Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 11:29   #31
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;88652645]zawsze uwazalam, ze zdrowo jest miec wymagania, nie brac byle czego, byle byly portki.

ale z tego watku bije straszny smutek, pamietam jak mialam 20 lat i przezywalam swoja pierwsza milosc, nie mielismy nic i bylo nam wspaniale chodzilam nacpana miloscia i za nic w swiecie nie zamienilabym tego na te drogie wycieczki, na ktore moge sobie pozwolic teraz [/QUOTE]Ale autorkę stać na nie to dlaczego ma nie korzystać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 11:36   #32
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ale autorkę stać na nie to dlaczego ma nie korzystać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo wszystko ma, ale jest samotna, nie chce odpuscic i otworzyc sie na ludzi, trzyma sie tych materialnych warunkow. to smutne.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 11:44   #33
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość

W ogóle mam właśnie takie nieszczęście, że jak facet mi się podoba w każdym aspekcie - fizycznie, jego wnętrze, sposób bycia, poglądy - to zawsze szuka tylko i wyłącznie seksu i ma olbrzymie powodzenie u innych kobiet, z którego raczej nie zamierza zrezygnować. Albo jest od dawna zaklepany i nie w głowie mu inne kobiety. Z drugiej strony często się waham i nie wiem czy nie powinnam dać mimo wszystko szansy? Może pod moim wpływem taki facet by się zmienił i stał się dobrym partnerem?
ale to znaczy, że nie podoba ci się właśnie w każdym aspekcie. Ten aspekt ci się w nich nie podoba.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 11:45   #34
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość
Witajcie.

Mam pewien problem. Jestem młodą i atrakcyjną dziewczyną, mam 23 lata. Wydaje mi się, że jak na swój młody wiek trochę w życiu osiągnęłam (względem rówieśniczek) i tym odstraszam od siebie facetów. Mam własną działalność odkąd skończyłam 18 lat, jestem dietetykiem oraz trenerką personalną, startuję w zawodach fitness bikini, mam popularny profil na instagramie (kilka tysięcy obserwujących) związany właśnie z moją pracą. Moją dodatkową pasją jest modeling, mam za sobą kilka sesji. Jeśli chodzi o inne kwestie materialne to bardzo dobrze zarabiam, posiadam własne mieszkanie kupione na kredyt przez rodziców (ja spłacam kredyt, a rodzice opłacili wkład własny). Nie piszę to po to, żeby się chwalić, tylko nakreślić sytuację.



Ostatnio coraz gorzej znoszę samotność. Wcześniej nie spędzałam aż tak dużo czasu w domu co teraz, strasznie mnie to dobija. Dodatkowo dochodzi stres, bo nastały niepewne czasy dla branży fitness. Doszłam do wniosku, że bardzo brakuje mi czułości i bliskości faceta. Ale od zawsze miałam problem, żeby poznać kogoś sensownego.



Wydaje mi się, że nie wymagam niewiadomo kogo, nie uważam się za niewiadomo kogo, ale bardzo ciężko będzie mi poznać kogoś odpowiedniego dla mnie. Dlaczego? Znam swoją wartość i nie chce się wiązać z byle kim. Chciałabym po prostu poznać faceta, który będzie dla mnie atrakcyjny, będzie miał swoje zainteresowania, ciekawy świat. Będzie troskliwy, męski, spontaniczny, pewny siebie, ale jednocześnie chciałabym, aby był w stanie dorównać mi finansowo. To znaczy nie musi zarabiać dokładnie tyle samo co ja, nie musi być bogatszy, może zarabiać mniej, naprawdę mnie to nie przeszkadza. Chodzi mi tylko o to, żeby miał na tyle kasy aby nie ograniczać naszego związku np: zaproponuję droższy wyjazd wakacje za granicę, a on powie, żebym jechała sama, bo go nie stać. Jestem jeszcze młoda i chciałabym dużo rzeczy spróbować (w sensie aktywności), odbyć wiele podróży, a to po prostu kosztuje. Niestety tacy faceci, którzy by mi odpowiadali często mają w okolicach 30 lat, a mimo wszystko nie chciałabym faceta zbyt starszego ode mnie. Ale z kolei rówieśnicy często studiują i dopiero szukają pierwszej poważnej pracy, dorabiają się.



Próbowałam na różnych portalach i niestety jest tam tragedia. Co prawda spotkałam kilku atrakcyjnych facetów w moim typie, którzy mi naprawdę odpowiadali, ale oni szukali tylko jednego i nawet nie kryli się z tym, że jednocześnie spotykają się z kilkoma dziewczynami naraz na seks. Z kolei faceci, którzy z góry pisali, że szukają związku, poważnych relacji nie byli dla mnie totalnie atrakcyjni. Z kilkoma umówiłam się na randki, ale po pierwszym spotkaniu podziękowałam.
Z kolei na różnych imprezach czy u znajomych, czy chociażby w tramwaju faceci w ogóle mnie nie podrywają. Uśmiechają się, oglądają, ale prawie nigdy nie wykonują pierwszego kroku. Natomiast do moich mniej atrakcyjnych koleżanek praktycznie raz na jakiś czas facet podchodzi i zagaduje. Czasami sama wykazałam inicjatywę i zagadywałam, nie mam problemów aby to zrobić, ale źle się z tym czuje. Ci zagadani niestety albo byli w związku albo zbyt nieśmiali w rozmowie, nie było żadnej chemii.


W ogóle mam właśnie takie nieszczęście, że jak facet mi się podoba w każdym aspekcie - fizycznie, jego wnętrze, sposób bycia, poglądy - to zawsze szuka tylko i wyłącznie seksu i ma olbrzymie powodzenie u innych kobiet, z którego raczej nie zamierza zrezygnować. Albo jest od dawna zaklepany i nie w głowie mu inne kobiety. Z drugiej strony często się waham i nie wiem czy nie powinnam dać mimo wszystko szansy? Może pod moim wpływem taki facet by się zmienił i stał się dobrym partnerem?
Jak dla mnie z tego wątku bije taki wyjątkowy płatek śniegu, może się mylę, ale takie moje pierwsze wrażenie. Oczywiście warto mieć wymagania, to jest zdrowe i normalne, ale niech te wymagania będą urealnione, rzeczywiste, a nie z kosmosu.
Może mieszkasz w małym mieście? W dużych miastach statystycznie kobiet jest więcej od facetów bo ileś tam kobiet przypada na jednego faceta więc trochę to pole się zawęża i jest trudniej.
Po za tym powinnaś zacząć szukać faceta ze swojej branży, ze swojego środowiska. Skoro działasz w branży health, diet i fit to proponowałabym zacząć rozglądać się za facetami, którzy też działają w tym samym co Ty i robią to samo co Ty. Są związani ze sportem, zdrowym stylem życia. Podobają Ci się kulturyści czy jednak nie? Może interesują Cię zwykli przystojni, wysocy, wysportowani faceci, ale nie wyglądający od razu jak kulturyści. W sumie nie każdy trenujący facet czy biorący udział w jakiś zawodach musi być kulturystą. Oczywiście ciut inne zainteresowania nie muszą podzielić ludzi, ale jednak wspólne ich ze sobą zbliżają. Nie każdy facet 30 czy +30 będzie chciał czy wymagał od razu dziecka. Najpierw kogoś poznaj, spotykaj się z kimś i wtedy wyciągaj takie wnioski. Dlaczego nie mógłby być w takim przedziale wiekowym jak Ty, na przykład rówieśnik i wzwyż 23-29? Bo zazwyczaj młodsi nie dorobili się tego co Ty? Obawiasz się, że będziesz musiała takiemu fundować wycieczki za każdym razem? Chyba, że masz problem z tym, żeby facet zarabiał znacznie mniej od Ciebie. No trudno będzie Ci pewnie znaleźć takiego przed 30, który by się sporo już dorobił, na podobnym poziomie na jakim Ty jesteś więc celuj bardziej w starszych, ale tych młodszych nie musisz absolutnie skreślać.
Duże zarobki, duże dysproporcje w związku mogą być przeszkodą bo każdy jest przyzwyczajony do życia na określonym poziomie, który zna z autopsji, ale każdy kiedyś zaczynał od zera.

Masz kilka rozwiązań:
* szukaj na portalach (teraz nie ma dokąd wyjść bo nic nie działa), pozostają tylko aplikacje randkowe. To możesz uznać jak takie koło zapasowe, jakiś tam plan B czy C,
* szukaj w branży w której sama działasz i niech to będzie Twój plan A czyli ten najważniejszy, który stawiasz na pierwszym miejscu; nie rozumiem dlaczego nie szukasz facetów w tym czym sama się zajmujesz zawodowo, podejrzewam, że też hobbystycznie?
** nie skreślaj młodszych od Ciebie. wiadomo, że pasożytom i tym na garnuszku mamusi dziękujemy, studentom może też, ale poszukaj takich, którzy powoli się czegoś dorabiają, albo mają własne mieszkania kupione przez rodziców, albo wynajmują, ale mają już jakiś standard życia, pewne pasje (choćby drobne), samochód, stabilną pracę; nie rozumiem zupełnie problemu

Mnie zawsze takie fit queen to odrzucały. Mimo, że lubię popatrzeć na atrakcyjne i zgrabne kobiety, szczupłe etc. ale bankowo mi się nie podobają kulturystki, męsko wyglądają, nabierają męskich kształtów i nie są zupełnie kobiece. Oczywiście działanie w sporcie i środowisku związanym ze zdrowym stylem życia, dietą nie musi od razu oznaczać bawienia się w kulturystykę. A prawdą jest, że kobiety dłużej muszą budować swoje ciało (mięśnie) na siłowni niż faceci.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 13:05   #35
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88652601]Zgadzam się. Autorko, wiesz, komu się podobają atrakcyjni, zaradni, inteligentni i na poziomie faceci, pewni siebie, z których bije męskość itp., itd.? Wszystkim Tak więc niestety, ale konkurencja do nich jest ogromna i oni zdają sobie z tego sprawę. Często przebierają, bo ciężko im się zdecydować na jedną kandydatkę albo w ogóle nie szukają przez długi czas związku. No niestety, trochę tak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie. Do tego mam jeszcze wrażenie, że u nas i tak jest bardzo mało atrakcyjnych mężczyzn. Więc sprawa komplikuje się jeszcze bardziej
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 13:12   #36
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Mnie załamują w tym wątku 2 rzeczy.


1. Wyobrażenia z tyłka o tym, jak wygląda na co dzień, kobieta ćwicząca i startująca w bikini fitness.
Że wychudzona solara ze sztucznym biustem i wyglądaca męsko.

I ze nie, koledzy to mówio, że im to sie takie nie podobajo... nie wiem kto durniejszy, koledzy co tak mówią, czy ich koleżanki które takie ☠☠☠☠☠☠☠ety bezkrytycznie powtarzają.



Brak słów.





2. zawiść że dziewczyna obrotna i się dorabia.
No dorabia się. I faktycznie osoby tak szybko zaczynające zarabiać konkretnie, będą miały problem z odstawaniem swoim sposobem życia od grupy rówieśniczej.
Bo życiowo, są na zupełnie innym etapie niż większość ich rówieśników.
To jest realny problem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 13:28   #37
sanah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 244
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie załamują w tym wątku 2 rzeczy.


1. Wyobrażenia z tyłka o tym, jak wygląda na co dzień, kobieta ćwicząca i startująca w bikini fitness.
Że wychudzona solara ze sztucznym biustem i wyglądaca męsko.

I ze nie, koledzy to mówio, że im to sie takie nie podobajo... nie wiem kto durniejszy, koledzy co tak mówią, czy ich koleżanki które takie ☠☠☠☠☠☠☠ety bezkrytycznie powtarzają.



Brak słów.





2. zawiść że dziewczyna obrotna i się dorabia.
No dorabia się. I faktycznie osoby tak szybko zaczynające zarabiać konkretnie, będą miały problem z odstawaniem swoim sposobem życia od grupy rówieśniczej.
Bo życiowo, są na zupełnie innym etapie niż większość ich rówieśników.
To jest realny problem.
No dokładnie, taka zawiść na autorkę, bo zarabia poprzez swoje ciało oraz instagrama. A ja właśnie ci autorko gratuluje sukcesu i fajnie, że w tak młodym wieku umiesz sobie poradzić w życiu. A i liczba obserwujących na insta to niby nic, ale niektóre kobiety mając kilka tysięcy obserwujących już zarabiają, reklamując coś więc to jest i tak moim zdaniem sukces, bo nie każdą dziewczyne która znam umie się wybić na insta. A skoro dziewczynie sie udało to czemu od razu jej wytykacie, że jest jakaś pusta.

Tak samo czepianie się, że chciałaby partnera na tym samym poziomie i chce sobie zwiedzać świat, podróżować i na to kasa jest oczywiście potrzebna. Jak ma takie marzenia i ją na to stać to czemu by nie. Ja też jakbym miała kase to bym sobie chciała podróżować do Meksyku czy Zanzibaru. A, że chce z drugą połówką to też nie ma nic złego w tym, że szuka kogoś kto by mógł z nią dzielić pasje do podróżowania. Niestety do tego potrzebna jest kasa i dlatego patrzy na sytuacje finansową i ma to w wymaganiach. Nie pisze, że chciałaby modela z wyglądu, tylko aby był na jej poziomie życia codziennego. Skoro sama tyle osiągnęła to nie ma co sie czepiać, że takiego faceta oczekuje i chce.

Autorko po prostu szukaj dalej, poszerzaj swoje grono znajomych, jakieś aplikacje randkowe też możesz spróbować znowu i nie zniechęcać się od razu, ale bądz stałą użytkowniczką i może akurat po jakimś długim czasie napisze do ciebie odpowiedni chłopak. Fceci w wieku tak 28-29 lat chyba już mają swoje działalności czy podobną sytuacje finansowa do ciebie więc w takim przedziale wiekowym możesz szukać. 5 lat różnicy to naprawdę nic.

PS: nie wiem też czemu niektóre użytkowniczki próbują wmówić autorce, że facetom nie podobają się takie fitnesski. Różne są gusta i nie ma co autorkę wpędzać w kompleksy, bo ona ma taka figure poprzez ciężką prace i pasje więc nie bedzie się chyba zmieniać dla facetów, bo waszym zdaniem wolą inne sylwetki.
sanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 13:48   #38
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

dlaczego namawiacie ja do obnizenia standardow? niech szuka takiego faceta, ktory bedzie jej odpowiadal i dorownywal mozliwosciami i stylem bycia

jej cialo i kariera sa dla niej, a nie aby dostosowac sie gustom jakichs losowych typow. Kobiety nie istnieja po to, aby sluzyc swoim cialem i czasem facetom! Sa ludzmi, ktorzy maja swoje upodobania, preferencje, hobby, marzenia.

serio niektore uzytkowniczki wygladaja na strasznie zawistne, zamiast pogratulowac jej sukcesu, probuja podciac skrzydla, jakby byla dla Was konkurencja o atencje jakichs kolesi.

Lepiej byc samej, cieszyc sie kariera, przyjaciolmi i wolnym czasem niz brac sie za byle kogo i znosic marudzenie trutnia, ktoremu beda przeszkadzaly Twoje sukcesy. Wedlug mnie lepiej poczekac na kogos, kto naprawde bedzie Ci odpowiadal niz blokowac sie i marnowac czas z byle jakimi meskimi portkami

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2021-04-19 o 13:52
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 13:54   #39
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja po prostu nie znam dużo 30-latków. Może mam po prostu dziwne uprzedzenia, bo wydaje mi się, że taki 30-latek to będzie chciał zaraz dziecko i nie będzie mu się chciało czekać, a ja nie wyobrażam sobie posiadać dziecka przed 30-stką. Więc no nie wiem czy facet w okolicach 30-stki chciałby czekać conajmniej 7 lat na zostanie ojcem?
Przecież jak ty nie chcesz mieć teraz dzieci to cię żaden facet nie zmusi. To trochę ograniczone myślenie, że każdy chce mieć już w okolicach 30 dzidziusia. Coraz więcej osób nie chce w ogóle albo rozważa posiadanie dzieci głównie na podstawie chęci partnera/partnerki. Po prostu nie kryj się z tym, że na razie lub w ogóle nie chcesz mieć dzieci. Jak po kilku randkach wyjdzie, że wam w tym (bądź innym kluczowym aspekcie) nie po drodze to się bez żalu pożegnacie. Nie bądź taka asekuracyjna. Nie każdy związek musi być koniecznie na całe życie. Możesz spędzić z kimś kilka wspaniałych lat i tyle.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:00   #40
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

No autorka Ma olbrzymie wymagania i żal do świata ze tacy mężczyźni jak lubi nie są nią zainteresowani na powaznie wiec użytkownicy doszukują się dlaczego tak może być. To ze ktis Ma sukces i karierę to są kwestie zawodowe i nie świadczą o tym ze jest idealnym partnerem bo to dwie różne rzeczy



O takim mężczyźnie jak pisze autorka to marzą i snia wszystkie kobiety - sukces, pieniądze, wysoki przystojny i z pasjami i „bijąca męskość”( cokolwiek to znaczy). To są olbrzymie wymagania a nie standardowe a ona się żali ze przecież nie Ma ich dużych



Ma prawo je mieć ale skoro jest taka dojrzała powinna tez rozumieć konsekwencje
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:12   #41
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
1. Wyobrażenia z tyłka o tym, jak wygląda na co dzień, kobieta ćwicząca i startująca w bikini fitness.
Że wychudzona solara ze sztucznym biustem i wyglądaca męsko.

I ze nie, koledzy to mówio, że im to sie takie nie podobajo... nie wiem kto durniejszy, koledzy co tak mówią, czy ich koleżanki które takie â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜ â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠e ty bezkrytycznie powtarzają.
Chyba żadna tutaj nie rzuciła, że jakby była solarą to jest pustakiem i to się nie podoba facetom?
Miałam na myśli kulturystki, ale tu już typowe freaki na tym punkcie. To nie powiesz mi, że to jest ''kobieco'' bo nie jest. Jest dużo dziewczyn, które naprawdę zajęły się branżą fitness, sportem i nie wyglądają jak kulturystki. Są szczupłe, zadbane i dobrze wyglądają, są zgrabne, osiągają wyniki w tym czym się zajmują, ale nie wyglądają jak kulturystki. Oczywiście Autorka wcale tak nie musi wyglądać. Nigdzie w poście to nie pada zresztą.

Ja to może oceniłam przez pryzmat influencerek, że dla mnie takie kreują się na pustaki, ale oczywiście mam prawo do tego aby się pomylić i mogę to robić. No bo co to za zawód, influencerka, która zarabia na zasięgach i promowaniu odzieży czy kosmetyków? To chyba jakiś nowy zawód w PL. Tak samo jak w obecnych czasach wystarczy zapytać dzieci w szkole ''kim chcesz być w przyszłości?'' to odpowiedzą hurtem, że streamerem albo youtuberem. I oczywiście nie ma nic w tym złego bo z tego jest ogromna kasa, ale to sprawia też, że powszechne znane i cenione dziś zawody, że niektóre mogą być zapomniane, albo odchodzić do lamusa.

Autorka nie jest co prawda influencerką, ale jej post (dla mnie) zabrzmiał tak jakby ona nie chciała kogoś na niższym niż ona sama poziomie. Napisałam, że biedakom, studentom, pasożytom i tym na garnuszku rodziców może podziękować, ale będzie jej myślę trudno (kiedy ona sama jest tak młoda, 23 lata i już w tym wieku dorobiła się sporych inwestycji, zainwestowała w budowę swojego ciała etc.). Resztę, może brać pod uwagę. Na przykład faceta na średnim poziomie (oczywiście nie zarabiającym najniższej). Po za tym dlaczego nie poszuka w swoim środowisku? Tam będzie jej najłatwiej?





Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
2. zawiść że dziewczyna obrotna i się dorabia.
No dorabia się. I faktycznie osoby tak szybko zaczynające zarabiać konkretnie, będą miały problem z odstawaniem swoim sposobem życia od grupy rówieśniczej.
Bo życiowo, są na zupełnie innym etapie niż większość ich rówieśników.
To jest realny problem.
Ale jaka zawiść? To w Polsce jest takie podejście, że jak ktoś się sam, ciężką pracą czegoś dorobił to ukradł, robił lewe interesy, jak sąsiad ma nową BMW to inny sąsiad może coś tam chcieć przy nim kręcić no bo jak to może mieć nowe BMW, a ja nie? To na pewno ukradł, albo coś tam kręcił na lewo. Ja nie twierdzę, że zawsze tak jest, ale takie przypadki w POLSCE są więc nie można ich wykluczyć.

Ja uważam, że zawiści nie ma żadnej. Subiektywnie jeśli chodzi o mnie wyraziłam swoje zdanie nie co do prowadzenia własnej firmy u Autorki i dorobienia się tylko trochę przyczepiłam się wyglądu.
To mega o niej świadczy jak od 18 r.ż. taki postęp zawodowo i na polu finansowo-ekonomicznym. Dla niej oczywiście. Zawistna też nie jestem przez jej wygląd. Autorka może sobie wyglądać jak chce, to jej decyzja.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88653090]O takim mężczyźnie jak pisze autorka to marzą i snia wszystkie kobiety - sukces, pieniądze, wysoki przystojny i z pasjami i „bijąca męskość”( cokolwiek to znaczy). To są olbrzymie wymagania a nie standardowe [/QUOTE]
Znam takiego, ale faceta. Jest przystojny to prawda i jest pewny siebie, ale mam wrażenie, że trochę aż za butnie (choć mogę się mylić). Prawda jest taka, że facet szuka modelki bo pewnie chce takiej na jego poziomie - aparycją, podejściem do seksu, charakterem, pozycją społeczną, ale może nigdy takiej nie znajdzie, że modelki w sensie może nigdy nie znajdzie. Zresztą wadą jego jest to, że jest zwykłym psem na baby i potrafi tego nie ukrywać.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-04-19 o 14:14
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 14:27   #42
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Ja może tylko dodam że ci męscy, przystojni i dobrze zarabiający faceci na ogół chcą kobiety delikatnej, subtelnej i finansowi niżej ustawionej niż oni. Takiej dziewczynki która będzie ich podziwiać i wobec której oni mogą być chojni i opiekuńczy, to jest takie dopieszczenie ich ego. Oczywiście nie twierdzę że wszyscy ale taki trend zauważyłam wśród znanych mi osobiście tego typu facetów. Zaradna kobieta działa trochę jak kastracja bo na niej prezenty, wyjazdy, fura komóra aż takiego wrażenie nie robi, wszystko to może mieć sama. Nie oznacza to że chciałby ale się boi tylko że Ty jako kobieta go zwyczajnie nie kręcisz, przynajmniej do związku co zresztą zauważyłaś. Rację ma użytkowniczka która pisała żeby bardziej zwracać uwagę na chemię a nie odhaczac punkty na wish list. I może na początku znajomości nie odkrywać od razu wszystkich kart co do tego czym się zajmujesz tylko stopniowo, stworzysz też tym pewną aurę tajemniczości a to dużo osób intryguje.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:37   #43
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88652601]Zgadzam się. Autorko, wiesz, komu się podobają atrakcyjni, zaradni, inteligentni i na poziomie faceci, pewni siebie, z których bije męskość itp., itd.? Wszystkim Tak więc niestety, ale konkurencja do nich jest ogromna i oni zdają sobie z tego sprawę. Często przebierają, bo ciężko im się zdecydować na jedną kandydatkę albo w ogóle nie szukają przez długi czas związku. No niestety, trochę tak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
a jeszcze się wśród nich moze zdarzyc i taki, któremu sie "przejedzą" atrakcyjne, zaradne, inteligentne itp. itd. kobiety i zakocha się i związek z jakąś niezbyt atrakcyjną np.?

pzrzy czym autorki absolutnie nie namawiam,żeby sie pobrzydzila!
i uważam, ze nic nie robi źle.

szukajcie a znajdziecie
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 14:40   #44
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88653233]a jeszcze się wśród nich moze zdarzyc i taki, któremu sie "przejedzą" atrakcyjne, zaradne, inteligentne itp. itd. kobiety i zakocha się i związek z jakąś niezbyt atrakcyjną np.?

pzrzy czym autorki absolutnie nie namawiam,żeby sie pobrzydzila!
i uważam, ze nic nie robi źle.

szukajcie a znajdziecie [/QUOTE]Ja też nie namawiam do obniżania standardów itd. Zwracam tylko uwagę, że szukanie może trochę potrwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:00   #45
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ja może tylko dodam że ci męscy, przystojni i dobrze zarabiający faceci na ogół chcą kobiety delikatnej, subtelnej i finansowi niżej ustawionej niż oni. Takiej dziewczynki która będzie ich podziwiać i wobec której oni mogą być chojni i opiekuńczy, to jest takie dopieszczenie ich ego. Oczywiście nie twierdzę że wszyscy ale taki trend zauważyłam wśród znanych mi osobiście tego typu facetów. Zaradna kobieta działa trochę jak kastracja bo na niej prezenty, wyjazdy, fura komóra aż takiego wrażenie nie robi, wszystko to może mieć sama. Nie oznacza to że chciałby ale się boi tylko że Ty jako kobieta go zwyczajnie nie kręcisz, przynajmniej do związku co zresztą zauważyłaś. Rację ma użytkowniczka która pisała żeby bardziej zwracać uwagę na chemię a nie odhaczac punkty na wish list. I może na początku znajomości nie odkrywać od razu wszystkich kart co do tego czym się zajmujesz tylko stopniowo, stworzysz też tym pewną aurę tajemniczości a to dużo osób intryguje.
Czyli, że przystojny męski facet z wysokim statusem społecznym chciałby bardziej takiej małej dziewczynki, subtelnej i delikatnej, która by go podziwiała, i której by imponował swoją osobą, swoimi osiągnięciami? Miałby prowadzić ja za rękę w związku? Ona miałaby się mu podporządkować? Musem jest, że to musi być nieśmiała, szara myszka czy po prostu delikatna, subtelna i uległa dziewuszka bez tej otoczki nieśmiałości? Choć nieśmiałość można tu wliczyć bo chyba te delikatne i subtelne (na przykład z wyglądu, z charakteru) są takie, przynajmniej jak spoglądam na siebie to mogę o sobie takie wyrazić zdanie.


A co z facetami, którzy mając wysoką pozycję społeczną, aparycję, męskość i swoje pasje chcą jednak ostrej partnerki (zakładając, że oni tacy są z charakteru, dominujący czy nawet porywczy (?), lubiący adrenalinę) czyli takiej jacy oni sami są też dominującej w związku czy na przykład z charakteru, odnoszącej również sukcesy zawodowe na wysokim poziomie?
Tacy też się zdarzają tylko nie wiem czy jest to mniejszość. Chyba nie każdy dominujący będzie chciał uległą i subtelną, delikatną kobietę/dziewczynę.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-04-19 o 19:47
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:42   #46
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Kulturystki a zawodniczki bikini fitness to dwie zupełnie inne sylwetki. Plus „bikiniary” wcale nie wyglądają na co dzień tak jak na zawodach. Miałam koleżankę z tej branży - wyglądała w ciuchach jak przeciętna, zgrabna, szczupła dziewczyna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 15:55   #47
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kulturystki a zawodniczki bikini fitness to dwie zupełnie inne sylwetki. Plus „bikiniary” wcale nie wyglądają na co dzień tak jak na zawodach. Miałam koleżankę z tej branży - wyglądała w ciuchach jak przeciętna, zgrabna, szczupła dziewczyna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Na wysuszoną i bardzo umiesniona wygląda się tylko w dzień zawodów, poza tym dniem nie da się utrzymać takiego wyglądu i wygląda się po prostu zgrabnie i proporcjonalnie, ma się więcej tkanki tłuszczowej niż do zawodów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:00   #48
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kulturystki a zawodniczki bikini fitness to dwie zupełnie inne sylwetki. Plus „bikiniary” wcale nie wyglądają na co dzień tak jak na zawodach. Miałam koleżankę z tej branży - wyglądała w ciuchach jak przeciętna, zgrabna, szczupła dziewczyna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. On się "zasuszają" na dzień zawodów, w pozostałe dni mają normalne ciała - wysportowane, wyrzeźbione, ale delikatnie. Raczej miło się na nie patrzy. Żaden z nich Schwarzenegger w spódnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:35   #49
fit_wisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 4
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;88652713]bo wszystko ma, ale jest samotna, nie chce odpuscic i otworzyc sie na ludzi, trzyma sie tych materialnych warunkow. to smutne.[/QUOTE]


Nie chcę otworzyć się na ludzi? Skąd taki wniosek? Mam mnóstwo znajomych. Rozumiałabym lincz, gdybym wymagała faceta 10x bogatszego. A ja tylko chcę, żeby finanse faceta nie ograniczały naszego wspólnie spędzanego czasu. Jak mówiłam - ja zamierzam korzystać dużo z życia co wiąże się z kosztami. Nie wyobrażam sobie albo wiecznie sponsorować faceta, albo nigdzie nie wychodzić bo jego nie stać. No nie chce być z drugą osobą, żeby potem z nią w ogóle czasu nie spędzać.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88652727]ale to znaczy, że nie podoba ci się właśnie w każdym aspekcie. Ten aspekt ci się w nich nie podoba.[/QUOTE]

Jeśli czepiamy się szczegółów to tak racja, wszystkie poza tym jednym.


Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Jak dla mnie z tego wątku bije taki wyjątkowy płatek śniegu, może się mylę, ale takie moje pierwsze wrażenie. Oczywiście warto mieć wymagania, to jest zdrowe i normalne, ale niech te wymagania będą urealnione, rzeczywiste, a nie z kosmosu.

Mnie zawsze takie fit queen to odrzucały. Mimo, że lubię popatrzeć na atrakcyjne i zgrabne kobiety, szczupłe etc. ale bankowo mi się nie podobają kulturystki, męsko wyglądają, nabierają męskich kształtów i nie są zupełnie kobiece. Oczywiście działanie w sporcie i środowisku związanym ze zdrowym stylem życia, dietą nie musi od razu oznaczać bawienia się w kulturystykę. A prawdą jest, że kobiety dłużej muszą budować swoje ciało (mięśnie) na siłowni niż faceci.
Ale co jest nierealnego w moich wymaganiach? Co jest w nich z kosmosu. Czy wymagam super wysokiego, przystojnego faceta? Nie. Wzrost mnie nie obchodzi. Tak samo nie obchodzi mnie czy jest kulturystą czy nie. Chociaż raczej taki olbrzymi, nasterydowany chłop odpada. Równie dobrze mógłby być szczupłym kolarzem.
Czy szukam super popularnego faceta - aktora, piosenkarza? Nie, jak dla mnie facet może robić cokolwiek, byle miał finansowo zbliżony poziom do mojego.
Co do wieku to po waszych postach widzę, że niepotrzebnie uparłam się na rówieśnika lub faceta zbliżonego wiekiem. Będę celować w takich, którzy są na podobnym etapie i zwracać mniejszą uwagę na wiek.
Szukam jedynie kogoś, kto będzie podobnie do mnie jak kropla wody, tylko będzie mial inną płeć. Nie wymagam kogoś znacznie lepszego ode mnie i nie jestem w stanie zaakceptować kogoś na znacznie niższym poziomie.


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie załamują w tym wątku 2 rzeczy.

1. Wyobrażenia z tyłka o tym, jak wygląda na co dzień, kobieta ćwicząca i startująca w bikini fitness.
Że wychudzona solara ze sztucznym biustem i wyglądaca męsko.

I ze nie, koledzy to mówio, że im to sie takie nie podobajo... nie wiem kto durniejszy, koledzy co tak mówią, czy ich koleżanki które takie â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e ty bezkrytycznie powtarzają.

Brak słów.

2. zawiść że dziewczyna obrotna i się dorabia.
No dorabia się. I faktycznie osoby tak szybko zaczynające zarabiać konkretnie, będą miały problem z odstawaniem swoim sposobem życia od grupy rówieśniczej.
Bo życiowo, są na zupełnie innym etapie niż większość ich rówieśników.
To jest realny problem.

Cześć, dzięki za twój post! To prawda, że niektóre kobiety gdy faktycznie żyją kulturystyką to mogą wyglądać bardzo męsko, dodatkowo brać sterydy żeby przyspieszyć progres itd. Ale to przecież tak samo jak z facetami. Poza tym jak już inne dziewczyny mówiły - bikini a kulturystyka to dwa inne światy. Nie mam aż tak dużych mięśni jak kulturystki, ale mam po prostu je delikatnie większe i bardziej widoczne niż przeciętna dziewczyna no i trochę mniej tłuszczu, ale też nie jestem znowu "sucha".


A czy zawiść to nie wiem. Przecież nie osiągnąłem nie wiadomo czego, po prostu przyszlo mi znacznie szybiej to, co ludzie osiągają w wieku 30+. Może po prostu kogoś drażni, że wymieniłam to wszystko i to wygląda na chwalenie się. Niestety w Polsce ciężko mówić o swoich sukcesach - nawet jak ktoś mówi tak jak ja, czysto w celu informacyjnym, gdzie nawet nie jest to celem wątku to każdy odbiera to zaraz negatywnie jako chwalenie się lub wywyższanie, mimo iż to miało na celu czysto informacyjny cel. Gdybym nie powiedziała jak wygląda moje życie to jaki sens miałby ten wątek? Jak ktoś mógłby doradzić gdyby nie znał mojego życia?


Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Ja to może oceniłam przez pryzmat influencerek, że dla mnie takie kreują się na pustaki, ale oczywiście mam prawo do tego aby się pomylić i mogę to robić. No bo co to za zawód, influencerka, która zarabia na zasięgach i promowaniu odzieży czy kosmetyków? To chyba jakiś nowy zawód w PL. Tak samo jak w obecnych czasach wystarczy zapytać dzieci w szkole ''kim chcesz być w przyszłości?'' to odpowiedzą hurtem, że streamerem albo youtuberem. I oczywiście nie ma nic w tym złego bo z tego jest ogromna kasa, ale to sprawia też, że powszechne znane i cenione dziś zawody, że niektóre mogą być zapomniane, albo odchodzić do lamusa

Wypraszam sobie, nie jestem typową "influencerką". Co prawda czasami reklamuję suplementy lub ubrania sportowe, ale nie jest to mój główny sposób zarabiania na życie i nie trzaskam górnolotnych opisów pod zdjęciem i w sumie nie chciałabym, żeby ktoś mnie tak na socialach odbierał. Koncentruje się na diecie, treningach i sukcesach podopiecznych
fit_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 19:57   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Mysle ze najlepiej by bylo jakby autorka celowala w facetow ktorzy maja podobne zainteresowania do niej.

Plus odrobine starszy

To mogloby byc dobre polaczenie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 19:59   #51
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość
Ale co jest nierealnego w moich wymaganiach? Co jest w nich z kosmosu. Czy wymagam super wysokiego, przystojnego faceta? Nie. Wzrost mnie nie obchodzi. Tak samo nie obchodzi mnie czy jest kulturystą czy nie. Chociaż raczej taki olbrzymi, nasterydowany chłop odpada. Równie dobrze mógłby być szczupłym kolarzem.
Czy szukam super popularnego faceta - aktora, piosenkarza? Nie, jak dla mnie facet może robić cokolwiek, byle miał finansowo zbliżony poziom do mojego.
Co do wieku to po waszych postach widzę, że niepotrzebnie uparłam się na rówieśnika lub faceta zbliżonego wiekiem. Będę celować w takich, którzy są na podobnym etapie i zwracać mniejszą uwagę na wiek.
Szukam jedynie kogoś, kto będzie podobnie do mnie jak kropla wody, tylko będzie mial inną płeć. Nie wymagam kogoś znacznie lepszego ode mnie i nie jestem w stanie zaakceptować kogoś na znacznie niższym poziomie.
Co do pogrubionego - uznałam Cię za taki typowy snowflake oczywiście jak widać się myliłam, więc wybacz za to i na tej podstawie uznałam, że masz za wysokie wymagania. Nie no, już sporo jak na Twój wiek osiągnęłaś i szukasz kogoś na podobnym poziomie do Twojego. To całkowicie zrozumiałe. Uznałam Cię za
snowflake bo odebrałam Cię tak, że nie chcesz spoglądać na facetów, którzy mieli by mniej niż Ty, ale jak widać on nie musiałby być na dokładnie takim samym poziomie pod względem finansów, a po prostu, żeby też było go stać na to, na co Ty możesz sobie pozwolić. Stąd taka moja być może za ostra opinia o Tobie.
Też uważam, że powinnaś celować w starszych od siebie i robiących w życiu to samo co Ty. Będzie wspólny mianownik.
Cytat:
Napisane przez fit_wisienka Pokaż wiadomość
Wypraszam sobie, nie jestem typową "influencerką". Co prawda czasami reklamuję suplementy lub ubrania sportowe, ale nie jest to mój główny sposób zarabiania na życie i nie trzaskam górnolotnych opisów pod zdjęciem i w sumie nie chciałabym, żeby ktoś mnie tak na socialach odbierał. Koncentruje się na diecie, treningach i sukcesach podopiecznych
Ja nigdzie nie wspomniałam, że jesteś jakąkolwiek influencerką czy nawet taką atencyjną jakkolwiek to nazwać, tylko napisałam, że nią nie jesteś. No bo jasne jak widać, jesteś w social media dostępna i na pewno dość sporo aktywna (instagram też w dużej mierze służy zarabianiu pieniędzy na przykład na swojej marce, na sobie, na tym co się promuje etc.) i dbasz o kontakt z Twoimi podopiecznymi/klientami czy followersami, żeby byli na bieżąco.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-04-19 o 22:47
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 20:38   #52
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 04:04
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 22:05   #53
Niesforna_Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 24
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Najgorsze, co można w tej sytuacji radzić, to usilne przekonywanie Autorki, że powinna zwracać uwagę na kogoś, kogo postrzega jako ewidentnie "nie ze swojej półki". Nic dziwnego, że dziewczyna w takiej sytuacji zaczyna się bronić, co może brzmieć jak zadzieranie nosa.


Tym niemniej, Fit_Wisienko, myślę, że Twoje podejście do budowania relacji jest nieco niedojrzałe (to normalne, skoro jesteś młoda i nie masz jeszcze zbyt wielu doświadczeń) i bazuje na pewnych wyobrażeniach, które z biegiem czasu i z wraz z kolejnymi relacjami będziesz weryfikować. Na razie masz pewne wyobrażenie o tym,jak chciałabyś żyć i jaki mężczyzna "pasowałby" do Twoich planów - natomiast jeszcze niewiele wiesz o budowaniu relacji.


Myślę, że nie powinnaś się śpieszyć, w wieku 23 lat, co prawda, niektóre dziewczyny mają już kilka związków za sobą, ale bardzo wiele nie ma jeszcze żadnych doświadczeń i to też nie jest jakieś nienormalne. Tak naprawdę trudno po tym opisie wywnioskować, czy problem może być w Tobie, co mi przychodzi do głowy (ale to do rozważenia, jako hipotezy, nie wiem czy tak jest):


- być może jesteś przez wiele osób odbierana nieco inaczej niż byś chciała, niekoniecznie zgodnie z prawdą, np. przez pryzmat stereotypów o różnego rodzaju influencerkach, fitneskach itp. lub jako osoba zdystansowana, niekontaktowa czy wręcz zadzierająca nosa;
- być może masz hermetyczne grono znajomych, a nawet jeśli często poznajesz nowe osoby, to brakuje po prostu okazji, możliwości i wykonania jakiegoś kroku w kierunku przeniesienia ich na wyższy poziom;
- być może jesteś postrzegana jako osoba bardzo skupiona na swojej pasji, z którą trudno nawiązać bliższą relację;
- Twój styl życia dla wielu będzie wielkim atutem, ale oczywiście nie dla każdego, niektórych może odstraszać - to samo może dotyczyć Twojej sportowej sylwetki i ogólnie wyglądu;


- masz swój styl życia, jesteś skoncentrowana na pracy i na pasji - być może niektórzy po prostu odbierają to tak, że trudno byłoby Ci znaleźć dla nich miejsce w życiu.


- w Twoim wieku bardzo wielu chłopaków, tych "na poziomie" skoncentrowanych jest na życiu akademickim i otaczają się studentkami, to jest ich grono znajomych. Z drugiej strony spośród osób, które nie poszły na studia i np. po technikum pracują fizycznie, wielu możesz postrzegać jako mało ambitnych (?).



W każdym razie, to jedynie moje dywagacje do rozważenia, nie chcę Cię oceniać nie znając, szczerze Ci życzę żebyś w swoim czasie znalazła kogoś wartościowego, kto będzie Cię kochał i wspierał. Z mojego doświadczenia wynika, że warto kierować się wspólnymi zainteresowaniami. Na portalach randkowych tak jest, większość profili to desperaci, osoby niepoważne lub szukające wyłącznie seksu - trzeba się na to nastawić i szybko odsiewać. Odradzam Ci nawiązywanie relacji z kimś kto np. szuka tylko seksu licząc, że się zmieni. To bardzo naiwna wiara i może skończyć poranieniem się.
Niesforna_Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 13:11   #54
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Dobrawa Jadwiga a te koleżanki sie chwalily ze faceci do nich pisza? Czy raczej tylko obserwują i lajkuja ich zdjęcia?
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 20:12   #55
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

W wieku 23lat znaczna część ludzi już się sama utrzymuje bez problemów, przewalają pieniądze z wypłat z pierwszej stałej pracy, ew. odkładają na wkład własny. Ty szukasz przystojnego, ogarniętego faceta z zamożnej rodziny (inni bez pomocy rodziców w tym wieku raczej nie mają własnych mieszkań). Trochę jednak zgadzam się z dziewczynami, że szukasz księcia. A praca + chodzenie na siłkę + mieszkanie w kredycie od rodziców to jednak mało na poziom księżniczki . Oczywiście możesz mieć wymagania jakie zechcesz i nie warto się wiązać z kimś kto nam nie odpowiada.

Zgadzam się również z tym, że twoja ocena samej siebie chyba jest wyższa niż wskazuje na to rzeczywistość. Może też to po prostu źle odebrałam. Sory za pytanie wprost, ale ile konkretnie zarabiasz? Cały czas piszesz, że jesteś sporo ponad rówieśnikami i bardziej ogarnięta, stąd bardzo mnie to ciekawi.
3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 21:27   #56
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88652928]Dokładnie. Do tego mam jeszcze wrażenie, że u nas i tak jest bardzo mało atrakcyjnych mężczyzn. Więc sprawa komplikuje się jeszcze bardziej [/QUOTE]
Niech zgadnę – za to takich kobiet jest wiele. No to przykro mi, ale masz błędne wrażenie.

***
Autorko, fajnie, że ci się powodzi, ale twoja branża to kompletnie nie moja bajka, a twoje sukcesy ani trochę mi nie imponują. Zarobki partnerki w kontekście atrakcyjności są dla mnie sprawą drugorzędną, no chyba że zarabia naukowo lub w branży, która wymaga dużego wkładu intelektualnego – wtedy rzeczywiście mogą stać się dużym atutem, ale ani trochę pod materialnym kątem. Tekst o wstydliwych mężczyznach, którzy boją się twojej atrakcyjności, to myślenie życzeniowe. Mam paru znajomych, którzy w moim wieku (również 23 lata) zarabiają bardzo dobre pieniądze, więc spotkanie chłopaka na podobnym czy nawet wyższym poziomie finansowym od ciebie nie jest bynajmniej niemożliwe i możesz próbować wciąż szukać tylko wśród takich. Niemniej nie licz, że to oni będą wykazywać większą inicjatywę.

Ale przede wszystkim zejdź na ziemię, bo wcale nie wszyscy rówieśnicy muszą cię postrzegać za interesującą kandydatkę na partnerkę i musisz to zaakceptować.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 22:24   #57
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Autorko, jesli faktycznie oniesmielasz facetow (co jest bardzo mozliwe), to moze sprobuj odczarowac swoj wizerunek?

Szeroko sie usmiechaj, badz swobodna, interesuj sie, zagaduj. Poruszaj jakies proste przyziemne tematy. Tzn. chodzi o to, bys pokazala sie z tej „zwyczajnej” strony, ze nawet jesli sporo osiagnelas, to jestes normalna dziewczyna, z normalnym zyciem. W rozmowach wiecej pytaj, sluchaj z ciekawoscia, takie zainteresowanie sugeruje, ze rozmowca nie jest „gorszy”, tylko ciekawy/inspirujacy. Pokaz, ze latwo do Ciebie zagadac i nawiazac jakas relacje.

Jesli powyzsze juz robisz, to nie wiem, moze jakis skromniejszy wyglad (nie wiem jak sie ubierasz, czy trampki czy wysokie szpilki), czesciej sama rob pierwszy krok, wplataj w rozmowe sugestie, ze nikogo nie masz / czy np. „fajnie byloby pojsc z kims na spacer, ale nie masz z kim”.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 23:38   #58
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Niby są rutja 2 strony komentarzy, tak pokazuje a ja wejde na druga stronę to jest pusta i nie ma komentarzy...nie rozumiem tego 🤷🏻☠♀
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 23:45   #59
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 04:04
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 00:06   #60
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Poznanie atrakcyjnego faceta - co robię źle

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Niech zgadnę – za to takich kobiet jest wiele. No to przykro mi, ale masz błędne wrażenie.

***
Autorko, fajnie, że ci się powodzi, ale twoja branża to kompletnie nie moja bajka, a twoje sukcesy ani trochę mi nie imponują. Zarobki partnerki w kontekście atrakcyjności są dla mnie sprawą drugorzędną, no chyba że zarabia naukowo lub w branży, która wymaga dużego wkładu intelektualnego – wtedy rzeczywiście mogą stać się dużym atutem, ale ani trochę pod materialnym kątem. Tekst o wstydliwych mężczyznach, którzy boją się twojej atrakcyjności, to myślenie życzeniowe. Mam paru znajomych, którzy w moim wieku (również 23 lata) zarabiają bardzo dobre pieniądze, więc spotkanie chłopaka na podobnym czy nawet wyższym poziomie finansowym od ciebie nie jest bynajmniej niemożliwe i możesz próbować wciąż szukać tylko wśród takich. Niemniej nie licz, że to oni będą wykazywać większą inicjatywę.

Ale przede wszystkim zejdź na ziemię, bo wcale nie wszyscy rówieśnicy muszą cię postrzegać za interesującą kandydatkę na partnerkę i musisz to zaakceptować.
W punkt. Nie znam szczerze mówiąc faceta który nie jest zakompleksiony który nie startowałby do fajnej laski bo się boi, bo za wysokie progi. Raczej częściej byłem świadkiem sytuacji gdzie gość niewiele sobą reprezentujący uderzał do bardzo atrakcyjnej dziewczyny. Bo dlaczego nie.

Może jesteś po prostu nudna? Nie zrozum mnie źle, sam jestem kulturystą ale nie gadam o żarciu i treningach, chyba, że ktoś zapyta. Bo to nudne, nawet dla mnie. Są o wiele ciekawsze tematy.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-30 16:19:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.