TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 10:06   #1
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Question

TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?


Hej dziewczyny,

co myślicie o tej metodzie nakładania frencha http://artykuly.beautify.pl/article_view.php?aid=28 ?? French nakładany jest już na gotowy zbudowany paznokieć na warstwę budującą i "przykrywa" go tylko żel wykończeniowy? Robi któraś z Was tak lub próbowała? Szczerze przyznam, że na kursie uczono mnie robić french pod warstwą budującą i tak zawsze robię, jednak robienie frencha na zbudowany już paznokieć faktycznie zaoszczędziłby sporo czasu przy odnowach, ale jak to jest w praktyce?
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 23:06   #2
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Oczywiście że możesz w taki sposób, wtedy biały musi być rzadziutki, żeby buła się nie zrobiła i potrzebujesz mieć mega wprawę w linii usmiechu bo każdą krzywizne bedzie widać, jest to french z przeznaczeniem dla klientek które uwielbbiają mega białą końcówkę, klientki lubiące przydymiony french bedą niezadowolone i bedą mówiły ze wygladaja pazurki sztucznie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:15   #3
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Oczywiście że możesz w taki sposób, wtedy biały musi być rzadziutki, żeby buła się nie zrobiła i potrzebujesz mieć mega wprawę w linii usmiechu bo każdą krzywizne bedzie widać, jest to french z przeznaczeniem dla klientek które uwielbbiają mega białą końcówkę, klientki lubiące przydymiony french bedą niezadowolone i bedą mówiły ze wygladaja pazurki sztucznie
Mangdzia -mozesz mi wytlumaczyc swoje ogloszenie - co oznacza "naucz sie robic paznokcie SAMA"?? bardzo mnie intryguje... i sorry za OT
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:34   #4
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Mangdzia -mozesz mi wytlumaczyc swoje ogloszenie - co oznacza "naucz sie robic paznokcie SAMA"?? bardzo mnie intryguje... i sorry za OT
samemu chyba nie da rady się nauczyć.. przed kursem podziwiałam paznokcie, oglądałam wiele filmików na yt i czytałam w internecie i raczej bez kursu takiego namacalnego a nie online bym się nie podjęła w ogóle robienia paznokci, bo jednak jaki by ten kurs nie był to zawsze kurs... mimo że są rzeczy których nie robię idealnie i muszę nad nimi pracować to wiedzę i teorię jakąś mam i wiem nad czym muszę popracować.
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:52   #5
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez Manka_89 Pokaż wiadomość
samemu chyba nie da rady się nauczyć.. przed kursem podziwiałam paznokcie, oglądałam wiele filmików na yt i czytałam w internecie i raczej bez kursu takiego namacalnego a nie online bym się nie podjęła w ogóle robienia paznokci, bo jednak jaki by ten kurs nie był to zawsze kurs... mimo że są rzeczy których nie robię idealnie i muszę nad nimi pracować to wiedzę i teorię jakąś mam i wiem nad czym muszę popracować.
teoretycznie da sie nauczyc, ale jakie moga byc efekty... czesciej oplakane niz dobre takie ogloszenia to zacheta dla przyszlych pseudo, ktore mysla, ze jak poogladaja troche filmikow, posluchaja itd to beda trzaskac "tipsy" jak ta lala. Reagujemy negatywnie na allegrowe kursy DVD a to co porponuje mangdzia to nic innego - no chyba, ze zastrzega, ze z newslettera moga korzystac tylko stylistki z minimum kursem podstawowym.... Z calym szacunkiem dla mangdzi, ale zadna z szanujacych sie intstruktorek nie oferowalaby takiej formy nauki- raz, ze poswiecily kupe czasu i pieniedzy na zdobycie wiedzy a dwa, ze wlasnie chca uchronic potencjalne klientki przed pseudostylistkami..
Ja, zanim poszlam na kurs, ktory byl totoalnie nietrafiony, ale nie ma co ukrywac cos tam z niego wynioslam - chodzilam na paznokcie do jednej z moich kolezanek. Mialam za soba kilkanascie wziyt i stwierdzialam, ze moze i ja sprobuje cos podzialac, przeciez tyle razy widzialam jak ona to robi.. Zakupilam zestaw akrylowy i na pierwszy ogien poszly paznokcie mojej mamy.. Efekt.. no coz- przepilowana plytka, krzywo doklejone tipsy i wiele innych koszmarnych bledow.... Na kursie moja instruktorka wziela moja dlon w swoja i pokazala z jakim naciskiem mam matowic plytke, prog tipsa itd.. filmik czy nie wiem jak napisana e-mailowa instrukcja obslugi nie wytlumaczy takich rzeczy przyszlej stylistce..

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-07-31 o 21:00
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 13:11   #6
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

sunniva2007 u mnie było tak samo, tyle że zestaw do robienia tipsów zakupiła sobie teściowa mojej siostry, bo do nich z kolei babka przyjeżdżała i robiła im w domu (w Niemczech bardzo popularna jest taka forma świadczenia usług w zakresie paznokci) i też mówi a co mi tam sama kupię i spróbuję i skończyło się własnie na zestawie startowym jakimś pierwszym lepszym z brzegu byleby była lampa i żel. Ja mądra podczas wizyty u siostry namówiłam ją żeby przyniosła ów zestaw do siebie i ja sobie zrobię paznokcie (też wcześniej chodziłam do salonu i widziałam co i jak i myślałam, że już umiem). Skończyło się przepiłowaną płytką, zakrwawionymi skórkami, paznokciami cienkimi jak papier i koszmarnym bólem!! :/ więc też przekonałam się, że od samego patrzenia nie da się nauczyć, trzeba iść na kurs, chociaż podstawowy. Mój jak widać nie był do końca idealny, ale jakąś wiedzę mi jednak przekazał...
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:48   #7
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Mangdzia -mozesz mi wytlumaczyc swoje ogloszenie - co oznacza "naucz sie robic paznokcie SAMA"?? bardzo mnie intryguje... i sorry za OT
Trochę już czasu obserwuje świat paznokci i moja wiedzę zawdzięczam temu forum i swoim wielu ćwiczeniom, i znając trochę świat marketingu internetowego wiem ile osób robi paznokcie same w domu, i wiem z doświadczenia że nie tylko ja nauczyłam się robić paznokcie sama, ale jest wiele, wiele, wiele dziewczyn które nauczyły się robić paznokcie właśnie same korzystając z porad takich osób jak np Ty które dzielą się swoją wiedzą
Stąd jest to stwierdzenie po rozpoczęciu akcji, zrób Sama paznokcie w google a nie na forum,mam mnóstwo osób które robią pazurki dzięki swojej ciężkiej pracy idealnie, nawet lepiej ode mnie radzą sobie w niektórych ciężkich przypadkach i nauczyły się właśnie same w domu z pomocą nagrań i artykułów i zdjęć.
Czasem, a nawet całkiem często były i nadal są to dziewczyny po ukończonych kursach i okazuje się że więcej się dowiedziały z warsztatów jakie prowadzę przez internet niż na tych kursach bo tak jakby instruktorki nie chciały im tej wiedzy przekazać, ja jestem zdania i Ty chyba również że wiedzą należy się dzielić, bo widząc po Twoich postach na wizazu widzę jak szeroką masz wiedzę i jak chętnie dzielisz się tymi radami na forum, i dzięki również Tobie wiele dziewczyn teraz i po kilku latach również będzie mogło nauczyć się wiele o przedłużaniu paznokci

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Manka_89 Pokaż wiadomość
sunniva2007 u mnie było tak samo, tyle że zestaw do robienia tipsów zakupiła sobie teściowa mojej siostry, bo do nich z kolei babka przyjeżdżała i robiła im w domu (w Niemczech bardzo popularna jest taka forma świadczenia usług w zakresie paznokci) i też mówi a co mi tam sama kupię i spróbuję i skończyło się własnie na zestawie startowym jakimś pierwszym lepszym z brzegu byleby była lampa i żel. Ja mądra podczas wizyty u siostry namówiłam ją żeby przyniosła ów zestaw do siebie i ja sobie zrobię paznokcie (też wcześniej chodziłam do salonu i widziałam co i jak i myślałam, że już umiem). Skończyło się przepiłowaną płytką, zakrwawionymi skórkami, paznokciami cienkimi jak papier i koszmarnym bólem!! :/ więc też przekonałam się, że od samego patrzenia nie da się nauczyć, trzeba iść na kurs, chociaż podstawowy. Mój jak widać nie był do końca idealny, ale jakąś wiedzę mi jednak przekazał...
I to jest dokladnie to przed czym ostrzegam na warsztatach internetowych, nagrałam kilkanaście godzin nagrań gdzie tłumaczę wiele zagadnień z dziedziny paznokci by właśnie do takich sytuacji nie dochodziło, dziewczyna jak do mnie piszą na skype czy gg, ostrzegam ze zanim wezmą pilnik do ręki niech obejrzą nagranie i zobaczą jaki pilnik maja prawo wziąść do ręki,

rozumiem wasze posty, że po samych filmikach na youtube nie da sie robić paznokci, filmiki są kilkuminutowe, moje warsztaty sa podzielone tematycznie, o samym przygotowaniu płytki warsztaty trwają ponad godzinę, o przyklejaniu tipsa kolejną godzinę, czy półtorej, więc nie jest to 5 minutowy filmik tylko wytłumaczenie konkretnego tematu, i Kochane, jak to w życiu, Kobietki albo obejrzą wszystkie nagrania i stwierdzą że tak, jest to dobry czas na odbycie kursu albo właśnie w tym momencie stwierdzą, no tak skoro tyle trzeba tego umieć bo inaczej można zrobić krzywdę sobie zrobić to oddadzą swoje rączki dla Przeszkolonej Stylistki

oczywiście są dziewczyny które mi podsyłają zdjęcia wykonanych pazurków i myślicie że jak nie ma krzywej C to ja wtedy mówię że jest ok? nigdy w zyciu, każę przerwać ten preceder i obejrzeć nagrania, że tyle rzeczy trzeba wiedzieć, i jeśli Kobietka jest zdecydowana robić dalej paznokcie to widzi co jeszcze ma umiec inaczej naraża sie na spowodowanie strasznych rzeczy, i albo kształci sie dalej i szuka w okolicy kursu albo zostawia paznokcie i nie krzywdzi siebie i innych.

Wiele również Kobietek czyta wizaz i czerpie z naszych porad wiedzę tak jak to kiedyś robiłam ja ogladając galerie innych dziewczyn i czytajac co na to Paula Pastuszak ma do powiedzenia Pozdrawiam Paulę przy okazji
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 22:08   #8
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Trochę już czasu obserwuje świat paznokci i moja wiedzę zawdzięczam temu forum i swoim wielu ćwiczeniom, i znając trochę świat marketingu internetowego wiem ile osób robi paznokcie same w domu, i wiem z doświadczenia że nie tylko ja nauczyłam się robić paznokcie sama, ale jest wiele, wiele, wiele dziewczyn które nauczyły się robić paznokcie właśnie same korzystając z porad takich osób jak np Ty które dzielą się swoją wiedzą
Stąd jest to stwierdzenie po rozpoczęciu akcji, zrób Sama paznokcie w google a nie na forum,mam mnóstwo osób które robią pazurki dzięki swojej ciężkiej pracy idealnie, nawet lepiej ode mnie radzą sobie w niektórych ciężkich przypadkach i nauczyły się właśnie same w domu z pomocą nagrań i artykułów i zdjęć.
Czasem, a nawet całkiem często były i nadal są to dziewczyny po ukończonych kursach i okazuje się że więcej się dowiedziały z warsztatów jakie prowadzę przez internet niż na tych kursach bo tak jakby instruktorki nie chciały im tej wiedzy przekazać, ja jestem zdania i Ty chyba również że wiedzą należy się dzielić, bo widząc po Twoich postach na wizazu widzę jak szeroką masz wiedzę i jak chętnie dzielisz się tymi radami na forum, i dzięki również Tobie wiele dziewczyn teraz i po kilku latach również będzie mogło nauczyć się wiele o przedłużaniu paznokci

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



I to jest dokladnie to przed czym ostrzegam na warsztatach internetowych, nagrałam kilkanaście godzin nagrań gdzie tłumaczę wiele zagadnień z dziedziny paznokci by właśnie do takich sytuacji nie dochodziło, dziewczyna jak do mnie piszą na skype czy gg, ostrzegam ze zanim wezmą pilnik do ręki niech obejrzą nagranie i zobaczą jaki pilnik maja prawo wziąść do ręki,

rozumiem wasze posty, że po samych filmikach na youtube nie da sie robić paznokci, filmiki są kilkuminutowe, moje warsztaty sa podzielone tematycznie, o samym przygotowaniu płytki warsztaty trwają ponad godzinę, o przyklejaniu tipsa kolejną godzinę, czy półtorej, więc nie jest to 5 minutowy filmik tylko wytłumaczenie konkretnego tematu, i Kochane, jak to w życiu, Kobietki albo obejrzą wszystkie nagrania i stwierdzą że tak, jest to dobry czas na odbycie kursu albo właśnie w tym momencie stwierdzą, no tak skoro tyle trzeba tego umieć bo inaczej można zrobić krzywdę sobie zrobić to oddadzą swoje rączki dla Przeszkolonej Stylistki

oczywiście są dziewczyny które mi podsyłają zdjęcia wykonanych pazurków i myślicie że jak nie ma krzywej C to ja wtedy mówię że jest ok? nigdy w zyciu, każę przerwać ten preceder i obejrzeć nagrania, że tyle rzeczy trzeba wiedzieć, i jeśli Kobietka jest zdecydowana robić dalej paznokcie to widzi co jeszcze ma umiec inaczej naraża sie na spowodowanie strasznych rzeczy, i albo kształci sie dalej i szuka w okolicy kursu albo zostawia paznokcie i nie krzywdzi siebie i innych.

Wiele również Kobietek czyta wizaz i czerpie z naszych porad wiedzę tak jak to kiedyś robiłam ja ogladając galerie innych dziewczyn i czytajac co na to Paula Pastuszak ma do powiedzenia Pozdrawiam Paulę przy okazji
tylko ze ty nadal nie rozumiesz o co mi chodzi - a chodzi o to, ze np. z 10ciu lasek, ktore zapisza sie do twojego "kursu" moze 2 podejda rzetelnie i beda z toba korespondowac tak jak to opisalas i w koncu dojda do wniosku, ze warto sie na kurs z "zywym" instruktorem zapisac, moze 2 beda ogladac dokladnie filmiki i czytac maile i moze okaza sie wyjatkowow uzdolnionie i na kurs wybierac sie nie beda musialy, bo taka forma przekazania wiedzy bedzie dla nich wystaraczajaca, kolejne 2 moga byc po nieudanych kursach i dzieki twoim warsztatom zdobeda wiecej wiedzy, reszta ktora zostanie czyli 4 (jak dla mnie o 4 za duzo) - dojdzie do wniosku, ze kurs nie potrzebny, bo po co placic skoro ktos oddaje im swoja wiedze za darmo, a to, ze im nie wychodzi to akurat nie ma znaczenia. Tak wlasnie sie rodza pseudostylistki (rownie dobrze moglyby kupic plyte dvd na allegro z kursem , wydrukowac sobie certyfikat itd.). sorka, ale twoje wytlumaczenie sprawy do mnie nie trafia i jako instruktor powinnas brac pod uwage to, ze bierzesz odpowiedzialnosc za swoje "kursantki" i za to w jaki sposob przekazesz im wiedze. Filmikiem nie nauczysz kazdej dziewczyny prawidlowo przyklejac tipsa, opracowywac mase, przygotowywac plytke, cieniowac cover, akryle etc. i nie kazda dziewczyna bedzie taka bystra, zeby powaznie podejsc do sprawy, a ty nie jestes w stanie kontrolowac kazdej, ktora sie do newslettera zapisze..A forum nie sluzy do nauki stylizacji tylko do poglebienia wiedzy, ktora sie juz chociaz w minimalnym stopniu posiada.
Ja uwielbiam dzielic sie swoja wiedza, ale tylko z tymi, ktorzy juz jakies pojecie na ten temat maja . Robie to na swoim blogu oficjalnie i w prywatnych wiadomosciach, ale nie ucze przez internet stylizacji od podstaw, czasami prowadze "na zywo" autorskie szkolenia z roznych technik, ale tylko dla dziewczyn, ktore ukonczyly min. szkolenia podstawowe..

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-08-07 o 22:45
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:44   #9
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

I rzeczywiście z jednej strony masz zupełną rację, a z drugiej strony dopiero po zobaczeniu ile jest materiału naprawdę, i że to nie jest zabawa jak się niektórym wydaje większość właśnie osób zaczyna widzieć że aby cokolwiek zdziałać potrzebny jest na początek zeszyt, ołóweczek i wiele godzin nauki, a reszta osób o których mówisz, że to jest te 4 osoby, to podejrzewam że na rzęsach możemy stawać a one będą miały takie właśnie podejście o jakim piszesz i niestety nic tego nie zmieni, dlatego myślę że sporo wiedzy udaje mi sie przekazać na moich warsztatach właśnie przez internet bo widzę to w komentarzach u siebie na blogu, że dziewczyny dowiadują się więcej niż na kursach, i piszą to dość często w komentarzach więc coś tam chyba jest na tych warsztatach dobrego
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 21:44   #10
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
I rzeczywiście z jednej strony masz zupełną rację, a z drugiej strony dopiero po zobaczeniu ile jest materiału naprawdę, i że to nie jest zabawa jak się niektórym wydaje większość właśnie osób zaczyna widzieć że aby cokolwiek zdziałać potrzebny jest na początek zeszyt, ołóweczek i wiele godzin nauki, a reszta osób o których mówisz, że to jest te 4 osoby, to podejrzewam że na rzęsach możemy stawać a one będą miały takie właśnie podejście o jakim piszesz i niestety nic tego nie zmieni, dlatego myślę że sporo wiedzy udaje mi sie przekazać na moich warsztatach właśnie przez internet bo widzę to w komentarzach u siebie na blogu, że dziewczyny dowiadują się więcej niż na kursach, i piszą to dość często w komentarzach więc coś tam chyba jest na tych warsztatach dobrego
Ja nie mam nic przeciwko taki warsztatom -sama , gdybym miala wiecej czasu wolnego to moze bym korzystala.. Ale wydaje mi sie, ze twoja reklama i to "naucz sie robic sama paznokcie zelowe" jest zacheta dla tych, ktore mysla, ze stylizacja to jest banal. Mysle, ze sformulowane "Poglebiaj swoja wiedze o stylizacji paznokci i czerp ja od intsruktora i-nails" brzmialo by bardziej profesjonalnie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:25   #11
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: TIPSY ŻELOWE - co myślicie o tej metodzie?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko taki warsztatom -sama , gdybym miala wiecej czasu wolnego to moze bym korzystala.. Ale wydaje mi sie, ze twoja reklama i to "naucz sie robic sama paznokcie zelowe" jest zacheta dla tych, ktore mysla, ze stylizacja to jest banal. Mysle, ze sformulowane "Poglebiaj swoja wiedze o stylizacji paznokci i czerp ja od intsruktora i-nails" brzmialo by bardziej profesjonalnie..
Hm... Całkiem możliwe, jednak moje doświadczenie pokazuje właśnie drogę samodzielnego nauki Stylizacji Paznokci, jakby nie było osoby które kiedyś rozpoczynały historię z Przedłużaniem paznokci wymyślały same jak najlepiej to zrobić, i wtedy nie było żadnych kursów, i kto właśnie chciał ten wiedzę zgłębił sam, a niejednokrotnie sam wymyślał różne metody na ułatwienie sobie pracy, i ja jestem zdania że oczywiście kursy są mega ważne i na kursach można nauczyć się wszystkiego szybciej i od razu dokładniej, jednak samemu również można się tego nauczyć ale popełni się więcej błędów na początku
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.