Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-16, 08:29   #61
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Współczuję mdłości. Ja po pobraniu krwi. Właśnie czekam czy będę mogła mieć krzywą cukrową dziś, bo doktor zlecił ale nie miałam wcześniej na czczo robionej.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Glukozy wcześniej nie miałam na czczo.

Czy na telefonie w ogóle da się cytować albo edytować post?
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:40   #62
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Oj wspolczuje nudnosci.

Ja 3 ciaza i nie wiem co to znaczy miec mdlosci w ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:30   #63
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cześć dziewczyny! W końcu są czerwcowki, czekałam aż ktoś założy ja tak balansuje na granicy majówek i czerwcówek bo termin mam na 01.06

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:26   #64
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! W końcu są czerwcowki, czekałam aż ktoś założy ja tak balansuje na granicy majówek i czerwcówek bo termin mam na 01.06

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej hej xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:52   #65
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Witamy ja na 4. 06

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 11:05   #66
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Współczuję mdłości. Ja po pobraniu krwi. Właśnie czekam czy będę mogła mieć krzywą cukrową dziś, bo doktor zlecił ale nie miałam wcześniej na czczo robionej.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Glukozy wcześniej nie miałam na czczo.

Czy na telefonie w ogóle da się cytować albo edytować post?
Jak masz aplikacje,to cytowac na napewno. Pod danym postem pisze reply.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 11:06   #67
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! W końcu są czerwcowki, czekałam aż ktoś założy ja tak balansuje na granicy majówek i czerwcówek bo termin mam na 01.06
Cześć!!! Mamy taki sam termin
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 14:06   #68
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Mam już wyniki tej glukozy i chyba muszę przestać grzebać w internecie bo kota dostanę.

Na czczo i po godzinie ok, ale po 2h za wysoka. Norma w lab do 140 a ja mam 152. Wizyta za prawie 2 tygodnie... Wdrażam kompletny zakaz słodyczy i białego pieczywa.

Poza tym doliczyłam się, że do nastepnej wizyty nie wystarczy mi Duphastonu i muszę zadzwonić do lekarza kiedy pojechać po receptę. Chyba zapytam od razu o tą glukozę.

Łapię się coraz częściej na tym, że zapominam o czymś, albo coś czytam i po chwili nie wiem co czytałam. Zaćmienie jakieś ciążowe czy co?
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 14:15   #69
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Mam już wyniki tej glukozy i chyba muszę przestać grzebać w internecie bo kota dostanę.

Na czczo i po godzinie ok, ale po 2h za wysoka. Norma w lab do 140 a ja mam 152. Wizyta za prawie 2 tygodnie... Wdrażam kompletny zakaz słodyczy i białego pieczywa.

Poza tym doliczyłam się, że do nastepnej wizyty nie wystarczy mi Duphastonu i muszę zadzwonić do lekarza kiedy pojechać po receptę. Chyba zapytam od razu o tą glukozę.

Łapię się coraz częściej na tym, że zapominam o czymś, albo coś czytam i po chwili nie wiem co czytałam. Zaćmienie jakieś ciążowe czy co?
Chyba tak bo ja też tak mam i gubię wątki jak coś mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 15:01   #70
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Chyba tak bo ja też tak mam i gubię wątki jak coś mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jak mówiłam wcześniej zbudynienie mózgu się zaczyna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 15:30   #71
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
jak mówiłam wcześniej zbudynienie mózgu się zaczyna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Święta prawda. Ja zawsze miałam świetną pamięć. Nigdzie nie mam zapisanych haseł, pinow itp a nagle wyłączył mi się telefon i okazuje się ze nie znam pinu. Loguje się do konta i nie znam hasła.
Jak to możliwe :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 17:09   #72
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja dzisiaj ledwo żyje pierwszy raz mnie aż takie mdłości dopadły i na dodatek ból głowy ://

Byłam na wizycie i było serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 17:44   #73
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dziewczyny masakra! Moj maz od kilku dni mial bol brzucha. Kilka dni temu wymiotowal itp,myslelismy ze to wirusowka i dziesiejsze bole to prostu konsekwencja. Dzis bolu po nocnej zmianie juz nie wytrzymal. Poszedl do rodzinnego a tu sie okazalo ze to moze byc albo zapelenie wyrostka albo juz nawet pekniecie badz zapelenie otrzewnej bo boli pare dni! Grozi mu operacja! Lekarz zaznaczyl pilne i wyslal go na badania do szpitala i siedzi tam od 15 i jeszcze siedzi i czeka no kuzwa! A ja oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 18:19   #74
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra! Moj maz od kilku dni mial bol brzucha. Kilka dni temu wymiotowal itp,myslelismy ze to wirusowka i dziesiejsze bole to prostu konsekwencja. Dzis bolu po nocnej zmianie juz nie wytrzymal. Poszedl do rodzinnego a tu sie okazalo ze to moze byc albo zapelenie wyrostka albo juz nawet pekniecie badz zapelenie otrzewnej bo boli pare dni! Grozi mu operacja! Lekarz zaznaczyl pilne i wyslal go na badania do szpitala i siedzi tam od 15 i jeszcze siedzi i czeka no kuzwa! A ja oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Naprawdę siedzi z podejrzeniem rozlania wyrostka ?? Czy oni są poważni ? Toż to jakaś masakra
Daj koniecznie znać, czy wszystko dobrze ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia911 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ledwo żyje pierwszy raz mnie aż takie mdłości dopadły i na dodatek ból głowy ://

Byłam na wizycie i było serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


a który tc ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A ja mam umówiona wizytę na przyszłą środę... jeszcze tyyyyyyle czekania

U mnie poza śpiochem i bolącymi (.)(.) to objawów brak.

Co tam pysznego na kolacje dzisiaj jecie ?

Ja się tak zastanawiam, co by tu wciągnąć.

Zamawia któraś z Was segregator od mamyginekolog ? Ja zamówię jak już będę po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 18:25   #75
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Naprawdę siedzi z podejrzeniem rozlania wyrostka ?? Czy oni są poważni ? Toż to jakaś masakra
Daj koniecznie znać, czy wszystko dobrze ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------





naprawdę;(


Ja nie dam rady nic zjeść...


a który tc ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A ja mam umówiona wizytę na przyszłą środę... jeszcze tyyyyyyle czekania

U mnie poza śpiochem i bolącymi (.)(.) to objawów brak.

Co tam pysznego na kolacje dzisiaj jecie ?

Ja się tak zastanawiam, co by tu wciągnąć.

Zamawia któraś z Was segregator od mamyginekolog ? Ja zamówię jak już będę po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

naprawdę siedzi i czeka z takim podejrzeniem ;( i to jest najgorsze,nie mogę z nim tam być bym czegoś nie złapała....
Ale teść już do niego jedzie a on jak ma nerwa to lubi pokrzyczeć,należy się im!

ja nic nie dam rady zjeść,może chociaż banana przegryze....
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 18:47   #76
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
naprawdę siedzi i czeka z takim podejrzeniem ;( i to jest najgorsze,nie mogę z nim tam być bym czegoś nie złapała....
Ale teść już do niego jedzie a on jak ma nerwa to lubi pokrzyczeć,należy się im!

ja nic nie dam rady zjeść,może chociaż banana przegryze....
Mańcia no niestety w tych czasach jak nie krzykniesz i nie wrzasniesz to nikt nie zwróci uwagi. Masakra!!! Niech może powyje i trochę "poprzesadza" to go szybciej zbadaja. Dawaj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 19:19   #77
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dziewczyny masakra z tą służba zdrowia masakra. Moja babcie kiedyś zabrała karetka z podejrzeniem udaru mózgu to ja posadzili na poczekalni i chyba z 2h tam siedziała. Z KARETKI!!!!!!, W głowie mi się to nie mieści, a cała połowę twarzy miała ewidentnie zapadnieta. Aż mnie krew zalewa jak sobie pomyślę zaś ja pół roku temu pojechałam do szpitala o 7 rano a łóżko dostałam o 18. Myślałam że zdechne im na tym korytarzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 19:58   #78
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Masakra! Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się poprawiło buziaki. Ja bym chyba w domu nie wytrzymała, ale tam też nie ma co ryzykować :/

6 tydzień z mamyginekolog tego ciążowego nie mam ale mam pediatryczny dla córki i nie używam to kompletnie nie dla mnie. W poprzedniej ciąży nosiłam wszystkie wyniki w skoroszycie i w tej też pewnie będę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madziunia911
Czas edycji: 2019-10-16 o 20:05
madziunia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 20:38   #79
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Wiecie co,na usg i z krwi niby nic Mu nie jest. Po kroplowce ktora mu dali troche z bolem ulzylo. Lekarz powoedzial ze to mogl byc zator w jelitach... i kroplowka zadzialala rozkurczowo... przez 3 dni lekkodtrawna dieta .. nie kumam,ani sie schylic,ani usiac czy wstac bez bolu,nawet siedzi i boli a oni ze nic nie widac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 23:34   #80
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Wiecie co,na usg i z krwi niby nic Mu nie jest. Po kroplowce ktora mu dali troche z bolem ulzylo. Lekarz powoedzial ze to mogl byc zator w jelitach... i kroplowka zadzialala rozkurczowo... przez 3 dni lekkodtrawna dieta .. nie kumam,ani sie schylic,ani usiac czy wstac bez bolu,nawet siedzi i boli a oni ze nic nie widac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mancia ja wiosna tego roku miałam podobnie. W nocy obudził mnie straszny ból brzucha. Nalykalam się ibupromów , nosp i lekko puścilo.
Poszłam do lekarza, stwierdził że woreczek i skierował do chirurga, a ten od razu na sor. Dostałam kroplowke , zrobili mi badania i usg i puścili do domu z antybiotykiem. Dwa dni później ból wrócił. Kolejny raz sor gdzie już praktycznie nikt mnie nie traktował poważnie i znowu czysto i do domu. I co się okazało po przecierpianym tygodniu, że był to kamień w przewodzie moczowym, który był nie widoczny , a który później w bólach urodziłam, a co się wycierpialam to moje. Chociaż fakt faktem to w przeciągu tygodnia miałam zrobione 4 razy usg i 3 razy badania i nic nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 07:24   #81
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
Mancia ja wiosna tego roku miałam podobnie. W nocy obudził mnie straszny ból brzucha. Nalykalam się ibupromów , nosp i lekko puścilo.
Poszłam do lekarza, stwierdził że woreczek i skierował do chirurga, a ten od razu na sor. Dostałam kroplowke , zrobili mi badania i usg i puścili do domu z antybiotykiem. Dwa dni później ból wrócił. Kolejny raz sor gdzie już praktycznie nikt mnie nie traktował poważnie i znowu czysto i do domu. I co się okazało po przecierpianym tygodniu, że był to kamień w przewodzie moczowym, który był nie widoczny , a który później w bólach urodziłam, a co się wycierpialam to moje. Chociaż fakt faktem to w przeciągu tygodnia miałam zrobione 4 razy usg i 3 razy badania i nic nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:13   #82
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzień dobry, ja czuję się masakrycznie. Wczoraj zakończyłam dzień tak jak zaczęłam czyli blisko z muszlą klozetową. Ahhh teraz też mnie muli, zostałam dziś w domu bo nie wytrzymam w robocie. Blehhh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:38   #83
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja czuję się masakrycznie. Wczoraj zakończyłam dzień tak jak zaczęłam czyli blisko z muszlą klozetową. Ahhh teraz też mnie muli, zostałam dziś w domu bo nie wytrzymam w robocie. Blehhh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ojjj współczuje serdecznie... 3maj się dzisiaj dzielnie... pomyśl, że to tylko chwilowe niedogodności, za niedługi czas będzie lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:40   #84
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja czuję się masakrycznie. Wczoraj zakończyłam dzień tak jak zaczęłam czyli blisko z muszlą klozetową. Ahhh teraz też mnie muli, zostałam dziś w domu bo nie wytrzymam w robocie. Blehhh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspolczuje. 3maj sie. Dasz rade,przebolejesz i nim sie obejrzysz minie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 08:49   #85
mwladowska
Przyczajenie
 
Avatar mwladowska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Wczoraj po 2 testach w które ciężko mi było uwierzyć zrobiłam betę. Wyszło 1788 )) Jestem tak zszokowany że nie wiem co teraz z sobą zrobić że szczęścia. Wg kalendarza wychodzi początek 6 tygodnia. Do lekarza umowa się dopiero na 28.10. Nie wiem czy to nie za późno ale chciałam usłyszeć już bicie serduszka. Tak samo mam mieszane uczucia czy iść do gabinetu na NFZ czy od razu prywatnie?? Co doradzacie?

Jeśli chodzi o objawy to zero mdłości. Mam tylko strasznie płytki oddech, szybko się mecze i serce mi kołacze. Musiałam chwilowo ukrycia wszystkie swoje treningi, choć przez ciążę zamierzam być aktywna tak tylko na ile zdrowie pozwoli. Często mam zawroty głowy i pije jak wielbład!
mwladowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 09:15   #86
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
A ja mam umówiona wizytę na przyszłą środę... jeszcze tyyyyyyle czekania
Też mam wizytę w środę

Dziewczyny, przyznać się, która ma najwcześniej wizytę, za którą trzymać kciuki?

Mnie zaczęło rano mulić, ale do wytrzymania. Jak się rozkręcę to jest całkiem ok, ale pierwsza godzina-dwie najgorsza. Zasypiam na stojąco a przede mną samotny weekend z synkiem, bo mąż wyjeżdża na parę dni. Namawiałam rodziców na przyjazd co by sobie ułatwić ale stwierdzili że i tak za tydzień się widzimy to po co Jakbym mamie powiedziała że ciąża to by wsiadła w pociąg i przyjechała, ale nie chciałam jej mówić przez telefon, chcę osobiście.

Wasi bliscy już wiedzą? Kiedy planujecie ich poinformować?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mwladowska Pokaż wiadomość
Wczoraj po 2 testach w które ciężko mi było uwierzyć zrobiłam betę. Wyszło 1788 )) Jestem tak zszokowany że nie wiem co teraz z sobą zrobić że szczęścia. Wg kalendarza wychodzi początek 6 tygodnia. Do lekarza umowa się dopiero na 28.10. Nie wiem czy to nie za późno ale chciałam usłyszeć już bicie serduszka. Tak samo mam mieszane uczucia czy iść do gabinetu na NFZ czy od razu prywatnie?? Co doradzacie?

Jeśli chodzi o objawy to zero mdłości. Mam tylko strasznie płytki oddech, szybko się mecze i serce mi kołacze. Musiałam chwilowo ukrycia wszystkie swoje treningi, choć przez ciążę zamierzam być aktywna tak tylko na ile zdrowie pozwoli. Często mam zawroty głowy i pije jak wielbład!
Gratulacje, piękna beta początek 6 czyli 6+ czy 5+? bo to różnie liczą 28.10 to raczej powinno być serduszko

Ja chodzę prywatnie, w sumie jak pomyślę to nigdy na NFZ nie byłam u ginekologa. Jakoś na początku chodziłam do zaufanego mamy, a jak wyjechałam do innego miasta to też prosto do prywatnego

Edytowane przez annic
Czas edycji: 2019-10-17 o 09:16
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 10:43   #87
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja mam wizytę w poniedziałek. Mam się zgłosić z wynikiem moczu, morfologii, tsh i glukozy.
Oprócz męża nikt nie wie o ciąży. Jeśli w poniedziałek będzie ok na wizycie to powiemy rodzicom i rodzeństwu. I na razie tyle. U mnie jest też kwestia tego ze w miarę szybko bym chciała iść na l4 , więc na pewno wszyscy się szybko zorientuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 11:13   #88
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mwladowska Pokaż wiadomość
Wczoraj po 2 testach w które ciężko mi było uwierzyć zrobiłam betę. Wyszło 1788 )) Jestem tak zszokowany że nie wiem co teraz z sobą zrobić że szczęścia. Wg kalendarza wychodzi początek 6 tygodnia. Do lekarza umowa się dopiero na 28.10. Nie wiem czy to nie za późno ale chciałam usłyszeć już bicie serduszka. Tak samo mam mieszane uczucia czy iść do gabinetu na NFZ czy od razu prywatnie?? Co doradzacie?

Jeśli chodzi o objawy to zero mdłości. Mam tylko strasznie płytki oddech, szybko się mecze i serce mi kołacze. Musiałam chwilowo ukrycia wszystkie swoje treningi, choć przez ciążę zamierzam być aktywna tak tylko na ile zdrowie pozwoli. Często mam zawroty głowy i pije jak wielbład!
Ja mialam bete jak Ty z roznica kilku moze,bo ponad 1700 we wtorek,mamy ten sam etap:p

Apki pokazuja roznie. Wedlug OM mam 6+3. Preglife 6+0 a ciaza plus 5+6( oni jakos wgl dziwnie w ciaza plus licza). A wizyte mam 24.10 i tez licze na serducho. Bylam 10.10 byl maly pecherzyk.

Co do lekarza na nfz jak chcialam do dobrego lekarza terminy poczatek listopada i grudzien. Potrzebowalam na juz-pracuje w biedronce,tam dla mnie pracy nie ma w ciazy,bo nie siedze typowo na kasie nawet,do prywatnego czekalam 1 dzien. I bardzo z wizyty i podejscia jestem zadowolona. Wykaz badan itp juz mam,w poniedzialek ide robic,koszt mi w labo wyliczyli za caly komplet 211 zl. Nie ma tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 11:34   #89
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Czesc miło mi znowu zawitac na wizazu !
Jestem Natalia, 28 lat i mam 3 letniego synka Mieszkamy w UK



Obecnie jestem w 7 tygodniu i 2 dniu. Troche z zaskoczenia ta ciaza bo staralismy sie ponad 2 lata i jeszcze karmie mojego 3 latka
Strasznie sie cieszymy, a zarazem boimy bo przed moim synem mialam pare strat i cala ciaze przelezalam z lekami. Tym razem mam nadzieje, ze bedzie inaczej!
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-17, 12:03   #90
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja chodze prywatnie. Następna wizyta 29.10. Za komplet badań mocz, morfologia, przeciwciała różyczka itp. grupę krwi i glukozę z obciążeniem zapłaciłam wczoraj 278zł.

Wg flo dziś 7+3 wg.

Na zwolnieniu jestem od 10.10, od pierwszej wizyty.

Jakiegoś doła mam dzisiaj pierwszy raz od 2 kresek.

Chyba muszę aobie pytania do lekarza zacząć na jakiejś kartce zapisywać, bo mam 1000 a jak już pójdę na wizytytę to pewnie połowę zapomnę.
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.