trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 16:03   #1
rudaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5

trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy!


Dziewczyny!
Za niecały miesiąc obchodzimy z moim chłopakiem 4 rocznicę związku. Nie lubię gotowych, kupowanych prezentów, a naprawdę nie mam już żadnych pomysłów. Nie mam pojęcia co mu dać, a nie chcę się powtarzać. Próbowałam juz chyba wszystkiego. Były gotowane przeze mnie kolacje, własnoręcznie robione ciasta, kalendarz ze zdjeciami, list miłosny, kupony rocznicowe, które kiedyś tu wypatrzylam, było jego zdjęcie namalowane przeze mnie, kuferek cukierków, a w każdym karteczka z napisem za co go kocham. Była składanka zdjęć, na każdym trzymałam osobna kartkę z innym wyrazem i to potem składało się w cale zdanie. Były wyjścia do kina, spacery, nawet strój pani Mikołajki na gwiazdkę Nie mam już kompletnie pomysłów. Błagam pomóżcie! Kiedyś chciałam nauczyć się jakiejś romantycznej piosenki na gitarze i zagrać mu jakbym to ja śpiewała do niego, ale nie będę mieć do tego czasu gitary pod ręką, wiec to odpada. Nie mam już kompletnie pomysłów. Pomocy!
rudaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 15:38   #2
magdina565
Przyczajenie
 
Avatar magdina565
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent na 4 rocznicę. Wyczerpane pomysły, pomocy!

pisałaś, że nie lubisz gotowych prezentów, ale niestety w tym jestem beznadziejna xD jeśli nic innego nie przyjdzie Ci do głowy to może wisiorek z grawerem? Ja dałam mojemu taki jakby w kształcie papirusu (może na 1cm), na tym pierwsza litera mojego imienia, a na odwrocie możesz coś wygrawerować, będzie mieć zawsze przy sobie. No chyba, że jest przeciwny noszeniu biżuterii
__________________
27.06.2015
<ciach_reklama>
magdina565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 16:01   #3
rudaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na 4 rocznicę. Wyczerpane pomysły, pomocy!

No właśnie, on nie bardzo lubi nosić biżuterię. Nie ma żadnej :/ Gdyby nosił juz dawno kupiłbym takie srebrne obrączki, dla mnie i dla niego. Wiesz to jest taki typowy pragmatyk, facet z zasadami. Nadal nie mam pomysłu, a tu 21 juz blisko..
rudaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 20:38   #4
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy!

a może do bilety do teatru, jakaś ciekawa wystawa, fajne muzeum? zawsze to mniej oklepane niż bilety do kina
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 05:28   #5
makiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 102
Dot.: trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy!

Ja ostatnio robiłam koszulkę (zwykły t-shirt) z logo jego ulubionego zespołu, chłopak był zadowolony Farbki do tkanin są łatwo dostępne, a samo wykonanie zajęło mi moze z godzinę. Nie jest to może bardzo wyrafinowany prezent, ale możesz coś jeszcze do tego dołożyć (bombonierkę, alko). Rok temu wysłałam mu na urodziny czekoladowy telegram, wyszło naprawdę fajnie i chwalił się wszystkim znajomym A jeśli pogoda będzie ok to może zrób mu piknik-niespodziankę?
makiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 08:10   #6
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Prezent na 4 rocznicę. Wyczerpane pomysły, pomocy!

Lubi motoryzacje? Może zabierz go na przejażedżkę gokartami,fajna sprawa
Albo jakiś kubek z napisem który ty sama stworzysz czy zdjęciem które sama wybierzesz (gdzieś w Twoim mieście pewnie są takie firmy które się tym zajmują).
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:18   #7
rudaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na 4 rocznicę. Wyczerpane pomysły, pomocy!

Co do lubienia motoryzacji to tylko tyle, że lubi prowadzić samochód. Pomysł z gokartami w sumie nie głupi, tylko może nas nie być w Krk, a w naszej miejscowości nie ma torów gokartowych. Kubek tez odpada bo 1. Nie pije w ogóle gorących napojów typu kawa/herbata, 2. Ma już masę rzeczy z moimi albo naszymi zdjęciami. Ale dzięki za pomoc.
Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
rudaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 14:03   #8
Heliodora
Przyczajenie
 
Avatar Heliodora
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy!

Cytat:
Napisane przez nataliaa500 Pokaż wiadomość
Jeśli twój chłopak interesuje się motoryzacją to wbij tutaj: http://motoprezent.pl?a=worldofemotions i poszukaj czegoś dla niego. Dostępność w centrum testowym w Ułężu, w Warszawie i Poznaniu. Ceny od 60zł w górę, a oferta bardzo szeroka Życzę miłego przeglądania ;p
Czy tor jest w Warszawie? Zainteresowałam się tym, ale z tego co widzę to są tylko w Poznaniu i Ułęzu, w wawie nie...
Heliodora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 17:10   #9
zabcia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 28
Dot.: trzeba na 4 rocznicę. wyczerpane pomysły, pomocy!

hmm.. nie napisałaś nic o swoim TŻ czym się interesuje , co lubi ..
Mój byłby zachwycony gdybym go zabrała na strzelnicę bądz paintball lubi sporty ekstremalne i motoryzację zależy jaki jest twój limit pieniężny - bo fajna sprawa to też skok na spadochronie albo coś mniej ekstremalnego np lot paralotnią albo przejażdzka autem terenowym
zabcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 18:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.