Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 16:29   #1
coberka11252031125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7

Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie


Witam drogie Panie, mam pytanie jaki gabinet kosmetyczny polecacie w Gnieźnie ? Trochę ich jest a nie chciała bym się naciąć.
coberka11252031125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:04   #2
coberka11252031125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

hmmm... jest tu Ktoś z Gniezna? czekam na wasze opinie
coberka11252031125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:44   #3
coberka11252031125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

?????
coberka11252031125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:32   #4
coberka11252031125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

hmm.. ciężko w Gnieźnie kogoś zachęcić do dyskusji i rady.....
Poszukam sama i napisze wrażenia
coberka11252031125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:00   #5
karolinammm1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

Cześć. Też poszukiwałam dobrej kosmetyczki w Gnieźnie, jest duży wybór ponieważ na każdym rogu , ulicy jest gabinet kosmetyczny. Trochę już w swoim życiu przetestowałam gabinetów w Gnieźnie więc mogę napisać swoją opinię nie będę wymieniać z nazw gabinetów do których już nie wrócę pod żadnym pozorem dlaczego ?:
w naszym małym mieście jak już wspomniałam jest wiele gabinetów, salonów itp ja głównie zwracałam uwagę na wystrój, sprzęt, czystośc (hmm cóż w niektórych jest wiele do życzenia) oraz na wykonanie zabiegu.
Zazwyczaj byłam przerażona jeśli chodzi o brwi nie wiem czy miałam takiego pecha czy w Gnieźnie żadna pani kosmetyczka nie potrafi robić henny i regulacji w jednym gabinecie nawet Pani chciałam mi wmówić ze henny nie da się równo położyć i zawsze będzie miała ząbki bo skóra taka jest- noo nie. W innym Pani kosmetyczka tarła mi brwi spirytusem co było nie przyjemne i później bolące. Z regulacją też miałam przeboje albo nie dokładnie albo za cienkie( choć mówiłam ze nie chce zmieniać kształtu brwi) wyszczerbione. Oczywiście nie wszędzie tak było
Zapłaciłam za te przyjemność 15 zł nie dużo ale było wszystko źle.
I ulubiony temat zabiegi na twarz a mianowicie kwasy. Okres jesienno- zimowy zachęcił mnie aby wreszcie spróbować kwasów aha i na tym jednym razie się skończyło ponieważ miałam wypaloną skórę w obrębie nosa brody bolało szczypało i się długo goiło.
Też poszukuję dobrej Pani kosmetyczki której będę mogła zaufać.
Jeśli znacie to piszcie bo wiadomo polecona jest bardziej pewna niż później mieć podobne przeżycia do moich
Piszcie
karolinammm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 15:44   #6
coberka11252031125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

Nareszcie ktoś się odezwał Też mam podobne przeżycia jeśli chodzi o brwi
i jeszcze o depilację, kiedy poszłam na depilacje wąsika i pewna Pani kosmetyczka zerwała mi kawałek skóry, potem miałam lekką traumę przed poddaniem się temu zabiegowi po raz kolejny ale już następne razy nie kończyły się tak tragicznie.
Nadal szukam mojego wymarzonego gabinetu, kilka już zwiedziłam jeśli chodzi o Winiary i część miasta ale jakoś nie przypadły mi do gustu,
nic w nich szczególnego , ani sprzętu i takie dziwne podejście do klienta jak by ma ilość a nie na jakość pracowały, nie można się do nich dostać a nawet w jednym gabinecie miałam umówioną wizytę a Pani kosmetyczka zapomniała mnie najwyraźniej wpisać bo nie zostałam przyjęta.
Więc drogie kobietki z Gniezna jeśli czytacie wizaż a macie ulubiony salon kosmetyczny to polecajcie
coberka11252031125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 14:22   #7
karolinammm1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry gabinet kosmetyczny w Gnieźnie

Więc ja się podzielę opinią bo trafiłam przepadkiem do naprawdę fajnego salonu kosmetycznego z tego co wiem to jest otwarty od niedawna ale na prawdę miły gabinecik i młoda ale profesjonalna kosmetyczka, bardzo dokłada ogólnie jestem zachwycona. Warto się tam wybrać. Gabinet jest w Gnieźnie na Tumskiej w pasażu.
karolinammm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 15:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.