Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-30, 01:22   #1
TooBrooke4Vuitton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1

Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.


Hej, jestem tu nowa w tym wątku ( po jakims dłuższym czasie wróciłam na dwa portale T. Oraz S. I rzeczywiscie znaleźć tam kogoś "normalnego" to cud , szczescie lub odpowiednia determinacja. Czy tylko mnie mecza takie jałowe gadki z ludźmi? Gdyby nie to ze nie poznaje nowych osob dalabym sobie spokój. Warto w to inwestować czas i energie?
TooBrooke4Vuitton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:12   #2
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez TooBrooke4Vuitton Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa w tym wątku ( po jakims dłuższym czasie wróciłam na dwa portale T. Oraz S.
Tinder i Sympatia? xD
Cytat:
Napisane przez TooBrooke4Vuitton Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie mecza takie jałowe gadki z ludźmi?
Tak, tylko Ciebie, jesteś tak wyjątkowa, że Ciebie męczą, a cała reszta ludzkości czerpie z jałowych gadek wielką rozkosz
Cytat:
Napisane przez TooBrooke4Vuitton Pokaż wiadomość
Warto w to inwestować czas i energie?
Moim zdaniem warto jeśli jest się albo kobietą, albo bardzo atrakcyjnym mężczyzną, tak zwanym chadem.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:34   #3
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto jeśli jest się albo kobietą, albo bardzo atrakcyjnym mężczyzną, tak zwanym chadem.
Wez juz przestan
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 10:52   #4
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wez juz przestan
No ale patrz, nierówność "lajków" na Tinderze na korzyść atrakcyjnych osób jest większa nawet niż nierówność dochodów w USA


https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-04-30 o 11:02
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:11   #5
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
No ale patrz, nierówność "lajków" na Tinderze na korzyść atrakcyjnych osób jest większa nawet niż nierówność dochodów w USA


https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a


smutne, że lajki na tinderze tak potrafią wpływać na człowieka
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:12   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
smutne, że lajki na tinderze tak potrafią wpływać na człowieka
Smutne, ze bycie chadem jest zyciowym marzeniem niektorych facetow
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 11:17   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Przynajmniej mają winowajcę, dlaczego nie bzykają.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 11:18   #8
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Samotny, ale Ty męczybuła jesteś. Podtrzymuję zdanie, że nawet jeśli byłbyś 11/9 to z takim charakterem nie zagrzałbyś długo miejsca obok jakiejkolwiek duperki.

Ja wróciłam na tindera jakoś na początku marca, i tym razem jakoś wypaliło, jestem obecnie w związku i nie, nie jest to chad, jest to przekochany i przecudowny facet. Szczupły i z długimi, ciemnymi włosami 😍 więc jest jeszcze nadzieja na normalnych facetów na tych portalach.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 12:20   #9
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
jest jeszcze nadzieja na normalnych facetów na tych portalach.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 12:40   #10
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Zobaczcie sobie kiedyś, jak Tinder wygląda z perspektywy mężczyzny, który nie jest chadem. Oglądacie go z damskiej perspektywy i macie pary, których np. ja (i faceci na podobnym poziomie atrakcyjności) nie mają



Dane prezentują się tak (objaśnienie w już linkowanym tekście https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a ), nawet kobiety z 10. percentyla "lajkują" mężczyzn z 60. percentyla
https://cdn-images-1.medium.com/max/...XZuk6MMUw.jpeg


Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Samotny, ale Ty męczybuła jesteś. Podtrzymuję zdanie, że nawet jeśli byłbyś 11/9 to z takim charakterem nie zagrzałbyś długo miejsca obok jakiejkolwiek duperki.
Gdybym był atrakcyjny, to nie miałbym na co narzekać xD. Tak to działa, nie na odwrót.


Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Przynajmniej mają winowajcę, dlaczego nie bzykają.
xD

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-04-30 o 12:46
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:18   #11
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zobaczcie sobie kiedyś, jak Tinder wygląda z perspektywy mężczyzny, który nie jest chadem. Oglądacie go z damskiej perspektywy i macie pary, których np. ja (i faceci na podobnym poziomie atrakcyjności) nie mają



Dane prezentują się tak (objaśnienie w już linkowanym tekście https://medium.com/@worstonlinedater...r-2ddf370a6e9a ), nawet kobiety z 10. percentyla "lajkują" mężczyzn z 60. percentyla
https://cdn-images-1.medium.com/max/...XZuk6MMUw.jpeg



Gdybym był atrakcyjny, to nie miałbym na co narzekać xD. Tak to działa, nie na odwrót.



xD
Powtórzę się po raz n-ty.
Jestem brzydalem, ocenionym obiektywnie na słabe 3/10.
Byłem długo na tinderze i nigdy nie miałem jakiegoś wielkiego problemu by sobie znaleźć na określony weekend jakaś dziewczyne do łóżka. Oczywiście jeśli tylko miałem ochotę i dana panna podchodziła mi pod gust.

Dlatego Twoje wykopkowe dane idzie rozbić o kant dupska.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 13:22   #12
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Powtórzę się po raz n-ty.
Jestem brzydalem, ocenionym obiektywnie na słabe 3/10.
Byłem długo na tinderze i nigdy nie miałem jakiegoś wielkiego problemu by sobie znaleźć na określony weekend jakaś dziewczyne do łóżka. Oczywiście jeśli tylko miałem ochotę i dana panna podchodziła mi pod gust.

Dlatego Twoje wykopkowe dane idzie rozbić o kant dupska.
Te dane nie są z Wykopu. Nie rozumiem, dlaczego bardziej mam wierzyć Wizażaninowi próbującemu przekonać o byciu jedynym facetem posiadającym ogromne powodzenie pomimo bycia brzydkim. xD
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:24   #13
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

edan84, skoro nie masz ani wyglądu, ani charakteru, ani gadanego, to imho jedyną rzeczą, która się tym kobietom w Tobie podoba, są Twoje pieniądze. Skoro nie masz w sobie niczego, co przyciąga kobiety, co ciężko cokolwiek tutaj koledze radzić.


samotny_t, gdybyś był atrakcyjny, to z taką osobowością narzekałbyś na coś innego.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:31   #14
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
edan84, skoro nie masz ani wyglądu, ani charakteru, ani gadanego, to imho jedyną rzeczą, która się tym kobietom w Tobie podoba, są Twoje pieniądze. Skoro nie masz w sobie niczego, co przyciąga kobiety, co ciężko cokolwiek tutaj koledze radzić.


samotny_t, gdybyś był atrakcyjny, to z taką osobowością narzekałbyś na coś innego.
Nawet pieniędzy nie mam, tylko parę kredytów
Zatem bez wyglądu, bez charakteru, bez gadanego i bez pieniędzy żadną sztuką jest wyrwać do łóżka dziewczynę.
To że samotny sobie nie radzi może zatem wynikać jeszcze z czego innego. Może dziewczyny nie lubią wykopków?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:34   #15
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zatem bez wyglądu, bez charakteru, bez gadanego i bez pieniędzy żadną sztuką jest wyrwać do łóżka dziewczynę.
Jeszcze pytanie jaką dziewczynę, może to jest ten brakujący element układanki xD Ewentualnie może Ty na Roksę wchodzisz, a wydaje Ci się, że wyrwaleś na Tinderze Trzecie rozwiązanie to oczywiście, że piszesz o swoich urojeniach, nie rzeczywistości.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
To że samotny sobie nie radzi może zatem wynikać jeszcze z czego innego. Może dziewczyny nie lubią wykopków?
Nawet gdyby nie lubiły, to tego nie wiedzą, więc nie wypisuj bzdur.

Edytowane przez samotny_t
Czas edycji: 2019-04-30 o 13:39
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:40   #16
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

edan84, dziewczyny z Roksy się nie liczą.
A na poważnie: nie jestem jedyną osobą, która uważa, że opisujesz na forum życie, jakie chciałbyś prowadzić, a którego w rzeczywistości nie masz. Już sobie wyobrażam wianuszek kobiet o urodzie modelek, które przepychają się w kolejce do brzydkich, biednych, nudnych facetów o osobowości ujmującej jak łopata zatknięta w kupie gnoju.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:41   #17
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
A na poważnie: nie jestem jedyną osobą, która uważa, że opisujesz na forum życie, jakie chciałbyś prowadzić, a którego w rzeczywistości nie masz. Już sobie wyobrażam wianuszek kobiet o urodzie modelek, które przepychają się w kolejce do brzydkich, biednych, nudnych facetów o osobowości ujmującej jak łopata zatknięta w kupie gnoju.
Druga osoba, która tak uważa, się zgłasza.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:44   #18
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie jaką dziewczynę, może to jest ten brakujący element układanki xD
Zwykle to było tak ok 7-8/10.
Ostatnia 9/10, ale miała coś nie tak z głową jak się okazało.

Mi tam wszystko jedno było czy dziewczyna była zajęta czy nie. Zreszta z doswiadczenia wiem, ze najbardziej namiętne były starsze niż ja mężatki. Ty pewnie takie z kolei na starcie odrzucasz.
Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Nawet gdyby nie lubiły, to tego nie wiedzą, więc nie wypisuj bzdur.
Czlowiek może wyjść z wykopu, ale wykop z człowieka nigdy.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Nigdy nie korzystałem z Roksy. Ani z żadnej innej formy płatnej miłości. Niestety, z takimi pytaniami to nie do mnie.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:45   #19
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zwykle to było tak ok 7-8/10.
Ostatnia 9/10, ale miała coś nie tak z głową jak się okazało.
xD
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 13:46   #20
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nazbyt przeceniacie moją fantazję. Ale dziękuję, ze macie tak wysokie mniemanie o moich możliwościach przedstawiania świata urojonego
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:48   #21
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Błagam, nie kompromitujcie się. Teksty typu yyy nawet gdybyś był 10/10 to coś tam - można włożyć między bajki. Naprawdę nie wiem, jak po takiej ilości eksperymentów, można pisać takie rzeczy. Nikt nie zabrania kobietom seksu z chadami, ale proszę, nie zaklinajcie rzeczywistości. Facetom z topu wybacza się gorsze rzeczy niż narzekanie.



Kobiety, jak tylko mogą, próbują zaprzeczyć, że lubią chadów. A już najzabawniejszy jest głupkowaty argument w stylu yyy ale to tylko lajki, poza tym tinder to co innego - tak jakby tinder był alternatywnym światem, a w tym prawdziwym chad cierpiałby męczarnie.



Kolejnym durnym tekstem jest yyy no ale faceci też nie zwracają uwagi na brzydkie. Fajnie, tylko, że u kobiety zazwyczaj wystarczy, że jest szczupła i zadbana. Zazwyczaj taka uchodzi za atrakcyjną. Mężczyzna musi mieć już szczęście jeżeli chodzi o geny. Reasumując, kobieta musi się mocno postarać, by w młodym wieku być nieatrakcyjną (tutaj apel do grubych). No a facet musi być w TOP 10 %.



Następnym niedorzecznym wymysłem jest, że noo ale znam wielu zwykłych facetów, którzy nie mogą się odpędzić od kobiet, mój misio zawsze miał branie - otóż nie, prawdopodobnie nie miał. Taki facet zagaduje do stu kobiet, gdzie jedna się zgodzi. On nie opowie o tych 99 które go nie chciały przecież.



Kobiety mówią - yyy no ale chyba wystarczy ci znaleźć tę jedyną, do tego nie trzeba być chadem. No fajnie, ale im więcej kobiet jest tobą zainteresowanych, tym łatwiej wybrać tę która odpowiada. Gdy to grono się zawęża, niestety, ta jedyna, staje się tą jedyną, która w ogóle była zainteresowana. To złe i prowokuje zaniżanie wymagań i przymykanie oka na różne rzeczy, na które normalnie byśmy nie przymknęli.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:49   #22
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
xD
Dokładnie. Dlaczego niby miałbym zmyślać na koncie, z którego w żaden sposób nikt (poza Paulą) nie jest stanie dowiedzieć się kim jestem
Bez sensu. Szkoda czasu.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:50   #23
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Błagam, nie kompromitujcie się. Teksty typu yyy nawet gdybyś był 10/10 to coś tam - można włożyć między bajki. Naprawdę nie wiem, jak po takiej ilości eksperymentów, można pisać takie rzeczy. Nikt nie zabrania kobietom seksu z chadami, ale proszę, nie zaklinajcie rzeczywistości. Facetom z topu wybacza się gorsze rzeczy niż narzekanie.



Kobiety, jak tylko mogą, próbują zaprzeczyć, że lubią chadów. A już najzabawniejszy jest głupkowaty argument w stylu yyy ale to tylko lajki, poza tym tinder to co innego - tak jakby tinder był alternatywnym światem, a w tym prawdziwym chad cierpiałby męczarnie.



Kolejnym durnym tekstem jest yyy no ale faceci też nie zwracają uwagi na brzydkie. Fajnie, tylko, że u kobiety zazwyczaj wystarczy, że jest szczupła i zadbana. Zazwyczaj taka uchodzi za atrakcyjną. Mężczyzna musi mieć już szczęście jeżeli chodzi o geny. Reasumując, kobieta musi się mocno postarać, by w młodym wieku być nieatrakcyjną (tutaj apel do grubych). No a facet musi być w TOP 10 %.



Następnym niedorzecznym wymysłem jest, że noo ale znam wielu zwykłych facetów, którzy nie mogą się odpędzić od kobiet, mój misio zawsze miał branie - otóż nie, prawdopodobnie nie miał. Taki facet zagaduje do stu kobiet, gdzie jedna się zgodzi. On nie opowie o tych 99 które go nie chciały przecież.



Kobiety mówią - yyy no ale chyba wystarczy ci znaleźć tę jedyną, do tego nie trzeba być chadem. No fajnie, ale im więcej kobiet jest tobą zainteresowanych, tym łatwiej wybrać tę która odpowiada. Gdy to grono się zawęża, niestety, ta jedyna, staje się tą jedyną, która w ogóle była zainteresowana. To złe i prowokuje zaniżanie wymagań i przymykanie oka na różne rzeczy, na które normalnie byśmy nie przymknęli.
Krewet, piękna wypowiedź, zgadzam się z każdym zdaniem, dzięki za dobre podsumowanie. Przy czym nie zawsze zgadzam się ze wszystkim, co piszesz, ale tutaj pozamiatane.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:54   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Krewet, piękna wypowiedź, zgadzam się z każdym zdaniem, dzięki za dobre podsumowanie. Przy czym nie zawsze zgadzam się ze wszystkim, co piszesz, ale tutaj pozamiatane.
Nie ma to jak mieć bratnia dusze która poklepie i powie:
„Ja tez nie rucham, kobiety to dziwki”.
Spoko, tylko to nadal nie problem kobiet.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:55   #25
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
„kobiety to dziwki”.
Ani on tak nie napisał, ani ja tak nie uważam.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:56   #26
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

WTF edan a skąd te dziwki wziąłeś? W sumie jest możliwe, że nie istniejesz w rzeczywistości bo interpretujesz jak kobieta tego typu wpisy


Samotny POZDRAWIAM
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 13:58   #27
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
W sumie jest możliwe, że nie istniejesz w rzeczywistości bo interpretujesz jak kobieta tego typu wpisy
Przejrzałeś mnie. Nie istnieję.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 14:09   #28
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Nie wiem, czemu mi się to jeszcze chce pisać po raz setny ale napisze.
Większość facetów owszem, do seksu nie przebiera i pewnie większość kobiet może być dla was do tego atrakcyjna. Szkoda, że do związku juz szukacie modelki, chady z was czy nie chady. Latacie za takimi a potem płacz, że takie wybiera tylko atrakcyjnych - no raczej, bo modeleczki to już w ogóle moga sobie przebierać i przebierają.
Śmieszy mnie wasza hipokryzja, bo sami chcecie mieć najatrakcyjniejsza możliwe partnerkę.
Mnie jako kobiecie zdarzało się zakochiwac w zwykłych facetach, niskich (takich akurat wole ale typowy kanon to nie jest), chudych, niezbyt dobrze ubranych no ale byłam odrzucana. (Z typowymi przystojniakami nawet nie miałam do czynienia poza jednym dziwnym przypadkiem) Jestem pewna, że gdybym była 10/10 to ci lataliby za mną z jezorem no ale cóż, nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 14:13   #29
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Celestine, postrzegasz ten problem ze złej perspektywy. Na palcach jednej ręki wymieniasz facetów, którzy cię odrzucili. Ilu odrzuciłaś ty? Ilu byś odrzuciła, gdyby do ciebie podeszli? Proporcje są oczywiste.


Owszem, zgadzam się, że mężczyźni zaniżają wymagania gdy chodzi o seks, a do związku zawyżają. Nie zmienia to faktu, że kobiecie potrzeba dużo mniej, by być uznaną za atrakcyjną. Albo inaczej - nie potrzebuje tyle szczęścia. I nie chodzi o atrakcyjną tylko do łóżka.


Oczywiście, każdy chce mieć najlepszego partnera. Czy ktoś tu pisze inaczej?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 14:17   #30
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Ja wróciłam na tindera jakoś na początku marca, i tym razem jakoś wypaliło, jestem obecnie w związku i nie, nie jest to chad, jest to przekochany i przecudowny facet. Szczupły i z długimi, ciemnymi włosami 😍 więc jest jeszcze nadzieja na normalnych facetów na tych portalach.
Milo slyszec, ze komus sie powodzi. Gratulacje.
Planuje wrocic do randkowania za kilka miesiecy, zobaczymy co z tego wyniknie.

Wielka mi rewelacja, ze dziewczyny chca sie umawiac z przystojnymi facetami. No raczej. Ze ktorejs kiedys sie podobal niski albo brzydki tez niczemu nie dowodzi, czasem sie spodoba obiektywnie nieatrakcyjny, a zawsze atrakcyjny. Na wizazu w innych watkach modele i aktorzy (ktorzy tez musza byc przystojni) sa okreslani jako fuj, paskudni i w ogole kijem by nie dotknely, ale w rzeczywistosci jakos nie chce mi sie wierzyc, ze taki gosciu dostalby kosza z miejsca jakby zaczepil ktoras na ulicy czy w pubie.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.