Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-13, 17:06   #781
mk12344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Hej , a słyszał ktoś o marce amalian czy jakos tak ? Ja osobiście o niej nic nie wiem a gabinet tylko na nim pracuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mk12344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 16:08   #782
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Kiedy schodzi opuchlina?
U mnie za pierwszym razem na trzeci dzień nie było śladu po opuchliźnie. Teraz miałam gęstszy kwas ("M") i opuchliznę miałam prawie tydzień (6 dni dokładnie)

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jasmin000 Pokaż wiadomość
Zdj. Tak usta wygladaja normalnie, moze za duzo nie widac bo bylo robione zdjecie twarzy. Usta sa gołe bez szminki, wazeliny itp
Slicznie!
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 22:26   #783
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

@weela największa opuchlizna jest dzień po zabiegu. W kolejne dni jest juz tylko lepiej
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 18:04   #784
mila76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

A u której pani doktor robiłaś usta?

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zorzanna Pokaż wiadomość
Asiuasiu, rzeczywiście różnica jest bardzo subtelna, jestem aż zaskoczona.
Z tego co wiem u niektórych osób, ze względu na szybki metabolizm (lub problemy związane z tarczycą) wchłanianie kwasu jest bardzo szybkie.
Na szybsze wchłanianie kwasu ma również wpływ: intensywne uprawianie sportów oraz wysoka temperatura.
Być może w Twoim wypadku właśnie zadziałał tu metabolizm, a może kwas został podany zbyt głęboko....sama nie wiem naprawdę Może spróbuj innego kwasu za jakiś czas, czegoś twardszego i bardziej gęstego.
Konsultowałaś to z lekarzem?
Zorzanna u której Pani doktor robiłaś usta?
mila76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 16:44   #785
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cześć dziewczyny. Odzywałam się w listopadzie, czyli jestem kilka m-cy po powiększeniu. Poniżej foto. Miałam podany 1 ml Stylage Lips. Dziś jadę dostrzyknac 0,5 ml Princess.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3532.jpg (100,3 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3597.jpg (78,3 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4152.jpg (109,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4153.jpg (114,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4154.jpg (105,8 KB, 144 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 19:58   #786
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

I wrzucam po 0,5 ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4192.jpg (112,1 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4193.jpg (72,0 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4210.jpg (97,6 KB, 114 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:27   #787
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
I wrzucam po 0,5 ml
ładniej!
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 15:28   #788
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Katrozy dziękuje🙂 Miałam robione przez 2 różnych lekarzy. Za pierwszym razem miałam podany kwas chyba za głęboko i za dużo w kontur zamiast w czerwień. Tym razem Pani doktor podała mi w te kreski od nosem żeby wymodelować trochę luk kupidyna i na dole w środek warg.
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 06:57   #789
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 53
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Cytat:
Napisane przez mabelka Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał do czynienia z kwasem Filorga ? Ja pierwszy raz usta zrobilam w czerwcu zeszłego roku i efekt sie utrzymywał dość fajnie delikatnie. Wczoraj podałam sie odświeżeniu 0.6 ml i dzis jestem przerażona usta nabrzmiale obolale spuchniete niby już wiem, że tak jest ale mam wrażenie że za wcześnie je wypełniłam, że teraz efekt juz jest nienaturalne i wszystkim rzuci się w oczy 😕 Co mam zrobić mam tendencje do panikowania a w gabinecie juz po podaniu kwasu pow mi, że w sumie to powinnam po około 10 miesiącach przyjść a nie 7... jestem zła bo mogę mi to wcześniej powiedzieć. Są jakieś sposoby domowe na rozp tego kwasu ? Ide w pon do pracy nie chce rzucać się w oczy albo zeby sie ktos śmiał..
Filorga jest bardzo gęstym kwasem. Ja też miałam powiększane usta Filorgą i rzeczywiście przez pierwsze dni usta były mocniej opuchnięte i bolące niż jak powiększałam Restylane.
Domowych sposobów kochana nie ma... Generalnie aby kwas się "ułożył" potrzeba jakieś 2 tygodnie....
LoveHipHop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 12:35   #790
malgmb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: powiększanie ust pruszków gdzie?

Cytat:
Napisane przez kayusia Pokaż wiadomość
Witam, czy mozecie polecic jakies sprawdzone miejsce? chcialabym powiekszyc usta kwase hialurolowym, zeby zobaczyc jaki bedzie efekt a dopiero nast razem aquamid. Gdzie w Pruszkowie jest najtaniej, najlepiej? I ost pytanie : czy 1ml wystarczy na dwie wargi?
1 ml to bardzo duzo, ja robilam 0,6 ml i wystarczylo, no chyba ze masz bardzo waskie usta lub chcesz byc jak glonojad
Jezeli chcecie zeby efekt sie utrzymywal dluzej zwracajcie uwage na to , jakiej gestosci jest preparat ( jaki stopien usieciowania). Im bardziej usieciowany tym wytrzyma dluzej w skorze.
malgmb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 12:52   #791
monika_pawlik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie ust Wrocław

Cytat:
Napisane przez BlackJackRose Pokaż wiadomość
Jaką klinikę polecicie? Byłam swojego czasu w Dermamedzie i było kiepsko...
Ja mogę ci szczerze polecić Esderm ul. Powstańców Śląskich 121, Ciocia jest z Wrocławia i wykonywała tam zabieg i jest bardzo zadowolona faktycznie zabieg trzeba powtarzać po okolo 6-9 miesięcy ale naprawdę są efekty jak ciocia prześle zdjecie to wrzuce generalnie po zabiegu u niektórych osób mogą wystąpić objawy takie jak lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu iniekcji, delikatny ból, obrzęk bądź zasinienie. Nie jest to jednak powód do zmartwień, gdyż efekty uboczne znikają samoczynnie w ciągu 2-3 dni po zabiegu i oczywiście nie każdy sie nadaje na taki zabieg są też przeciw wskazania jak np:
Ciąża, stany zapalane skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, tendencje do powstawania blizn przerostowych
monika_pawlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 23:14   #792
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dzień dobry.
Niespiesznie rozważam powiększenie ust. Trudno mi przebrnąć przez cały wątek, tym bardziej że prowadzę intensywny tryb życia i na net zaglądam z doskoku. Chciałam Wam zadać 2 pytania.
1. Czym się różnią te preparaty i który z nich polecacie: Teosyal, Perfectha, Neauvia, Princess, Surgiderm, Revanense Ultra?
2. Czy jeśli zabieg zrobię w piątek po południu, to w poniedziałek będę już w miarę normalnie wyglądać i nikt w pracy nie zorientuje się że miałam coś majstrowane przy ustach?
Będę wdzięczna za pomoc i odpowiedzi.
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 23:41   #793
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej, dziewczyny można chyba iść na powiększanie ust z podkładem na twarzy?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 08:25   #794
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny można chyba iść na powiększanie ust z podkładem na twarzy?
Tam gdzie robiłam ja był zakaz. Kwestia higieniczna przypuszczam. W końcu podczas powiększania stosuje się żele znieczulające, masuje itd. Często wkłucia robione są nie tylko w czerwieni ust
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 09:07   #795
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny można chyba iść na powiększanie ust z podkładem na twarzy?

Ja zawsze chodzę z podkładem. Przed zabiegiem lekarz i tak mnie dezynfekuje, przeciera, więc nawet nie pyta czy mam makeup.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 19:07   #796
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dzięki za odp dziewczyny, ja pójdę z i jak trzeba będzie to zmyje na miejscu.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 20:28   #797
chloelove
Raczkowanie
 
Avatar chloelove
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Hej!

Przeglądałam Wasz wątek zanim zdecydowałam się na zabieg, więc dodaję info co zrobiłam i gdzie, bo wiem że dla osób szukających informacji będzie to pomocne.

Zdecydowałam się na 1 ml Restylane Kysse (ostatecznie wstrzyknięto odrobinę więcej bo po wykończeniu strzykawki zauważyłam asymetrię i trzeba było poprawić).

Zdjęcie przed i 1,5 doby po zabiegu. Usta jeszcze opuchnięte, ale dużo mniej niż na początku. Zaczynają mi się podobać.

W 4 godziny po zabiegu moje usta urosły do ogromnych rozmiarów a ja zaczęłam panikować Mimo, że pani doktor mówiła, że tak będzie.

Nie mam żadnych krwiaków/siniaków mimo że mam do tego duże skłonności. Górna warga już mięciutka, na dolnej jeszcze czuję sztywność ale nie ma grudek.

Robiłam zabieg w klinice La Este w Gdańsku. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumacząca i nie śpiesząca się z zabiegiem

image3.jpeg

image2.jpeg

Dajcie znać, co myślicie. To mój piewszy raz. Jutro idę do pracy i panikuję że wszyscy zauważą różnicę
chloelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 07:12   #798
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez chloelove Pokaż wiadomość
Dajcie znać, co myślicie. To mój piewszy raz. Jutro idę do pracy i panikuję że wszyscy zauważą różnicę
Wyglądają ślicznie
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 09:02   #799
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Czy jest jakaś różnica między preparatami? Po jednych bardziej się puchnie, a po innych mniej?

I czy 0,5 ml w celu wyrównania asymetrii i poprawie konturu górnej wargi wystarczy?
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-29, 10:12   #800
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez chloelove Pokaż wiadomość
Hej!

Przeglądałam Wasz wątek zanim zdecydowałam się na zabieg, więc dodaję info co zrobiłam i gdzie, bo wiem że dla osób szukających informacji będzie to pomocne.

Zdecydowałam się na 1 ml Restylane Kysse (ostatecznie wstrzyknięto odrobinę więcej bo po wykończeniu strzykawki zauważyłam asymetrię i trzeba było poprawić).

Zdjęcie przed i 1,5 doby po zabiegu. Usta jeszcze opuchnięte, ale dużo mniej niż na początku. Zaczynają mi się podobać.

W 4 godziny po zabiegu moje usta urosły do ogromnych rozmiarów a ja zaczęłam panikować Mimo, że pani doktor mówiła, że tak będzie.

Nie mam żadnych krwiaków/siniaków mimo że mam do tego duże skłonności. Górna warga już mięciutka, na dolnej jeszcze czuję sztywność ale nie ma grudek.

Robiłam zabieg w klinice La Este w Gdańsku. Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumacząca i nie śpiesząca się z zabiegiem

Załącznik 7480636

Załącznik 7480641

Dajcie znać, co myślicie. To mój piewszy raz. Jutro idę do pracy i panikuję że wszyscy zauważą różnicę
piekne
Pani Marlena to w ogole fajna kobietka, byłam u niej ale na wizycie stomatologicznej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 20:47   #801
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maaybee Pokaż wiadomość
Czy jest jakaś różnica między preparatami? Po jednych bardziej się puchnie, a po innych mniej?

I czy 0,5 ml w celu wyrównania asymetrii i poprawie konturu górnej wargi wystarczy?
Witaj, powiększałam usta już 5 (albo 6) razy, każdorazowo 0,8 ml albo 1ml - najmniej byłam spuchnięta po Stylage (nie musiałam mieć znieczulenia, bardzo mi ten kwas odpowiada, bo mogę się umówić nawet w środku tyg. i następnego dnia iść do pracy), wcześniej miałam Princess i 2 dni po zabiegu byłam nadal spuchnięta. Też miałam asymetrię górnej wargi i 1 zabieg nie wystarczył do jej zniwelowania.

Edytowane przez supsassy
Czas edycji: 2018-04-01 o 22:02
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 22:09   #802
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

brak powikłań to raczej standard jeśli chodzi po powięszasznie ust ahh te reklamy...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 13:30   #803
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny jestem juz po powiekszaniu efekt bardzo mi się podoba chociaz nie wiem czy za miesiąc nie pojde dostrzyknac 0,55 na całość
Pewnie na dniach wkleje Wam zdjecia. Ale póki co mam pytanie czy to ze nie moge ust zgiąć w dziubek to znaczy ze to od opuchlizny w srodku ust? one sa takie twardawe w srodku i nie wiem czy to kwas czy opuchlizna prosze o rozjasnienie
dokladnie to jest tak ze mialam zalecenie je masowac ale ja nie wiem czy pod palcami to co czuje to obrzek/opuchlizna czy kwas- czy on jest twardy ten kwas czy jego sie czuje dotykając ust? mam go głownie na dlugosci calych ust ale nie na srodku ust tylko na konturze i dlatego nie moge zrobic dziubka i czuje dyskomfort , czy to kwas czy opuchlizna?
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2018-04-07 o 13:54
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 16:54   #804
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem juz po powiekszaniu efekt bardzo mi się podoba chociaz nie wiem czy za miesiąc nie pojde dostrzyknac 0,55 na całość
Pewnie na dniach wkleje Wam zdjecia. Ale póki co mam pytanie czy to ze nie moge ust zgiąć w dziubek to znaczy ze to od opuchlizny w srodku ust? one sa takie twardawe w srodku i nie wiem czy to kwas czy opuchlizna prosze o rozjasnienie
dokladnie to jest tak ze mialam zalecenie je masowac ale ja nie wiem czy pod palcami to co czuje to obrzek/opuchlizna czy kwas- czy on jest twardy ten kwas czy jego sie czuje dotykając ust? mam go głownie na dlugosci calych ust ale nie na srodku ust tylko na konturze i dlatego nie moge zrobic dziubka i czuje dyskomfort , czy to kwas czy opuchlizna?
jeśli usta Cię bolą przy robieniu dziubka, to być może jest to wina nieodpowiedniego kwasu. Ja miałam tak przy Juvederm ultra 4 [2x nim robiłam, były grudki], a przy Teosyal nic mnie już nie bolało
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 19:28   #805
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

nie boli mnie, ale nie moge zrobic go tak na full jak przed, bo jak robie czuje opór i nie moge zrobic go tak na cienkiego dziubka jak przed powiekszaniem i jak patrze przy tym dziubku w lustro widze jakby ten kwas na srodku ust byl - i nie wiem własnie czy to opuchlizna czy kwas... obstawiam ze to kwas- ale myslalam ze kwas to raczej plyn ,a tu wyczuwam cos twadego albo gęstego
mialam Juvederm nie wiem ktory dokładnie.
tak mysle ze powinnam chyba pojsc pokazac jej to ale ne wiem co wtedy czeka sie az sie wchlonie czy to mi sie rozejdzie?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 08:02   #806
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

Mi lekarka zawsze mówi ile dni będzie utrzymywać się opuchlizna i w razie gdy mam jakieś dłużej utrzymujący się obrzęk mam dzwonić jak najszybciej i iść na konsultację. "Twarde" usta miałam przy Princess (wiem, że sporo kobiet chwali ten preparat, ale ja już będę stosować tylko Stylage) i opuchlizna była spora. Radzę skonsultować się z lekarzem, szczególnie gdy masz w planach kolejne powiększanie.
__________________
She's tender & sweet & smart & funny & a milion things that you aren't
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 12:06   #807
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust lenis Poznań

mam dlatego pójdę, poprostu chce mieć pewność czy tak powinno być czy to normalne czy nie że go czuje na całej długosci konturu- domyslam sie ze to kwas ale to jakbym tam miala w ustach implanty żelowe, a że to mój 1 raz to nie wiem czy tak powinno to wyglądać , więc się umówię. W planach mam kolejne efekt mnie zadawala )) chcialabyś dołozyc połowkę.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 17:41   #808
Katrozy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dlatego nie moge zrobic dziubka i czuje dyskomfort , czy to kwas czy opuchlizna?
Miałam tak samo - i po Stylage M, i po Cutegel. Opuchlizna utrzymywała mi się tydzień, a potem juz było ok Nie miałam żadnej opuchlizny tylko po Stylage S
Katrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 22:27   #809
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

ale to nie jest opuchlizna-myslalam ze tak... bo myslalam cały czas ze kwasu się nie wyczuwa w ustach , a ja wyczuwam preparat poprostu, opuchlizne mialam 3 dni, na całym konturze wszędzie ,gdzie byl wstrzykiwany czuje preparat... poprostu jakbym miala w ustach implanty żelowe- nie przeszkadza mi to tak bardzo ,ale nie myslalam ze powiekszanie ust bedzie z tym równoznaczne ze bede go czuc nie wiem jak z innymi kwasami- to mój 1 raz
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 23:56   #810
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

U mnie nowe powiększanie za kilka dni. Nie mogę się doczekać
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:29:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.