Pytanie od chłopaka - Jak używać produktu Sally Hansen, żel do usuwania skórek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 19:47   #1
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Cool

Pytanie od chłopaka - Jak używać produktu Sally Hansen, żel do usuwania skórek?


Ostatnio krytycznie spojrzałem na moje dłonie, ich stan drastycznie się poprawił dzięki zaprzestaniu obgryzania i smarowaniu oliwką Hipp+krem Garnier Hand do zniszczonej i wysuszonej skóry.

Raz udało mi się wyciąć nożyczkami nadmiar skórek, wyglada nieźle przez długi czas, chyba dzięki wspomnianym nawilżaczom [aż się zdziwiłem, że tak długo jest OK]. Natomiast skórki narastają na samych kciukach, już chciałem kupić cążki do usuwania skórek, kiedy przeczytałem o produkcie Sally Hansen, żel do usuwania skórek. Myślałem, że rozprowadzę go po skórkach a on je rozpuści. Jak się domyślacie tak się nie stało.

Jestem zielony w temacie, podpowiedzcie co robię źle.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:37   #2
chunky_kat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 186
Dot.: Pytanie od chłopaka - Jak używać produktu Sally Hansen, żel do usuwania skórek?

Nakładasz żel na skórki wokół paznokci, czekasz zalecany czas, by zmiękły, a później delikatnie odpychasz skórki patyczkiem z drzewa pomarańczowego (do kupienia w drogeriach za grosze).
chunky_kat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:47   #3
elza_k
Raczkowanie
 
Avatar elza_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mieszkam pod Warszawą
Wiadomości: 33
Dot.: Pytanie od chłopaka - Jak używać produktu Sally Hansen, żel do usuwania skórek?

dokładnie, dużo łatwiej się je wtedy usuwa, można je zepchnąć, a ewentualny nadmiar usunąć, łatwiej się to robi, ponieważ zmniejsza ryzyko uszkodzenia skóry powodzenia
elza_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 15:47:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.