Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-26, 13:05   #3961
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Coco poczatki sa najgorsze ale swietnie sobie radzicie. Tak dla pocieszenia Ci powiem, ze na pewnym etapie ten maly szkrab Cie nie przestanie opuszczac, bedzie Ci asystowal w kiblu podczas #1 i #2. Kp jest wymagajace ale po jakims czasie sie wszystko unormuje My mielismy usg brzuszka bo Leo sie opil wodami i wymiotowal ale tylko dlatego.

Ja ostatnio wzielam Leo w chuste podczas spaceru bo sie darl i wrocilam do domu. Stanelam z wozkiem przed domem, gadam z mezem i bujam wozkiem... Po jakims czasie sie kapnelam, ze Leo tam nie ma Biedna, ze ja tak meczy

Pampersow 2 jeszcze nie otwieralam i nawet nie mow, ze Dady lepsze

Kupie jeszcze na probe te lidlowskie bo polecalyscie.Super, ze tż sie tak angazuje Gratulacje!!

Dzien dobry. Tyle dzieci sie teraz rodzi. Czekam jeszcze kto u nas na sasiedztwie sie pojawi, zeby Leo mial kogos blisko jak pojdzie do przedszkola i do szkoły. na razie 4 domy dalej mamy kolege.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hit - moja mama mówi że jak to dziewczynka jak ona dostała zdjęcie mmsem od kogoś i jak byk napisane że Franek
Po śledztwie okazało się że to wnuczek ich znajomych z osiedla co się wczoraj wieczorem urodził

W lipcu rodzi moja koleżanka z Krakowa, w sierpniu ma się urodzić córce sąsiadów od moich rodziców drugi synek (tylko oni w Gdańsku mieszkają ale raz na jakiś czas przyjeżdzają), dzisiaj się ta malutka urodziła więc będzie towarzystwo na spotkaniach rodzinnych Wszystkie tereny znajomymi obstawione
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 18:40   #3962
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My dzis niezapowiedzianych gosci mielismy, ciocia i wujek meza. Dobrze, ze ciasto mialam zrobione.

Cos mnie rozbiera. Wszystkie kosci mnie bola, gardlo,zmierzylam temperature i mam 37,9, w glowie mi sie kreci. Mam nadzieje, ze jutro mi przejdzie.

Ekspertki od kp, Listopadowa, Lisek, NibyNic? Daje malemu moje mleko i chyba jakies przeciwciala tam sa? Jest szansa, ze z Leo bedzie ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 19:12   #3963
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mamaszkraba- ze mbie marny ekspert, ale tak właśnie mówią o tych przeciwcialach, ze dostaje maluch i nie powinno zachorować.

My dziś bylismy na Komunii - Maluszek nasz grzecznie przespał imprezę, dwa razy wyszliśmy na karmienie i przewijanie i dslej kimał. Cudnie, pewnie w nocy sobie odbije.

Powiem Wam, że ta dieta to okropna jest, nie czuję się na niej glodna choc jem niewiele - chybs psichika tak działa: moje jedzenie szkodzi więc jem mało, ale zła jestem bo na co spojrzę to nie mogę, na tej komunii to jedyne co zjadłam to ziemniaki i 4 maliny.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 20:01   #3964
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
My dzis niezapowiedzianych gosci mielismy, ciocia i wujek meza. Dobrze, ze ciasto mialam zrobione.

Cos mnie rozbiera. Wszystkie kosci mnie bola, gardlo,zmierzylam temperature i mam 37,9, w glowie mi sie kreci. Mam nadzieje, ze jutro mi przejdzie.

Ekspertki od kp, Listopadowa, Lisek, NibyNic? Daje malemu moje mleko i chyba jakies przeciwciala tam sa? Jest szansa, ze z Leo bedzie ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówią, że jak mama chora to tymbardziej powinna karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 20:02   #3965
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziękuję dziewczyny za życzenia zdrowia dla mojej mamy
Nie będę tu na forum rozpisywać się w szczegoly. Zobaczymy co będzie, póki co leży wciąż na intensywnej terapii.
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
My dzis niezapowiedzianych gosci mielismy, ciocia i wujek meza. Dobrze, ze ciasto mialam zrobione.

Cos mnie rozbiera. Wszystkie kosci mnie bola, gardlo,zmierzylam temperature i mam 37,9, w glowie mi sie kreci. Mam nadzieje, ze jutro mi przejdzie.

Ekspertki od kp, Listopadowa, Lisek, NibyNic? Daje malemu moje mleko i chyba jakies przeciwciala tam sa? Jest szansa, ze z Leo bedzie ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam bardzo mocno przeziębiona w trakcie i po porodzie i lekarz mówiła, że dziecko otrzymuje przeciwciala, więc nie powinno się zarazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 20:04   #3966
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Mamaszkraba- ze mbie marny ekspert, ale tak właśnie mówią o tych przeciwcialach, ze dostaje maluch i nie powinno zachorować.

My dziś bylismy na Komunii - Maluszek nasz grzecznie przespał imprezę, dwa razy wyszliśmy na karmienie i przewijanie i dslej kimał. Cudnie, pewnie w nocy sobie odbije.

Powiem Wam, że ta dieta to okropna jest, nie czuję się na niej glodna choc jem niewiele - chybs psichika tak działa: moje jedzenie szkodzi więc jem mało, ale zła jestem bo na co spojrzę to nie mogę, na tej komunii to jedyne co zjadłam to ziemniaki i 4 maliny.
Ups. My dziś u jednej mamy i u drugiej byliśmy. Mała zjadla o 15.30 i padła, o 16 jechalismy do drugiej mamy i przebudzila sie o 18 na cyca i znów padła i śpi dalej. Kurcze pierwszy raz tak odkąd jesteśmy w domu 😍 Pytanie brzmi czy to tak pogoda działa czy dziecko sobie w nocy odbije??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 20:41   #3967
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ups. My dziś u jednej mamy i u drugiej byliśmy. Mała zjadla o 15.30 i padła, o 16 jechalismy do drugiej mamy i przebudzila sie o 18 na cyca i znów padła i śpi dalej. Kurcze pierwszy raz tak odkąd jesteśmy w domu Pytanie brzmi czy to tak pogoda działa czy dziecko sobie w nocy odbije??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stach też dziś przespał całą wizytę u teściów więc to taki dzień na pewno, nie zakładam wariowania w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 21:22   #3968
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Stach też dziś przespał całą wizytę u teściów więc to taki dzień na pewno, nie zakładam wariowania w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierzę skoro tak mówisz😊

Obudzila Ją w domu zmiana pampka. Księżniczka w ryk bo głodna 😀 zjadła cyca i poszła znów w kime. Niechże śpi do 1szej 🙏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 21:40   #3969
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Moje dziecko zeszłej nocy spalo do 8 godzin. W dzień daje popalić a w nocy odsypia 🤪
Ale wczoraj to nawet 5 godzina dzień miała między karmieniami. Na spacerach to potrafi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Mamaszkraba niby przeciwciała są w mleku ale mówią ze dzieci kp też chorują. Najważniejsze że dostaje twoje mleko, na pewno na dobre mu to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 21:45   #3970
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas też spokój. Wogole pojechaliśmy do mojej mamy i tak odpoczęłam Małym caly czas zajmowala się albo moja mama albo siostra. Ja poszlam tylko odciagać mleko. Oczywiści młody na maxa grzeczny, dobr pr sobie zrobił. Nie dostal dziś wit D i się zastanawiam czy to faktycznie ma wpływ, że jest spokojniejszy. No i leżał dzisiaj w bujaczku i chyba mu się podobalo. Wogole zostałam dziś spontanicznie u mamy, tż jechał do domu, a ja jutro na spokojnie ogarnę lekarzy. Malym zajmie się mama, więc mam jutro wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 21:56   #3971
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Super
Mały dziś pozna swoje kuzynostwo.
Własnie...jedziemy do mojej mamy i muszę caly majdan zapakować. Laktator, butelki, mm...Jakby jadł z cycka to by nie bylo problemu. I pewnie się przy okazji nasłucham "dlaczego nie karmię piersią"....Najs.

Dziś pierwszy Dzień Mamy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem o czym piszesz bo przy Szymusiu też mnie dobijalo to odciaganie, wyparzanie, mycie butelek i laktatora ... A o pakowaniu nie wspomnę ... nigdy nie było wiadomo ile wziąć wody, ile butelek, ile mleka zrobić itp. Teraz plus że ubieram małego i wychodze ż domy, jedynie krępuje mnie karmienie w plenerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
U nas też spokój. Wogole pojechaliśmy do mojej mamy i tak odpoczęłam Małym caly czas zajmowala się albo moja mama albo siostra. Ja poszlam tylko odciagać mleko. Oczywiści młody na maxa grzeczny, dobr pr sobie zrobił. Nie dostal dziś wit D i się zastanawiam czy to faktycznie ma wpływ, że jest spokojniejszy. No i leżał dzisiaj w bujaczku i chyba mu się podobalo. Wogole zostałam dziś spontanicznie u mamy, tż jechał do domu, a ja jutro na spokojnie ogarnę lekarzy. Malym zajmie się mama, więc mam jutro wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy mówią że po witaminie D dzieci mogą mieć problemy z brzuszkiem i być niespokojne ale ile w tym prawdy to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Czy to możliwe że laktacja mi się już unormowala? Wojtusiowi bez problemu wystarcza, je średnio co 3h, czasami rzadziej i jak mu podaje to mleko aż się wylewa mu z buzi. Chciałam dziś odciągnąć trochę na jakiś kryzys ale prawie nic nie leciało mimo że czuje że mleka jest dużo. Jak już się udało z tym kp to nie chce mu podawać mm jak mnie nie będzie ale z drugiej strony nie mam jak odciągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-27, 06:15   #3972
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry

U mnie tradycyjnie pobudka przed 6 rano. W sumie to drugi raz pospal 5h pod rząd ale to zawsze jest na początku czyli 20-1 a potem już 3, 4.30, 5.30 i koniec spania ale dziś go zostawiłam w łóżeczku i puściłam karuzele o dziwo był cicho i co... Zasnął haha ciekawe ile to potrwa

Ostatnio jak tak narzekałam nad ranem do Tż że jestem głodna, śpiąca i brudna to stwierdził że gdybym była simem już dawno bym umarła podsumowała że pewnie tak bo do tego wystrój czytaj syf też świeciłby się na czerwono, toaleta też bo nigdy na spokojnie 2 się nie zrobi, towarzystwo też bo większość czadu gada się do niemowlaka jak nic bym umarła xd



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 06:56   #3973
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Justi - to nawet trudno się z tego porównania śmiać takie prawdziwe
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 06:57   #3974
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Witam się ze śniadaniem - możecie mi zazdrościć kubka i konwalii (wczorajsze prezenty, do tego jeszcze książkę od starszego syna dostałam)20190527_074832.jpeg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 07:59   #3975
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Witam się ze śniadaniem - możecie mi zazdrościć kubka i konwalii (wczorajsze prezenty, do tego jeszcze książkę od starszego syna dostałam)Załącznik 7677772
Ja Cie podziwiam za diete...

Wrzuce na fb zdjecie jako odpowiedz na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 08:11   #3976
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Macierzyństwo bywa czasami jak trucizna ale uśmiech dziecka to idealne antidotum
Są efekty diety ze wsparciem maści cholesterolowej. Twarz już jest w 99% gładka i w ładnym kolorze, jeszcze brzuszek trochę obsypany i uda.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.


Edytowane przez NibyNic
Czas edycji: 2019-05-27 o 08:13
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 08:13   #3977
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Macierzyństwo bywa czasami jak trucizna ale uśmiech dziecka to idealne antidotum
Są efekty diety ze wsparciem maści cholesterolowej. Twarz już jest w 99% gładka i w ładnym kolorze, jeszcze brzuszek trochę obsypany i uda.
Jesteś bardzo dzielna! Super, że już widać pierwsze efekty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 08:30   #3978
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Koleżanka mnie wczoraj zapytała jak tam pierwszy Dzień Mamy. Pytam jaki powinien być to mówi że nie wie
Prezentu nie dostałam bo na laurki i biżuterię z żywności za wcześnie, ale dziecko pierwszy raz połowę spaceru jechało z otwartymi oczami Byliśmy odprowadzić ciocię pod szpital bo do nas wpadła na chwilę i szła do córki swojej i do szpitala nam spał. Potem się obudził i zaczęły się płaczki a tu prawie 2km do domu Lisek ble, to że wózek jedzie ble, odsłonięcie budki ble, smoczka nawet nie próbowałam bo nie ogarnia że nie można wypluwać... Mówię do męża że siadamy na ławce i dajemy cyca bo ja nie będę dziecka taki kawał drogi niosła. Więc odbyłam pierwsze karmienie w plenerze na ławce przodem do ruchliwej ulicy a plecami do ogrodu botanicznego Jak go odłożyłam do wózka to trochę był nieszczęśliwy ale lisek pomógł a potem chyba ogarnął że niebo i drzewa są ciekawe bo się całą drogę do domu rozglądał Taki nasz mały sukces bo na spacer chodzimy zwykle na śpiocha
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 09:09   #3979
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja dostałam czekoladę tz zapomniał że mówiłam że nie jem czekolady i ma słodkości nie kupować. Pewnie sam to zje ja się tylko spytałam gdzie kwiatki 🤪 ot tak. Jedynie tyle że fajnie dzień spędziliśmy ale dzisiaj znowu dzień świstaka. Zwariuje. Młoda miała chwile drzemki. Zdążyłam pozmywac. Starsza się wścieka. Co chwile budzi mała najgorzej jak wpada do pokoju i ja głaszcze i budzi tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-27, 10:22   #3980
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja dostałam czekoladę tz zapomniał że mówiłam że nie jem czekolady i ma słodkości nie kupować. Pewnie sam to zje ja się tylko spytałam gdzie kwiatki 🤪 ot tak. Jedynie tyle że fajnie dzień spędziliśmy ale dzisiaj znowu dzień świstaka. Zwariuje. Młoda miała chwile drzemki. Zdążyłam pozmywac. Starsza się wścieka. Co chwile budzi mała najgorzej jak wpada do pokoju i ja głaszcze i budzi tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja robi to samo. Zawsze musi pogłaskać, jak młody śpi dzisiaj mi na niego usiadła dosłownie na moment się odwróciłam, usłyszałam coś dziwnego i patrzę, a ta siedzi na nim na szczęście nic się nie stało, nie wiem co jej do głowy przyszło w ogóle nie można spuścić z oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 10:27   #3981
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas tez dzis Leo ma jakis kiepski dzien bo nie umie zasnac a na 14 jedziemy na tortury

Ja oprocz laurki tez nic nie dostalam ale sie nie spodziewalam niczego bo mąoż kiepski w takich sprawach. Zamowilam mu na urodziny, ktore sa w srode, sluchawki na strzelnice i okulary na rower.


Tak w ogole to życie bez roomby nie ma sensu musialam ja zareklamowac bo kolo sie starło i porysowało mi panele wiec musze uzywac standardowego odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Moja robi to samo. Zawsze musi pogłaskać, jak młody śpi dzisiaj mi na niego usiadła dosłownie na moment się odwróciłam, usłyszałam coś dziwnego i patrzę, a ta siedzi na nim na szczęście nic się nie stało, nie wiem co jej do głowy przyszło w ogóle nie można spuścić z oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, ze nie wpadla na pomysl nakarmic czyms malego

Corka mojej kuzynki nakarmila 7 miesiecznego brata Princessa... Cała... Młody byl zadowolony.

Bylam ostatnio w lazience, Leo zostawilam w worku sako u Igora w pokoju, bo tam sie bawil i za chwile slysze "stacja nr 1 karmienie".... Cisza... I "stacja nr 2 przebieranie pampersa". Ide na gore, a ten jezdzi po calej podlodze z Leo w tym worku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 11:49   #3982
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
U nas tez dzis Leo ma jakis kiepski dzien bo nie umie zasnac a na 14 jedziemy na tortury

Ja oprocz laurki tez nic nie dostalam ale sie nie spodziewalam niczego bo mąoż kiepski w takich sprawach. Zamowilam mu na urodziny, ktore sa w srode, sluchawki na strzelnice i okulary na rower.


Tak w ogole to życie bez roomby nie ma sensu musialam ja zareklamowac bo kolo sie starło i porysowało mi panele wiec musze uzywac standardowego odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Dobrze, ze nie wpadla na pomysl nakarmic czyms malego

Corka mojej kuzynki nakarmila 7 miesiecznego brata Princessa... Cała... Młody byl zadowolony.

Bylam ostatnio w lazience, Leo zostawilam w worku sako u Igora w pokoju, bo tam sie bawil i za chwile slysze "stacja nr 1 karmienie".... Cisza... I "stacja nr 2 przebieranie pampersa". Ide na gore, a ten jezdzi po calej podlodze z Leo w tym worku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż też ma urodziny w środę może mamy tego samego męża?! Które? Kurde, ja jeszcze prezentu dla mojego nie mam na tych rzeczach do strzelania kompletnie się nie znam, więc nie zamawiam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor, hahaha
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 11:54   #3983
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Witam się ze śniadaniem - możecie mi zazdrościć kubka i konwalii (wczorajsze prezenty, do tego jeszcze książkę od starszego syna dostałam)Załącznik 7677772
Dzielna jesteś ☺ Szacun!
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
U nas tez dzis Leo ma jakis kiepski dzien bo nie umie zasnac a na 14 jedziemy na tortury

Ja oprocz laurki tez nic nie dostalam ale sie nie spodziewalam niczego bo mąoż kiepski w takich sprawach. Zamowilam mu na urodziny, ktore sa w srode, sluchawki na strzelnice i okulary na rower.


Tak w ogole to życie bez roomby nie ma sensu musialam ja zareklamowac bo kolo sie starło i porysowało mi panele wiec musze uzywac standardowego odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Dobrze, ze nie wpadla na pomysl nakarmic czyms malego

Corka mojej kuzynki nakarmila 7 miesiecznego brata Princessa... Cała... Młody byl zadowolony.

Bylam ostatnio w lazience, Leo zostawilam w worku sako u Igora w pokoju, bo tam sie bawil i za chwile slysze "stacja nr 1 karmienie".... Cisza... I "stacja nr 2 przebieranie pampersa". Ide na gore, a ten jezdzi po calej podlodze z Leo w tym worku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, jakiego masz pomocnika

Bylam dziś u endo i przy okazji się u niej zważyłam. Mam 7 nadprogramowych kilogramow jeszcze Dużo, jak czytam ile Wam zostało No i mam brać polowę euthyroxu, w szpitalu przepisali mi 100 i to też moglo powodować nerwowość u mnie, bo tsh mam 0,02.
Poza tym przy rejestracji okazało się, że nie mam dowodu. Panika, że zgubilam. Przypomniało mi się, że w piątek bylam odebrać paczkę na poczcie i tam okazywałam dowod. Myślałam, że albo tam zostawilam albo co gorsza zgubiłam po drodze.Chciałam do nich zadzwonić, ale nie bylo nigdzie nr, więc do tż że jak wróci z pracy to żeby tam pojechał. Za chwile dzwoni, że dowód jest u nich. Pytam jak to ogarnął? Okazało się, że zadzwonil do polomarketu, który jest obok i poprosił kierowniczkę żeby poszła na pocztę i zapytała
Jestem nadal u mamy i nie wiem czy odpoczynek czy komfort psychiczny, ale odciągnęłam dzisiaj na raz 2 butle mleka ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 12:28   #3984
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

To ja tez napisze ze właśnie mi teraz pediatra mówiła żeby przy przeziębieniu karmić i dziecku nic nie będzie (bo zauważyła ze kaszle).

Starsza mi praktycznie nie chorowała przez pierwsze dwa lata, myśle ze spora w tym zasługa cyca 💪🏻
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 13:10   #3985
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Obiad
Dziewczyny - jak świeci mocne słonce i musicie wyjąc dziecko z wózka to zakładacie im jakąś czapeczkę cienką, żeby od słonca ochronić (pytanie taczej do mam dzieci mniej ufryzowanych )20190527_140453.jpeg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 14:03   #3986
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Mój mąż też ma urodziny w środę może mamy tego samego męża?! Które? Kurde, ja jeszcze prezentu dla mojego nie mam na tych rzeczach do strzelania kompletnie się nie znam, więc nie zamawiam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor, hahaha
Hahaha no wszystko mozliwe w dzisiejszych czasach

Musialam policzyc i wychodzi mi, ze 33 konczy

Ja zawsze czytam rankingi, opinie i doksztalcam sie zanim mu cos kupie. Na razie wzielam takie zwykle, a jak bedzie juz instruktorem to i tak musi zainwestowac w takie aktywne sluchawki z mikrofonem.
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Obiad
Dziewczyny - jak świeci mocne słonce i musicie wyjąc dziecko z wózka to zakładacie im jakąś czapeczkę cienką, żeby od słonca ochronić (pytanie taczej do mam dzieci mniej ufryzowanych )Załącznik 7677799
Ja nie ubieram nic poki co ale u nas tego slonca malo, bo caly czas zachmurzone i wychodzo tylko na chwilke.

Ale musze jakas bandamke zamowic.
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzielna jesteś ☺ Szacun! No, jakiego masz pomocnika

Bylam dziś u endo i przy okazji się u niej zważyłam. Mam 7 nadprogramowych kilogramow jeszcze Dużo, jak czytam ile Wam zostało No i mam brać polowę euthyroxu, w szpitalu przepisali mi 100 i to też moglo powodować nerwowość u mnie, bo tsh mam 0,02.
Poza tym przy rejestracji okazało się, że nie mam dowodu. Panika, że zgubilam. Przypomniało mi się, że w piątek bylam odebrać paczkę na poczcie i tam okazywałam dowod. Myślałam, że albo tam zostawilam albo co gorsza zgubiłam po drodze.Chciałam do nich zadzwonić, ale nie bylo nigdzie nr, więc do tż że jak wróci z pracy to żeby tam pojechał. Za chwile dzwoni, że dowód jest u nich. Pytam jak to ogarnął? Okazało się, że zadzwonil do polomarketu, który jest obok i poprosił kierowniczkę żeby poszła na pocztę i zapytała
Jestem nadal u mamy i nie wiem czy odpoczynek czy komfort psychiczny, ale odciągnęłam dzisiaj na raz 2 butle mleka ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tsh mega niskie. Ja jeszcze nie zrobilam od porodu, a mialam po miesiacu zrobic biore euthyrox 75 na pałę.

To szacun dla kierowniczki, ze poszla. Jakas znajoma?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 15:40   #3987
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Moja robi to samo. Zawsze musi pogłaskać, jak młody śpi dzisiaj mi na niego usiadła dosłownie na moment się odwróciłam, usłyszałam coś dziwnego i patrzę, a ta siedzi na nim na szczęście nic się nie stało, nie wiem co jej do głowy przyszło w ogóle nie można spuścić z oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, musiałaś się wystraszyć. Starsza lubi dalej rzucać przedmiotami i nasz dzidzius nie raz dostał


Dziewczyny które karmicie mieszanie. Czy po mm dzieci lepiej śpią?
Ja już mam dość. W nic rąk włożyć nie mogę. Bo co chwile płacze. Jeczy. Nie może pospać ciągiem nawet pół godziny. Nawet wozkiem trzeba non stop trzepać. Żyjemy w brudzie, starszej nie mogę poświęcić się w 100%, w zasadzie zajmuje się ciągle sobą sama. Chciałam zetrzeć kurze to co szmate wezmę w ręce musze isc znowu myć ręce do małej. Jeść nie chce. Jak nosze płacze, na macie placze. Pewnie chce żeby nosić a ona będzie spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
U nas tez dzis Leo ma jakis kiepski dzien bo nie umie zasnac a na 14 jedziemy na tortury

Ja oprocz laurki tez nic nie dostalam ale sie nie spodziewalam niczego bo mąoż kiepski w takich sprawach. Zamowilam mu na urodziny, ktore sa w srode, sluchawki na strzelnice i okulary na rower.


Tak w ogole to życie bez roomby nie ma sensu musialam ja zareklamowac bo kolo sie starło i porysowało mi panele wiec musze uzywac standardowego odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Dobrze, ze nie wpadla na pomysl nakarmic czyms malego

Corka mojej kuzynki nakarmila 7 miesiecznego brata Princessa... Cała... Młody byl zadowolony.

Bylam ostatnio w lazience, Leo zostawilam w worku sako u Igora w pokoju, bo tam sie bawil i za chwile slysze "stacja nr 1 karmienie".... Cisza... I "stacja nr 2 przebieranie pampersa". Ide na gore, a ten jezdzi po calej podlodze z Leo w tym worku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja próbuje mojego namówić. A on w to nie wierzy. Nie mam nawet kiedy odkurzyć a do skarpetek co chwile przyklejają mi się resztki jedzenia albo ciastoliny dosLo do tego że młoda ryczy a ja siedzę w internetach szczerze mam dość latania co 3 minuty do niej albo ciągłego noszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 16:05   #3988
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Hahaha no wszystko mozliwe w dzisiejszych czasach

Musialam policzyc i wychodzi mi, ze 33 konczy

Ja zawsze czytam rankingi, opinie i doksztalcam sie zanim mu cos kupie. Na razie wzielam takie zwykle, a jak bedzie juz instruktorem to i tak musi zainwestowac w takie aktywne sluchawki z mikrofonem.Ja nie ubieram nic poki co ale u nas tego slonca malo, bo caly czas zachmurzone i wychodzo tylko na chwilke.

Ale musze jakas bandamke zamowic.To tsh mega niskie. Ja jeszcze nie zrobilam od porodu, a mialam po miesiacu zrobic biore euthyrox 75 na pałę.

To szacun dla kierowniczki, ze poszla. Jakas znajoma?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idź, idź. Ja miałam iść po 2 tygodniach a też poszłam dopiero teraz. Czas zadbać o siebie
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
O kurde, musiałaś się wystraszyć. Starsza lubi dalej rzucać przedmiotami i nasz dzidzius nie raz dostał


Dziewczyny które karmicie mieszanie. Czy po mm dzieci lepiej śpią?
Ja już mam dość. W nic rąk włożyć nie mogę. Bo co chwile płacze. Jeczy. Nie może pospać ciągiem nawet pół godziny. Nawet wozkiem trzeba non stop trzepać. Żyjemy w brudzie, starszej nie mogę poświęcić się w 100%, w zasadzie zajmuje się ciągle sobą sama. Chciałam zetrzeć kurze to co szmate wezmę w ręce musze isc znowu myć ręce do małej. Jeść nie chce. Jak nosze płacze, na macie placze. Pewnie chce żeby nosić a ona będzie spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Ja próbuje mojego namówić. A on w to nie wierzy. Nie mam nawet kiedy odkurzyć a do skarpetek co chwile przyklejają mi się resztki jedzenia albo ciastoliny dosLo do tego że młoda ryczy a ja siedzę w internetach szczerze mam dość latania co 3 minuty do niej albo ciągłego noszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mm dlużej go "trzyma" moim zdaniem. Ja z jednym ledwo daję radę, więc rozumiem Twoje rozgoryczenie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 16:20   #3989
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
O kurde, musiałaś się wystraszyć. Starsza lubi dalej rzucać przedmiotami i nasz dzidzius nie raz dostał


Dziewczyny które karmicie mieszanie. Czy po mm dzieci lepiej śpią?
Ja już mam dość. W nic rąk włożyć nie mogę. Bo co chwile płacze. Jeczy. Nie może pospać ciągiem nawet pół godziny. Nawet wozkiem trzeba non stop trzepać. Żyjemy w brudzie, starszej nie mogę poświęcić się w 100%, w zasadzie zajmuje się ciągle sobą sama. Chciałam zetrzeć kurze to co szmate wezmę w ręce musze isc znowu myć ręce do małej. Jeść nie chce. Jak nosze płacze, na macie placze. Pewnie chce żeby nosić a ona będzie spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Ja próbuje mojego namówić. A on w to nie wierzy. Nie mam nawet kiedy odkurzyć a do skarpetek co chwile przyklejają mi się resztki jedzenia albo ciastoliny dosLo do tego że młoda ryczy a ja siedzę w internetach szczerze mam dość latania co 3 minuty do niej albo ciągłego noszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez nie wierzyl ale po moich "trzeba podkurzac bo wiesz, ze ja nie cierpie tego odkurzacza" i innych w koncu peknal i kazal mi kupic. Potem stwierdzil, ze faktycznie fajny sprzet

Odnosnie mm to faktycznie syci na dluzej. A probowalas odciagnac i dac jej porcje taka 100 ml, zeby zobaczyc czy to kwestia jedzenia? Moze ona HNB jest?

Ja Cie podziwiam z dwojka malchow. Leo ma dzis kiepski dzien ale ja jestem cala dla niego i jestem wykonczona. W koncu odkurzylam z nim w chuscie, zasnal po 30 sek jak wlaczylam odkurzacz, jak tylko usiadlam to oczy jak 5 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 16:25   #3990
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Badania z krwi robicie? Kurde też bym musiała. moroflogie i TSh, czy coś jeszcze robicie? Ale wwstaać rano to będzie ciężko. Dzisiaj o północy spałam w jednym pokoju z małą a tz w drugim pokoju. Tak mocno spałam że nie słyszałam płaczu tz przyszedł, obrobil mała i dał mi do łóżka. Obudziłam się dopiero jak na przewijaku ja miał. A rano pytałam czemu przyszedł do nas "no jak to. Spałaś tak mocno że nie slyszalas jak płakała "
Tz wrócił z pracy i widzac moje rozgoryczenie wziął dziewczyny na spacer. Idę kończyć sprzątanie. Aaa i powiedział ze kupi mi irobota 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.