Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-26, 20:15   #61
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez Julka_999 Pokaż wiadomość
A probowalas używać już kremu z <link>?? Bo podobno jest spoko, przynajmniej moja strasza siostra po ciąży używała
Ogólnie to kremy raczej biustu nie powiekszą, ale na pewno ujędrnią. Plus cwiczenia i wtedy mozna smigac na plażę w te wakacje
widzę, że nie tylko ja po niego sięgałam po niego. co do frashe to fakt, jest bardzo spoko, bo ujędrnia i unosi piersi, ale takich cyrków jak pani wyżej pisze o jej cudownym kremie i wymianie całej garderoby to nie będzie, bo takie rzeczy są raczej cudem. wiadomo, jest uczucie, że biustonosz jest bardziej zapełniony, ale takie efekty jak pani wyżej podaje to chyba przy włożeniu sylikonu. co do piersi, bo to u mnie ostatnio aktualny temat to polecam ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia i masaże. dobre jest czasem jeszcze nakładanie na noc lejku na pewno piersi są wtedy bardziej kształtne i uniesione.
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2019-04-26 o 06:21
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 11:38   #62
Paulla80
Raczkowanie
 
Avatar Paulla80
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 46
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

A gdzie dokładnie można kupić ten krem? Szukałam w hebe i nie było go.
Paulla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 11:17   #63
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez Paulla80 Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie można kupić ten krem? Szukałam w hebe i nie było go.
Pani widze, że nie poinformowana jeszcze Więc co do frashe to nie ma go jeszcze chyba stacjonarnie nigdzie, a szkoda, ale w sumie poczekasz 3 dni i masz paczkę w skrzynce, więc tez żaden w sumie ból. Co do zamawiania to ja kupuje przez oficjalną stronę producenta, bo jestem pewna przynajmniej, ze to nie jest jakaś podróba udająca ten krem. Jak coś to łap: xxx Ostatnio kupowałam to była jakaś tam promocja, więc może jeszcze gdzieś się w nią załapiesz.
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-07 o 20:20 Powód: poprawienie
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 17:48   #64
iwona1230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

hej przez przypadek natrafiłam na coś takiego xxx po 4 tyg ok 1 rozmiar więcej chciała bym bardzo polecić ten krem pomimo oporów postanowiłam spróbować i to działa zobaczymy jak będzie dalej

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-10-07 o 20:20 Powód: Reklama
iwona1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 08:48   #65
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez iwona1230 Pokaż wiadomość
hej przez przypadek natrafiłam na coś takiego xxx po 4 tyg ok 1 rozmiar więcej chciała bym bardzo polecić ten krem pomimo oporów postanowiłam spróbować i to działa zobaczymy jak będzie dalej
TO JEST NIE MOŻLIWE!!!!!!! Skąd wy te pomysły macie?! Jak chce się mieć rozmiar większe to trzeba iść na operacje plastyczną. Kremy są fantastyczne na nawilżenie, podniesienie piersi, ale.. no to nie jest tak Kogo ty iwona chcesz nabrać? xD
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 14:57   #66
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Jedyna możliwość, zeby powiększyć tak biust to operacja albo jakieś wstrzykiwanie czegoś do biustu co też jest bardzo ryzykowne i jest duże ryzyko jakiś powikłań. Ja jednak bym przy powiekszeniu biustu w operację u jakiegoś na prawdę dobrego lekarza. Podniesienie to głównie ćwiczenia i masaże oraz jakieś substancje, które poprawią stan skóry. Ani krem ani tabletki magicznie na napompują piersi
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 09:06   #67
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

O, o tabletkach to nie widziałam. One nie mają w sobie jakiś hormonów czy czegos takiego? Strasznie dużo sie pojawiało komentarzy o takich środkach, ale nie czytałam ich z tak wielkim zamiłowaniem, także nie wiem jak to ma niby działać. Możesz z lekka rozjaśnić?
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-23, 15:05   #68
wojciechowa
Raczkowanie
 
Avatar wojciechowa
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Może mieć np. fitoestrogeny, ale to tak nie działa Ewentualnie może byc lekkie powiększenie po tabletkach anty, ale... No wiadomo. Jak już to np. ukształtuje biust frashe przez ujędrnienie itp.
__________________
Kiedy stoję na poczcie (Aha)
Niby żołnierz na froncie (Aha)
Czuwa Jan Paweł II i nikt się nie boi w narodzie (Nikt)
Jak ryby pana Jezusa, każdy się dwoi i troi na co dzień (Hej)

Edytowane przez wojciechowa
Czas edycji: 2020-01-30 o 09:23
wojciechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 19:36   #69
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Też miałam mały teraz jestem w ciąży to się powiększył,ale pewnie po ciąży będzie mały zwis przeraża mnie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 15:23   #70
Basia801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 12
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

myślę, że od takiego kremu nic Ci się nie stanie, warto poszukać jakiś suplementów

Edytowane przez Basia801
Czas edycji: 2020-03-04 o 16:58
Basia801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 15:03   #71
wojciechowa
Raczkowanie
 
Avatar wojciechowa
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

I jak mają Ci niby pomóc te suplementy? Jest już dużo artykułów o tym, że tabletki nie działają jakoś na to by biust sie powiększył magicznie ;/
__________________
Kiedy stoję na poczcie (Aha)
Niby żołnierz na froncie (Aha)
Czuwa Jan Paweł II i nikt się nie boi w narodzie (Nikt)
Jak ryby pana Jezusa, każdy się dwoi i troi na co dzień (Hej)
wojciechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-07, 11:31   #72
FIGA99
Raczkowanie
 
Avatar FIGA99
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 58
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

to chyba zależy jakie suplementy... wiem że dawno nie ruszany wątek ale też się zastanawiam co w sumie pomoże jakoś poprawić wygląd piersi od wewnątrz i zewnątrz..
FIGA99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 14:49   #73
topolka01
Raczkowanie
 
Avatar topolka01
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 55
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Od zewnątrz i wewnątrz? Hahaha. Możesz spróbować w sumie pierw zacząć lepiej jeść, bo dieta jest ważna by ten biust wyglądał lepiej. Kolejna sprawa, że ćwiczenia i to całkiem sporo ćwiczeń typu deseczka, pompki, hantle, gumy itp. Ważne by wzmocnić mięśnie piersiowe. Z innych rzeczy to jak palisz to to rzuć, bo kolagen piersi szybciej tracą. Z takich bardziej przyjemnych rzeczy to rób sobie co jakiś czas peeling kawowy, rób zimne prysznice (ciepły i długie kąpiele nie wypływają dobrze na ujędrnienie ciała), nakładaj konkretny kosmetyk typu frashe który ma w sobie składniki ujędrniające i poprawiające krążenie w biuście to wtedy jest spora szansa, ze biust będziesz miała WIZUALNIE większy. tak fizycznie to nic poza operacją Ci biustu nie powiększy tak być z miski A była nagle C... w staniku możesz czuć po tym co pisałam, że jest on pełniejszy, ale to dlatego, że on robi Ci się też kształtniejszy. nie wiem.. wole to niż dać się kroić. duży biust =/= ładny biust. ladny biust to taki co jest zadbany.

Edytowane przez topolka01
Czas edycji: 2020-05-18 o 14:07
topolka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 13:46   #74
Magdalena244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Tabletki na powiększenie biustu - https://breasfast.pl Biorę Breastfast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Breastfast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

Edytowane przez Magdalena244
Czas edycji: 2022-08-27 o 11:47
Magdalena244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 14:46:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.