Odnowa paznokcia-zmiana wzoru. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 07:45   #1
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka

Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.


Hej z góry przepraszam jeśli taki temat już był

Wczoraj zrobiłam sobie tipsy,niestety wzorek nie wyszedł mi taki jakbym chciała
We wzorku są "odstające" elementy i nie wiem co mam z tym zrobić

poradźcie
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 08:16   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Spiłować?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 08:56   #3
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:00   #4
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

A na jaka warstwe żelu te wzorki nałozyłaś? jeżeli wzorki sa odstające nałóż je zaraz na żelu bazowym i zbuduj paznokcia , powinno być ok
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:36   #5
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Nakładanie ozdób bezpośrednio na żel bazowy to chyba niezbyt dobry pomysł,bo przy kolejnej odnowie trzeba się dopiłowywać do naturalnego paznokcia,a po co?
Nie lepiej dać mu spokój?
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:51   #6
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Otóż i to, a co jak przy kolejnej odnowie się klientce frencz zamarzy? Wtedy trzeba zdejmować całą masę...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 16:46   #7
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

zgadza się -ale jak te ozdoby są odstające to jaki gruby bedzie wtedy ten paznokiec?, a tak na marginesie to żeby ozdoby sie przyczepiły to i tak trzeba chociaz dotknąć budujacym.
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 16:55   #8
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Ja nakładam warstwę bazową,następnie kładę cieniutką warstwę żelu na płytkę i dopiero wtapiam ozdoby na równie cienką warstwę
Wtedy i wilk syty i owca cała- ozdoby są odpowiednio "głęboko" wtopione i nie ryzykuję usuwania 100% masy z paznokcia za każdym razem- z korzyścią dla naturalnej płytki klientki i z korzyścią na + co do czasu wykonywania usługi .
Jakoś udaje mi się to wykonać bez specjalnej obawy,ze paznokieć będzie bułowaty.
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 02:05   #9
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Chociaz ostatnio Byli tlumaczyla mi, to nadal mi sie myla odnowa z dopelnieniem. Ale to o co mi chodzi to juz chyba odnowa?
Otoz mam czerwonego frencza. Zelowy, na formie robiony bez szkieletu. Chcialabym teraz zmienic kolor, np. na czarny. I teraz jak to zrobic? Nawet jesli postapie jak przy szkielecie to sam brzeg wolnego brzegu (jak to glupio brzmi) bedzie dalej czerwony pod spodem. poradzcie czy sa jakies sposoby, co Wy byscie zrobily
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 06:59   #10
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Mnie ciekwi, jak zrobiłaś tego czerwonego frencha bez szkieletu - moje kolorki nie dałyby rady....

Możesz zrobić tak jak pisałaś, a spód frezarą wypiłować, bądź zdjąć wszystki i zrobić jeszcze raz, tym razem na szkielecie i na przyszłość takich problemów nie będzie
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 09:31   #11
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Mnie ciekwi, jak zrobiłaś tego czerwonego frencha bez szkieletu - moje kolorki nie dałyby rady....

Możesz zrobić tak jak pisałaś, a spód frezarą wypiłować, bądź zdjąć wszystki i zrobić jeszcze raz, tym razem na szkielecie i na przyszłość takich problemów nie będzie
misiu wlasnie o to chodzi ze french bez szkieletu jest wyzsza szkola jazdy...przynajmniej dla mnieskraca czas pracy duzo stylistek tak robi.

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Chociaz ostatnio Byli tlumaczyla mi, to nadal mi sie myla odnowa z dopelnieniem. Ale to o co mi chodzi to juz chyba odnowa?
Otoz mam czerwonego frencza. Zelowy, na formie robiony bez szkieletu. Chcialabym teraz zmienic kolor, np. na czarny. I teraz jak to zrobic? Nawet jesli postapie jak przy szkielecie to sam brzeg wolnego brzegu (jak to glupio brzmi) bedzie dalej czerwony pod spodem. poradzcie czy sa jakies sposoby, co Wy byscie zrobily
sieciunia jak ja robilam swojego to spilowalam poprostu wolny brzeg(nie mam frezary) podlozylam forme i zrobilam inna koncowke. ale nie wiem czy ta metoda jest prawidlowa, mi tylko to przyszlo do glowy
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 09:58   #12
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
misiu wlasnie o to chodzi ze french bez szkieletu jest wyzsza szkola jazdy...przynajmniej dla mnieskraca czas pracy duzo stylistek tak robi.
Ale przykład podany przez Sieciunię pokazuje, że niekoniecznie skraca czas odnowy.

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
sieciunia jak ja robilam swojego to spilowalam poprostu wolny brzeg(nie mam frezary) podlozylam forme i zrobilam inna koncowke. ale nie wiem czy ta metoda jest prawidlowa, mi tylko to przyszlo do glowy
A to tylko potwierdza :P Tym bardziej, że to juz nie jest odnowa, ale przedłużenie, więc i cena inna (chyba, że lubisz być stratna :P )


Sieciunia, moja rada taka - jak znasz klientkę, wiesz że zawsze robi białego czy innego kolor frencha to rób bez szkieletu. Ale w innych przypadkach lepiej go jednak zrobić.

Korekta polega na spiłowaniu odrostu, zmatowieniu powierzchni paznokcia i uzupełnieniu odrostu - mały odrost (ok tygodniowy)
Uzupełnianie polega na spiłowaniu ok. 2/3 masy oraz ponownemu zbudowaniu paznokcia (duży odrost - 3 tygodnie).
Odnowa natomiast polega na spiłowaniu odrostu, zmatowieniu powierzchni paznokcia i uzupełnieniu odrostu oraz skorygowaniu bądź zmianie zdobienia (każdy odrost :P ).
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:16   #13
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Tez nie mam frezarki W tym przypadku chodzi o mnie Chyba sobie w takim razie daruje zeby nie katowac pazurkow juz i ponosze jescze troche tego czerwonego frencza:P
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:59   #14
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

no mi tez chodzilo o mnie i sobie tak zrobilam.

magali z tym skroceniem czasu chodzilo mi o przedluzenie...chociaz mam jeszcze z tym problem i musze pocwiczyc.aczkolwiek skraca czas pracy i nie ma ryzyka przepilowania frencza. przy odnowie nie mam pojecia jak to zrobic, nie mam klientek cwicze w wiekszosci na sobie wiec stratna nie jestem
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 15:53   #15
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Ja właśnie od Byli się dowiedziałam o sposobie bez szkieletu i dzięki temu niedawno zaczęłam go stosować. Jako, że mam max 3 klientki miesięcznie i są to paznokcie jednorazowe typu wesele , chrzciny to właśnie robię jajo z covera na szablonie, a do tego doklejam końcówkę z białego. Ale muszę mieć gęsty żel ten od Doberka http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...l-nowa-formula
jest do tego idealny, nie dałabym rady rzadkim. Taki sposób skraca czas mojej pracy o godzinę, z tym, że trzeba pamiętać aby utwardzić od spodu biała końcówkę bo u siebie zobaczyłam, że taka robiona gęstym może się do końca nie utwardzić. Mało tego tunel mi się zaciska idealnie przy takim żelu z dodatkiem silikonu.
Co do finisha dziewczyny niestety mają rację. Dla mnie jest dobry, bo tani i moje pazury mają wytrzymywać 2 tygodnie, więc mi pasuje. Ale to prawda- jeśli się styknie ze skórami, to zapowietrzenia murowane. Czasem nawet jestem 100% pewna, że maskedem nie zalałam, a tu ZONK okazuje się, że finishem wyjechałam. Jednak jak mają być trwalsze to polecam finish z Golden Nails. Miałam go na kursie, mojej mamy pazurki egzaminacyjne błyszczały się do końca, aż odpadły
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:23   #16
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Sztynko z tymże ja kolorówki nigdy nie robię na gołą formę, po 1 żele te są dosyć miekkie i okropnie się spod nich forme wyciąga, a po 2 właśnie kwestia późniejszej zmiany koloru
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:13   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Robienie frencha w całości białym,to żadna nowina- ja tak uczyłam sie z 6 lat temu na kursie podstawowym

Osobiście polecam tę metode.
U w salonie mnie panie moge podzielić na dwie wyraźne grupy, raczej nie mieszające sie ze sobą. Pierwsza- panie noszące frencha. Zawsze. Czasem dodadza sobie drobną ozdóbke, ale zawsze jest to klasyka. Bialy elegancki french. I druga grupa -panie zdobiące- te nie chca, nie lubia, nie podoba im sie french. Raz na 2-3 lata wpadaja na pomysł "Albi, a może zrobisz mi frencha?", wtedy robie na szkielecie z cleara, bo wiem, ze przy najblizszej onowie usłysze "Weź mi tego frencha juz spiłuj, nuuudny jest, ja kce teraz to holo, przecienuj z tym nowym brokatem i zrób takie kwiatki, jak ostatnio robiłyśmy"

Biały na szkielecie z clar nigdy mi sie nie podobał i wg mnie jest mniej wygodny dla stylistki- po pierwsze- niewparawne dziewuszki moga sie dopiłowac co cleara, po drugie- gdy spojrzymy na paznokciec od strony wolnego brzegu mamy wyraźne warstwy clear+white. Mnie to mierzi i moje klientki przyzwyczajone do mojej roboty też.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:33   #18
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

No rzeczywicie spod tego czerwonego nieciekawie sie forme wyciagalo Ale przynajmniej frencza nie spilowalam. No i faktycznie problem ze zmiana koloru Musze sie teraz z tym czerwonym meczyc, a juz nie moge patrzec na niego, bo wciaz tylko poprawiam zapowietrza mi sie itd Mam awersje teraz do czerwonego frencza
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 16:29   #19
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Sztynko z tymże ja kolorówki nigdy nie robię na gołą formę, po 1 żele te są dosyć miekkie i okropnie się spod nich forme wyciąga, a po 2 właśnie kwestia późniejszej zmiany koloru

Byli ja jeszcze do kolorówki nie doszłam he he, mam jeden czerwony na razie żelik i sobie nie wyobrażam żebym nim mogła coś bez szkieletu zrobić. Poza tym tak jak piszesz chyba by mi odpadł Ja akurat mam spoko moje klientki chcą ONLY FRENCZ i tyle

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Robienie frencha w całości białym,to żadna nowina- ja tak uczyłam sie z 6 lat temu na kursie podstawowym

Osobiście polecam tę metode.
U w salonie mnie panie moge podzielić na dwie wyraźne grupy, raczej nie mieszające sie ze sobą. Pierwsza- panie noszące frencha. Zawsze. Czasem dodadza sobie drobną ozdóbke, ale zawsze jest to klasyka. Bialy elegancki french. I druga grupa -panie zdobiące- te nie chca, nie lubia, nie podoba im sie french. Raz na 2-3 lata wpadaja na pomysł "Albi, a może zrobisz mi frencha?", wtedy robie na szkielecie z cleara, bo wiem, ze przy najblizszej onowie usłysze "Weź mi tego frencha juz spiłuj, nuuudny jest, ja kce teraz to holo, przecienuj z tym nowym brokatem i zrób takie kwiatki, jak ostatnio robiłyśmy"

Biały na szkielecie z clar nigdy mi sie nie podobał i wg mnie jest mniej wygodny dla stylistki- po pierwsze- niewparawne dziewuszki moga sie dopiłowac co cleara, po drugie- gdy spojrzymy na paznokciec od strony wolnego brzegu mamy wyraźne warstwy clear+white. Mnie to mierzi i moje klientki przyzwyczajone do mojej roboty też.

Właśnie gdybym miała na szkoleniu metodę bez szkieletu to bym chyba moją instruktorkę wycałowała Ile ja czasu zyskuję tym! Jeszcze nie mierzyłam , ale godzina to na 100% z tym, że muszę dobrze zabezpieczać budującym miejsce połączenia "jaja" z covera z białym bo jak pierwszy raz robiłam to mi się złamał właśnie z tym miejscu pazur. Właśnie mam to samo z tzw. "kanapką", że widać warstwy cleara i white na wolnym brzegu, mało tego pazurki są wtedy wyraźnie grubsze, a tak to jest luzik
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 16:33   #20
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

No to ja na Twoim miejscu robilabym bez szkieletu. Ja mam kolorkwe od DR, wiec one sa takie rzadkawe raczej. I jakos dalo rade bez szkieletu robic. A bialym gestawym spokojnie robilabym tylko i wylacznie bez szkieletu, bo naprawde fajny sposob
Doszlam bo wniosku, ze poczekam, az na calosci jako szkielet bede miala cover, bo w koncu mi sie przesunie prawda i wtedy zmienie kolorek
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2010-06-07 o 16:36
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:37   #21
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Laski czytam i czytam o tym jaju z covera i nie wiem o co kaman
Dlaczego tego nie uczyli mnie na kursie wrrrrr , jak zapytałam o żele kamuflujące to powiedziano mi po co skoro są mleczne
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:41   #22
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Na niektorych kursach tego nie ucza, ale trafilas na wizaz, to sobie poradzisz poczytaj, pelno jest tego w roznych watkach
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:30   #23
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

oj to za wiele mi nie pomogłaś a to przykro
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:36   #24
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

w każdym krok po kroku zobaczysz jak wygląda jajo z cowera
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:43   #25
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

to w takim razie zabieram się za lekturę
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:46   #26
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

http://www.youtube.com/user/VikaFlor.../2/Sxyfb52eGbQ
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:52   #27
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Ja też chcę tak umieć
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:02   #28
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Sieciunia dzięki wielkie
Bosko jej to wychodzi. Kurs miałam tylko żelowy i coś mi się wydaje że akryl jest łatwiejszy do nakładania, ale może mi się tylko wydaje bo nigdy tego nie próbowałam poza moimi niezgrabnymi kwiatkami :/

A z żelem chyba znacznie trudniej i inaczej co? mam kamuflaż i muszę się tego nauczyć, bo nie strzymom
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:11   #29
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

mi z zelem jest latwiej. Nakladasz coverek, pote wycierasz pedzel i czystym przejezdzasz naokolo poprawiajac tylko to co sie rozlalo czy te jest nie rowno i do lampy. A potem bialym dojezdzasz do coverka, wiec usmiech sie juz sam robi, bo cover wyznacza linie usmiechu tylko musisz brzegow pilnowac i znow do lampy
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.