Ilość kupowanych półproduktów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 10:11   #1
alibera
Raczkowanie
 
Avatar alibera
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47

Ilość kupowanych półproduktów


Zastanawiam się jak wyglądają Wasze zbiory półproduktowe. Na blogach dziewczyny pokazują, że mają tego dość dużo, ja sama robię zakupy średnio co dwa miesiące, czasem półtora i kupuję około 10-12 półproduktów i w sumie zawsze wchodzi mi to w kwocie pomiędzy 120-150 zł z przesyłką. Wtedy myślę, że może przesadzam z tymi zakupami A jak to jest z Wami? Kupujecie surowce z dedykacją pod konkretny kosmetyk, czy organizujecie własny domowy zbiór? Pytanie w związku trochę z dniem darmowej dostawy mi się nasunęło, ale bardzo mnie to ciekawi
alibera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:30   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Ilość kupowanych półproduktów

Cytat:
Napisane przez alibera Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak wyglądają Wasze zbiory półproduktowe. Na blogach dziewczyny pokazują, że mają tego dość dużo, ja sama robię zakupy średnio co dwa miesiące, czasem półtora i kupuję około 10-12 półproduktów i w sumie zawsze wchodzi mi to w kwocie pomiędzy 120-150 zł z przesyłką. Wtedy myślę, że może przesadzam z tymi zakupami A jak to jest z Wami? Kupujecie surowce z dedykacją pod konkretny kosmetyk, czy organizujecie własny domowy zbiór? Pytanie w związku trochę z dniem darmowej dostawy mi się nasunęło, ale bardzo mnie to ciekawi
Jak jeszcze mnie interesowały półprodukty, to kupowałam tak po 5-7 rzeczy na raz, czasem jakiś, zestaw jakieś 3-4 razy do roku. Większość tego wszystkiego mi się przeterminowało, albo na tyle mnie rozczarowało, że lądowało w koszu. Parę olejów poszło do gara. Gotowe zestawy też mnie nie zachwyciły. Jedyne co zużyłam z przyjemnością to olejek myjący i masło shea, to drugie kupuję zresztą do dziś, ale raczej stacjonarnie, bo nie chce mi się zamawiać jednej rzeczy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-07 11:30:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.