WZMOCNIENIE/USZCZELNIENIE ZYL?... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-26, 21:53   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa

WZMOCNIENIE/USZCZELNIENIE ZYL?...


Jestem dosc mloda osobka,a juz mam problem z pekajacymi zylkami na nogach.Co brac,czym smarowac by temu zapobiec?.Moze jakies witaminy?.
Smarowidla strasznie brzydko pachna, bralam ostatnio A+E i Rutinoscrobin, jak polecil mi lekarz...poradzcie...pros ze.
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 22:41   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: WZMOCNIENIE/USZCZELNIENIE ZYL?...

Rutinoscorbin jak najbardziej, poza tym jedz kaszę gryczaną, pomidory i kapustę. Aha i unikaj nagłych zmian temperatury, bo gorąco rozszerza naczynia krwionośne, a zimno obkurcza. Jak są kruche, to przy takich zmianach temperatury pękają. Krótko mówiąc na mróz wychodź w grubych rajstopach, a w domu chodź z gołymi nogami. I nie stosuj gorącego prysznica na zmarznięte nogi i odwrotnie.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 17:11   #3
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: WZMOCNIENIE/USZCZELNIENIE ZYL?...

Bardzo dziekuje, wiekszosc z tych rzeczy praktykuje.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 18:00   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: WZMOCNIENIE/USZCZELNIENIE ZYL?...

znam ten problem ale u mnie juz i zyly sie oslabily. Nie nalezy tez zakladac nogi na noge,podkorczac nog, czyli robic wszystkiego co powoduje ze krew w zyle nie krazy. buty na szopilce zamieniamy na niskie od 2 do 5 cm, chodzenie na boso wtedy optymalnie lydka pracuje pompujac krew, rajstopy uciskowe, co jeszcze acha kremy i masci z arnika i kasztanowcem, nogi jak najczesciej klasc wyzej od pupy i duzo ruchu:jazda na rowerze, plywanie i spacery to najlepsze rzeczy na zyly. Ale nie ludz sie ze ci przejdzie, niestety jak masz skonnosc do zylakow to i tak ich nie unikniesz, mozesz dzieki trzymaniu sie tych zasad opuznic stan gdzie bedzie operacja potrzebna. Acha zadnych obcislych majtek i spodni nie nos bo to uciska zyly w pachwinie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.