Gdzie kupić i jakie prezerwatywy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 10:48   #31
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez elle17 Pokaż wiadomość
Pewnie zostanę wyśmiana, ale polecam gumeczki z Biedronki. Ze wszystkich wypróbowanych, te wspominam najmilej
o matko w życiu mi nawet do głowy nie przyszło żeby po nie sięgnąć wg mnie najlepsze Durex Real Feel są prawie niewyczuwalne No ale i tak lepiej bez
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:01   #32
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Unimil :P
Durexow uzywalam sama kilka razy, ale w sumie zadna rewelacja jak dla mnie. no i slyszalam od przyjaciolek ze często pękają.


a tak swoją drogą to dlaczego tak wskakujecie na dziewczyne ze sie wstydzi kupic gumki? chyba kazda z nas przechodzila ten etap w jakims stopniu. tez sie troche wstydze a nie mam ani 15 ani 16 lat, znam termin antykoncepcja i wiem czym grozi wspolzycie. (hah grozi, jak to brzmi ). faceci dla odmiany nie lubią kupować podpasek i wymigują sie jak moga
tzn pewnie nie wszyscy, ale do takiej grupy nalezy moj ojciec np.
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:03   #33
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez araneaa Pokaż wiadomość
Unimil :P
Durexow uzywalam sama kilka razy, ale w sumie zadna rewelacja jak dla mnie. no i slyszalam od przyjaciolek ze często pękają.


a tak swoją drogą to dlaczego tak wskakujecie na dziewczyne ze sie wstydzi kupic gumki? chyba kazda z nas przechodzila ten etap w jakims stopniu. tez sie troche wstydze a nie mam ani 15 ani 16 lat, znam termin antykoncepcja i wiem czym grozi wspolzycie. (hah grozi, jak to brzmi ). faceci dla odmiany nie lubią kupować podpasek i wymigują sie jak moga
tzn pewnie nie wszyscy, ale do takiej grupy nalezy moj ojciec np.
pękają jak są nieumiejętnie założone Mi nigdy nie pękło. Aha mój Tż kupuje mi podpaski jeśli jest taka konieczność, nie uważa tego za nic wstydliwego bo niby dlaczego :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:09   #34
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Gacuchna Pokaż wiadomość
my z TŻtem używaliśmy zazwyczaj durexów elite - bardzo fajne, cieniutkie natomiast unimil Skyn się nam wcale nie podobały, dziwne jakieś ;p a co do wstydu - są tacy, którzy będą ci zazdrościć seksu także no ;p
Są tacy którzy będą zazdrościć Ci seksu.. ze co ?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3

Edytowane przez Clemence
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:10
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:30   #35
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez araneaa Pokaż wiadomość
Unimil :P
Durexow uzywalam sama kilka razy, ale w sumie zadna rewelacja jak dla mnie. no i slyszalam od przyjaciolek ze często pękają.

A ja słyszałam, że pękają unimile, a że po tabletkach rodzą się tylko bliźniaki jako kara boska za ten grzech jakim były tabsy....

Gumka pęknie Ci może jedna na tysiąc z powodu wady (o ile nie na 10 tysięcy). Reszta jest kwestią: złego założenia, złego rozmiaru.

Finito.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 23:45   #36
ElisabethShue
Przyczajenie
 
Avatar ElisabethShue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

jak sie wstydzi tak bardzo to jaki problem kupic na allegro.. taniej bo srednio zeta za sztuke, do wyboru kazdy rodzaj durexow i nie tylko, mozna popróbowac kazdej no i paczka przychodzi z napisem poste restante i odbierasz z poczty bezposrednio, zadnych oznaczen na paczce nie ma co to jest w srodku.. od dobrych paru lat sie tak zaopatruje, a ze przerób duzy to cena ma znaczenie.. a zadna nie pękła nigdy, jak sie odczuwa dyskomfort w sklepie to prosciej przez neta kupic..
ElisabethShue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:26   #37
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
pękają jak są nieumiejętnie założone Mi nigdy nie pękło. Aha mój Tż kupuje mi podpaski jeśli jest taka konieczność, nie uważa tego za nic wstydliwego bo niby dlaczego :P
toć ja nie powiedziałam ze wszyscy faceci - ot, niektórzy poprostu tak mają i nie znaczy to że są niedojrzali albo cos tam...

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że pękają unimile, a że po tabletkach rodzą się tylko bliźniaki jako kara boska za ten grzech jakim były tabsy....

Gumka pęknie Ci może jedna na tysiąc z powodu wady (o ile nie na 10 tysięcy). Reszta jest kwestią: złego założenia, złego rozmiaru.

Finito.
oczywiscie, masz racje. mi tez nigdy nie pękły - ani durexy ani unimile, wogole prezerwatywa raz w zyciu mi pękła. mowie tylko co slyszalam i widzialam, jak biedne po ginekologach biegaly zeby tabsy wypisal , ot co.
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 20:26   #38
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Generalnie trochę rozumiem wstyd - jak miałam te 17 lat, to też szybciej spaliłabym się ze wstydu niż poprosiła o gumki w aptece. Baa, nawet kupno podpasek czy tamponu do pewnego wieku było dla mnie wyzwaniem. Wszystko przechodzi z czasem

Teraz jest o tyle dobrze, że prezerwatywy można kupić wszędzie - przecież są w drogeriach (Rossmann) czy każdym hipermarkecie. Wrzucasz do koszyka jak każdy inny produkt i już, po sprawie. Dla lepszego samopoczucia możesz, wykładając na ladę, położyć obrazkiem do dołu i finito, nikt się raczej nie będzie przyglądał

Jezeli chodzi o firmę, to tradycyjnie: bardzo lubię Durexy, szczególnie Elite (takie fioletowawe opakowanie) - są cieńsze niż normalne, więc praktycznie ich nie czuć. Nigdy mi nie pękły ani nic. Unimili zresztą też używałam i mogę polecić, ale i tak największą sympatią darzę Durexy Elite.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:01   #39
szarobureobydwa
Raczkowanie
 
Avatar szarobureobydwa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 45
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Nieprzeterminowane z apteki; dobrze jest wiedzieć czy nie ma się uczulenia na lateks ; )
__________________
wiem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak... ♪♪
szarobureobydwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:58   #40
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

A ja mam inny problem, mój dawny partner sam kupował prezerwatywy więc to on się interesował tym jaki rozmiar będzie dla niego najlepszy, o ile nie robił tego na czuja 0o
Mój obecny partner nic na ten temat nie wie, i zastanawiamy się jak to z tymi rozmiarami, co wybrać, jak zmierzyć ??
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:11   #41
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A ja mam inny problem, mój dawny partner sam kupował prezerwatywy więc to on się interesował tym jaki rozmiar będzie dla niego najlepszy, o ile nie robił tego na czuja 0o
Mój obecny partner nic na ten temat nie wie, i zastanawiamy się jak to z tymi rozmiarami, co wybrać, jak zmierzyć ??
Masz jakieś doświadczenie z penisami (jak to brzmi) To jak na oko nie wydaje Ci się pytongiem, którego trzeba wpuszczac w postoju do nogawki spodni To praktycznie będą dobre wszystkie durexa poza xxl (dla pytonga) i fit(czy coś takiego, dla mniejszych osobników). A tak to celuj do wyboru do koloru: durex classic, real feal, extra safe, sensitive itd.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 22:44   #42
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

nie lubię durexów
myślałam o conamore, one mają rozmiar europejski tak się zastanawiam czy to ma jakieś konkretne wymiary w długo.ści i szerokości. Bo przecież penis może być długi a cienki i krótki a gruby. Czy tylko długość się liczy przy wyborze rozmiaru?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:48   #43
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
nie lubię durexów
myślałam o conamore, one mają rozmiar europejski tak się zastanawiam czy to ma jakieś konkretne wymiary w długo.ści i szerokości. Bo przecież penis może być długi a cienki i krótki a gruby. Czy tylko długość się liczy przy wyborze rozmiaru?
Mówisz o tych z biedronki?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:53   #44
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Mówisz o tych z biedronki?
one są z biedronki? my je zawsze z apteki braliśmi, i mają dobre opinie na necie, nie to co durexy, drogie i przereklamowane. my ich z moim ex nie lubiliśmy
no i conamore jest z unilowej fabryki.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-02-22 o 22:54
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:58   #45
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
one są z biedronki? my je zawsze z apteki braliśmi, i mają dobre opinie na necie, nie to co durexy, drogie i przereklamowane. my ich z moim ex nie lubiliśmy
no i conamore jest z unilowej fabryki.
Od razu skojarzyły mi się z biedronką, leżą sobie przy kasie W aptece ich nie widziałam, myślałam że są "wyprodukowane dla biedronka przez (...)"
A prawda jest taka że każda nieprawidłowo założona prezerwatywa grozi pęknięciem/zsunięciem Tak więc nawet durexy pękną jeśli nie umie się ich zakładać a te biedronkowe założone umiejętnie przetrwają najgorętsze łóżkowe przygody
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:27   #46
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

zgadzam się. poza tym nie zawsze droższe oznacza lepsze a prawie 9zł za 3 gumki to chyba jakaś kpina, za tyle samo mam 12 conamorów hahahah
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:22   #47
BrzydkiBurak
Raczkowanie
 
Avatar BrzydkiBurak
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez Izzzy00 Pokaż wiadomość
Hej
Jakie prezerwatyty (wedlug Was, z doswiadczenia ) sa dobre, skuteczne i zawsze ich uzywacie? I gdzie najlepiej je kupic?
Jestem dziewczyna i troche sie wstydze wejsc do apteki i poprosic (ustalilam z chlopakiem ze oboje musimy je posiadac gdyby On np. zapomnial, zgubil, cokolwiek )
(spale sie.. bede jak burak :P)
Dajcie mi jakies rady jak sie zapytac itp
Z gory dzieki
Problem głupi, ale prawdziwy. Znam osobę, która poszła do apteki, bo oczywiście chciała rozpocząć współżycie z chłopakiem. A od Pani sprzedającej chciała wyciągnąć JEDNĄ prezerwatywę " na projekt z wychowania do życia w rodzinie" Ah te niedoświadczone nastolatki.

A co do prezerwatyw do na prawdę, dziwię się osobom którym coś pękło. Trzeba mieć po prostu do tego talent. Albo zwyczajnie mieć zerowe pojęcie o tym jak ich używać. Osobiście chyba nie użyłbym takich z biedronki czy innego sklepu za 2,3 zł. Chyba, że na prawdę byłaby potrzeba.. Durex to durex. Przynajmniej nie śmierdzi gumą jak te Unimil'a.

Edytowane przez BrzydkiBurak
Czas edycji: 2012-02-23 o 16:26
BrzydkiBurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:01   #48
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez BrzydkiBurak Pokaż wiadomość
Problem głupi, ale prawdziwy. Znam osobę, która poszła do apteki, bo oczywiście chciała rozpocząć współżycie z chłopakiem. A od Pani sprzedającej chciała wyciągnąć JEDNĄ prezerwatywę " na projekt z wychowania do życia w rodzinie" Ah te niedoświadczone nastolatki.

A co do prezerwatyw do na prawdę, dziwię się osobom którym coś pękło. Trzeba mieć po prostu do tego talent. Albo zwyczajnie mieć zerowe pojęcie o tym jak ich używać. Osobiście chyba nie użyłbym takich z biedronki czy innego sklepu za 2,3 zł. Chyba, że na prawdę byłaby potrzeba.. Durex to durex. Przynajmniej nie śmierdzi gumą jak te Unimil'a.
Dla mnie wszystkie śmierdzą
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:55   #49
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Dla mnie wszystkie śmierdzą
Dla mnie też :O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 20:27   #50
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 23:09
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 20:54   #51
eMeL
Raczkowanie
 
Avatar eMeL
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 233
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Moja znajoma kiedyś kupując gumki w aptece została zwyzywana od dziwek przez jakąś starszą babę w kolejce.. I to z krzykiem, aż aptekarka musiała interweniować. Jakoś ta sytuacja sprawiła, że ja też się rozglądam trzy razy po aptece nim kupię, więc nie dziwcie się dziewczynie, że ją to krępuje polecam durexy
__________________
Tak, to prawda. Jestem tu dla emotek
eMeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 14:10   #52
histydyna91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cześć,
postanowiłam podpiąć się pod wątek, bo w sumie tematycznie pasuje i nie chcę szukać nowego.
Czy zamawiała któraś kiedyś z was prezerwatywy w aptece internetowej do odbioru w wybranej aptece? Jak to wygląda czasowo i jakościowo itd.? W moim mieście strasznie ciężko znaleźć interesujące nas Skyny i nie wiem czy lepiej zamówić je na własną rękę czy pertraktować z paniami w aptece, żeby zrobiły zamówienie same. Tak czy siak do apteki muszą je jakoś dostarczyć - bez względu na to czy zamówimy je sami, czy zrobi to pracownik apteki.

Z góry dzięki za odpowiedź!
histydyna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 20:00   #53
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Ja zamawialam na allegro z odbiorem na poczcie. Przyszły zapakowane bardzo dobrze.
Na początku balam się że cos z nimi nie tak ale żadna nie pękła.

Popatrz sobie na stronki sklepów z prezerwatywami tyle tam rodzajów
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 12:29   #54
AnitaPikaPika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Ja zamawiam w oficjalnym sklepie skyna z odbiorem w paczkomacie
AnitaPikaPika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 12:28   #55
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

to się kupuje w kiosku jeśli nie w jednym to drugim, w sklepie spożywczym jakimś Carrefour, Tesco, chyba też Leclerc mają, może stacja benzynowa, - bierzesz normalnie do koszyka, potem kasujesz z innymi zakupami i tyle, żadnych awantur jak we wcześniejszym komentarzu ktoś pisał,
w jednym z Auchan w wc męskim przy umywalkach a dokładniej po drugiej stronie był taki automat z gumkami że koszt jednej gumki ileś tam zł wrzucasz i wyjmujesz gumke, z tego akurat nie korzystałem ale fajne rozwiązanie, ciekawe czy w wc dla kobiet też to jest,

dawniej jak słyszałem od jakiejś laski, że to kupuje w aptece to - yyy?
kolejka i starsze panie w pakiecie słuchają co się kupuje to jakoś tak średnio mi się robiło,

no i nie wierzcie reklamom - sprawdzajcie same/sami - niektóre gumki mają wysokie ceny, a wcale niczym się nie różnią od tych z niższą ceną choć są też takie które raz kupiłem i więcej już nie ale ogólnie trzeba przetestować, czasem są różne rodzaje, a nie wybierać na zasadzie reklamy, ja się trochę zawiodłem na skyn bo niby miało być super bo to niby lepszej jakości gumki ale tak podczas testu to w czym niby lepsze, nie ma różnicy że są lepsze w czymś choć mają fajne opakowanie ale w środku nic szczególnego, a zwykłe unimile czy durexy są przecież bardzo podobne jeśli nie lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-09-30 o 14:06
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:47   #56
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
dawniej jak słyszałem od jakiejś laski, że to kupuje w aptece to - yyy?
kolejka i starsze panie w pakiecie słuchają co się kupuje to jakoś tak średnio mi się robiło
Nie zdarzyło mi się by jakaś starsza pani się zainteresowała. A szkoda, mogłoby być zabawnie.
Ale i tak najczęściej kupuję po prostu w Rossmanie.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 12:09   #57
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Gdzie kupić i jakie prezerwatywy ?

można w Rossmanie albo w hebe podobno właściciel z Polski czy jakoś kasa idzie z podatków do Polski z tego hebe,

ten Rossmann nie kojarzy się wam z niemieckim nazwiskiem? mi tak od zawsze od kiedy istnieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-10-01 o 12:12
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 15:58   #58
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

my kupujemy przez internet w aptekagemini są często promocje. Unimil.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 08:52   #59
N69_pl_store
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie kupić i jakie prezerwatywy ?

Dobrym rozwiązaniem są sklepy internetowe, szybko, tanio i dyskretnie, a i jest w czym wybierać
N69_pl_store jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 23:34   #60
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Gdzie kupic i jakie prezerwatywy ?

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
my kupujemy przez internet w aptekagemini są często promocje. Unimil.

3,89 zł za 3 sztuki, no cena ok ale koszty przesyłki ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 10:15:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.