sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 20:51   #1
kwiecior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7

sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac


Witam (:
Mam studniowke w sobote, oczywiscie jak zawsze przed czyms waznym polamaly mi sie paznokcie. Od biedy moge je pomalowac, ale sa naprawde krzywe i niedlugie : ( stad moje pytanie, jakie sztuczne paznokcie wybrac?
Znalazlam w Rossmannie dwa rodzaje: tanszy, zwykle biale plytki na klej, i drozszy, cos jak zelowy tips samoprzylepny. Wiem, wiem, klej niszczy paznokcie i nie trzyma sie dlugo, ale mi wlasnie zalezy na tym, zeby trzymal sie tylko w ta jedna studniowkowa noc! Poradzcie cos
Pozdrawiam.
kwiecior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 01:50   #2
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Jeden taki temat wystarczy
Ja bym osobiście poleciła Ci przedłużenie paznokci chociaż na ten jeden raz. W końcu to studniówka, trzeba się na niej czuć perfekcyjnie i swobodnie... a chyba nie chciałabyś znaleźć swojego sztucznego plastikowego paznokcia u kolegi w barszczu ?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:39   #3
kwiecior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

wieem, przepraszam za dwa watki, pierwszy raz zakladalam nowy i nie wiedzialam ze trzeba czekac, az sie pojawi

Kiedy ja nie chce przedluzac, juz raz mialam zelowe i naprawde nie chce. Poza tym to jest drozsze od kupna plastikowych. Bawic sie w sztuczne, czy miec to gdzies i pomalowac moje krotkie nieksztaltne? : (

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

chcialabym miec takie http://farm5.static.flickr.com/4052/...7912f06922.jpg <3
kwiecior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:07   #4
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Poszukaj na forum, dziewczyny pisały coś o pazurkach 'na oliwkę', sama chciałabym wiedzieć na czym to dokładnie polega (chyba niweluje się poprzez oliwkę przyczepność masy do pazurka) żeby po kursie ćwiczyć zdobienia na swoich przedłużonych paznokciach. Podobno trzymają się około 3 dni.
Poza tym, dlaczego nie chcesz przedłużyć sobie na stałe? Jeżeli boisz się, że Twoja naturalna płytka może zostać uszkodzona to poszukaj na forum polecanej stylistki paznokci w Twoim mieście. Jeżeli usługa wykonana jest profesjonalnie to nic Ci się z Twoimi pazurami nie stanie, nie jestem pewna natomiast jak to będzie z tymi 'naklejonymi' z Rossmanna. Moim zdaniem nie wyglądają estetycznie. Poza tym wyobraź sobie sytuację, że tańczysz ze swoim wybrankiem a tu paznokieć wylatuje w kosmos bo pan za rączkę mocniej szarpnął. Nieprzyjemna sytuacja a Ty dodatkowo siedzisz z tymi 9 pazurkami i chowasz łapki bo wstyd tak bez jednego się pokazywać. Uwierz mi, że różne sytuacje mogą się zdarzyć a Ty przecież masz się czuć WYJĄTKOWO w tę noc.
Natomiast jeżeli masz problem z pieniążkami to na bank znajdziesz na wizażu polecane stylistki, które zrobią Ci pazurki w domu za 40-50zł . Ważne żebyś popytała i przeszukała posty na forum o stylistkach, które profesjonalnie podchodzą do tego tematu, tak abyś nie była zawiedziona.
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:27   #5
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Aby masa dobrze trzymała się naturalnej płytki paznokieć musi być dobrze odtłuszczony i uprzednio zmatowiony. "Na oliwkę" zazwyczaj robi się paznokcie warsztatowe, takie eksperymentalne na chwilkę Wiadomo, ze oliwki masa nie będzie się trzymać. Kiedyś robiłam sobie po pazurku na oliwkę, żeby poćwiczyć jakiś wzór. Z tego co pamiętam od razu mogłam je później ściągnąć. Moje kursantki robią swoim tż paznokcie na oliwkę
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:59   #6
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

może lepiej zainwestuj w przedłużenie paznokci żelem na formie lub na tipsie... zawsze można wybrać jakiś delikatny french i wybierzesz sobie taką długość jaka Ci będzie pasować. z tymi przyklejanymi paznokciami tylko będziesz się stresować że jakiś Ci się odkleił. chyba że chcesz całą noc mieć przy sobie w torebce zapas sztucznych paznokci i kleju na wypadek zgubienia jakiegoś będziesz się czuć dużo pewniej jeżeli zainwestujesz w ładne pazurki
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:46   #7
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
"Na oliwkę" zazwyczaj robi się paznokcie warsztatowe
Ha! A więc dobrze zrozumiałam! Z tego co napisałaś wynika jednak, że takie pazurki przydają się tylko na chwilę, ewentualnie do zdjęć bo mają praktycznie zerową przyczepność a więc na studniówkę odpada taka przyjemność.

A ja tak współczułam modelkom, że ile to one muszą się nasiedzieć żeby pazurki ściągnąć takie rozbudowane .
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 01:19   #8
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Aby masa dobrze trzymała się naturalnej płytki paznokieć musi być dobrze odtłuszczony i uprzednio zmatowiony. "Na oliwkę" zazwyczaj robi się paznokcie warsztatowe, takie eksperymentalne na chwilkę Wiadomo, ze oliwki masa nie będzie się trzymać. Kiedyś robiłam sobie po pazurku na oliwkę, żeby poćwiczyć jakiś wzór. Z tego co pamiętam od razu mogłam je później ściągnąć. Moje kursantki robią swoim tż paznokcie na oliwkę
hehe ciekawostka mnie też na oliwce sie trzymały AŻ póltorej tygodnia i skubane nie chciały odpaść...tak zassało na szkoleniu kiedyś ;p

---------- Dopisano o 02:16 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------



---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
H bo mają praktycznie zerową przyczepność
heh nie taką zerową..:-D bo jak zassa to dopiero za tydzień może odejść ;p

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Cytat:
Napisane przez KaliNails Pokaż wiadomość
może lepiej zainwestuj w przedłużenie paznokci żelem na formie lub na tipsie...
polecam na formie
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:42   #9
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: sztuczne paznokcie na studniowke - co wybrac

Tipsy sztuczne, pamiętam
tak zaczęła się moja przygoda z pazurasami

i

zmotywowała mnie poniszczona płytka właśnie do przedłużania żelem

apropo, tak jak dziewczyny piszą, przy pląsach studniówkowych pazurki z rossmana tylko strzelają i fruwają po sali
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.