Regenerum- serum wzmacniające do paznokci - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 19:48   #121
applejack
Przyczajenie
 
Avatar applejack
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Cytat:
Napisane przez Vithium Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam pytanko co do Regenerum. Czy którejś z Was poprzez jego stosowanie wydłużyła się płytka? Obecnie na tym mi najbardziej zależy i gdzieś wyczytałam, że Regenerum może przy tym pomóc.

Dzięki z góry za odpowiedź.
Vithium, oto moje paznokcie po bardzo systematycznej i intensywnej kuracji Regenerum ( i nawet pomalowane Regenerum ) :

EDYCJA: Czy są długie czy nie, oceń sama, ale jak dla mnie to jest największa długość jaką kiedykolwiek uzyskałam (ani jednego złamania od miesiąca).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130827_204412.jpg (44,4 KB, 512 załadowań)

Edytowane przez applejack
Czas edycji: 2013-08-27 o 19:52
applejack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 20:05   #122
xUneEtoileFilanteX
Przyczajenie
 
Avatar xUneEtoileFilanteX
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

super paznokcie! ile czasu stosowalas to regenerum?
xUneEtoileFilanteX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:40   #123
applejack
Przyczajenie
 
Avatar applejack
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Tak gdzieś od początku wakacji Z małymi przerwami gdy miałam pomalowane paznokcie. Teraz mam francuski, ale jak go zmyję to też od razu potraktuję paznokcie Regenerum, żeby je zregenerować (Masło maślane wyszło) ale zawsze po zmywaczu mam strasznie wysuszone paznokcie i podrapane takie a Regenerum po 2-3 dniach te moje zadrapania niweluje
applejack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 15:56   #124
powerstuff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja kupiłam regenerum niedawno a tak się zachwyciłam tym produktem, że chyba w życiu się z nim nie rozstanę.

Najpierw przedstawię mój problem. Co jakiś czas nastaje taki okres w moim życiu, że strasznie obgryzam paznokcie i skórki, a potem staram się nawracać. Obgryzanie paznokci nie jest aż tak wielkim problemem, bo to mogę spokojnie powstrzymać, ale wszechobecne zadzierające się skórki gryzę już bez opamiętania. Cierpię na 'wyprysk potnicowy', który objawia się u mnie wraz ze zmianami pogodowymi i ujawnia się na dłoniach i stopach. Potówki są wszędzie (od spodu, od góry, między palcami, no wszędzie). Dermatolog mi zbytnio nie pomógł, bo stwierdził, że to można tylko złagodzić. Potówki później przyzwyczajają się do temperatury, wysychają i skóra z nich zaczyna schodzić (oj mocno), więc całe ręce mam pokryte złuszczającą się tkanką. To też powodowało narost skóry przy palcach (bo im bardziej gryzłam wycinałam itp tym więcej skóry rosło), paznokcie zaczęły się falować, były żółte, przezroczyste i bardzo ale to bardzo krótkie. Gdy je zapuszczałam wyglądały fatalnie (krótka płytka bleee). Zaczęłam więc stosować wiele odżywek i utwardzaczy, ale żadna nie spisywała się zbyt dobrze. Do tego jakieś oliwki, kremy (może nie z najwyższej półki, ale te z wyższej też po prostu wchłaniały się i powracał dawny stan rąk). Ogólnie mam dłonie jak 50-letniej kobiety (bardzo pomarszczone i ranię się papierem). Od kiedy poważnie wzięłam się za siebie i zaczęłam stosować poważniejsze środki (właśnie regenerum, oduwanie skórek zamiast zębów i radełka) zauważyłam znaczne wydłużenie płytki oraz wygładzenie, skórki zmiękły (jeszcze nie do końca, ale duży sukces) i to co przezroczyste stało się ładne białe. Dużą motywacją była autorka bloga http://ewalucja.blogspot.com/, który był tu podany już wcześniej, bo kształt jej paznokci przed zabiegami przypomina mój i jak zobaczyłam efekt końcowy to mam nadzieję że osiągnę podobny i tym bardziej się staram.
Oczywiście muszę skorzystać z porad innych dermatologów, chociaż mój jest dobrym fachowcem, ale moja choroba jest bardzo męcząca i czasami odpuszczałam sobie zabiegi na ręce, bo nużył mnie brak efektu. Mam nadzieje że tym razem nie odpuszczę.
Produkt polecam wszystkim.
powerstuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 17:15   #125
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

U mnie regenerum sprawia, że rosną strasznie szybko, ale wcale nie są wzmocnione i szybko się łamią lub rozdwajają...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:10   #126
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Działa cuda już używam drugą tubkę
całe życie obgryzalam paznokcie a jak odrastały to wystarczy że zachaczyłam i koniec połamał się a teraz są mega wzmocnione rozjaśnione naprawdę cudeńko
polecam wszystkim
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:17   #127
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

u mnie trochę pomogło, ładniejsze skórki, rozjaśnione paznokcie. Jednak czy 20zł za 12ml to jest tak mało? poczytajcie o olejowaniu paznokci i przemyślcie ile ml mieszanki różnych olejów mogłybyście mieć za tą cenę. Jeśli konsystencja regenerum Wam nie odpowiada, zapraszam na mojego bloga, gdzie podaje przepis na moją pastę do paznokci. Możecie oczywiście ją urozmaicać w zależności od tego co akurat macie w kuchni

http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 10:55   #128
asia1288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja zawsze po zastosowaniu delilatnie wklepuję opuszkami palców, a nadmiar rozprowadzam na skórki. Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania i uważam iż jest on bardzo wydajny dlatego używam go w każdej wolnej chwili oraz na noc.
asia1288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 11:03   #129
Absurda
Przyczajenie
 
Avatar Absurda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Województwo świętokrzyskie
Wiadomości: 4
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Nie jest to produkt najlepszej jakości, na jaką wskazuje jego cena. Jego jedyną zaletą jest to, że zmiękcza skórki wokół paznokcia, paznokci mi nie wzmocnił, a co gorsza sprawił, ze zaczęły mi się rozdwajać... a nigdy czegoś takiego nie miałam. Ale jest inne zastosowania nałożyć odrobinę i wsmarować w dłonie skóra na dłoniach będzie wtedy gładka tak czy siak kupić można, jak nie szkoda pieniędzy
__________________
Zapraszam na mojego bloga
Absurda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:44   #130
Rybka mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

co do działania Regenrum to trzeba zaczekać na efekty jego działania, jednak w zasadzie już po pierwszych kilku aplikacjach widać że ma bardzo pozytywny wpływ na paznokcie. Fajnie nawilża i sprawia że wyglądają lepiej. Miałam dosyć mocno porozdwajane paznokcie, kruche, łamliwe, i ciągły problem aby je jakoś wykurować, i teraz po około 2 miesiącach stosowania kiedy już chyba cała ta część słaba odrosła w zasadzie mam piękne paznokcie.
Ja wcieram wmasowuję ten preparat w pazurki nie czekam na wyschnięcie - mój sposób wydaje się bardziej efektywny - przynajmniej dla mnie konsystencja R. nie ma nic wspólnego z lakierami, odżywkami to bardziej jakby olejek dlatego wmasowuję i widzę efekty.
nawet przed malowaniem.
Rybka mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 16:37   #131
patrycja19890302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Kupiłam regenerum do paznokci, używam już trzeci dzień moje paznokcie stały się gładsze, i bielsze końcowki. Co prawda długo schnie ale myslę ze warto go kupić
patrycja19890302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 10:52   #132
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja używałam tego serum jakiś czas temu i owszem wzmocnił mi paznokcie, urosły długie bez rozdwajania się.Tyle,że jakoś długo to nie potrwało jak znowu się wszystkie połamały i nie mogłam ich na nowo ogarnąć
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 00:10   #133
Char77
Raczkowanie
 
Avatar Char77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 63
GG do Char77 Send a message via Skype™ to Char77
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja od miesiąca się zbierałam do zakupu, po obejrzeniu fotek koleżanki. Ja często gadam o lakierach itd, kiedy rozmawiamy o kosmetykach, ona paznokciami się nigdy nie przejmowała specjalnie, regenerum kupiła z ciekawości. Kiedy zobaczyłam na jakiejś fotce jej śliczne pazurki, to padłam! Wyglądała, jakby miała delikatny frenchyk i nie mogłam uwierzyć, że to naturalne, niepomalowane paznokcie. Dziś wreszcie trafiłam do apteki i kupiłam. Szykowałam się na cenę powyżej 20zł, więc kiedy zapłaciłam 19 się ucieszyłam popołudniu użyłam raz i dość szybko mi wyschło, ale niedużo nałożyłam. Mam aktualnie dość zniszczone paznokcie... a po aplikacji były fajnie odświeżone i takie zostały nawet po wyschnięciu preparatu. Teraz właśnie nałożyłam drugi raz, trochę więcej. Ciekawa jestem bardziej długotrwałego efektu zauważyłam fajną rzecz. Miałam dziś na paznokciach lakier nude, żeby nałożyć serum musiałam go zmyć i zostało lekkie odbarwienie, po regenerum stało się mniej widoczne
Char77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:43   #134
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

W końcu kupiłam dzisiaj Jestem ciekawa efektu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 21:44   #135
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Może najpierw się przedstawię jak na wychowanego człowieka przystało
Witam wszystkich

Moje paznokcie są powiedzmy w nie najlepszej kondycji i niestety tak naprawdę nigdy nie były ale raczej ze względów genetyki (po mamusi) rozdwojone, łamliwe coś strasznego
Planuje zakup Regenerum po zachęcającej liczbie Waszych pozytywnych opinii na Wizażu i reklamie w tv która pozwoliła mi taki specyfik (czy dobry na moje paznokcie się jeszcze okaże) odkryć.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 23:23   #136
natus_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Wiem, że od założenia tego tematu minęło już trochę czasu ale zdecydowałam, że mimo to wypowiem się.
No więc moje paznokcie były mocne, płytka miała ładny kształt. Bez problemu byłam w stanie zapuścić je do fajnej długości, nie łamały się. Przed ważnym wydarzeniem, pech chciał, złamał mi się jeden paznokieć, jak nigdy. Niewiele myśląc pobiegłam do kosmetyczki i skusiłam się na tipsy. Robiłam je już później regularnie, bo domyślałam się, jak będą wyglądały paznokcie po ich zdjęciu. Kosmetyczka, do której chodziłam podobno miała delikatniejszy klej, który aż tak bardzo nie niszczy płytki paznokcia jak inne kleje. Pewnego razu odpadł mi jeden tips. Jak zobaczyłam co się stało z moim paznokciem to się załamałam! obcięłam je, spiłowałam i czekałam po prostu aż same zaczną odchodzić. Tak też się stało.. A moje paznokcie wyglądały tak, jakbym celowo obdarła je pilnikiem do metalu lub czymś tego rodzaju.
Już byłam gotowa zakupić odżywkę. Ale przypomniałam sobie o Regenerum do paznokci. Najlepszy kosmetyk, jakiego kiedykolwiek użyłam! Paznokcie są twardsze, mocniejsze, nabrały jednolitego koloru. Ładnie pachnie zamiast śmierdzieć jak większość odżywek. Jedynym minusem jest to, że bardzo długo się wchłania. Ale ja po ok 40stu minutach go po prostu delikatnie ścieram, bo w tym czasie na pewno się dokładnie wchłonęły wszystkie witaminy Kosmetyk polecam wszystkim kobietkom po zabiegach kosmetycznych ale również tym, które po prostu chcą paznokcie wzmocnić.
natus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 11:55   #137
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Muszę chyba zaraz wyciągnąć spowrotem swoje Regenerum i odżywić pazurki, bo jakieś porozdwajane są
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:55   #138
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Czy ktoś używa remineralizujący u regenerujący lakier do paznokci Sililevo i może coś napisać o tym? Jest w promocji i bym się skusiła, ale czy coś pomaga ten specyfik?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:58   #139
Morycek
Przyczajenie
 
Avatar Morycek
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Hej
ja używała Sililevo i u mnie super sie sprawdził na allegro można znaleźć już za 25zł -warta swojej ceny bo już mija 3 miesiąc i pierwszy raz od baaardzo dawna mam długie paznokcie (aż wszyscy się pytają czy mam tipsy )
Morycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 19:41   #140
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dzięki za odpowiedź. Jeżeli masz ochotę jeszcze na ten specyfik to jest teraz za 6 zł w ziko apteka. Tylko data ważności to 08.2014. No ale za te 6 zł to nawet warto i do sierpnia stosować.
Używałaś codziennie?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 17:29   #141
aliatan333
Przyczajenie
 
Avatar aliatan333
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Własnie minął miesiąc odkąd używam regenerum do paznokci. Używałam go codziennie choć i bywały dni gdy nie miałam czasu na godzinne zasychanie preparatu. Po miesiącu stwierdzam,że preparat posiada wadę : nie działa On na rozdwajające się paznokcie. Problem wciąż mi doskwiera, aczkolwiek nie odmawiam zakupu, warto spróbować Mianowicie nie polecam eveline twarde jak diament (super odzywka ale ma ogromną wadę przy ciągłym stosowaniu) - paznokcie się uzależniły i własnie przez tą odżywkę moje paznokcie zaczęły się łamać i rozdwajać, a nawet roztrajać...
aliatan333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:45   #142
muuumiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Dziewczyny właśnie otwieram moje pierwsze opakowanie. Powiedzcie proszę jak to się nakłada... naciskam na czubek z pędzelkiem, ale mam wrażenie, że właściwie nic nie wypływa... Mam to rozkręcić? czy naciskać do skutku?
muuumiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 20:46   #143
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Naciśnij na tubkę, powinna wylecieć kropelka i to bardzo łatwo, nie wiem może jakiś wadliwy egzemplarz się trafił
Ja jestem wielką fanką Regenerum, bardzo pomogło mym słabym paznokciom.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:33   #144
Matryoshka Doll
Przyczajenie
 
Avatar Matryoshka Doll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Mi akurat Regenerum pomogło własnie na rozdwajające się paznokcie. Wcześniej używałam wszelkiej maści odżywek, które dawały co najwyżej chwilowe efekty (tzn. do momentu zmycia z paznokci). Dzięki Regenerum moje paznokcie praktycznie przestały się rozdwajać, są też mniej łamliwe, i ogólnie ładniej wyglądają. Tera używam dla odmiany olejku herbacianego firmy BarbraPro i też jestem zadowolona.
Dla mnie dodatkowa zaletę olejków do paznokci jest to, że dobrze robią również skórkom.
Matryoshka Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 17:11   #145
Bogus89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Ja polecam tą odżywkę, jest rewelacyjna, miałam bardzo duże problemy z rozdwajaniem się płytki paznokcia i łamaniem, Regenerum jest bardzo skuteczne na takie przypadki. Ja już po tygodniu uzywania (raz dziennie-wieczorem) zauważyłam ogromną poprawę, rzeczywiście paznokcie nie rozdwajają się, są zdecydowanie twardsze, mocniejsze, skórki są gładkie jak pupka niemowlaka, także nic tylko polecić. Dodam również, że działa od pierwszego użycia, jak już pisały Panie wyżej natychmniast poprawia koloryt płytki paznkocia, faktycznie schnie wchłania się dosyć długo bo około godziny, ale to głównie olejki więc nie dziwmy się
Zapłaciłam za Regenerum 13zł w aptece, jest dosyć wydajne, więc śmiało polecam Paniom które mają problemy z paznokciami, ja jestem zadowolona.
Pozdrawiam
Bogus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 08:29   #146
BeniaXD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Witam wszystkie dziewczyny.Podzielne się wiadomościami z wami .Na moje paznokcie regrenerum działa cudownie mam zniszczone ...o przepraszam miałam zniszczone paznokcie po tipsach ale używam regenerum od dwóch tygodni i jest cudownie mam je twarde i wszystko mogę robić bez rękawiczek.Jak za długo mocze ręce w wodzie czy w chemikalich to zaraz smaruje regenerum i znowu sa twarde.Polecam warto wydać 18 zloty na miesiąc.Juz nie bede robic tipsow wreszcie mam swoje paznokcie.
BeniaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 09:54   #147
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

wczoraj zakupiłam i już testuję.

Mam jednak techniczne pytanie: czy u was też wydobywa się z tubki tak mało produktu? Jest to wręcz minimalna ilość- myślałam, że będzie więcej oliwki wypływać, a tymczasem jak przejeżdżam pędzelkiem to ledwo widać tą 'tłustą powłoczkę'.

U was też tak jest?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 11:03   #148
Sohee_93
Przyczajenie
 
Avatar Sohee_93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Zaczęłam czytać ten wątek i chyba skuszę się na kupno tej odżywki, bo stosowałam kilka innych i bez żadnego skutku. Pieniądze wydane w błoto, więc mam nadzieję, że tym razem cokolwiek pomoże moim pazurkom, bo strasznie są łamliwe
Sohee_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 08:49   #149
shecky612
Przyczajenie
 
Avatar shecky612
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Używałam regenerum ok. pół roku temu i też bardzo polecam, jedyny - to że trzeba z nim długo posiedzieć a wiadomo jak to jest po malowanie paznokci nagle jest tuzin rzeczy do zrobienia ze względu na to kupiłam eveline twarde jak diament i też bardzo polecam, a wracając do regenerum to świetnie działa też na skórki, nie robią się zadziorki i nie wysychają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
shecky612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:35   #150
Sohee_93
Przyczajenie
 
Avatar Sohee_93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Regenerum- serum wzmacniające do paznokci

Mi akurat żadna odżywka z Eveline nie pomogła, to były pieniądze wydane w błoto, ale wiadomo, każde paznokcie są inne
Sohee_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 09:53:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.