PM 2018, cz. XI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 19:33   #1051
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. XI

Zapisałam się na opalanie natryskowe 😊 nie mogę się doczekać 😀

Wybieracie się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2018-02-22 o 20:27
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 20:50   #1052
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: PM 2018, cz. XI

Hej 2 spotkanie z nauk zrobione jeszcze dwa plus dwa razy poradnia rodzinna
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 20:53   #1053
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: PM 2018, cz. XI

Kalinolistek, pokażesz mi swoje zaproszenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 20:54   #1054
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Kalinolistek, pokażesz mi swoje zaproszenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jasne! Wysyłam pw
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 22:01   #1055
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Zapisałam się na opalanie natryskowe 😊 nie mogę się doczekać 😀

Wybieracie się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybieram się na próbę w marcu - jestem ciekawa efektu I chcę sprawdzić, jak ta opalenizna się zachowuje, jak schodzi, czy nie ma plam itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 05:47   #1056
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Jasne! Wysyłam pw
Śliczne dzięki

Ja liczę, że we wrześniu to jeszcze będę lekko zabrązowiona po lecie , solarium i opalania natryskowego się boję z racji na AZS i alergię.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2018-02-23 o 05:48
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 06:49   #1057
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. XI

Adie, a Ty kiedy idziesz na to opalanie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 06:56   #1058
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI


Zamówiłam księgę gości z ankietami A poza tym jesteśmy trochę opóźnieni, bo w styczniu mieliśmy zamówić obrączki i suknię
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:23   #1059
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Adie, a Ty kiedy idziesz na to opalanie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idę na próbne opalanie w marcu przed przymiarką, a później 3 dni przed ślubem ☺
Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Zamówiłam księgę gości z ankietami A poza tym jesteśmy trochę opóźnieni, bo w styczniu mieliśmy zamówić obrączki i suknię
Myślałam, że już masz suknie zamówioną 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2018-02-23 o 07:24
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:32   #1060
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

hej

ja chyba idę na nauki jednodniowe + poradnia, ale tą poradnię to mam nadzieję, że jakoś nam się uda obejść
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 07:41   #1061
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
My musimy zacząć ogarniać nasz pierwszy taniec, żeby nie wyszła katastrofa

Ja sobie znowu ponarzekam trochę na ślub i papier. Z zaproszeniami poszło wszystko super sprawnie (poza tym, że olali moją jedną prośbę), ale zaproszenia są piękne. Teraz chcieliśmy domówić jeszcze parę zaproszeń. Potrzebowałam je na już, myślałam, że pójdzie tak samo szybko, a tu nie dość, że są one mega drogie, to w ogóle zero odpowiedzi od nich, jakiejś informacji, czy już wysłali, kiedy to zrobią. Zaczęłam się martwić, czy z resztą papeterii tak też nie będzie,a mamy tylko miesiąc przed ślubem na domówienie tego.
a po mojej akcji z tym że rzekomo nie mogą już drukować w miedzi bo w całej Polsce nie ma już dystrybutora tego koloru zrobili mi chyba z 15 dodatkowych zaproszeń za darmo

Ale bez ceregieli robią miedź bez problemu więc przenoszę się do nich po resztę rzeczy mam nadzieję że zrobią mi też ładny plan stołów bo jak nie to będę kombinować z malowaniem ramy lustra na różowe złoto i na nim zrobię plan

dzisiaj mam dla was trochę więcej czasu bo mam urlop, ale ostatnio takie mam braki w naszym wątku że się zastanawiam czy zaraz nie zapomnicie o moim istnieniu
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 08:03   #1062
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
a po mojej akcji z tym że rzekomo nie mogą już drukować w miedzi bo w całej Polsce nie ma już dystrybutora tego koloru zrobili mi chyba z 15 dodatkowych zaproszeń za darmo

Ale bez ceregieli robią miedź bez problemu więc przenoszę się do nich po resztę rzeczy mam nadzieję że zrobią mi też ładny plan stołów bo jak nie to będę kombinować z malowaniem ramy lustra na różowe złoto i na nim zrobię plan

dzisiaj mam dla was trochę więcej czasu bo mam urlop, ale ostatnio takie mam braki w naszym wątku że się zastanawiam czy zaraz nie zapomnicie o moim istnieniu
Te lustra z planem gości wyglądają całkiem fajnie, choć nasza sala za udostępnienie lustra z elegancką rama życzy sobie 250zl 😶 Olewam to, w cenie mamy biała ramę to wklejenie tam plan gości, który zamówię w ślub i papier.

Brat TZ zaręczył się i jest teraz na etapie szukania wszystkiego. Póki co wygląda to tak jakby dreptali nasza ścieżka - ta sama sala, ten sam zespol... Czekam co będzie dalej 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:10   #1063
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Te lustra z planem gości wyglądają całkiem fajnie, choć nasza sala za udostępnienie lustra z elegancką rama życzy sobie 250zl 😶 Olewam to, w cenie mamy biała ramę to wklejenie tam plan gości, który zamówię w ślub i papier.

Brat TZ zaręczył się i jest teraz na etapie szukania wszystkiego. Póki co wygląda to tak jakby dreptali nasza ścieżka - ta sama sala, ten sam zespol... Czekam co będzie dalej 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powinniście się cieszyć, że tak dreptają, tzn ze im też się podoba muzyka itp. Mi mój kuzyn sam mówił, by brać jego orkiestrę. Co w tym złego?
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:12   #1064
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Te lustra z planem gości wyglądają całkiem fajnie, choć nasza sala za udostępnienie lustra z elegancką rama życzy sobie 250zl 😶 Olewam to, w cenie mamy biała ramę to wklejenie tam plan gości, który zamówię w ślub i papier.

Brat TZ zaręczył się i jest teraz na etapie szukania wszystkiego. Póki co wygląda to tak jakby dreptali nasza ścieżka - ta sama sala, ten sam zespol... Czekam co będzie dalej 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na szczęście wasze wesele jest pierwsze i nie musisz się przejmować ze goście pomyślą ze to ty sciągnęłaś pomysły

Ja mam u rodziców takie lustro, tylko ramę muszę przemalować, sztalugę też mam i też ją przemaluję bo jest drewniana, a drewno mi ni przypiął ni przyłatał :P

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
powinniście się cieszyć, że tak dreptają, tzn ze im też się podoba muzyka itp. Mi mój kuzyn sam mówił, by brać jego orkiestrę. Co w tym złego?
Moim zdaniem najgorsza jest ta sama sala, no ale ja tam bym się tym nie przejmowała
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:26   #1065
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
na szczęście wasze wesele jest pierwsze i nie musisz się przejmować ze goście pomyślą ze to ty sciągnęłaś pomysły

Ja mam u rodziców takie lustro, tylko ramę muszę przemalować, sztalugę też mam i też ją przemaluję bo jest drewniana, a drewno mi ni przypiął ni przyłatał :P

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Moim zdaniem najgorsza jest ta sama sala, no ale ja tam bym się tym nie przejmowała
Dla mnie liczy się fakt, że jest pyszne jedzenie na sali i nikt nie narzeka niż to, ze np koleżanka miała tam wesele. Po to jest sala by tam były wesela.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:50   #1066
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

dzień dobry

mam za sobą pierwszy maraton mierzenia kiecek ślubnych, w tym momencie już zaczynam się czuć jak PM2018

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja nie obchodzę imienin
ja mam tego samego dnia co urodziny
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:58   #1067
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
powinniście się cieszyć, że tak dreptają, tzn ze im też się podoba muzyka itp. Mi mój kuzyn sam mówił, by brać jego orkiestrę. Co w tym złego?
A czy ja mówię, że coś w tym złego? 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:59   #1068
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018, cz. XI

Witam w piątek!!!
Przyszły wczoraj nasze zaproszenia. Bałam się jakiś błędów ale wygląda na to, że wszystko jest ok. Ale jestem zawiedziona księgą gości. Spodziewałam się, że będą grubsze kartki no ale trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:05   #1069
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
a po mojej akcji z tym że rzekomo nie mogą już drukować w miedzi bo w całej Polsce nie ma już dystrybutora tego koloru zrobili mi chyba z 15 dodatkowych zaproszeń za darmo

Ale bez ceregieli robią miedź bez problemu więc przenoszę się do nich po resztę rzeczy mam nadzieję że zrobią mi też ładny plan stołów bo jak nie to będę kombinować z malowaniem ramy lustra na różowe złoto i na nim zrobię plan

dzisiaj mam dla was trochę więcej czasu bo mam urlop, ale ostatnio takie mam braki w naszym wątku że się zastanawiam czy zaraz nie zapomnicie o moim istnieniu
To chociaż tyle :-P My mamy takie zaproszenie, że ciężko by było do tego dobrać resztę rzeczy z innej firmy.
Dodatkowe zaproszenia mam chyba już wysłali. Chyba, bo dalej nie dostaliśmy od nich żadnego maila, tylko SMS od kuriera.

Bardzo mi się podobają plany stołów na lustrze. Bardzo elegancko to wygląda. Ja kiedyś na pinterescie widziałam rozpisane na takim starym oknie, postawionym na sztaludze. Fajnie to wyglądało, tylko trochę mało czytelnie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 09:21   #1070
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
To chociaż tyle :-P My mamy takie zaproszenie, że ciężko by było do tego dobrać resztę rzeczy z innej firmy.
Dodatkowe zaproszenia mam chyba już wysłali. Chyba, bo dalej nie dostaliśmy od nich żadnego maila, tylko SMS od kuriera.

Bardzo mi się podobają plany stołów na lustrze. Bardzo elegancko to wygląda. Ja kiedyś na pinterescie widziałam rozpisane na takim starym oknie, postawionym na sztaludze. Fajnie to wyglądało, tylko trochę mało czytelnie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Tez mamy takie zaproszenia, ale bez ceregieli mi napisali ze bez problemu zrobia identyczne no wlasnie mi sie bardzo podoba napisane na tafli lustra bialym markerem, ale wiem ze ja tego odrecznie tak ladnie w zyciu nie napisze :/
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:24   #1071
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

dziewczyny a podpowiedzcie mi czy ja potrzebuję coś takiego jak plan stołów jeśli stołów jest tak naprawdę 3?
jeden nasz ze znajomymi, jeden rodziny TŻ, a trzeci mojej rodziny
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:37   #1072
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość

Myślałam, że już masz suknie zamówioną 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam wybraną, a to chyba nie wystarczy
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
a po mojej akcji z tym że rzekomo nie mogą już drukować w miedzi bo w całej Polsce nie ma już dystrybutora tego koloru zrobili mi chyba z 15 dodatkowych zaproszeń za darmo
A jak to było dalej? powiedziałaś im, że inni Ci zrobią?
Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Brat TZ zaręczył się i jest teraz na etapie szukania wszystkiego. Póki co wygląda to tak jakby dreptali nasza ścieżka - ta sama sala, ten sam zespol... Czekam co będzie dalej 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem z tych, co bym nie wzięła tego, co najbliższa rodzina, zespół ok, ale salę na pewno inną bym wybrała


Przyszły nasze płytki drewniane, piękne są Szkoda, że też najdroższe ze wszystkich, które dotychczas kupiliśmy

A wiecie na co nie zwróciłam uwagi w tym bloku? Tam nie ma dzwonków. Czaicie to? Ja nie chciałam uwierzyć, ale rzeczywiście, nikt nie ma dzwonka Przy budowie nie uwzględnili tego i nikomu to nie przeszkadza, będziemy pierwsi z dzwonkiem na 66 mieszkań
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:42   #1073
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Mam wybraną, a to chyba nie wystarczy

A jak to było dalej? powiedziałaś im, że inni Ci zrobią?

Ja jestem z tych, co bym nie wzięła tego, co najbliższa rodzina, zespół ok, ale salę na pewno inną bym wybrała


Przyszły nasze płytki drewniane, piękne są Szkoda, że też najdroższe ze wszystkich, które dotychczas kupiliśmy

A wiecie na co nie zwróciłam uwagi w tym bloku? Tam nie ma dzwonków. Czaicie to? Ja nie chciałam uwierzyć, ale rzeczywiście, nikt nie ma dzwonka Przy budowie nie uwzględnili tego i nikomu to nie przeszkadza, będziemy pierwsi z dzwonkiem na 66 mieszkań
Poka płytki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:45   #1074
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ale bez ceregieli robią miedź bez problemu więc przenoszę się do nich po resztę rzeczy mam nadzieję że zrobią mi też ładny plan stołów bo jak nie to będę kombinować z malowaniem ramy lustra na różowe złoto i na nim zrobię plan
nie pamiętam już, która wrzuciła bez ceregieli na fb, ale to właśnie na nich jestem na 99% zdecydowana. mi się podoba red velvet, staremu royal wreath - jakby były w bordo, nie zastanawiałabym się. w każdym razie w weekend będę do nich pisać czy nie mają te kolekcje bardziej obfocone - jestem ciekawa jak ten plan stołów wygląda i zaproszenia w wersji z nazwiskami.

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najgorsza jest ta sama sala, no ale ja tam bym się tym nie przejmowała
niekoniecznie. moja dobra koleżanka i jej 3 bardzo bliskie kuzynki brały ślub w takiej bajeranckiej sali oddalonej o co najmniej 100 km od wszystkich (kuzynki mieszkają na Warmii i to gdzieś w pół drogi). do tego ten sam zestaw fotografów, wodzirejów i muzyki - każde wesele było zupełnie inne (inne były style i motywy przewodnie: romatyczny, glamour i ostatnio boho), podobny zestaw gości. porównań nie uniknęli, ale nie słyszałam ani jednego głosu lepsze-gorsze

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
dzień dobry
mam za sobą pierwszy maraton mierzenia kiecek ślubnych, w tym momencie już zaczynam się czuć jak PM2018
no i jak wrażenia? coś się podoba, coś wyeliminowałaś? jak weryfikacja twoich typów?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:51   #1075
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
dziewczyny a podpowiedzcie mi czy ja potrzebuję coś takiego jak plan stołów jeśli stołów jest tak naprawdę 3?
jeden nasz ze znajomymi, jeden rodziny TŻ, a trzeci mojej rodziny
Zalezy ile jest gosci i czy beda winietki, jesli gosci duzo i beda winietki to ja bym zrobila plan stolow zeby goscie nie musieli chodzic miedzy stolami kilkanascie minut w poszukiwaniu miejsca
Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Mam wybraną, a to chyba nie wystarczy

A jak to było dalej? powiedziałaś im, że inni Ci zrobią?

Ja jestem z tych, co bym nie wzięła tego, co najbliższa rodzina, zespół ok, ale salę na pewno inną bym wybrała


Przyszły nasze płytki drewniane, piękne są Szkoda, że też najdroższe ze wszystkich, które dotychczas kupiliśmy

A wiecie na co nie zwróciłam uwagi w tym bloku? Tam nie ma dzwonków. Czaicie to? Ja nie chciałam uwierzyć, ale rzeczywiście, nikt nie ma dzwonka Przy budowie nie uwzględnili tego i nikomu to nie przeszkadza, będziemy pierwsi z dzwonkiem na 66 mieszkań
Nic im nie powiedzialam, nie chce mi sie z nimi wadzic

My mamy dzwonek bezprzewodowy na baterie
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:51   #1076
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Poka płytki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam tych z domu, mam tylko ze sklepu jak zamawialiśmy Te cieńsze. Niestety na zdjęciu są całkiem zwykłe, na żywo mają super strukturę jak drewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180210_125526.jpg (86,9 KB, 43 załadowań)
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:51   #1077
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
no i jak wrażenia? coś się podoba, coś wyeliminowałaś? jak weryfikacja twoich typów?
to tak jak mówiłam umówiona byłam w 3 salonach.
mierzyłam różne kiecki, choć w większość się nie dopinałam - były to rozmiary wieszakowe 36 i 38 z moim biustem E75/E80 wiadomo ciężko cokolwiek u góry dopiąć, bo wszyte tam miseczki to zazwyczaj B ale panie radziły sobie (jedne lepiej inne słabiej ) z podpinaniem mnie z tyłu tak, abym zobaczyła efekt końcowy mniej więcej

pierwsza sprawa, którą sobie wcześniej wymyśliłam i jednocześnie pierwszy problem - długi rękaw po pierwsze to w każdym salonie panie długi rękaw odradzają. po drugie jest garstka kiecek z długim rękawem, który można przymierzyć i zobaczyć na sobie. problem trzeci polega na tym, że jeśli jest długi rękaw to najczęściej idzie on w parze z taką "siatką" między dekoltem lub pod szyją - jest okropna, totalnie mi się to nie podoba, odpada. po czwarte - w rękawach całych z koronki ruchy są mocno ograniczone, ciężko podnieść ręce do góry, obracać się w tańcu to nie wiem jak także byłam załamana z tym rękawkiem, no ale oprócz rękawa mam kilka innych spostrzeżeń :
- ryba odpada, totalnie nie dla mnie, mimo że mam figurę klepsydry, to w rybie dupę mam jak trzydrzwiowa szafa,
- tylko dekolt V, w takim mi najładniej, najlepiej jak ma więcej materiału po bokach na skórze, bo jest dzięki temu głęboki, ale nie wulgarny, jest elegancki
- gorset przed którym się tak broniłam i tak nie chciałam chyba jednak jest dla mnie tylko nie taki odcinany od razu pod biustem, tylko taki pod spodem, zbierający, wszyty pod spodem, przedłużony lekko, nie wiem jak to określić, ale wyglądam na -5kg od razu
- muśliny i lejące doły, o których też myślałam, że będę w takie doły celować ze względu na wygodę itd. - odpadają chyba ginę w tym totalnie. po prostu wyglądam ładnie, skromnie, ale tak poprawnie, bez żadnego WOW mogłabym ubrać taką kieckę np. jako świadkowa, ale chyba nie jako PM, bo naprawdę ginę w takich skromnych sukienkach,
- po odwiedzeniu trzech planowanych i dwóch jeszcze innych nieplanowanych salonach "w międzyczasie" już byłam załamana ale weszłam jeszcze do jednego i tam znalazłam sukienkę, przy której moja mama puściła łezkę, więc nie chcę zapeszać, ale być może po nią wrócę choć ona nie ma rękawa długiego i ma coś o co bym siebie w ogóle nie podejrzewała czyli tiul na dole
a konkretnie kiecka ma dekolt V z przodu i z tyłu, składa się z dwóch części. pierwsza część, którą się ubiera jako spód sukienki jest w kolorze hmm cielistym? do samego dołu. na dole rozszerzona. dekolt V/serduszko. na to ubiera się drugą warstwę w kolorze ivory koronka na górę i tiul na dół, dzięki czemu ten dół robi się taki dwukolorowy, ombre, coś te sprawy i tak ładnie to wygląda na mnie, jeszcze ten dół tak mi fajnie gra z blond złotymi włosami w tej sukience już nie czułam się jak świadkowa
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2018-02-23 o 10:10
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:55   #1078
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Zalezy ile jest gosci i czy beda winietki, jesli gosci duzo i beda winietki to ja bym zrobila plan stolow zeby goscie nie musieli chodzic miedzy stolami kilkanascie minut w poszukiwaniu miejsca

Nic im nie powiedzialam, nie chce mi sie z nimi wadzic

My mamy dzwonek bezprzewodowy na baterie
A co też u Was w bloku nie ma? Nam teść zrobił zwykły. Mnie tylko zastanawiało, jak tym ludziom to nie przeszkadza? Ja usłyszę pukanie jedynie jak przechodzę obok drzwi, a i tak najczęściej pomyślę, że to nie u mnie Ja na pukanie nie reaguję, za stara jestem
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:58   #1079
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

aha i jeszcze jedna sprawa, wcale nie wyglądam okropnie w księżniczkach
tylko mój narzeczony jest wysoki i szczupły raczej, więc głupio bym się czuła przy nim taka duża, ale jak on by był tęższy, to może nawet i na księżniczki bym zwróciła uwagę
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 09:59   #1080
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

ooooo brzmi fajnie
i też tak miałam, że dopiero po pierwszych przymiarkach poczułam że to się dzieje
kiedy dalej? kiedy decyzja?

edit: hahaha chyba nie bez powodu księżniczki na ślubach są takie popularne. zaczynam odnosić wrażenie, że pasują absolutnie każdemu
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-02-23 o 10:00
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-01 20:07:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.