Rozstanie z facetem, część XIX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 16:09   #3691
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
talkshit - olej go, nie płaszcz się przez nim, nie płacz przy nim ani nie rozczulaj. Wyglądaj świetnie i niech wie, co traci.

Zgadzam się w 100%!
Byłam w identycznej sytuacji w październiku zeszłego roku no i niestety skończyło się rozstaniem a te kilka dni na przemyślenie wtedy pewnie se tylko tak wziął, by przeciągnąć sprawę. Szkoda tylko, że do dziś pan gdzieś tam się za mną ciągnie no, ale olać.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:10   #3692
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%!
Byłam w identycznej sytuacji w październiku zeszłego roku no i niestety skończyło się rozstaniem a te kilka dni na przemyślenie wtedy pewnie se tylko tak wziął, by przeciągnąć sprawę. Szkoda tylko, że do dziś pan gdzieś tam się za mną ciągnie no, ale olać.
ja nie wiem czy chcial przeciagnac czy nie , on nie wie co sie z nim dzieje itp nie rozumiem go w piatek bylo wszystko okej
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:11   #3693
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze to sie jakos wyjasni
nie wiem skad to sie u niego wzielo , bylo wszystko caly czas okej on tez nie wie




ehh
podziwiam ze po tygodniu u Ciebie jest tak dobrze ja od wczoraj ciagle placze

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



ja tez nie rozumiem , przeciez bylo wszystko okej , tyle planow mielismy , to tamto , robi specjalnie prawko zeby do mnie jezdzic bez problemu zima a nie pkp , pks ... i co sie z tym stalo nagle ?
gdzie to wyparowalo
Zobacz u mnie z dnia na dzień wszystkie plany poszły się walić i to takie poważne plany.. Ja byłam przy nim w ciężkich chwilach, gdy miał problemy ze swoimi rodzicami, moi rodzice pozwolili mu tu zamieszkać. Było dobrze, żyliśmy jak małżeństwo i co?
Już ma nową koleżankę...
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:12   #3694
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Zobacz u mnie z dnia na dzień wszystkie plany poszły się walić i to takie poważne plany.. Ja byłam przy nim w ciężkich chwilach, gdy miał problemy ze swoimi rodzicami, moi rodzice pozwolili mu tu zamieszkać. Było dobrze, żyliśmy jak małżeństwo i co?
Już ma nową koleżankę...
eh masakra



a ja mam mu ochote napisac , powiedziec wieczorem bo ma zadzownic ze go kocham ale nie chce byc zabardzo nachalna , nie chce go dusic przez ten tydzien niczym no ale kurde
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.




Edytowane przez talkshit
Czas edycji: 2011-07-25 o 16:13
talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:14   #3695
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
eh masakra
No właśnie..
Mam nadzieję, że będzie żałował..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:16   #3696
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
No właśnie..
Mam nadzieję, że będzie żałował..
na pewno
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:19   #3697
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy chcial przeciagnac czy nie , on nie wie co sie z nim dzieje itp nie rozumiem go w piatek bylo wszystko okej
U mnie też było pięknie i rewelacja. Niemal 5 lat, zaręczeni z planami na przyszłość. Pomieszkiwał u mnie, w niedzielę cały dzień byłam w pracy, on u mnie w domu, z moimi rodzicami, kończył pracę mgr, wieczorem po mnie przyjechał, słodko, pięknie. Jeszcze w poniedziałek super, wieczorem pocieszał mnie po ucieczce moich podopiecznych, we wtorek rano miał jechać zawieźć pracę mgr. No i już wtedy rano pamiętam jak dziś - oschły sms 'jadę, miłego dnia' i pół dnia bez odzewu, później przyjazd i mega dziwne zachowanie. W środę rano po przebudzeniu udało mi się wyciągnąć, że coś jest nie tak. Kilka dni 'odpoczynku' i się posypało kompletnie.
Mój to jakiś dziwny człowiek jest..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 16:20   #3698
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

talkshit mielismy miesieczna przerwe wiec tez juz dlatego jest lepiej, choc przez ten miesiac wcale nie rozpaczalam, nie wiem dlaczego tak jest, moze dochodzi do mnie , ze wcale go tak mocno nie kocham. Wiesz, ich nie zrozumiesz, jednego dnia mowia, ze kochaja a drugiego juz nie, ale zazwyczaj jest tak, ze juz wczesniej cos sie dzialo zle, ze on juz wczesniej myslal o tym i teraz dopiero odwazyl sie powiedziec. Ale jak piszesz, ze nic takiego sie nie dzialo, to nie wiem, moze pogubil sie w uczuciach, czasem to chwilowe choc i Ty przez ten czas sobie przemysl dokladnie czy tak wszystko bylo ok. I nie pisz do niego, nie dzwon, nie nalegaj etc. Niech sam sobie to przemysli. Niech zobaczy jak to jest bez Ciebie.
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:26   #3699
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
U mnie też było pięknie i rewelacja. Niemal 5 lat, zaręczeni z planami na przyszłość. Pomieszkiwał u mnie, w niedzielę cały dzień byłam w pracy, on u mnie w domu, z moimi rodzicami, kończył pracę mgr, wieczorem po mnie przyjechał, słodko, pięknie. Jeszcze w poniedziałek super, wieczorem pocieszał mnie po ucieczce moich podopiecznych, we wtorek rano miał jechać zawieźć pracę mgr. No i już wtedy rano pamiętam jak dziś - oschły sms 'jadę, miłego dnia' i pół dnia bez odzewu, później przyjazd i mega dziwne zachowanie. W środę rano po przebudzeniu udało mi się wyciągnąć, że coś jest nie tak. Kilka dni 'odpoczynku' i się posypało kompletnie.
Mój to jakiś dziwny człowiek jest..

o kurde


Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
talkshit mielismy miesieczna przerwe wiec tez juz dlatego jest lepiej, choc przez ten miesiac wcale nie rozpaczalam, nie wiem dlaczego tak jest, moze dochodzi do mnie , ze wcale go tak mocno nie kocham. Wiesz, ich nie zrozumiesz, jednego dnia mowia, ze kochaja a drugiego juz nie, ale zazwyczaj jest tak, ze juz wczesniej cos sie dzialo zle, ze on juz wczesniej myslal o tym i teraz dopiero odwazyl sie powiedziec. Ale jak piszesz, ze nic takiego sie nie dzialo, to nie wiem, moze pogubil sie w uczuciach, czasem to chwilowe choc i Ty przez ten czas sobie przemysl dokladnie czy tak wszystko bylo ok. I nie pisz do niego, nie dzwon, nie nalegaj etc. Niech sam sobie to przemysli. Niech zobaczy jak to jest bez Ciebie.

Tylko wlasnie my doszlismy do wniosku ze w tym tygodniu normalnie piszemy ze soba , rozmawiamy itp , nie wiem mi sie wlacza ze jak cos jest nie tak , to jest miła , pisze tak jakby nic sie nie stalo itp ... Jest w pracy od 14 do 22 , wiec praktycznie bedziemy rozmawiac chwile rano i wieczorem przez ten tydzien .. boje sie ze jak sie odsune troche pomysli ze odpuscilam sobie


on mówił ze sie pogubil w tym wszystkim itp mowił ze myślał o tym od poczatku lipca jakos ..

chyba nie powinnam miec nadzieji zadnej
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:32   #3700
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
zielone_oko - jak facet po tylu latach i planach rozstaje się z partnerką, to bardzo częstą przyczyną jest nowa krowa. Nawet częstszą niż zwykłe znudzenie, bo nudę często pokonuje wygoda.
święta racja!!! potwierdzam własnym doświadczeniem!!! nie wierz w 100% w to co on mówi, miej do tego dystans. zwykle wkręcają, że nie zasługują na nas, że chcą być sami, nie dorośli do poważnego związku... niestety rzeczywistość okazuje się inna. przykre tylko, że nie mają na tyle odwagi żeby powiedzieć prawdę
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:33   #3701
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość


ja też mam swojego przystojniaka, który już 3 razy niósł mi zakupy z Lidla pod blok
zawsze na zakupy w dresie i już też 3 razy na niego trafiłam więc Dearlie mamy coś wspólnego
Szczęściaro! Mój udaje nadal, że mnie nie widzi Ja w sumie też szybko odwracam głowę jak go widzę... ogólnie komedia

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem Cię z tym mieszkaniem, wspomnieniami itd. Ja przez to nie umiem pozytywnie myśleć o mieście, w którym mieszkałam z moim a co dopiero jechać tam. Od razu wspomnienia mnie dołują. Stwierdzam, że ładowanie się w nowy związek tylko dlatego, żeby zapomnieć nie ma sensu... Skup się na tym, że możesz się podobać facetom, masz tego żywe przykłady z weekendu. A co do przystojniaka... proponuję zrobić coś, czego nigdy byś nie zrobiła, np zagadać do niego, lub niechcący wpaść na niego, tak dosłownie.

Najgorsze, że ja kocham jego rodzinne miasto. Szalenie wręcz kocham i napewno będę tam jeździła, a może nawet się tam przeprowadzę... liczę na to, że z czasem te wspomnienia zaczną zanikać w mojej głowie

Co to Przystojniaka to dzisiaj okazało się, że to sąsiad jednej z moich klientek, więc będzie dla mnie obserwować go czy się z kimś spotyka A później będziemy działać W sumie to chyba jedyny facet, z którym chciałabym spróbować. Co dziwne, myśląc o nim nie mam takich samych myśli jak w przypadku kolesi z imprez. Problem w tym, że ja się tym facetom nie podobam, to bardziej chodzi o moją otwartość do ludzi. Nie wiem dlaczego, ale ja ogólnie przyciągam do siebie ludzi... nawet z eksem żartowaliśmy, że to "wrodzony magnetyzm", tyle, że to niewiele ma wspólnego z takim zainteresowaniem typowo damsko-męskim. To bardziej na zasadzie "O jaka śmieszna, mała dziewczynka, pogadam z nią chwilę, bo wydaje się sympatyczna" i zazwyczaj na tzw. śmiechach-chichach (matko nie wiem jak to się pisze) się kończy. Najkomiczniejsze jest to, że jak mi się ktoś naprawdę podoba to włącza mi się tryb nieśmiałości i jest dupa tak jak w przypadku Przystojniaka


Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?

Czytam Was od piątku, od początku ten wątek , jestem dopiero w połowie..
Niestety mnie też spotkał ten los..
Prawie 5 lat razem, zaręczyny, planowanie ślubu, mieszkanie razem a on mnie zostawił. Tydzień temu spakował swoje rzeczy i się wyniósł, po tym jak nie wrócił na noc, pojechał do rodziców, nie dał nawet znaku życia a ja do 3:20 non stop wydzwaniałam, odebrał i powiedział, że jest w domu i że śpi.. Rano wrócił pokłóciliśmy się , spakował rzeczy i pojechał.
W poniedziałek przyjechał, mówił, że mnie kocha, że chce być tylko ze mną i żebyśmy zaczęli jeszcze raz. Żebyśmy popracowali nad sobą. W czwartek stwierdził , że wraca ale nie wrócił. W piątek powiedział, ze nie chce ze mną być, a w sobotę pokazał się z nową koleżanką i to naszym wspólnym znajomym , których poznał dzięki mnie , cios poniżej pasa

Nie mogę się doprosić o zabranie reszty jego rzeczy, bo jest mu wstyd , przede mną i moimi rodzicami. Ale już to załatwilam z jego siostrą, że w czwartek zabierze, muszę je spakować we worki
A jeszcze dzisiaj mi napisała smsa odnośnie jego rzeczy, że najlepiej jakbym wywaliła je na środek podwórka bo jest idiotą i jej przykro

Nie dam mu tej satysfakcji, że cierpię, że mi przykro, że mnie potwornie zranił.

Zostałam sama
Mam psa, którego dostałam od niego na Boże Narodzenie, dobrze, że nie chce mi go zabrać.

Kompletna porażka.
Chętnie bym go dorwała i skopała mu tyłek
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 16:36   #3702
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Tylko my byliśmy już po jednym poważnym rozstaniu... ze sobą oczywiście. Ale wtedy też przyszło nagle. BLE!
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:38   #3703
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
boje sie ze jak sie odsune troche pomysli ze odpuscilam sobie
on mówił ze sie pogubil w tym wszystkim itp mowił ze myślał o tym od poczatku lipca jakos ..
chyba nie powinnam miec nadzieji zadnej
nadzieje mozesz miec zawsze, teraz mozesz ja miec bo jeszcze nic nie wiadomo, moim zdaniem dobrze, jesli sie odsuniesz na ten czas, niech posmakuje zycia bez Ciebie, zateskni, byc moze bedzie chcial wrocic, nie jestem dobra osoba w doradzaniu w tych sprawach bo po tym co u mnie sie wydarzylo widze takie rzeczy w ciemnych barwach. Musisz poczekac do soboty, w sumie nie musisz ale chcesz wiec nie pozostaje Ci nic innego jak tez przemyslec to wszystko.

Badz dobrej mysli, niektorzy mowia, ze to przyciaga dobro ja wolalam byc zlej, zeby sie nie rozczarowac, i przyciaglam zlo a moze jednak dobro?
__________________
.

Edytowane przez tuliiipanek
Czas edycji: 2011-07-25 o 16:40
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:39   #3704
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
U mnie też było pięknie i rewelacja. Niemal 5 lat, zaręczeni z planami na przyszłość. Pomieszkiwał u mnie, w niedzielę cały dzień byłam w pracy, on u mnie w domu, z moimi rodzicami, kończył pracę mgr, wieczorem po mnie przyjechał, słodko, pięknie. Jeszcze w poniedziałek super, wieczorem pocieszał mnie po ucieczce moich podopiecznych, we wtorek rano miał jechać zawieźć pracę mgr. No i już wtedy rano pamiętam jak dziś - oschły sms 'jadę, miłego dnia' i pół dnia bez odzewu, później przyjazd i mega dziwne zachowanie. W środę rano po przebudzeniu udało mi się wyciągnąć, że coś jest nie tak. Kilka dni 'odpoczynku' i się posypało kompletnie.
Mój to jakiś dziwny człowiek jest..
z przykrością srwierdzam, że takie zachowanie jest typowe niby wszystko ok i nagle
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:45   #3705
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

talkshit:
u mnie też ta ostatnia rozmowa odbyła się w sobotę...
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 16:53   #3706
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
talkshit:
u mnie też ta ostatnia rozmowa odbyła się w sobotę...
nie dobijaj mnie


on mi tak w głowie tym namieszal juz jak wychodzic miał , zapalił jeszcze i do mnie ze pewnie jakbysmy sie rozstali zaraz sobie kogos znajde , ja ze nie .. a on jakiegos faceta w bmw ja sie tylko spojrzalam a ten ' ja kiedys kupie bmw , wiec bedziesz miec ' no i po co takie cos mowi ?
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 17:01   #3707
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
nie dobijaj mnie


on mi tak w głowie tym namieszal juz jak wychodzic miał , zapalił jeszcze i do mnie ze pewnie jakbysmy sie rozstali zaraz sobie kogos znajde , ja ze nie .. a on jakiegos faceta w bmw ja sie tylko spojrzalam a ten ' ja kiedys kupie bmw , wiec bedziesz miec ' no i po co takie cos mowi ?

Jakby nie było będzie dobrze.
A taktowny jak to facet.. Nienawidzę tych ich 'przedziwnych zachowań' i zdań 'nie wiem co mi jest' !
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 17:04   #3708
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Jakby nie było będzie dobrze.
A taktowny jak to facet.. Nienawidzę tych ich 'przedziwnych zachowań' i zdań 'nie wiem co mi jest' !
ja tez nie
boje sie strasznie
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 18:07   #3709
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Zobacz u mnie z dnia na dzień wszystkie plany poszły się walić i to takie poważne plany.. Ja byłam przy nim w ciężkich chwilach, gdy miał problemy ze swoimi rodzicami, moi rodzice pozwolili mu tu zamieszkać. Było dobrze, żyliśmy jak małżeństwo i co?
Już ma nową koleżankę...
Cóż, nie docenił, jego strata.

Dla mnie to kolejny dowód na to, że aby żyć jak małżeństwo, trzeba być małżeństwem. Ja straciłam w ten sposób 8 lat
Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
a ja mam mu ochote napisac , powiedziec wieczorem bo ma zadzownic ze go kocham ale nie chce byc zabardzo nachalna , nie chce go dusic przez ten tydzien niczym no ale kurde
Żadnego kochania! Włącz maszynkę do lodu. Jakiekolwiek przymilanie będzie Cię stawiało niżej od niego, a faceci to zdobywcy przecież.
Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
on mi tak w głowie tym namieszal juz jak wychodzic miał , zapalił jeszcze i do mnie ze pewnie jakbysmy sie rozstali zaraz sobie kogos znajde , ja ze nie .. a on jakiegos faceta w bmw ja sie tylko spojrzalam a ten ' ja kiedys kupie bmw , wiec bedziesz miec ' no i po co takie cos mowi ?
Czemu tak powiedział? O, tak se. To takie zwykłe głupie gadki, jak się nie wie, co się chce powiedzieć. Głupio, że swoją wartość ocenia posiadaniem beemki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 18:37   #3710
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Był po swoje rzeczy SAM. Byłam twarda, odpowiadałam olewczo i powiedziałam mu, że cieszę się, że teraz przekonałam się o tym jakim jest chamem niż miałoby to nastąpić później.
I wiecie co mi powiedział "Nic na to nie poradzę , że inna mnie chciała" Zaśmiałam się i pożyczyłam szczęścia, mówiąc , że i tak przekona się jaki jest.

Tata mi powiedział, że trzymałam się dzielnie
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 18:49   #3711
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Był po swoje rzeczy SAM. Byłam twarda, odpowiadałam olewczo i powiedziałam mu, że cieszę się, że teraz przekonałam się o tym jakim jest chamem niż miałoby to nastąpić później.
I wiecie co mi powiedział "Nic na to nie poradzę , że inna mnie chciała" Zaśmiałam się i pożyczyłam szczęścia, mówiąc , że i tak przekona się jaki jest.

Tata mi powiedział, że trzymałam się dzielnie
jaki frajer!!! ciekawe co by powiedziała na te jego teksty ta dziewczyna co go zechciała ciesz się ze on nie jest juz twoim problemem, a ta druga laska dostanie za swoje jak tylko się na nim pozna, bo powinna trzymać łapki zdala od zajętych facetów
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 18:57   #3712
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Tym razem to ja zawiniłam i dobrze o tym wiem, czasami jest ciężko ale daje sobie rade. Cóź, trzeba żyć dalej.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:13   #3713
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

dowiedziałam się, że ja i eks bierzemy śłub we wrześniu !!! chyba padne

Edytowane przez pika87
Czas edycji: 2011-07-25 o 19:15
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:20   #3714
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Był po swoje rzeczy SAM. Byłam twarda, odpowiadałam olewczo i powiedziałam mu, że cieszę się, że teraz przekonałam się o tym jakim jest chamem niż miałoby to nastąpić później.
I wiecie co mi powiedział "Nic na to nie poradzę , że inna mnie chciała" Zaśmiałam się i pożyczyłam szczęścia, mówiąc , że i tak przekona się jaki jest.

Tata mi powiedział, że trzymałam się dzielnie
Niesamowicie dzielnie! Zazdroszczę Ci siły, którą w sobie masz. A ja tym bardziej podtrzymuję opinię, że Twój eks to wyjątkowy dupek

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
dowiedziałam się, że ja i eks bierzemy śłub we wrześniu !!! chyba padne
wow

Edytowane przez Dearlie
Czas edycji: 2011-07-25 o 19:23
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:34   #3715
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
"Nic na to nie poradzę , że inna mnie chciała"
Żenada roku
Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Tym razem to ja zawiniłam i dobrze o tym wiem, czasami jest ciężko ale daje sobie rade. Cóź, trzeba żyć dalej.
Co żeś nabroiła?
Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
dowiedziałam się, że ja i eks bierzemy śłub we wrześniu !!! chyba padne
Wypijmy za Młodą Parę!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:39   #3716
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wypijmy za Młodą Parę!

zamiast siedzieć na rozstaniowym lece suknie wybierać i zastanawiać się nad kolorem serwetek
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:42   #3717
siala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Był po swoje rzeczy SAM. Byłam twarda, odpowiadałam olewczo i powiedziałam mu, że cieszę się, że teraz przekonałam się o tym jakim jest chamem niż miałoby to nastąpić później.
I wiecie co mi powiedział "Nic na to nie poradzę , że inna mnie chciała" Zaśmiałam się i pożyczyłam szczęścia, mówiąc , że i tak przekona się jaki jest.

Tata mi powiedział, że trzymałam się dzielnie
Twarda z Ciebie babka!

Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość

zamiast siedzieć na rozstaniowym lece suknie wybierać i zastanawiać się nad kolorem serwetek
Dostaniemy zaproszenia? :p

Edytowane przez siala
Czas edycji: 2011-07-25 o 19:44
siala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:45   #3718
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Co żeś nabroiła?
bałam się mówić o swoich uczuciach i coś we mnie pękło, niby zamieszkaliśmy razem, a ja głupia zamiast mówić otwarcie co mi nie pasuje spotykałam się z innym. Źle zrobiłam wiem. Ale poniosłam tego konsekwencje, powiedziałam mu prawdę i odeszłam. Nie potrafiłabym być z nim po tym wszystkim, bo ileż można robić sobie na złość. I tu nie chodzi o to, że odchodzę do innego, ja po prostu nie mogę spojrzeć mu w oczy, zawiniłam i to jest taka kara.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:50   #3719
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Niesamowicie dzielnie! Zazdroszczę Ci siły, którą w sobie masz. A ja tym bardziej podtrzymuję opinię, że Twój eks to wyjątkowy dupek



wow
Dziękuję

Tak jestem z siebie dumna ! I czuję ogromną satysfakcję
On się pytał czy możemy porozmawiać, a ja mu na to, żeby się za bardzo nie rozgadywał tylko pakował manatki.

Aaa najlepsze bo napisał mi smsa "przyjadę zaraz po rzeczy. Proszę żeby były uszykowane" i po paru minutach dzwoni się spytać czy jestem w domu a ja mu na to " Tak jestem , a Twoje rzeczy leżą pod domem " a on " a chociaż poukładane" ja zaśmiałam się i mu mówię, że rzucałam jak leciało i to już jego problem ..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Żenada roku
Ten tekst był po to, żebym podrążyła temat i dała mu satysfakcję opowiedzenia o nowej dziuni z wygoloną pół głowy , ale nie , pokazałam , że mam to głęboko


Pika87 na to gratuluję
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:52   #3720
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

ofkoz ktoś musi mi pomóc urwac jajka temu dupkowi
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.