Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 18:08   #1
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86

Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.


Witam mam kilkumiesięcznego synka i kiedyś odwiedziła mnie koleżanka, która nie chce mieć dzieci bo nie czuje takiego instynktu.Podczas spotkania akurat tak się złożyło że moje dziecko płakało dość długi czas jak to małe dziecko nie raz tak mają i nie zawsze jest przyczyna znana.Przyjaciółkami jesteśmy już 10 lat niestety do niedawna. Doszły mnie słuchy po tej wizycie powiedziała do kogoś że mój bachor darł jadaczkę całą godzinę i to jest okropne.Przyznam się że tego się nie spodziewałam i poczułam się źle.Po tym wszystkim skontaktowałam się z nią i padły mocne słowa. Powiedziałam jej że nie życzę sobie żeby mówiła tak o moim dziecku i jest chamska, poza tym nikt jej nie zmuszał aby przychodziła do mnie.Trochę jej wygarnełam i już parę tygodni nie mamy kontaktu.

Nigdy się nie spodziewałam że dojdzie między nami do aż takiej spiny.Wiem że nie przepada za dziećmi i ich nie chce mieć ale trochę szacunku, to nie jest dziecka wina że płaczę powinna to zrozumieć i nie komentować w tak prostacki sposób.Mi się zwyczajnie przykro zrobiło jak to usłyszałam.

Co o tym myślicie.?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:33   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ok - darł jape nie jest najmilszym określeniem, ale rozumiem, że nie była zadowolona. Po za tym, powiedziała prawdę, dziecko płakało.
Twoje zachowanie, nie wystarczyło "hej, nie podoba mi się jak mówisz na moje dziecko"? Po co to dodawać ? "jest chamska, poza tym nikt jej nie zmuszał aby przychodziła do mnie"
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:40   #3
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Ok - darł jape nie jest najmilszym określeniem, ale rozumiem, że nie była zadowolona. Po za tym, powiedziała prawdę, dziecko płakało.
Twoje zachowanie, nie wystarczyło "hej, nie podoba mi się jak mówisz na moje dziecko"? Po co to dodawać ? "jest chamska, poza tym nikt jej nie zmuszał aby przychodziła do mnie"
Dlaczego ja mam być miła jak ona nie jest?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:43   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

mysle ze powinnas ograniczyc kontakty z kolezankami ktore nie lubia dzieci
niestety cudze dzieci rzadko wzbudzaja zachwyt ,twoja kolezanka moze nie wypowiedziala sie w najbardziej wyszukany sposob ale moge sobe wyobrazic twoje dziecko to meczace towarzystwo
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:50   #5
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Witam mam kilkumiesięcznego synka i kiedyś odwiedziła mnie koleżanka, która nie chce mieć dzieci bo nie czuje takiego instynktu.Podczas spotkania akurat tak się złożyło że moje dziecko płakało dość długi czas jak to małe dziecko nie raz tak mają i nie zawsze jest przyczyna znana.Przyjaciółkami jesteśmy już 10 lat niestety do niedawna. Doszły mnie słuchy po tej wizycie powiedziała do kogoś że mój bachor darł jadaczkę całą godzinę i to jest okropne.Przyznam się że tego się nie spodziewałam i poczułam się źle.Po tym wszystkim skontaktowałam się z nią i padły mocne słowa. Powiedziałam jej że nie życzę sobie żeby mówiła tak o moim dziecku i jest chamska, poza tym nikt jej nie zmuszał aby przychodziła do mnie.Trochę jej wygarnełam i już parę tygodni nie mamy kontaktu.
Nigdy się nie spodziewałam że dojdzie między nami do aż takiej spiny.Wiem że nie przepada za dziećmi i ich nie chce mieć ale trochę szacunku, to nie jest dziecka wina że płaczę powinna to zrozumieć i nie komentować w tak prostacki sposób.Mi się zwyczajnie przykro zrobiło jak to usłyszałam. Co o tym myślicie.?
Twoje dziecko płakało godzinami i nie umiałaś go uspokoić? Wdarła się do Twojego domu samowolnie bez Twojego zaproszenia, wbrew Twojej woli?

Jeżeli nie, to mówiła prawdę i Ty przesadzasz.
Przyjrzyj się osobie która na nią doniosla - chce Was skłócić.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2020-03-26 o 20:51
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 20:57   #6
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

A ile lat ma koleżanka? Jeśli jest bardzo młoda to może wynika z niedojrzałości.Nie wiem czy bym chciała kontynuować dalej relację z koleżanką.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:00   #7
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87695520]Twoje dziecko płakało godzinami i nie umiałaś go uspokoić? Wdarła się do Twojego domu samowolnie bez Twojego zaproszenia, wbrew Twojej woli?

Jeżeli nie, to mówiła prawdę i Ty przesadzasz.
Przyjrzyj się osobie która na nią doniosla - chce Was skłócić.[/QUOTE]

No dobra ale nie w takich sposób bez kitu.Może to takie fajnie usłyszeć coś takiego o swoim dziecku.Kultura niskich lotów.Czemu niby przesadza z czy?

Tak mówiła prawdę ale w sposób prymitywny, który ja nie mam zamiaru tolerować.Jadaczka i bachor jakoś mi się wydaje że nie są określeniami, które używa osoba mająca szacunek do drugiego człowieka.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-26 o 21:07
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 21:06   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No dobra ale nie w takich sposób bez kitu.Może to takie fajnie usłyszeć coś takiego o swoim dziecku.Kultura niskich lotów.Czemu niby przesadza z czy?

Tak mówiła prawdę ale w sposób prymitywny, który ja nie mam zamiaru tolerować.
Odpowiadając prymitywnie na prymitywne zachowanie sama stajesz się prymitywna.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:06   #9
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

No, to się pokłócilyscie, bo twoje dziecko się darło, ona powiedziała, że się darło.
Gdzie problem?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:07   #10
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No, to się pokłócilyscie, bo twoje dziecko się darło, ona powiedziała, że się darło.
Gdzie problem?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
O sformułowanie.

Po za tym, chociaż lubię dzieci, sama byłabym zirytowana. Idę do koleżanki pogadać, a tu dziecko płacze i płacze... Nic fajnego.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:09   #11
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
O sformułowanie.

Po za tym, chociaż lubię dzieci, sama byłabym zirytowana. Idę do koleżanki pogadać, a tu dziecko płacze i płacze... Nic fajnego.
No ja też i co z tego?Ale nie przyszłoby mi do głowy aby określać tak dziecko swojej najlepszej koleżanki.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 21:10   #12
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No ja też i co z tego?Ale nie przyszłoby mi do głowy aby określać tak dziecko swojej najlepszej koleżanki.
To, że jesteście siebie warte.
Po co ten wątek?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:10   #13
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No, to się pokłócilyscie, bo twoje dziecko się darło, ona powiedziała, że się darło.
Gdzie problem?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Problem jest w tym że te słowa są obraźliwe i odnoszą się do najbliższej mi osoby rozumiesz!?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:11   #14
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No dobra ale nie w takich sposób bez kitu.Może to takie fajnie usłyszeć coś takiego o swoim dziecku.Kultura niskich lotów.Czemu niby przesadza z czy?

Tak mówiła prawdę ale w sposób prymitywny, który ja nie mam zamiaru tolerować.
Ja bym się w ogóle przestała z nią kontaktować, Ty się teraz od dziecka nie oderwiesz a ona dzieci nie lubi, nie widzę tu za bardzo miejsca na kompromis. Słabo z jej strony że tak to skomentowała ale weź też pod uwagę że powiedziała prawdę tylko w bardzo dosadny sposób, nie powiedziała w zasadzie niczego obraźliwego, bachor to bachor, nie użyła żadnego wulgaryzmu ani wobec Ciebie ani wobec dziecka.
A z tym dzwonieniem do niej w tej sprawie to się ośmieszyłaś, przykro mi. Naprawdę uważasz że możesz dorosłej kobiecie dyktować jakiego języka powinna lub nie powinna używać w swoich rozmowach z osobami trzecimi? Strasznie dziecinne zachowanie.

Ponadto rozumiem że Ty nigdy nie użyłaś jakichś mocniejszych określeń jak Cię coś wkurzyło? Jeśli tak to przykro mi ale Ty i Twoja koleżanka jesteście z dwóch różnych światów i ciężko mi sobie wyobrazić taką znajomość.

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2020-03-26 o 21:13
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:12   #15
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
To, że jesteście siebie warte.
Po co ten wątek?
A co ja takiego zrobiłam?Weź przestań może to jestem ta zła i zaraz zaczniecie jej bronić.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:13   #16
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Niedawno był tu wątek o kłótni młodej mamusi z przyjaciółką, która nie chce mieć dzieci. Znowu to samo. Ciekawe jak ten się rozwinie.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:14   #17
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Ja bym się w ogóle przestała z nią kontaktować, Ty się teraz od dziecka nie oderwiesz a ona dzieci nie lubi, nie widzę tu za bardzo miejsca na kompromis. Słabo z jej strony że tak to skomentowała ale weź też pod uwagę że powiedziała prawdę tylko w bardzo dosadny sposób, nie powiedziała w zasadzie niczego obraźliwego, bachor to bachor, nie użyła żadnego wulgaryzmu ani wobec Ciebie ani wobec dziecka.
A z tym dzwonieniem do niej w tej sprawie to się ośmieszyłaś, przykro mi. Naprawdę uważasz że możesz dorosłej kobiecie dyktować jakiego języka powinna lub nie powinna używać w swoich rozmowach z osobami trzecimi? Strasznie dziecinne zachowanie.
Mogę i uważam że słusznie postąpiłam bo to dotyczy jak już mojego dziecka a jak ktoś tak się odnosi to nie mam zamiaru być bierna.Co jest w tym dziwnego?Jak ona mogła tak skomentować to i ja mogę zadzwonić do niej i powiedzieć co o tym myślę.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:17   #18
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Mogę i uważam że słusznie postąpiłam bo to dotyczy jak już mojego dziecka a jak ktoś tak się odnosi to nie mam zamiaru być bierna.Co jest w tym dziwnego?Jak ona mogła tak skomentować to i ja mogę zadzwonić do niej i powiedzieć co o tym myślę.
Dalej, skoro jesteś z siebie dumna, to po co wątek? Bo przecież nie przyjmujesz do wiedzy innego zdania.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:18   #19
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Wiedziała, że idzie na kawę do Ciebie do domu, że będzie dziecko. Dzieci płaczą , czasami i godzinę (zęby, kolki czy co tam innego). No taki lajf jak się idzie do kogoś z niemowlakiem, można się tego spodziewać.

Brak chyba koleżance kultury skoro tak skomentowała cała sprawę. Strasznie prostackie.


Btw - ja kiedyś "pokłóciłam" się z przyjaciółką która nie lubiła kotów. Nic na siłę, jak chciała przyjść akurat na kawę do mnie to dbałam o to, żeby kota nie było w pobliżu (rozumiem np.: strach). Ale jak za którymś razem znowu usłyszałam gadki, że powinnam kota się pozbyć, wywieźć na wieś do dziadka czy komus oddać bo to bo tamto to nie wytrzymałam. Długo nie miałyśmy kontaktu. Może rok? Potem jakoś znajomość się odnowiła, ale na stopie koleżeńskiej (nałożyło się na to też wiele innych spraw).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 21:22   #20
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Mogę i uważam że słusznie postąpiłam bo to dotyczy jak już mojego dziecka a jak ktoś tak się odnosi to nie mam zamiaru być bierna.Co jest w tym dziwnego?Jak ona mogła tak skomentować to i ja mogę zadzwonić do niej i powiedzieć co o tym myślę.
Nie mówię że nie możesz, teoretycznie możesz co Ci się zachce, ja tylko zakwestionowałam zasadność Twojego zachowania. Gdyby to do mnie ktoś zadzwonił i powiedział ze nie życzy sobie żebym mówiła o dzieciach że drą japę to chyba umarałbym ze śmiechu.
Przecież nie powiedziała że Twoje dziecko jest głupie, dziwne, wybrakowane czy w jakikolwiek sposób odstaje od normy, stwierdziła tylko że nie chciała u Ciebie siedzieć bo darło japę, jak to dziecko, naprawdę nie rozumiem Twojego oburzenia.
Jak ja teraz powiem że dzieci srają, rzygają po karmieniu, chodzą obsmarkane czy usyfione jak wracają z placu zabaw to też się oburzysz? Przecież to normalna sprawa i, uwaga, znany wszystkim fakt.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:23   #21
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Dalej, skoro jesteś z siebie dumna, to po co wątek? Bo przecież nie przyjmujesz do wiedzy innego zdania.
Przyjmuje że ktoś może nie lubić dzieci ale tego że nie ma kultury już nie.Twoim zdaniem to takie taktowne?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:26   #22
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Przyjmuje że ktoś może nie lubić dzieci ale tego że nie ma kultury już nie.Twoim zdaniem to takie taktowne?

Ja na twoim miejscu za pewne powiedziałabym że japę to ma ona i niech ją zamknie obgadując czyjeś dzieci.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:28   #23
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Przyjmuje że ktoś może nie lubić dzieci ale tego że nie ma kultury już nie.Twoim zdaniem to takie taktowne?
No to jak to się stało że tak mało kulturalna dziewczyna jest/była Twoją 'najlepszą kumpelą'? Zakładam że Ty nigdy dosadnie nie skomentowałaś czegoś co Cię zirytowało i dlatego jestem ciekawa jak ktoś tak kulturalny mógł nawiązać taką bliską znajomość z osobą tak nietaktowną jak ta koleżanka

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez motylka_30 Pokaż wiadomość
Ja na twoim miejscu za pewne powiedziałabym że japę to ma ona i niech ją zamknie obgadując czyjeś dzieci.
To dopiero dałabyś popis taktu i kultury o który Autorka walczy jak lwica
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:29   #24
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Nie mówię że nie możesz, teoretycznie możesz co Ci się zachce, ja tylko zakwestionowałam zasadność Twojego zachowania. Gdyby to do mnie ktoś zadzwonił i powiedział ze nie życzy sobie żebym mówiła o dzieciach że drą japę to chyba umarałbym ze śmiechu.
Przecież nie powiedziała że Twoje dziecko jest głupie, dziwne, wybrakowane czy w jakikolwiek sposób odstaje od normy, stwierdziła tylko że nie chciała u Ciebie siedzieć bo darło japę, jak to dziecko, naprawdę nie rozumiem Twojego oburzenia.
Jak ja teraz powiem że dzieci srają, rzygają po karmieniu, chodzą obsmarkane czy usyfione jak wracają z placu zabaw to też się oburzysz? Przecież to normalna sprawa i, uwaga, znany wszystkim fakt.
No każdy może mówić co mu się zechce jaki każdy może wytykać brak taktu i kultury w odnoszeniu się do innych.Chyba słowo japa w stosunku do buzi człowieka nie jest zbyt miłym określeniem.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:32   #25
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
No każdy może mówić co mu się zechce jaki każdy może wytykać brak taktu i kultury w odnoszeniu się do innych.Chyba słowo japa w stosunku do buzi człowieka nie jest zbyt miłym określeniem.
To czy tytuł tego wątku nie powinien brzmieć raczej "Dlaczego ludziom wokół brakuje ogłady, taktu i kultury?"? Póki co sprawiasz wrażenie osoby która usilnie poszukuje potwierdzenia swoich racji, jaki jest cel tego wątku, co chciałaś tutaj usłyszeć?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:32   #26
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
No to jak to się stało że tak mało kulturalna dziewczyna jest/była Twoją 'najlepszą kumpelą'? Zakładam że Ty nigdy dosadnie nie skomentowałaś czegoś co Cię zirytowało i dlatego jestem ciekawa jak ktoś tak kulturalny mógł nawiązać taką bliską znajomość z osobą tak nietaktowną jak ta koleżanka

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



To dopiero dałabyś popis taktu i kultury o który Autorka walczy jak lwica

Aha czyli jak ktoś tak mówi o dziecku kogoś jest ok ale jak do dorosłej osoby to już nietakt!?Jak bóg kubie tak Kuba bogu.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:33   #27
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:33   #28
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ja bym nie chciała, żeby ktoś tak mówił ani o moim dziecku ani o partnerze czy rodzicu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:36   #29
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
To czy tytuł tego wątku nie powinien brzmieć raczej "Dlaczego ludziom wokół brakuje ogłady, taktu i kultury?"? Póki co sprawiasz wrażenie osoby która usilnie poszukuje potwierdzenia swoich racji, jaki jest cel tego wątku, co chciałaś tutaj usłyszeć?
Czyli twoim zdaniem określanie "japa" w stosunku do czyiś dzieci jest ok?Ciekawe czy chciałabyś aby tak ktoś o tobie tak mówił.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała, żeby ktoś tak mówił ani o moim dziecku ani o partnerze czy rodzicu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie to też się tyczy np chorych osób co cierpią z bólu nikt z empatią tak nie mówi.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:36   #30
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Czyli twoim zdaniem określanie "japa" w stosunku do czyiś dzieci jest ok?Ciekawe czy chciałabyś aby tak ktoś o tobie tak mówił.
Jest nie ok w stosunku do każdej osoby, niezależnie od tego czy jest dzieckiem czy nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.