub wywal

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:12   #17
katia84
Zakorzenienie

GG do katia84

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
szok zwroc wszystko lub wywal
niestety zgadzam się
katia84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:40   #18
duskie
BAN stały

GG do duskie

też jestem tego zdania, powinnas podkreslic figurę
duskie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:37   #19
fashionismypassion
Wtajemniczenie

Podbijam , nie nie i jeszcze raz nie
fashionismypassion jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości