Analiza kolorystyczna - do Femme Banale i innych zainteresowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-06, 14:04   #1
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa

Analiza kolorystyczna - do Femme Banale i innych zainteresowanych


Femme, wczoraj naprawdę bolało mnie siedzenie i umęczone kończyny, ale nie żałuję. Przekonałam się, jak różnie na sprawę analizy kolorystycznej patrzą sami koloryści. Wypowiadały się trzy osoby, uznane za autorytety w tej dziedzinie. Wszystkie mówiły o psycholgii koloru - to, jeśli chodzi o podobieństwa. Poza tym, przedstawiły analizę od róznych stron:
1) fizyki,
2) medycyny,
3) biznesu.

Szkoda, że Cię nie było Femme Banale!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 14:11   #2
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: Analiza kolorystyczna - do Femme Banale i innych zainteresowanych

[b] Bardzo dobrze, że pojechałaś!
A ja już dzisiaj jestem w Polsce... Eh, gdybym tutaj mieszkała na ilez ciekawych imprez kosmetycznych mogłabym pójść...
No, nic, jak na razie zrobię w tym tygodni kurs tipsów.
No i jak Rzęsko - dowiedziałaś się wielu interesujących rzeczy, nowości? Potrafisz dzięki tym warsztatom LEPIEJ określić typki kolorystyczne?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 14:14   #3
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Analiza kolorystyczna - do Femme Banale i innych zainteresowanych

Dowiedziałam się przede wszystkim, jak stworzyć właściwe warunki do robienia analizy (zdjęcia odpadają heheheh), a co za tym idzie, warunki umożliwiające zdobycie w tej kwestii własnego doświadczenia.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 14:36   #4
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Analiza kolorystyczna - do Femme Banale i innych zainteresowanych

Oj ja tez byłam też byłam I nadal uważam że zdjęcia są oki o ile sa w porządnym oswietleniu/zbliżeniu/bez makijażu na tylu osobach się to sprawdza ze trudno jakos mi ten sposób odrzucić Ale fakt ze naprawde dobrze i staranie przeprowadzona analiza to tylko taka w dobrym oswietleniu itd... Powiem szczerze ze ja najwiecej sie nauczyłam na samej analizie (której ja byłam poddawana) bo naprawdę dopiero wtedy widac te róznice na twarzy... Inne rzeczy to tak jak powiedziała P.Agata - tzreba patzrec na całosc - sa pewne wytyczne - jesli chodzi o opalanie się, znamiona na skórze, kolor włosów ale i tak tzreba patzreć na kogoś całosciowo I nie wolno przeprowadzać analizy do koloru teczówek! Albo np. u facetów do koloru zarostu... Włosami tez nie ma co sie sugerowac.. Skóra posiada 80% barwnika i latego to ona jest decydująca w analizie.. No jak sobie cos przypomne to dopiszę

Femme ja tez z pazurów będę sie szkoliła Szkoda ze tu nie mieszkasz - może byśmy razem jakis biznes rozkreciły? Ja własnie rozkrecam - niedługo otwieram gabinet - ach, ach cieszę się ale i boje..
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.