Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-09, 09:54   #2641
Dandadu
Przyczajenie
 
Avatar Dandadu
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Mam takie samo zdanie na temat odchudzania. Tabletki na pewno nie, ale zioła owszem. Zielona herbata, ocet jabłkowy czy siemie lniane
__________________
Jest to los zwykłych nowych prawd, że powstają jako herezje, a kończą się jako przesądy.
Dandadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:38   #2642
Hyey32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Dobre miejsce, aby kupic tabletki na odchudzanie lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europepharmacy.net

Edytowane przez Hyey32
Czas edycji: 2018-04-17 o 14:34
Hyey32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 14:31   #2643
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OlaWojcik111 Pokaż wiadomość
Stosowałam i stosuję cały czas. Jak dotąd najlepszy suplement diety na jaki trafiłam. Wspomaga odchudzanie, reguluje pracę jelit, walczy z zaparciami. Czego chcieć więcej? Ja jestem zadowolona w 100%, w połączeniu ze zdrową dieta i ćwiczeniami działa cuda!
wooow no to super, dobrze słyszeć, bo już zdążyłam kupić. A powiedz jak długo stosowałaś zanim pojawiły się efekty?
kataarzynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 15:10   #2644
panna_indygo
Raczkowanie
 
Avatar panna_indygo
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 39
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dandadu Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie na temat odchudzania. Tabletki na pewno nie, ale zioła owszem. Zielona herbata, ocet jabłkowy czy siemie lniane
No tak, ale też zauważ, że niektóre suple mają w składzie właśnie zieloną herbatę i inne naturalne produkty, które wspomagają metabolizm i spalanie tłuszczu, na przykład wyciąg z cytrusów. Green thermo shape z activlabu taki ma skład i swojego czasu go jadłam, ale właśnie według mnie wystarczy, żeby ludzie pojęli znaczenie słowa WSPOMAGAĆ i już wszystko będzie ok. Ja chciałam sobie pomóc, bo mimo, że ćwiczyłam, to efektów na początku brakowało, bo jak później mi wytłumaczył mój terener, rozleguowałam sobie metabolizm wcześniejszym kijowym trybem życia i trzeba było go trochę przestawić na właściwe tory. Także większość z tego to była moja własna, ciężka praca, trzymanie diety i siłka, ale trochę sobie to chciałam ułatwić. Nie znaczy to, że liczyłam, że suple mi odchudzą tyłek. Wszystko trzeba robić z głową i tyle.
__________________
Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. - Diane Ackerman
panna_indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 10:49   #2645
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kataarzynkaa Pokaż wiadomość
A czy ktoś stosuje suplement z naturalnymi składnikami? Szukam i szukam czegoś rzeczywiście zdrowego. Koleżanka poleca mi colon slim, czy ktoś stosował ten?
Nie wiem jak ten slim, ale ja miałam kiedyś colon c i dosłownie się zmuszalam żeby to pic. Po rozmieszaniu mial brzydki zapach i konsystencję gluta z nosa. O nie, nigdy więcej... Odrzuca mnie na sama myśl o tym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 09:41   #2646
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Wiesz co, kupiłam go w końcu. Dla mnie nie ma takiej tragedii Ale też tu nie chodzi o smakowanie i delektowanie się, ale o działanie
kataarzynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 11:09   #2647
IzuniaH
Raczkowanie
 
Avatar IzuniaH
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
GG do IzuniaH
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!

W końcu postanowiłam się za siebie zabrać i poszłam po plan dietetyczny do profesjonalisty. Zaskoczyła mnie jednak suplementacja, jaką mi przepisana i chciałam się zapytać co o tym sądzicie. Głównym składnikiem, co do którego mam wątpliwości jest końska dawka witaminy C, która jest zawarta w tych suplementach. Czy to normalne?

"- Witaminy i minerały np. Olimp multiple sport lub Formotiva vitamin elite 2 caps dziennie
obowiązkowo
- Vit. C 1000 np. UNS Flavovit C 1000 1 cap dziennie obowiązkowo
- Omega 3-6-9 np FA Omega 3-6-9. 2 caps do kolacji obowiązkowo"
IzuniaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 22:11   #2648
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Suplementy diety

Ja zaczęłam wierzyć w suplementy odkąd poprawiłam dzięki nim wyniki tarczycowe. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza. Fakt faktem, najważniejsze to zdrowa dieta i unormowany tryb życia, ale uważam, że czasami można wspomóc nasz organizm.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 07:19   #2649
AggaSaa34
Przyczajenie
 
Avatar AggaSaa34
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja na początku brałam różne suplementy, które myślałam, że pomagają ale nie czułam żadnej różnicy. Później zaczęły się u mnie problemy z wątrobą (ale akurat z innych powodów) i przestawiłam się na zioła hepavitale w celu walki właśnie z zaparciami i po jakimś czasie poczułam się znacznie lepiej ale nie sądziłam, że schudnę do tego. Byłam oczywiście cały czas na lekkostrawnej diecie ale dzięki tym ziółkom jakoś szybciej pokarm zaczął się trawić i bez żadnych dolegliwości, które zawsze mi towarzyszyły

Edytowane przez AggaSaa34
Czas edycji: 2018-04-25 o 07:50
AggaSaa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 08:28   #2650
Olivvsz
Przyczajenie
 
Avatar Olivvsz
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Suplementy diety

Można tylko trzeba bardzo uważać. Najlepiej jak lekarz sam dobierze suplementy a później same poczytajmy o nich bo niedawno kupiłam jakąś witaminę d3 w aptece i okazało się, że jest kiepskim suplementem a można też kupić naturalne witaminy, które kosztują więcej. Jak kupiłam te lepsze witaminy i poszłam na zmierzenie poziomu witaminy d3 to był o wiele wiele wyższy więc coś w tym jest że nie każde suplementy są dobre
Olivvsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 20:25   #2651
majkabiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja w ta cala chemie nie wierze. Jakos nie wydaje mi sie, zeby mogla przyniesc cos dobrego. W koncu najlepiej chudnie sie naturalnie, wtedy mozemy byc pewne, ze nie bedzie efektu jojo, a kilogramy nie wroca z podwojna sila. Ja teraz stosuje diete dobrana mi indywidualnie przez dietetyka (xxx )i cwicze regularnie, dzieki czemu faktycznie widze nie tylko zmiany na wadze, ale tez w rzezbie mojego organizmu. Calkiem inaczej wyglada tez skora, niz wtedy gdy odchudzalam sie za pomoca diet "z internetu". Wydaje mi sie, ze jednak opcja z profesjonalna dieta jest najlepsza, bo mamy pewnosc, ze nie zrobimy sobie krzywdy.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-18 o 13:46 Powód: reklama
majkabiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 20:52   #2652
bycnadiecie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 10
Dot.: Suplementy diety

Ja nie stosuję suplementów, jeśli widzę, że moja forma spada przyglądam się dokładniej swojej diecie i właśnie wtedy najczęściej widzę braki. Polecam zakwas z buraków lub dietę warzywno owocową. Rewelacja. Na suplementy szkoda kasy.
__________________
Mój blog www.skuteczneodzywianie.p l
bycnadiecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 18:47   #2653
dianasky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: Suplementy diety

Tak jak pisały osoby wyżej, im bardziej naturalne suplementy będzie się spożywać, tym lepiej na tym wyjdziemy. Dużo warzyw owoców, kwas fulwowy, koktajle z przyprawami - dużo rzeczy, które są niezbyt zdrowe, najlepiej działają
dianasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 06:44   #2654
gizmone
Przyczajenie
 
Avatar gizmone
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: Suplementy diety

Też nie stosuje, raczej dużo warzyw i owoców i pije też soki własnej roboty
gizmone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 14:05   #2655
Mohaneka
Przyczajenie
 
Avatar Mohaneka
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 17
Dot.: Suplementy diety

Suplementy zgadzam się są słabe, ale np wit d3 nie da się za bardzo znaleźć w jedzeniu, więc co wtedy? wgl nie brać żadnych suplementów?
Mohaneka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 09:17   #2656
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Suplementy diety

Są suplementy i "suplementy". Na pewno nie warto wydawać pieniędzy na sztucznie wyprodukowane witaminki. Z kolei zioła, oleje, sok z aloesu, pyłek kwiatowy, witamina D jak najbardziej. Lubię suplementy polskiego Gala właśnie za to że to nie syntetyczne witaminki, a naturalne wyciągi z roślin, miody, oleje, w dodatku tanie.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:53   #2657
Judien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Żadnych tabletek bym nie wzięła, szkoda wątroby. Coraz częściej zastanawiam się właśnie nad ziołami.

AggaSaa34 - jak często pijesz te zioła?
Judien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 18:53   #2658
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja teraz zaczęłam testować Yerba Mate
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 17:39   #2659
biionelala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Już od kilku miesięcy chodzę do Pani dietetyk w Tarnowskich Górach xxx ułożyła mi świetny plan żywieniowy na odchudzanie i chyba tylko dzięki niej udało mi się schudnąć a już chwilami myślałam że nigdy mi się nie uda

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-10-28 o 20:43 Powód: reklama
biionelala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-01, 12:09   #2660
MalgorzataTerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Suplementy diety

Na mój organizm mają bardzo pozytywny wpływ. Wcześniej odbyłam specjalistyczną konsultację w Naturomedzie na Ogrodowej, piętro niżej jest sklep, gdzie można się rozsądnie zaopatrzyć.
MalgorzataTerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 22:26   #2661
monala1605
Raczkowanie
 
Avatar monala1605
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Od 12 lat zmagam się z problemem nadmiernych kg. Wszystko zaczęło się po pierwszej ciąży. Przechodziłam przez różne diety. Brałam różne suplementy. Podejmowałam się aktywności fizycznej. Niestety skutki były takie sobie. Jak się okazało przez cały ten czas miałam problemy endokrynologiczne i do tego doszedł stan przedcukrzycowy. Teraz stosuję dietę cukrzycową, którą dostałam w szpitalu, umiarkowaną aktywność fizyczną i regularnie piję białą morwę. Mój mąż, który, jak i ja z powodu złej diety i nadwagi nabawił się stanu przedcukrzycowego przyjmuje doppelherz dla diabetyków z białą morwą, chromem i cynkiem (ja nie mogę bo karmię piersią). Mam nadzieję, że konsekwencja w działaniach w końcu przyniesie pozytywne efekty

Edytowane przez monala1605
Czas edycji: 2018-12-05 o 09:10
monala1605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 14:45   #2662
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: koenzym Q10 w tabletkach

Dziewczyny zastanawiam się nad asystor slim bądź therm line. Czy mogłybyście polecić mi jeden z tych produktów?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:58   #2663
delov
Raczkowanie
 
Avatar delov
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 147
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Przepraszam ale te wszystkie suplementy, tabletki czy niby herbatki odchudzajace to zwykłe naciąganie pieniędzy. Odpowiedni deficyt kcal wedlug swojego indywidualnego zapotrzebowania, nie schodzenie ponizej ppm i zwiekszenie aktywności fizyczniej(nie musi to być trening, wystarczy zaczac wiecej spacerować) pomoże bo bez tego się nie schudnie. Można pić wiecej herbat czy ziół zeby zmniejszyc apetyt.
delov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 03:41   #2664
Sapiens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Suplementy firmy WISH

Niestety suplementy wyglądają pozornie dobrze, ponoć nie mają szkodliwych dodatków. A jednak wit.b3(niacyna) ma dodatek dwutlenku tytanu. Jest to jedynie barwnik, ale rakotwórczy i nie powinno go być w takim produkcie.Poza tym nie informują dokładnie o składzie niacyny (ile niacyny, i ile niacynamidu).
Sapiens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 02:39   #2665
akoskiw
Przyczajenie
 
Avatar akoskiw
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Suplementy firmy WISH

Jak to z tym w końcu jest. Warto stosować suplementy wspomagające odchudzanie? Co myślicie o tym xxx/ ?
__________________
Jeśli twoje marzenia zaczynają się nagle spełniać, strzeż się. Bo wkrótce czeka się bolesne rozczarowanie.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-03-25 o 18:41 Powód: link
akoskiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 22:53   #2666
aga_green
Przyczajenie
 
Avatar aga_green
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 26
Dot.: Suplementy firmy WISH

Odradzam Ci stosowanie tych suplementów - ich skład nie wpływa dobrze na organizm, może natomiast narobić szkód. Mnie odradzono właśnie z tego względu, a na takie wynalazki jednak trzeba uważać, więc dobrze że chciałaś zasięgnąć rady na forum Niska cena jak widać nie przekłada się tutaj na jakość, a szkoda...
aga_green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:18   #2667
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Suplementy firmy WISH

Też nie eksperymentowałabym na sobie suplementów nikomu nieznanych firm.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 11:32   #2668
kasienka112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez delov Pokaż wiadomość
Przepraszam ale te wszystkie suplementy, tabletki czy niby herbatki odchudzajace to zwykłe naciąganie pieniędzy. Odpowiedni deficyt kcal wedlug swojego indywidualnego zapotrzebowania, nie schodzenie ponizej ppm i zwiekszenie aktywności fizyczniej(nie musi to być trening, wystarczy zaczac wiecej spacerować) pomoże bo bez tego się nie schudnie. Można pić wiecej herbat czy ziół zeby zmniejszyc apetyt.

Oczywiście po części masz racje. Jednak jeżeli nastawiamy sie na efekty nie robiac kompletnie nic w celu schudniecia to możemy się rozczarować, tak jak to zazwyczaj bywa. Wszelkie takie środki "wspomagają dietę" a nie ja zastepuja. Polecam zapoznac sie z artykułem xxx to naturalny ekstrakt z jagód acai, przy odpowiednim trybie życia, suplement pomaga osiągać doskonałe efekty.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-04-08 o 17:30 Powód: link
kasienka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 15:25   #2669
Natalijka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Suplement

Hej czy któraś z was stosowała tabletki fit booster od femipharm? Jeśli tak to jakie wrażenia miałyście? No i czy nie szkodzi zdrowiu 😊
Natalijka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 13:13   #2670
kajajog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja póki co nie stosuję żadnych suplementów. Mam dość zbilansowaną dietę. Jem sporo warzyw i owoców. Poza tym w kuchni mam mnóstwo ziół, które wspierają proces odchudzania, np. imbir, kurkuma, cynamon. Swego czasu stosowałam napar z zielonej kawy a obecnie dodaję do jedzenia (np koktajli) spirulinę w proszku. Zastanawiam się nad jakimś suplementem na odchudzanie. Zależy mi aby takie tabletki miały bogaty skład.
kajajog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.