Rozstanie z facetem - część 14 :( - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 13:21   #1411
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

OtTakaJa - można iść państwowo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:21   #1412
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A to mi pojechałeś przypadkowo - i słusznie :P
niby czemu

poza tym starac mozna sie na wiele sposobow aby ratowac czy naprawiac relacje....jedni ponizaja sie do samej ziemi inni staja sie obojetni i czekaja na ruch tego kto skrzywdzil....

dlatego was rozumiem kobiety bo te wszystkie starania tak naprawde byly po to aby potem nie zalowac ze sie nie probowalo naprawiac...

tylko tak naprawde czytajac posty trudno okreslic co mozna nazwac DEFINITYWNYM zakonczeniem bez szans na powroty..czy naprawiania....no chyba ze same poszkodowane stwierdza ze to juz nie ma sensu...

ajj dziewczyny nie zyjcie nadziejami pamietajcie....

miec wyje***e otwierac sie na nowe osoby dawac im szanse..

raz mialem zwiazek skonczyl sie jak sie skonczyl juz mniejsza o to...ale po krotkim czasie mialem okazje poznac nowa kobiete i co? olalem ja mimo ze ciagnelo nas ku sobie ale...kochalem ex :| a co potem? uczucie do ex wygaslo w takim samym czasie po jakim zawsze sie zakochiwalem... i zalowalem tego olania jaki wniosek? spotykasz kogos wg Ciebie wartosciowego daj szanse mimo ze cos sie czuje do ex... bo uczucie z czasem wygasa i zbiega sie wraz z zakochaniem sie w tej nowej osobie....dlatego ja jutro mam spotkanie i zrobie co w mojej mocy aby bylo dobrze

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:47
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:24   #1413
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
A teraz pokazał gdzie mnie ma.
I co, będziesz teraz czekała aż mu się tamta znudzi i zapragnie wrócić do Ciebie?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
OtTakaJa - można iść państwowo
Wierzy, że sobie sama poradzi, to niech próbuje...

Ja generalnie jestem przeciwna waleniu do psychologa z każdą sprawą - pójście na łatwiznę i przyzwyczajenie, że ktoś inny rozwiąże za nas nasze problemy...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:30   #1414
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pytanie co Ty na to.
Biorę się za siebie. Piszę pamiętnik, pomaga mi to niesamowicie (tak jak to forum). Kiedy nachodzą mnie jakieś durnowate myśli to wkładam słuchawki na uszy (już zgrałam sobie wesołe umca umca na mp3) i ćwiczę. W związku z tym, że ćwiczę mam od razu lepszy nastrój. Ogólnie rzecz biorąc dość użalania się nad sobą!
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:30   #1415
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I co, będziesz teraz czekała aż mu się tamta znudzi i zapragnie wrócić do Ciebie?
Z jednej strony mam nadzieje, że wróci, ale z drugiej strony wiem, że nie. On uważa, że zbyt dużo między nami się wydarzyło by mogło być dobrze, co dla mnie jest głupotą, bo wydarzyło się tyle, że często się kłóciliśmy a z tym przecież można walczyć, można rozmawiać, starać się by było lepiej. Ja dzięki temu rozstaniu dużo zrozumiałam, on najwidoczniej zrozumiał tyle, że chyba tak naprawdę kochał mnie tylko na początku. Jego sprawa. Chce mieć spokój to niech ma.
A ja choć mam tą nadzieję to muszę uczyć się życia od nowa, bez niego. I nie, nie będę czekała. Pora wziąć się za siebie.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:38   #1416
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Mrytko - hahaha, taaak, możesz go dmuchać
Sama to robię mojemu, zatykam nos i dmucham, ciężko powstrzymać się od śmiechu więc nie zawsze wyjdzie
Uff, uspokoiłaś mnie


Dziewczyny, ja tam czekam, aż się pan erotoman gawędziarz rozgada trochę ciekawa jestem co powie na te wszystkie komentarze
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:57   #1417
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Już po wszystkim.
Nie powiedział mi, że nie kocha. Mówił, że nie wie, czyli standard. Mam do niego cholerny żal, że nie potrafił mi tego powiedzieć. Mówił, że nie wie co czuje, że ma mętlik w głowie. Mówił, że tęsknił, że miał dni kiedy żałował tej decyzji, że może być tak, że będzie bardzo żałował tego co się stało, ale wtedy nie odezwie się do mnie by nie burzyć mego spokoju. Że potrzebuje troche czasu.
Na koniec przytuliłam go i powiedziałam by powiedział, że nic nie czuje, odpowiedział, że nie potrafi tego powiedzieć.
Z tego co zrozumiałam zależy mu na niej i na mnie, no ale podjął decyzję, może musi pobyć trochę z nią by zrozumieć... Może zrozumie, może nie.
Zapytałam czy to nie jest tak, że chciałby spróbować ale sie boi, odpowiedział, że tak jest i że boi się tego, że na początku będzie dobrze a później znowu będą kłótnie. To co on chciałby kur** idealnego związku bez kłótni? przecież to niemożliwe.
On wie, że mogłabym zburzyć to co jest między nim a nią pisząc do niej kolejny raz ze znowu ze mną sypiał, ale nie zrobie tego. Kocham go i pragnę jego szczęścia i jeśli on uważa, że będzie szczęśliwy z nią to niech będzie.
Swoją drogą ciekawe czy ona wie o tych jego wątpliwościach, o tym, że nie potrafi jej przytulać i takie tam... Pewnie nie, więc niech buduje swój jakże idealny związek na kłamstwie.
Boli, bardzo boli, ale teraz wiem, że to wszystko kłamstwo... Że jeśli naprawde by nie wiedział, jeśli naprawde byłby taki zagubiony dałby nam szanse, żeby sprawdzić i nigdy nie żałować.
I choć mówi, że dla niego to nie był tylko seks wiem, że kłamie.


P. - jeśli to czytasz to przestań, jeśli chcesz wiedzieć co u mnie to poprostu zapytaj a nie podczytuj forum.

Dziewczyno uciekaj od niego gdzie pieprz rośnie i to szybko! Bo będziesz jeszcze bardziej cierpiała i żałowała kolejnych szans mu dawanych.
Miałam i mam niemal identyczną sytuację jak Ty. Proszę nie daj się, choć Ty bądź mądra, silna i olej go. Niech se idzie do tamtej a Ty bądź szczęśliwa sama, a w niedalekiej przyszłości na pewno z kimś innym, wartym tego.
Mówię Ci jako osoba, która tego doświadczyła. 2 lata borykałam się z tą sytuacją i 'wygrała' tamta. Szkoda tylko tych lat, które sobie zmarnowałam dając mu kolejne szanse i myśląc, że w końcu przyzna, że mnie i tylko mnie chce i kocha. Szkoda czasu!
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 13:59   #1418
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

I powiem wam, że choć dzisiaj do mnie dotarło, że to koniec, że chociaż już bardzo tęsknie to jest póki co jest dobrze, może to zasługa tabletek... A może po prostu dlatego że wiem, że ma mnie w samym środku d. a mi chyba zostało jeszcze troszke godności.
Choć bardzo chce mi się płakać nie płaczę, czuję jakby zabrakło mi łez, czuję taką pustkę w środku.


martuska2o ale ja to wszystko wiem, wiem, że jestem dla mnie nikim i wydaje mi się że tak naprawdę nie zależy mu na żadnej z nas... Bo jeśli zależałoby mu na niej nie potrafiłby ze mną?

Edytowane przez justyskaa789
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:02
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:05   #1419
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

A u mnie ogólnie źle. Jak się wali to wszystko po kolei. Nie dość, że nie mogę wyjść z tej dziury w jakiej jestem od jakiegoś czasu to z moja Babcią coraz gorzej. Umiera. Eh.
Btw. co z nim się rozstawałam i rozstaję to ktoś z rodziny mi umiera..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:10   #1420
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
A u mnie ogólnie źle. Jak się wali to wszystko po kolei. Nie dość, że nie mogę wyjść z tej dziury w jakiej jestem od jakiegoś czasu to z moja Babcią coraz gorzej. Umiera. Eh.
Btw. co z nim się rozstawałam i rozstaję to ktoś z rodziny mi umiera..
wiem co czujesz, z moją babcią jest też już bardzo źle, w dodatku nie chce iść do szpitala, bo 'chce umrzeć w domu'. Strasznie boli mnie to, że cierpi i nic nie można poradzić.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:10   #1421
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

martuska2o nie wiem co powiedzieć, przykro mi, trzymaj się





Wkurza mnie to, że gdy go zapytałam czy te ostatnie spotkania coś dla niego znaczyły powiedział, że tak. Ciekawe tylko co? Chyba tylko to, że spuścił z jaja. Nie będę już niczyim zbiornikiem na sperme! Żal. Tak Panie P. wiem, że to przeczytasz, tak właśnie się czuję.

Edytowane przez justyskaa789
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:12
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 14:12   #1422
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Uff, uspokoiłaś mnie


Dziewczyny, ja tam czekam, aż się pan erotoman gawędziarz rozgada trochę ciekawa jestem co powie na te wszystkie komentarze
kurde zablokowałam go na czacie a takto bym wiedziała czy juz był na fcb czy nie ^^
Uciekł przed audytorium
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:15   #1423
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
I powiem wam, że choć dzisiaj do mnie dotarło, że to koniec, że chociaż już bardzo tęsknie to jest póki co jest dobrze, może to zasługa tabletek... A może po prostu dlatego że wiem, że ma mnie w samym środku d. a mi chyba zostało jeszcze troszke godności.
Choć bardzo chce mi się płakać nie płaczę, czuję jakby zabrakło mi łez, czuję taką pustkę w środku.


martuska2o ale ja to wszystko wiem, wiem, że jestem dla mnie nikim i wydaje mi się że tak naprawdę nie zależy mu na żadnej z nas... Bo jeśli zależałoby mu na niej nie potrafiłby ze mną?

Jakbyś o moim pisała...
Nie wiem co im we łbach siedzi. Mój ostatnio żalił się swojej siostrze, że powinien się chyba leczyć, bo kocha dwie kobiety (niby mnie i ją..). To ona powiedziała mu, że najwidoczniej nie kocha żadnej z nas skoro tak gada.
I niby jemu też bardzo zależy na tamtej skoro mieszka z nią itd, ale w sylwestra pół nocy do mnie pisał jak to o mnie myśli, wspomina tęskni itp bzdury. Przy poprzednim naszym rozstaniu kiedy też był z nią, też pisał i mówił mi takie rzeczy, był zazdrosny o każdego faceta u mego boku, przespał się ze mną, podczas, gdy niby tamtą wtedy wybrał i kochał. Poplątanie z pomieszaniem. Więc najwyraźniej mogą.
Tylko Ty się nie daj. Wystarczy, że ja dałam z siebie debila robić przez 2 lata.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:18   #1424
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

I to właśnie jest najgorsze, że skoro zależy mu na nas obu, to powinien chyba dać szanse nam, nawet ze względu na to co było. No ale cóż, wybrał, jego sprawa.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:23   #1425
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
wiem co czujesz, z moją babcią jest też już bardzo źle, w dodatku nie chce iść do szpitala, bo 'chce umrzeć w domu'. Strasznie boli mnie to, że cierpi i nic nie można poradzić.
Moja też jest w domu, u mojej cioci. Była już w hospicjum, ale tak bardzo chciała wrócić do domu. Właśnie przez okno widziałam karetkę, straciła przytomność.
Życie..

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
I to właśnie jest najgorsze, że skoro zależy mu na nas obu, to powinien chyba dać szanse nam, nawet ze względu na to co było. No ale cóż, wybrał, jego sprawa.

Mój wybrał mnie, rok temu w lutym po 2 miesięcznym rozstaniu, gdy nie wiedział o co mu chodzi i czego chce. Wtedy tylko się domyślałam, że chodzi o inną i już wtedy domyślałam się, że właśnie o nią. Po 2 miesiącach wrócił, z wielkim wazonem wielkich 60ciu róż, wybrał mnie. A ja głupia się wtedy zgodziłam z uśmiechem na ustach. Wybrał mnie... na 4 miesiące. I zostawił już oficjalnie dla tamtej. Więc nawet jak wybierze Ciebie to Ty nie wybieraj Go. Jeżeli teraz się zastanawia Ty czy ona to niech SPADA!! Nie kocha Cię... a Ty byś tylko cierpiała.

Edytowane przez martuska2o
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:26
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:28   #1426
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
kurde zablokowałam go na czacie a takto bym wiedziała czy juz był na fcb czy nie ^^
Uciekł przed audytorium
kto sie czubi ten sie lubi
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:30   #1427
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Ja to wszystko wiem, ale wiem też, że jedno jego słowo wróć a ja polecę...
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:30   #1428
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
I to właśnie jest najgorsze, że skoro zależy mu na nas obu, to powinien chyba dać szanse nam, nawet ze względu na to co było.
A czemu niby? Jak zależy mu na dwóch kobietach, to nie zależy na żadnej i nie powinien ranić żadnej z nich.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:34   #1429
Reggaenator
Rozeznanie
 
Avatar Reggaenator
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 888
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
niby czemu

poza tym starac mozna sie na wiele sposobow aby ratowac czy naprawiac relacje....jedni ponizaja sie do samej ziemi inni staja sie obojetni i czekaja na ruch tego kto skrzywdzil....

dlatego was rozumiem kobiety bo te wszystkie starania tak naprawde byly po to aby potem nie zalowac ze sie nie probowalo naprawiac...
Ja właśnie cały czas żyje w świadomości, że nie próbowałem naprawiać związku. Dobrze, że w tej samej świadomości żyje moja eks. Nie robi mi to nadzieji na powrót - bo ja to wiem, że do siebie wrócimy. Czekam tylko aż wróci z zagranicy,a nastąpi to już za 3 dni
Reggaenator jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 14:36   #1430
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A czemu niby? Jak zależy mu na dwóch kobietach, to nie zależy na żadnej i nie powinien ranić żadnej z nich.
Może żeby nie żałować, że się czegoś nie zrobiło, nie wiem. Ja przynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia, bo w ostatnim czasie zrobiłam wszystko.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:44   #1431
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Ja to wszystko wiem, ale wiem też, że jedno jego słowo wróć a ja polecę...

Dlatego Ci to właśnie wszystko piszę byś NIE POLECIAŁA Nie popełniaj moich błędów. Wpędził mnie tylko w lata, poparał mi moją psychikę, złamał serce. Sama poniekąd na to pozwoliłam, a teraz ryczę, że zaraz 30stka na karku a ja znowu sama.
Więc bądź silna i uparta. Jeszcze znajdziesz tego jednego jedynego, dla którego najważniejsza będziesz tylko Ty a nie 1000 innych.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:45   #1432
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
kto sie czubi ten sie lubi
Jak by Ci ktoś non stop truł tyłek i męczył milionem głupich pytań też byś blokować czatowe gadki...

Erotoman gawędziarz był na fotce
ale fejsa chyba nie odwiedził
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:49   #1433
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

W sumie nie wiem po co gdybam co by było... On nie napisze, on nie będzie chciał wrócić.
I choć mam ogromną ochotę wsiąść w samochód i jechać do niego przytulić go, nie zrobię tego. Uszanuję jego decyzję.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:51   #1434
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem po co gdybam co by było... On nie napisze, on nie będzie chciał wrócić.
I choć mam ogromną ochotę wsiąść w samochód i jechać do niego przytulić go, nie zrobię tego. Uszanuję jego decyzję.
I dla Twego dobra najlepiej jakby już NIGDY więcej nie napisał
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:03   #1435
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Ale ja właśnie chciałabym by napisał... Chciałabym by pożałował swojej decyzji, by zrozumiał, by był taki jak kiedyś. Aj szkoda gadać.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:09   #1436
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Ale ja właśnie chciałabym by napisał... Chciałabym by pożałował swojej decyzji, by zrozumiał, by był taki jak kiedyś. Aj szkoda gadać.

Wiem bardzo dobrze, że chcesz. Ja też chciałam, pewnie jeszcze chcę..Tylko po co. By jeszcze więcej i bardziej cierpieć. On już nie jest dla Ciebie. Wiem, że będzie ciężko, ale to minie (mam nadzieję). Nie katuj się
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:16   #1437
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Wiem bardzo dobrze, że chcesz. Ja też chciałam, pewnie jeszcze chcę..Tylko po co. By jeszcze więcej i bardziej cierpieć. On już nie jest dla Ciebie. Wiem, że będzie ciężko, ale to minie (mam nadzieję). Nie katuj się
Podpisuje sie pod tym wszystkimi kończynami
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:16   #1438
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Ja wiem, że to żałosne. Wiem, że chciałabym żeby był przy mnie. I wiem, że jeśli zaproponowałby powrót to tylko dlatego, że by tego chciał...



Naszym marzeniem był lot balonem, ja zrobie to sama, on z nią. Zawsze chciałam zobaczyć wschód i zachód słońca, ale gdy byliśmy w wakacje nad morzem było już między nami źle... Wrócę tam.. Jeśli nie z nim to sama.
Często wracam do miejsc gdzie to wszystko się zaczęło, do parku w którym się pierwszy raz spotkaliśmy, nad rzeke - miejsce w którym wszystko się zaczęło układać. On pewnie myśli, że to bez sensu, a ja czekam tam jak głupia na niego, myślę, że tam go spotkam.


Idę się położę, bardzo boli mnie brzuch, znowu wymotuje, eh.

Edytowane przez justyskaa789
Czas edycji: 2011-01-13 o 15:29
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:28   #1439
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to żałosne. Wiem, że chciałabym żeby był przy mnie. I wiem, że jeśli zaproponowałby powrót to tylko dlatego, że by tego chciał...



Naszym marzeniem był lot balonem, ja zrobie to sama, on z nią. Zawsze chciałam zobaczyć wschód i zachód słońca, ale gdy byliśmy w wakacje nad morzem było już między nami źle... Wrócę tam.. Jeśli nie z nim to sama.
Często wracam do miejsc gdzie to wszystko się zaczęło, do parku w którym się pierwszy raz spotkaliśmy, nad rzeke - miejsce w którym wszystko się zaczęło układać. On pewnie myśli, że to bez sensu, a ja czekam tam jak głupia na niego, myślę, że tam go spotkam.
JASNE, już to widzę. Zaproponuje Ci powrót jak tamta nie będzie chciała z nim być, jak go kopnie w dupę. Taak wtedy przyleci do Ciebie jak na skrzydłach.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:29   #1440
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 14 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość

Erotoman gawędziarz to się rozkręci około 17-18 zapewne
Przeciez on cały czas to widzi i co?? suche obietnice którymi mogę sobie podetrzeć pupę co najwyżej albo niech zniknie albo niech będzie w moim życiu a nie takie fanfa fatima jest i ni ma


Ilona nie mam słów do Twojego postępowania...Zerwij kontakt całkowicie i to już...Rzeczy niech wyśle pocztą...A nie takie niby chce niby nie ale do łóżka to zawsze chętnie i wszędzie...Matko boska...Pomyśleć,ze ja jeszcze niedawno też taka byłam głupia
Kurde no, to troche jak u mnie... Że tu kuźwa zagada, tu przytuli, a za chwile powie, że "jesteśmy przecież dobrymi znajomymi...", no, zaje*****mi Założe sie, że gdybym napisała dzisiaj, że chce iść gdzieś jutro z nim, na browara czy coś, to by mi odpisał, że nie, bo ma już plany i nie chce robić swojej eks nadzieji, także taki z niego przyjaciel, jak ze mnie domofon Kurde, niech zniknie z mojego życia całkowicie! Albo całkowicie poróci!

No, mnie też Ilona przerażasz. Naprawde, nie ma już sensu łudzić sie, bla bla, skoro obie dobrze wiemy, jak jest! Ale dla mnie najgorszy pomysł, to ten z seksem Ja bym w życiu na coś takiego nie poszła, choćbym miała sie z eksem schodzić to bym go nie wpuściła do łóżka, musiałby odpokutować, ja odzyskać zaufanie, dopiero może po... pół roku bym sie zgodziła!


Ilona, może Ty myslisz, że jak sie pokochacie, to on wróci?!


Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
kto kocha naprawde ten zawsze bedzie sie staral....a kto sie wycofuje z bycia razem po pol roku, roku czy x lat w ciagu chwili... z jakiegos powodu wyciagnietego z du** to juz brak mi slow jak to okreslic
No cóż, to chyba tylko świadczy o głupocie i infantylności takowej osoby...


Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
niby czemu

poza tym starac mozna sie na wiele sposobow aby ratowac czy naprawiac relacje....jedni ponizaja sie do samej ziemi inni staja sie obojetni i czekaja na ruch tego kto skrzywdzil....

dlatego was rozumiem kobiety bo te wszystkie starania tak naprawde byly po to aby potem nie zalowac ze sie nie probowalo naprawiac...

tylko tak naprawde czytajac posty trudno okreslic co mozna nazwac DEFINITYWNYM zakonczeniem bez szans na powroty..czy naprawiania....no chyba ze same poszkodowane stwierdza ze to juz nie ma sensu...

ajj dziewczyny nie zyjcie nadziejami pamietajcie....

miec wyje***e otwierac sie na nowe osoby dawac im szanse..

raz mialem zwiazek skonczyl sie jak sie skonczyl juz mniejsza o to...ale po krotkim czasie mialem okazje poznac nowa kobiete i co? olalem ja mimo ze ciagnelo nas ku sobie ale...kochalem ex :| a co potem? uczucie do ex wygaslo w takim samym czasie po jakim zawsze sie zakochiwalem... i zalowalem tego olania jaki wniosek? spotykasz kogos wg Ciebie wartosciowego daj szanse mimo ze cos sie czuje do ex... bo uczucie z czasem wygasa i zbiega sie wraz z zakochaniem sie w tej nowej osobie....dlatego ja jutro mam spotkanie i zrobie co w mojej mocy aby bylo dobrze
Sorry, ale ja nie wiem tak naprawde o czym są te twoje wywody... Nic sie kupy du*y tu nie trzyma... Każdy akapit o czymś innym I skąd nagle takie refleksje?

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
kurde zablokowałam go na czacie a takto bym wiedziała czy juz był na fcb czy nie ^^
Uciekł przed audytorium
No i masz chociaż z głowy natretnego adoratora
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.