Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 19:02   #5071
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was jest po 2 kuracji? Ja już nie daje rady z nawrotem i zastanawiam się nad II kuracją...
hej, nie znam dokładnie Twojej historii, ale stosowałaś retinoidy zewnętrznie? Dają na pewno lepsze i dłuższe efekty niż różne inne specyfiki z antybiotykami.

_________________________
Ja leczę się już 14 miesiąc, jest dobrze. Lekarz przedłużał i przedłużał mi kurację, ale widzę, że było warto (przynajmniej pod względem wizualnym - buzia wygląda lepiej niż po przyjętej maksymalnej dawce na kg, którą 'wyjadłam' jakoś ok. 8-ego miesiąca. Badania robię regularnie i na razie wszystko ok, ale wiadomo, że uszczerbki na zdrowiu mogą wychodzić później latami). Mam jeszcze tabletki na ostatnie 2 tygodnie, mimo wszystko boję się trochę odstawienia Mój przypadek był uciążliwy, chociaż nie ciężki - nic nie pomagało na dłuższą metę, trochę się obawiam, że teraz będzie tak samo (odpukać!)
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 21:47   #5072
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze tabletki na ostatnie 2 tygodnie, mimo wszystko boję się trochę odstawienia Mój przypadek był uciążliwy, chociaż nie ciężki - nic nie pomagało na dłuższą metę, trochę się obawiam, że teraz będzie tak samo (odpukać!)
Jestem w takiej samej sytuacji Zostały mi ze dwa tygodnie, biorę 20mg co drugi dzień. Ostatnio mam jakieś pogorszenie cery, boję się, że to przez stopniowe odstawianie i że jak odstawię całkiem, to wszystko mi wróci A do tej pory było cudownie, praktycznie nie muszę nakładać podkładu, a sądziłam wiele lat, że to już nigdy nie nastąpi...
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 11:20   #5073
basturk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A stosujecie jakieś kremy nawilżające na miejsca najbardziej przesuszone czy na całą twarz? Mnie skóra się przesusza jedynie pod ustami i w okolicach nosa i nie wiem czy tylko te miejsca nawilżać.
basturk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 13:47   #5074
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Czas rozpocząć kolejną część wątku:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=885841
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.