Pharmaceris T kontra Eucerin dermoPURIFYER - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 08:54   #1
erythick
Raczkowanie
 
Avatar erythick
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Z Polski ;)
Wiadomości: 105

Pharmaceris T kontra Eucerin dermoPURIFYER


Witajcie,
mam cerę trądzikową, okropnie przetłuszczającą się, generalnie godzinę po pomalowaniu się muszę wspomóc się chusteczką higieniczną...i za 2 godziny znowu to samo, i tak cały dzień. Poszukuję dobrego kremu matującego z dodatkiem leczniczym. Czytam w internecie dużo opinii, ale jak na razie się nie zdecydowałam. W tym momencie zastanawiam się nad:

PHARMACERIS T
SEBOSTATIC DZIEŃ
KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY MATUJĄCO-NORMALIZUJĄCY
Dzięki zawartości wyciągu z łopianu o właściwościach przeciwtrądzikowych, krem skutecznie normalizuje wydzielanie sebum i łagodzi zaburzenia czynności skóry trądzikowej, pozostawiając skórę matową w ciągu dnia. Biotyna utrzymuje prawidłowy stan skóry, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Specjalistyczne połączenie GlucamuŸ i kolagenu roślinnego pozostawia skórę nawilżoną i gładką.

Składniki INCI:
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Cyclomethicone, Paraffinum Liquidum, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Polymethyl Methacrylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methyl Gluceth-20, Methyl Glucose Sesquistearate, Octocrylene, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Protein, Arctium Majus (Burdock) Extract, Disodium EDTA, Zinc PCA, BHA, Biotin, Methylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Parfum. 50 ml


drugi krem to EUCERIN DERMOPUIFYER KREM-ŻEL
bądź EUCERIN DERMO... nawilżająco-matujący.
http://www.eucerin.com/pl/ produkty/skora-z-niedoskonalosciami/1/

dodam że mam spore blizny po trądziku, za to bez przebarwień. No i stale mam wypryski, głębokie, okropne, wolno gojące się. Jesli chodzi o mojego dermatologa to daje mi jakies robione maski,papki,toniki, ale efekt był po 3 miesiacach, potem zaginął w akcji. Od wrzesnia już w ogole masakra (jak co roku w moim przypadku) + do tego mam nieco zaburzona sprawe hormonow, ale od tego miesiaca bede brala anty, wiec tez nie jestem w stanie przewidziec co "dalej". Jesli moge prosic o doradzenie mi produktu...bede bardzo wdzięczna, buziaki!
erythick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:27   #2
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Pharmaceris T kontra Eucerin dermoPURIFYER

PHARMACERIS T nie używałam, bałabym się trochę Paraffinum Liquidum w składzie, mnie by pewnie zapchało.
Ten krem z Eucerin mam. Jest to taki lekki krem, bardzo ładnie się wchłania, nie zapycha, ale całodziennego matu na pewno nie daje - tylko trochę trzyma w ryzach przetłuszczanie. Jak użyję normlanego kremu nawilżającego to świecę się szybciej niż bez kremu, a ten nawilża, ale ale szybszego przetłuszczania się skóry nie powoduje.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:21   #3
erythick
Raczkowanie
 
Avatar erythick
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Z Polski ;)
Wiadomości: 105
Dot.: Pharmaceris T kontra Eucerin dermoPURIFYER

dziekuje bardzo
erythick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:15   #4
aeorca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pharmaceris T kontra Eucerin dermoPURIFYER

Krem-żel Eucerin rzeczywiście jest fajny, ale nie matuje tak dobrze jak ten nowy matujący krem nawilżający Eucerin DermoPurifyer. Pharmaceris nie próbowałam, to nie mogę się wypowiedzieć.
aeorca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.