Długotrwałe plamienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-31, 22:03   #1
czarodziejka18
Raczkowanie

Długotrwałe plamienie

Witam. Nie znalazłam podobnego wątku,jeśli takowy jednak jest, tzn jeśli go przeoczyłam z góry przepraszam. Mam pewien problem i chciałam się was poradzić zanim wybiore się do ginekologa. Tydzień przed miesiączką pojawiło się u mnie brązowe plamienie i trwało przez tydzień az do okresu. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego,ale pomyślałam że to normalne,albo że to jakaś reakcja organizmu na antybiotyk,może był za silny(niedawno chorowałam na grypę). Okres się skończył,a plamienie nadal nie ustało, zaczęłam się juz trochę martwić,nie wiem jaka może być przyczyna takiego stanu. Jednego dnia jest to plamienie z domieszką krwi,a innego np dzisiaj wystąpił tylko brązowy śluz,z tym że właśnie ten śluz jest cały czas brązowy odkąd pojawiło się to plamienie.Nie wiem czy to jakaś infekcja,czy nadżerka. Nic mnie nie swędzi,a ten brązowy śluz jest bezzapachowy. Podejrzewałam ciązę,ale skoro pojawiła się normalna miesiaczka,wykluczyłam tą ewentualność. Jaka może być przyczyna takiego długotrwałego krwawienia? Z góry dziękuję za przeczytanie i za odpowiedzi.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 20:26   #2
Soria
Przyczajenie

Dot.: Długotrwałe plamienie

Witaj , myślę ze do lekarza powinnaś wybrać się jak najprędzej aby fachowo ustalić co się dzieje bo takie plamienia nigdy nie są czymś normalnym i "standartowym".W moim przypadku się okazało ze to wygaśniecie czynności jajników... ( w wieku 35 lat ) też miałam takie brązowe plamienia (trochę to przypominało w kolorze czekoladowy budyń) dodatkowo nieregularny okres.Lekarz od razu dał mi skierowanie do szpitala na pobranie wycinka do badań hist. Nie wspomnę co przeżywałam przez cały styczeń czekając na wynik ..masakra ... Tak więc nie zwlekaj i zmykaj do gina
Soria jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości