Bisexualizm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 13:50   #1
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia

Bisexualizm


Biseksualizm oznacza seksualny lub emocjonalny pociąg lub zachowania w stosunku do osób więcej niż jednej płci.


Do osób z wyżej wymienioną orientacją. I nie tylko!

Co o tym myślicie, jaki macie do takich osób stosunek.

Wsydzicie się swojej orientacji? Kiedy to odkryliście?

Bi łączmy się.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:09   #2
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Bisexualizm

Nie ma tu takich osób?
No nie wierze
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:21   #3
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Bisexualizm

up up!


Nikt odważny?
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 02:51   #4
Velvet Vamp
Raczkowanie
 
Avatar Velvet Vamp
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ny
Wiadomości: 35
Dot.: Bisexualizm

Mam bisexualna najlepsza przyjaciolke i naprawde dziewczyna wiedzie ze tak to nazwe zaj**iste zycie. Serio zebym czula jakikolwiek pociag do tej samej plci to nie ukrywalabym sie. Come on, to nie tak ze bisexualizm odrazu oznaczy seks z kobieta. To sa uczucia, zrozumienie i wogole cos czego zaden facet nie jest wstanie kobiecie zaoferowac. Moja przyjaciolka miala chlopakow i miala dziewczyne, z ktora w sumie nie dawno sie rozstala ale jak patrzylam na to co pomiedzy nimi bylo to uuugh az nie moglam sie nadziwic jak wiele uczuc ukrywaja kobiety przed mezczyznami a odkrywaja przed kobieta. Coz jest jednak jedna wada, rozstania sa o wiele bardziej bolesne bo jak wiadomo kobiety zawsze je bardziej przezywaja ale chociaz jest ta swiadomosc ze komus zalezalo naprawde. A ty co myslisz??
__________________
Watching you walk out of my life hasn't made me bitter or cynical about love, but rather, it has shown me that if I wanted so badly to be with the wrong person, how beautiful it will be when the right one comes along.
Velvet Vamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:01   #5
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Bisexualizm

Cytat:
Napisane przez Velvet Vamp Pokaż wiadomość
Mam bisexualna najlepsza przyjaciolke i naprawde dziewczyna wiedzie ze tak to nazwe zaj**iste zycie. Serio zebym czula jakikolwiek pociag do tej samej plci to nie ukrywalabym sie. Come on, to nie tak ze bisexualizm odrazu oznaczy seks z kobieta. To sa uczucia, zrozumienie i wogole cos czego zaden facet nie jest wstanie kobiecie zaoferowac. Moja przyjaciolka miala chlopakow i miala dziewczyne, z ktora w sumie nie dawno sie rozstala ale jak patrzylam na to co pomiedzy nimi bylo to uuugh az nie moglam sie nadziwic jak wiele uczuc ukrywaja kobiety przed mezczyznami a odkrywaja przed kobieta. Coz jest jednak jedna wada, rozstania sa o wiele bardziej bolesne bo jak wiadomo kobiety zawsze je bardziej przezywaja ale chociaz jest ta swiadomosc ze komus zalezalo naprawde. A ty co myslisz??

Ja mam 19 latek a odkryłam w sobie swój pociąg do kobiet już w sumie dawno... w gimnazjum? Tzn. lubiłam oglądać kobiety, mysleć o ich ciele i w ogóle ale jakoś się tym nie przejmowałam, myślałam, że z czasem minie. Ale nasilało się to z czasem i już się z tym pogodziłam.
W sumie to nie wstydzę się swojej orientacji, nawet się z niej ciesze, a nawet mogę powiedzieć że jestem dumną BI. I nie obchodzi mnie zdanie innych.
Jestem z chłopakiem 1,5 roku, dowiedział się o tym po jakimś roku... Co prawda co jakiś czas dawałam mu to do zrozumienia, ale okazało się, że myślał, że robię sobie poprostu żarty.
Bałam mu się to powiedzieć, bo wiem że mój tż jest bardzo nastawiony "anty" do lezbijek, geji i bisexualistów. Jego zdaniem jest to choroba psychiczna... Ciężko było mu się z tym pogodzić... na początku wstydził się mnie... Nie chciał, zeby ktoś z jego znajomych o tym wiedział.
Po dowiedzeniu się minęło już sporo czasu. Chłopak pogodził się już z tą myślą, jego znajomi już wiedzą o tym.


Kiedyś byłam zakochana w pewnej dziewczynie...
Wariowałam za nia poprostu! Ale ona nie chciała trwałych związków, ale byłyśmy ze sobą. Trwało to nie długo.

Mam chłopaka i kocham go na zabój
Ale na piękne kobiety i tak kocham patrzeć i tak już zostanie.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:48   #6
Velvet Vamp
Raczkowanie
 
Avatar Velvet Vamp
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ny
Wiadomości: 35
Dot.: Bisexualizm

Ohhh z tym pociagiem do kobiet w tylu ogladanie ich i itp to chyba tez to mam, bo lubie a wrecz kocham ogladac zdjecia dziewczyn, znajomych czy nie. Oceniac je i wogole nie znajduje w sobie zazdrosci ze np maja piekna figure czy cos innego. Wrecz przeciwnie, podziwiam i pochwalam Mowisz ze masz chlopaka, ohh wiesz nie dziwie sie ze bylo mu ciezko skoro musi walczyc z tak silna plcia jak kobiety ))) Poza tym jesli nie masz nic przeciwko to chcialabym sie dowiedziec wiecej o twoim zwiazku z ta dziewczyna, bo opowiedzialam o twoim watku mojej przyjaciolce i bardzo sie zainteresowala Mysle ze jestes bardzo odwazna zeby otwarcie pokazywac swoj bisexualizm w Polsce, bo z tego co pamietam nie jest tam az tak to pozytywnie odbieranie jak tutaj u mnie. W kazdym badz razie podziwiam cie za to A co by twoj chlopak powiedzial gdybys chciala sie teraz spotykac tez z dziewczyna ??
__________________
Watching you walk out of my life hasn't made me bitter or cynical about love, but rather, it has shown me that if I wanted so badly to be with the wrong person, how beautiful it will be when the right one comes along.
Velvet Vamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:54   #7
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Bisexualizm

Cytat:
Napisane przez Velvet Vamp Pokaż wiadomość
Ohhh z tym pociagiem do kobiet w tylu ogladanie ich i itp to chyba tez to mam, bo lubie a wrecz kocham ogladac zdjecia dziewczyn, znajomych czy nie. Oceniac je i wogole nie znajduje w sobie zazdrosci ze np maja piekna figure czy cos innego. Wrecz przeciwnie, podziwiam i pochwalam Mowisz ze masz chlopaka, ohh wiesz nie dziwie sie ze bylo mu ciezko skoro musi walczyc z tak silna plcia jak kobiety ))) Poza tym jesli nie masz nic przeciwko to chcialabym sie dowiedziec wiecej o twoim zwiazku z ta dziewczyna, bo opowiedzialam o twoim watku mojej przyjaciolce i bardzo sie zainteresowala Mysle ze jestes bardzo odwazna zeby otwarcie pokazywac swoj bisexualizm w Polsce, bo z tego co pamietam nie jest tam az tak to pozytywnie odbieranie jak tutaj u mnie. W kazdym badz razie podziwiam cie za to A co by twoj chlopak powiedzial gdybys chciala sie teraz spotykac tez z dziewczyna ??
Hm, myślę, ze jeżeli bym teraz powiedziała dla swojego chłopaka, że chcę się spotkać z dziewczyną której by nie znał, to napewno by miał jakieś "ale".
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.


Edytowane przez a_njunia
Czas edycji: 2008-03-28 o 19:19
a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 12:21   #8
czolgistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Bisexualizm

a gdzie się bawia BI?
__________________
Niech nikt nikogo nie broni, nikogo nie karze...
czolgistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.