Gwarancje... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 13:29   #31
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Gwarancje...

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
i po co złośliwości???
Chce dawać gwarancje tylko kiedy widzę, że było przy paznokciach dłubane to zaraz mi się klientka wykręca. Mam tylko jedną szczerą klientkę... "ten złamany bo tam przywaliłam, a tamten złamany, bo sobie ugryłam" - na tej zasadzie...

Nie napisałam nic, że moja mama jest słynna, no sorry... Robiła paznokcie dawno temu i na obecnych materiałach już nie umie pracować... Ale ona uważa, że absolutnie żadna gwarancja, bo nie mam daru widzenia...

Pytam właśnie w odwrotnym celu... chcę usłyszeć, że powinnam dawać gwarancje i w jakim wypadku, bo jestem cholernie nie asertywna i daje sobie wejść na głowę...

No i po co ten cynizm??? Mnie sobie obrażaj i ciśnij na mnie, ale pliz... nie moją mame, ok?
nie mialam najmniejszego zamiaru urazic ani ciebie,ani twojej mamy,
jezeli tak to odebralas,to szczerze przepraszam.
po prostu odnioslam wr:azenie,ze na wszystkie rady masz jedna odpowiedz : mama nie daje.
no to ty tez nie dawaj-jezeli nie umiesz ocenic,czy klientka obskubala,czy zapowietrzaja sie z twojej winy,to zaznacz od razu,ze reklamacji w zadnym przypadku nie uznajesz.

ja od poczatku postanowilam,ze reklamacje,czy zlamane paznokcie robie zawsze za darmo,i po pierwsze nie mam reklamacji a paznokcia naprawiam w 5 mnut i nie ma problemu.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 17:13   #32
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Gwarancje...

Kasienkagall tożto horror... Normalnie masakra... Moje klientki to bardziej panikują, że coś się im dzieje z paznokciami... ale artystke, która poobcinała paznokcie też miałam... Moją kumpele zresztą
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 13:07   #33
monisia87gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 22
Dot.: Gwarancje...

ja się przyznaje że stylistką z papierkiem jeszcze nie jestem (ale do tego dąże), wiec daje tydz. czasu (jak bedzie papierek to i tak bd dawać gwarancję) i tak jak powyżej już ktoś napisał można do mnie przyjść ja OBEJRZĘ i jeśli z mojej winy to poprawiam jeśli nie z mojej to przykro mi za friko nie zrobie.. ;p i tak szczerze to ja gdybym szła do jakiegoś salonu i bym miała troche kasy zapłacić za paznokcie też chciałabym mieć gwarancje.. moja znajoma była kiedyś niby w dobrym salonie zapłaciła za french 100 zł. i w pracy przybiegła do mnie (2 dzień po) z wielkimi zapowietrzeniami z zapytaniem co ma zrobić, a wiem ze nie obgryza paznokci zresztą było by widać w wodzie nie siedzi ;p więc nie było to z jej winy i poradziłam jej nic innego jak tylko REKLAMACJA
monisia87gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:36   #34
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Gwarancje...

Ja rozmawiając z klientką raczej nie używam słowa gwarancja, informuję klientki, że gdyby cokolwiek działo się z paznokciami proszę o telefon,myślę że jest to optymalne rozwiązanie, które daje klientkom poczucie, że w razie "niespodzianek" nie zostaną z problemem same a w pewien sposób chroni mnie to przed nieuczciwymi klientkami, które pod hasło "gwarancja" podciągną uszkodzenia, które ewidentnie powstały z ich winy.
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 09:20   #35
monisia87gda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 22
Dot.: Gwarancje...

mi chodziło o tzw. "gwarancje" ;p
monisia87gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.