Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-27, 13:56   #1
rei hino
Przyczajenie
 
Avatar rei hino
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: RUGBY-Anglia
Wiadomości: 10
GG do rei hino Wyślij wiadomość przez Yahoo do rei hino
Talking

Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!


Potrzebuję porady!Od kiedy mam zacząć stosować kremy do twarzy:na dzień, na noc, pod oczy, przeciwzmarcszczkowy,nawi lżający, wygładzający..jest ich całe mnóstwo a ja jestem jedna..biedna..niewiedząc a 23latka.no właśnie mam 23 lata, cerę prawdopodobnie mieszaną i baardzo wrażliwą z prawdopodobieństwem do alergii skórnych(proszę wybaczyć ale nie znam profesjonalnych określń na stan czy też wygląd mojej skóry)Moje koleżanki stosują różne kremidła ale ja wolę nie próbować tego co każda z nich używa bo nie chce wyglądać jak muchomor
__________________
PROZAC
rei hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:07   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

zacznij stosować kremy wtedy, kiedy tego potrzebujesz. jeśli Twoja skóra jest świetnie nawilżona i nie masz żadnych problemów skórnych, to możesz nie stosować wcale. kremy nawilżające można stosować niezależnie od wieku, kremy z filtrami również. te ostatnie opóźniają fotostarzenie skóry.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:35   #3
rei hino
Przyczajenie
 
Avatar rei hino
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: RUGBY-Anglia
Wiadomości: 10
GG do rei hino Wyślij wiadomość przez Yahoo do rei hino
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

ODP>do Justa.Zauważyłam że skóra nie jest taka jędrna i świeża no i koło oczy są jakby zmarszczki!!??więc co powinnam zrobić lub czego użyć a może iść do kosmetyczki żeby coś doradziła!proszę odp.
__________________
PROZAC
rei hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:39   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

szczesciara 23 lata i kremu nie musi zywac!!! Tylko pozazdroscic ja mam za to cere jak wior, do tego strasznie latwo wszystko mnie uczula, wiec nie dosc, ze krem musze uzywac ze 3 razy dziennie (zeby moja skora nie byla 2 rozmary za mala na twarz ) to na dodatek zawsze kupie z 10 kremow zanim znajde ten, na ktory nie mam uczulenia marnotrawstwo straszne, na szczescie mama nie ma na nic alergii (skora jak u nosorozca) i wsyzstko po mnie cierpliwie zuzywa

Mysle ze jesli nie nie czujesz potrzeby uzywania mazidel, tzn twoja twarz nie jest sciagnieta, nie luszczy sie, nie ma suchych plackow to nie musisz uzywac! Zawsze zdrowiej nie ladowac na siebie codziennie tony chemikaliow a jesli jednak chcialabys czegos pouzywac to polecam kremy Iwostin - polska firma, kremy naprawde smiesznie tanie (ponizej 40 zl) a nawet ja nie mam na nie uczulenia mialam juz duzo drogich, aptecznych firm (la roche posay, vichy, avene) a jednak po wszystkich twarz mnie chociaz przez chwile piekla albo szczypala zaraz po nalozeniu (coprawda nie utrzymywalo sie to dlugo, ale dyskomforty pewien byl) a po Iwostin krem nawilzajacy o przedluzenym dzialaniu (jakos tak sie ten fajny nazywa) moja skorka wcale nie reaguje, wrecz przeciwnie, jest odprezona i swietnie nawilzona
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:47   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Zgodze sie z Justa - krem z filtrem niezaleznie od wieku - wrzuc haslo w wyszukiwarke, zajrzyj do KWC - trzeba sobie dobrac taki, ktory nam najlepeij odpowiada, pros w aptekach o probki.
Dwa razy w tygodniu dorzucilabym piling enzymatyczny.
Na noc, mozesz uzywac kremu ale nie musisz, jesli czujesz, ze buzia nie jest sciagnieta.Sa rozne szkoly - jedni mowia, ze skora sie wtedy sama regeneruje, inni, ze trzeba ja wspomagac.
Osobiscie lubie kosmetyki Dr. Hauschka, La Roche Posay, Garniera, chociaz kremow jako-takich nie uzywam...
Proponuje przegladniecie dzialu KWC z kremami na noc i na dzien (tutaj jestem oredowniczka filtrow przeciwslonecznych, wysokich, stosuje je od kilku lat, krem na noc zwykle tylko w sezonie grzewczym).
Jesli krem na twarz Cie nie podraznia, mozesz zastosowac go pod oczy (wyjatkiem sa kremy z kwasami).
Jedno jest pewne - im mniej tym lepiej, nie musisz zaraz wyprobowywac kazdego nowego mazidla, jakie sie pojawi w perfumerii
Zwroc tez uwage na diete (teraz jest dobry sezon na tanie warzywa, pomidory,papryka, mniam!), czy spozywasz oleje z omega 3 i 6 (zatrzymuja wode w naskorku, uszczelniajac go, buzia staje sie lepeij nawilzona i jedrniejsza) i czy pijesz duzo wody i zielonej herbaty.
Jesli palisz, to bym przerwala na Twoim miejscu - cery palaczek sa niestety szare i zmeczone w konsekwencji nalogu ale to juz osobista sprawa.
Dobrze mi robi , takze na cere bieganie i poranna gimnastyka
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:51   #6
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Cytat:
Napisane przez lalesia
szczesciara 23 lata i kremu nie musi zywac!!! Tylko pozazdroscic
No, ja w tym wieku to juz mialam pare setek tubek i sloiczkow za soba
Teraz, cztery lata pozniej, jestem zwolenniczka minimalizmu kosmetycznego
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 14:58   #7
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
No, ja w tym wieku to juz mialam pare setek tubek i sloiczkow za soba
Teraz, cztery lata pozniej, jestem zwolenniczka minimalizmu kosmetycznego
taaa, ja to jak mialam ze 12-13 lat to kremik do twarzy byl mi niezbedny taka sucha cera po mamusi
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 15:02   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Cytat:
Napisane przez rei hino
ODP>do Justa.Zauważyłam że skóra nie jest taka jędrna i świeża no i koło oczy są jakby zmarszczki!!??więc co powinnam zrobić lub czego użyć a może iść do kosmetyczki żeby coś doradziła!proszę odp.
może po prostu skórze brakuje nawilżenia, kup sobie na początek zwykły krem nawilżający na noc (na dzień filtry), lekki, żeby nei zatykał porów, na dobrze nawilżonej skórze zmarszczki są mniej widoczne.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:40   #9
rei hino
Przyczajenie
 
Avatar rei hino
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: RUGBY-Anglia
Wiadomości: 10
GG do rei hino Wyślij wiadomość przez Yahoo do rei hino
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

używałam swojego czasy efficlar la roche-posay ale jak szłam do pracy to po ok.2godzinach mialam mokrą buzię!!tak samo było z nivea visage ..aha!tak palę papierosy ale po 3latach palenia nie widzę żeby sszarzala mi skora .Mój największy problem to to że w okolicy czoła na nosie i koło nosa mam takie mini wągry naprawdę maniunie że trzeba się dobrze przyjżeć no i mam trochę przebarwień bo długie lata walczyłam z trądzikiem ..no ale te kreseczki pod oczami i kolo oczu....to mi się nie podoba.Wybaczcie mi za moją upierdliwość ale nie chcę za kilka lat spojrzeć w lustro i wyglądać jak piesek czałpej..czy coś (no ten z reklamy garnier
__________________
PROZAC
rei hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:15   #10
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Jeśli już pojawiły się pierwsze kreseczki pod oczami, to musisz zacząć używać kremu pod oczy na noc, najlepiej regenerujące i odżywcze. Polecam Ci Flosek (można je kupić w aptekach), tanie i dobre

Pozdrawiam
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 16:45   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Cytat:
Napisane przez rei hino
..aha!tak palę papierosy ale po 3latach palenia nie widzę żeby sszarzala mi skora / nie chcę za kilka lat spojrzeć w lustro i wyglądać jak piesek czałpej..czy coś (no ten z reklamy garnier
Shar-pei chyba tak sie pisze.
Obawiam sie, ze jesli dluzej popalisz to zobaczysz Moja ciotka pali jak lokomotywa i wyglada po prostu...zle. Moja Babcia tez tak pali (obie panie sa niespokrewnione) i wyglada dobrze (no, moim zdaniem). Moze czas przestac? Bo te zmarszczki to moze byc wlasnie wynik uzywania nikotyny, skora mniej dotleniona, naczynka wlosowate nie doprowadzaja skladnikow odzywczych z krwia...Albo witamina C, LRP ma takie kremy i do twarzy i pod oczy. Moje kolezanki palaczki dosc sobie chwala (teraz przerzucily sie na Juvit )
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 17:16   #12
rei hino
Przyczajenie
 
Avatar rei hino
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: RUGBY-Anglia
Wiadomości: 10
GG do rei hino Wyślij wiadomość przez Yahoo do rei hino
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

czałpej....no tak..bravo..za dużym rozumkiem to się poszczycić nie mogę hi,hi...W swoim imieniuprzepraszam wszystkich wielbicieli tych jakże rozkosznych psiuniów...Shar-pei!!!

Jeśli chodzi o papierosy to staram się zerwać z nałogiem i od kiedy nie pracuję czyli jakieś 2 tyg. wychodzi mi to całkiem nieżle,gorzej jak pracujesz i masz te p-rzeklęte przerwy gdzie wszyscy lecą na dwór na małego "czilałta(wersja autorska)"na dymka.
Do Pauli!!!Ale czy w Anglii dostanę ten krem?A może coś nivea,loreala, garniera..takie bardziej znane????
__________________
PROZAC
rei hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:40   #13
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

Flos leku nie ma w UK, tylko Eris do ciala w Bootsie , ale dziewczyny chwala sobie np Happy Derm L'Oreala, mnie on nie zapychal, a dosc dobrze nawilza. Ma alkohol w skladzie, wiec czy nalozysz pod oko, to juz musisz sama wyprobowac. Filtrow nie ma, wiec to raczej opcja na noc.
P.S. Pieski sa faktycznie rozkoszne, ale tez maja jak my, wiele problemow ze skora...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 02:46   #14
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Od Kiedy Stosować Kremy Do Twarzy?!!!

O!, przepraszam, nie zwróciłam uwagi na twoją lokalizację, wiesz co, ja znowu żadnego kremu pod oczy z L'OREALa nie polecam Ci, są po prostu beznadziejne.
Natomiast z Nivea nigdy nie używałam więc nie wiem, osobiście polecam Ci z apteki La Roche Posay lub Avene. Powinny być dostępne w Anglii. A tak wogóle to srawdź opinie na KWC i napewno coś sobie wybierzesz

Pozdrawiam
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.